SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОМЕНТАРЪТ МИ ЗА ПРОТЕСТА НА ВЪЗРАЖДАНЕ!

Това ми е мнението за вчерашния протест на партия Възраждане

КОМЕНТАРЪТ МИ ЗА ПРОТЕСТА НА ВЪЗРАЖДАНЕ!

Comments

Точно това ще стане. Даже в детайлите да поднесат някоя и друга изненада, общата насока ще бъде такава. От тази седмица Англия вече обяви, че спира всякакви мерки и ваксиниране. Англия не е просто малък влажен остров с лошо време. Тя всъщност движи всичко. И Америка дори. Америка е просто нещо като вресливото дете. Но инак отзад винаги е стара Англия. Та щом те задават тон за прекратяване на нещата... значи този сценарий... вече наднича иззад ъгъла. Имам въпрос към Киро Брейка: защо ще го направят според Вас? Според мен целта е разклащане на държавността като понятие навсякъде. Хората да спрат да вярват, че държава нещо значи. Тоя план е задействан още преди години когато започнаха да говорят за глобализация. Според мен идеята им е размиване на границите, уличаване на държавността като неспособна да се справя с проблеми. И целта - един ден световно правителство. А вместо министри - така наречените "социално ангажирани компании". Руснаците отдавна обсъждат тези въпроси. На нас българите все още ни се струват конспирации. Ама не са. Всички случващи се в момента неща, както и много работи от миналото, се събират в пъзела. Започват ясно да се виждат контурите на плана. Още повече, че... дайте да си говорим честно... това са англосакси. Те бог знае каква сложнотия не могат да измислят. Не е толкова, че те са умни, не. По-скоро ние сме задрямали. Ние източноевропейците спим, защото си мислим, че аха! още малко и ще станем модерни и богати. А западноевропейците и хамериканците дремят от десетилетия презадоволени пред телевизора.

Браво! Мнооого точни анализи. Моя баща почина 2021 на близо 90 години от старост, но последните 2 часа от живота си беше в болница. При отрицателен ковид тест искаха да го пишат, че е починал от Ковид. Ако не се бях разкрещяла, че ще повикам телевизия щяха да го погребат в "железен ковчег". Същото упражнение го играх и в погребалната агенция.

Ицето го виждам по стъпките на Валерката Симеонов с фразата "шепа кресливи майки на уж болни деца"...

Браво Бат Киро, мачкай ! А Ицо хазарта оплете конците, трябва да му благодарим че се направи на професор и отвори очите на слепите, както казваше Боко , когато си прост е лесно... :)

Браво Бат Киро и Веско Не не досаждаш Напротив Това Видео беше страхотно поставиги на место как си требва живи и здрави да сте само така Евала

Petar Dimitrov

Различни са, според кода, все пак това е експеримент... затова са и няколко то боцкания

Georgi Pavlov

Дано Бат Киро всичко де каза да се сбъдне ! Удържаме фронта с жената за сега . Тва с циганите е брутално, но е истината !

Mitko Foxa

Интересно видео както винаги,иначе не лошо и лайф да има че скоро май не е имало

Бате киро ще има ли днеска лайф

А не допускаш ли,че на всички може да слагат глюкоза или нещо безвредно само да сгънат едни пари

Filip

Ам ти къде беше гербав мишок???

Тодор БГ

Тези хора кадето протестират каде бяха когато ги затвориха . Борисов и д-р смърт защо тогава не излезнаха а се бяха скрили сега излезнал и каде беше Костя копейкин тогава да се знае и помни какво беше тогава .

....ще се напикаваш прав! " Наистина кога у нас ще се реформират нещата в затворите. Реално погледнато това е работна ръка (не безплатна , за на народна издържка) и то от престъпници в различна форма и тежест. Ще ми е интересно да чуя мнението ти.....как за затворниците безплатно папу има, а за децата в училище - няма! И именно тези леки "мерки" по затворите, не стимулират ли това да се превърнем в Кербала в мирно време? - Бъдете здрави!

Яни Мазов

....., щ

Яни Мазов

За ваксините ми е ясен филмът. Отдавна казах, че стигнем ли 90% набоцкани и ще дадат задна, казвайки: "Абе....ний май избързахме, нещо тия ваксини.....не биват." :) Дали ще се стигне до Народен съд за тия лъжци? - ами дано. Лично ще отида тогава да се джаскам с ченгетата пред Парламента. Тази тема е ясна. Кире, имам една молба. Във връзка с ширещата се напоследък битова престъпност, то не знам дали е правилно да се нарича битова престъпност, защото сме като на война, но моля те направи едно видео за затворите. Няма такива почивни станции (затвори) като у нас!!! Няма! Жена ми е украинка и казва: "Ооо у нас няма такъв филм. Влезеш ли в тюрягата, те спукват от бачкане, няма 1 работен за 3 излежани, пращат те на магистрали, кариери, уранови шахти, абе направо вика ако изкараш 15г. на такъв бач,

Яни Мазов

ДАНО! За този момент ще живея!

Затвора е много милостиво решение за тия. Според мен присъдата им трябва да бъде тази - по няколко дози ваксини всеки ден от инстинските които дават на народа.

Бат Киро искам да чуя коментара ти за другия продажник Ицо Хазарта.. Изяви се срещу народа достраша го да не му вземат кокала тъкмо влезе при големите парички и го е страх да не падне.

😁😭😁😁😭

Xaxaxa

Все още не проумявам защо не се случиха тези протести още март април 2020, не да пляскат от терасите.

Dimitar Dimitrov

То точно това е идеята да се изгуби доверие в правителствата и да има едно световно управление.

И всичките мерки се взимат за засилване на народната любов.

Имам въпрос, който лично на мен ми се струва логичен: Сценарият, който излагаш изглежда напълно възможен, но въпросът ми е: Няма ли това тотално да убие доверието на хората към властите/медиите за бъдещи скалъпени "кризи"? Няма ли да си вкарат автогол по този начин? Или хората са толкова малоумни и с къса памет, та ще забравят и това? Интересно ми е да чуя мнението ти Киро, благодаря!

Съгласен съм със всичко което казваш! То това е част от голямото зануляване. Има информация навсякъде и тези в парламента тъй като не са достатъчно информирани ще духат супата най-силно и тези по веригата ще им помагат! Коби е само за закуска ,идва глад и размирици след това самите кукловоди предполагам ще се покажат като спасители на света и ще трябва да им се подчиняваме в знак на благодарност!?!

Ако е станало, пак може да стане но хората не го искат или искат други до им вършат мръсната работа.

Стефан

Говориш за 1944г. Няма как да стане това…..

Няма досаждане... Ако един ден не качиш видео, изпадаме тук фамилията в депресия :)

истината

доста оптимистична гледна точка....трябва да се запитаме защо ще им е на кукловодите да сменят тактиката и да спрат мерките...техният дневен ред е да намаляват населението било то с ваксини,фалити,смърт на възрастни хора и такива чакащи за операции....черешката на кризата изглежда интересна от твоя гледна точка,дано да стане

Браво на теб уникално видео Прав си за всичко. Така трябва да е Всеки трябва да си получи заслуженото има една дума която много харесвам СПРАВЕДЛИВОСТ

Не. Може да бъде битка, но чак до такава война няма да стане. Подобно беше през 2014 година.

Интересен сценарий. Чакаме го.

Hristo Zlatkov

Факт е ,че Бойко много лесно здаде властта и сякаш никак не се натиска повече за нея!

Plamen Petrov

Нямам търпение всичко това , което казваш да се случи , Бай Киро! И най-вече , ако до тогава съм сколасал да не се ваксинирам , да натрия носовете на всички отворковци дето ми се перчат , че са извършили геройство като са се ваксинирали.

Димитър Войков

Бат Киро, кажи моляте твоето мнение относно назряващия конфликт с Нато Сащ и Русия. Може ли наистина, да се стигне до война каквато медиите пропагандират?

Почти винаги си бил прав,за съжаление.За кофти работи.Сега много искам да си отново прав!И дано,дано да си платят,платените!!!

От твоята уста в Божиите уши,Кире!

брейки..като свърши цирка направи документален филм с видеата от пейтриън..ще бъде касов хит за оскар..

E, тук ВЕЧЕ си в грешка! Няма как...да свалят СЗО, след като е тяхна фирмичка! Могат разбира се, да инсценират "затварянето и", но...пак ще изникне неин аналог! Копелетата са ясни...ииии не ги величай чак толкова много! И те мрат!!!

Живи,здрави и наздраве

Konstantin Dimitrov

не случайно ти викам професор брейк..много качествен анализ..но за възмездието ще се погрижи единствено господ или съдбата ..но ще видим все пак..поживьом- увидем.....както казват руснаците..

Костадин според мен ще вкара държавата във война,поредната поставена "кукла" като Яне,Волен,ще сваля,ще съди правителства,не ми допадат действията му само "мъти,размътените мозъци" на хората.

Konstantin Dimitrov

Браво брейк имаш нюх , бях на протеста следващия протест се надявам да има повече хора като теб .бъди жив и здрав. Поздрави от доктора

Не си досадил бат Киро ние само клипове чакаме. Доста смело предсказание направи нека видим дали и този път ще познаеш до сега не сбърка.

Аз ,се кандитарам за инквизитор .

Ivо

Тези хора едвали ще влезнат в затвора , по вероятно е да бъдат линчувани . А ваксините предизвикват безплодие и ако първите няколко дози не те убият чрез тромби ще си безплоден , знам вече много такива случаи на познати . Тези хора живи трябва да ги дерат за тези зверски престъпления .

Няма как да не я спази ,защото глобата е около 50 000лв и 3 години затвор и ако я наруши 100% ще го натиснат.

И "Коцето" е голям "спасител" и командир. Вчера си остана като мишка вкъщи да си брои паричките от субсидийката, от която уж щеше да се отказва или щеше да дарява. Води битка от хола, иначе другите мерки не спазва, но за карантинката беше стриктен. Най-много да върне Боко на бял кон. Атака №2.

по вероятно е да са линчувани , доста хора биха ги заклали за това което са направили на хората

Изобщо не си досадил, когато се случват такива неща и има материал трябва да се коментира, когато няма разбирам ама сега са такива нещата че трябва

Според мен няма да стане както го мислиш,в смисъл ,че възмездие за тези помияри няма да има.Дано да греша.Накрая просто ще поемат политическата отговорност,тоест оставка и чао.

Благодаря Ви за линка.

Krasimir Manolov

Мда. Мисля, че Киро е прав. На Кукловодите не им трябват използвани презервативи

Това което бай Киро казва за краят на удобните идиоти по медиите е описан по същия начин от Юри Безминов ще сложа линк, всичко това което става са стъпки от процес които е описан тук: https://youtu.be/u5qh4JGl33I и това също https://youtu.be/yErKTVdETpw това видео би било полезно да го изслушате описаните неща в него се случват пред очите ни, изгледайте го с бай Киро, много е подобно на цайт-гайст видеото.

Simeon Mladenov

Страхотен анализ с логика придобита от житейският опит. Всеки ден да правиш видеа по два пъти няма да ми омръзне. Гледам всички в Пейтриана по няколко пъти. Уча се, за което Благодаря.

Кире,сериозно ли вярваш,че Радев,Борисов , Кирил Петков и тн. ще са по затворите?

В.П.

Продължавай в същия дух !

Страхотно велик си,не говори глупости за досада,моля ти се,с нетърпение те очаквах,гледам видеата ти десетки пъти има смисъл във всичко,което казваш!Прав си за пореден път аз с нетърпение очаквам справедливостта!А такава ще има аз знам все някога!Продължавайте,има надежда за едениците,сама за хората с здрав разум!❤

Не става ясно от къде има пари, да обикаля медиите. Медиите безплатно ли го канят? Как стават тези работи?

А я си представете че и Коцето е в схема.

Какво досаждане, бре наборе... аз, като видя че няма ново видео за деня, и ми става терсене. :)

Бат Киро,изобщо не си досадил на никого според мен,точно така се прави на момента,за да се отворят очите на повече хора! Продължавайте с Веско да качвате нови видеа,надявам се да се фокусирате както досега над тези така належащи проблеми на България и да намерим решение заедно като нация някой ден....

Ceco Dimitrov

Много хора бяха, но искам да питам всички дали някой помни протестите на прохождащото СДС. Малко бяха, явно доста от хората подкрепят мерките.

Toncho Todorov

В България е много вероятно така да стане.

Zhivko_Y

В Англия вече почнаха официално подготовката за обръщането на палачинката. Само изключително дебилни държави, като Канада, Австралия, Нова Зеландия и педалските щати в САЩ твърдо следват линията все още. Най-тъжното обаче е, че медиите които имат ключва роля в това нещо ще кажат точно така: "Извинявайте, бяхме подведени" и всичко ще е наред, а те са едни от най-виновните.

Zhivko_Y

Ах, Киро, Господ да те ПОЖИВИ !!! Дано точно така стане, както казваш и то по-скоро!! Бъдете живи и здрави! Страхотен екип сте със Веско!

Mariana Voinova

Бат Киро, всеки ден качвай видеа! Удоволствие е да те гледа и слуша човек!

Душевен екстаз ще изпитам наистина да видя как тоя хитлеров поглед на Австралия става храна на крокодили!!! И останалите покрай него. Там им е мястото на "спасителите"!!!

Naz

👍👍👍

Valentin Takev

На 100% съм на същото мнение, за всичко което изложи бат Киро. Няма как да досаждаш с по видео на ден, ако можеш и по две да правиш няма да ти се разсърди никой. Последното е в рамките на шегата, знам, че е много работа да се монтира и това което правите е предостатъчно. Кога ще има лайф?

Поне един тука да го разбере, поне това за Костадин.

Няма как един клип на ден да е досадно! Продължавай в същия дух, а що се отнася до ситуацията, крайно време видов ден да дойде майка му...

Димитър Димитров

Продължавайте с още видея по тази тема,защото е хубаво да отваряте очите на хората.

Никой няма да плати ни една глоба, и никой няма да влезе в затвора. Помнете ми думата. На бат Киро му се иска но няма да стане.

Bobby Kundelov

яша бе кире

Продължавайте да говорите истини. Рано или късно всеки си плаща цената. Трябва да сме убединени, колкото може повече, за да сме силни.

Georgi Tanev

Всичко което казваш Бат Киро е вярно от а до я. И аз мисля, че Коцето прибърза с протеста. Можеше да изчака докато се почувства наистина ефекта от растящите цени. Но от друга страна за него е важно да се позиционира твърдо като противник на тази власт, и протеста изпълнява тази цел. Големият цирк тепърва предстои. Пазете си барута сух, тепърва ще става интересно.

Здравей Кире, хубаво видео. Поучително. Най ми хареса частта за затвора за математиците и пандизчиите. Дано така стане, мамито им курвенска. Не си ми досадил, искам още. Бъдете живи и здрави, поздрави на Веско.

Aleksandar Antimov

Всички до един на тези протести са платени от нашите пари - от субсидията на вАзраждане. И те за нищо не стават. Аман от патрЕоте - Костадинов е поредния Волен. Айде със здраве

Брейк не със глюкоза , а със витамини сигурно тез измамници

Христо Тодоров

Правилно Бат Кире ако откраднеш 10 лева ще изгубиш 20 лева така че харам пари недеи взема

журналистите са същите нищожества като 240 разбойника

bogomil

Тая маймуна на бтв с микрофона колко време ще я гледаме....Аз съм за протеста когато живеех в България бях редовно част от тях!вече не съм,защото съм на по-добро място!Аз не виждам как цял свят ще принудят да се ваксинираме ?Няма как да стане

Деница

Няма да досадиш, по-добре е да има по-често отколкото никак.

Росен Александров

Ах, колко си прав за т'ва, което ще стане. Ще излезе истината и тогава ще си ебе майката. Ама тез' отгоре точно т'ва искат! Всичко е режисирано!

Бате Киро ти не можеш да омръзнеш, поне на мен ти си не изчерпаем източник на информация и идей бъдете здрави ти Веско и всички около вас и не спирайте да правите това което правите! Благодаря от сърце!

А най-лошото е, че Цветанка не знае дори името на колежката си, която е Християния Червенкова, а не Червенова. А ако може да има нещо по-лошо дори и от това, е че това се случи на друга журналистка(Мариела Някоя си). БТВ нямат връзка с главния мозък или имат трайна деменция..


More Creators