SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ИМА ЛИ ПРАВО ДА ОБИЖДА ИЦО ХАЗАРТА?

Много хора поискахте коментар след изказването на Ицо Хазарта...

ИМА ЛИ ПРАВО ДА ОБИЖДА ИЦО ХАЗАРТА?

Comments

Кире МНОГО СИ Прав!!.. за съжаление !

Deyan Nikolov

Това Продажно Измекярче ахх… А каза в една от песните си че в парламента милион микроби ще умрат. Фактически то е една от тях. Да не изпадам и аз в ексцесии и негативизми но накрая такива сами се сготвят. Бъдете здрави!

язък за хубавото му творчество. Келеш.

фашист е крайно дясно ориентиран човек или казано по американски консерватор или националист, това са хора ако найстина са фашисти и използват тази политическа структура на управление която е: всичко от народа за народа без никакъв внос или износ или по ново му индостриялна консолидация нещо което се случва в момента в русия. това не е лошо нещо да се нарича някой, но много от хората който не са чели достатъчно и нямат необходимата обща култура го свързват с хитлер и от там казват че е нещо лошо. мако по лежерно адаш забавлявай им се на глупостите осмей ги не им викай няма да те чуят кучето като се наяде не чува стопанина си!

Киро Златков

Живеем във времена, в които маските взеха да падат и няма по хубаво нещо от това. Това е дар от небето за умния и мислещ човек. Ако сега човек не разбере с какви хора е обграден, на какви хора се възхищава и какви хора го управляват, няма кога!

нито един от тях явно нея е чел

Може би трябва да се обединят полицаи, военни, лекари и учители срещу политичетата, за да бъдат премахнати мерки и сертификати.

Dimitar Dimitrov

Това лукаво леке си продаде дошата на дявола за 2 гроша. Май не е чел Приказка за стълбата от Христо Смирненски та да се види какво претставлява гадината

Браво Шефе👏

Все тая. Тези хора са дошли пред народното събрание да защитят каузата за която се бори Костадинов, да нарича Възраждане фашисти е равносилно да нарича фашисти и хората които са срещу ковид мерките. Или както казва бат Бойко, сиреч, повечето от нас.

Бай Киро, евала Ти! Голям си оратор... талант си е тва

Браво Киро!!!

Като гледах видеото нещо в мен се преобърна! Толкова истини чух, съжалявам, че от скоро съм последовател, за мен Брейка е Велик! Надявам се един ден да се запозная с него ! А за Ицето мога да кажа, че е една истинска подлога! Срам за всички истински българи...

Ще ми се един лайф да направиш от Златарица със циганите ,, ей така за настроение!

Mariana Voinova

Поздравления Киро! Както винаги точен,ясен,бесен....каквито сме и в нашето семейство! Голямо плюене на Костадинов.....жадувам да има трибунал и ти да го водиш!Желая ви да сте здрави!!!

Mariana Voinova

Много хубаво видео бат Киро ! Във фейсбук хората пак се застъпаха за хазарта - тъпи овце. Ицо хазарта преди псуваше тия в парламента, те го сложиха да им защитава правата. Сега псува хората от народа - те му се радват..

Georgi Ishkitiev

Според мен нещо си се объркал или си се поддал на провокацията на Костадин. Ицо нарече "нещастни фашисти" организаторите на протеста а не протестиращите. И попита дали всеки може да призовава да се щурмува народното събрание. Слушайте внимателно преди да анализирате.

Това, че се укриват данъци мисля, че е свързано с факта, че парите, които влизат в бюджета се харчат по крайно безотговорен начин. Не се харчат за да я бъде България. Доказателство е демографската криза. Краде се безобразно. Би трябвало с нашите данъци да получаваме обратно адекватни харчения за сигурността, здравето, образованието, инфраструктура и т.н. Управляващите нямат никакъв авторитет на хора знаещи и можещи да управляват ресурсите в полза на тези, които ги предоставят. И хората предпочитат да запазят средства за себе си - например за храна сметки и лекарства, защото ако ги дадат като данъци просто получават едни ужасни сметки, налагани им от разни монополисти, които същата държава трябва да регулира, но не го прави. Примерът ТРЯБВА ДА ДОЙДЕ ОТГОРЕ.

Красимир Димов

Кире защо не правиш лайфове напоследък ?

Rusi Vasilev

Брави Кире ! Точно в целта. Нито една излишна дума нямаше . Продажни копелета !

По-скоро смятам че обижда ръководството на Възраждане Ицо хазарта и и смятам че ще доуточни изказването си. Аз бях на протеста във Варна но нямаше много хора. Другото което ще кажа е ако помниш Бай Киро че Ицо хазарта беше против помощите за певците и по времето на ГЕРБ особено за тези които не са плащали данъци, който не е дал нищо на тази държава няма право да взема от нея , така че той беше за деклариране и плащане на данъци от всички защото с тези пари са издържат всички институции които уж трябва да работят за нас, но понеже някои се скатават и оцеляват поединично за което ти агитираш, затова не сме единни и не сме всички на протестите и не сме всички срещу властите защото не се чувстваме всички смачкани ,има някои както ти ги наричаш единици и тарикати ,които оцеляват ,но на гърба на другите, които ти наричаш глупаци и говеда. Другото което искам да ти кажа за така наречените ,,фашисти,, от Възраждане - аз съм търговец и знам много техни търговски обекти на които те доста патриотично укриват данъци и пак казвам - мога да представя доказателства , и искам Коцето да ти отговори когато дойде да управлява с братчеда - ще освободи ли от данъци всички останали българи както е освободил себе си ? Или ще бъде тарикат както ти му показваш ? Искам и да отговори как тогава ще плащаме на лекарите на полицаите на войниците и на всички останали от институциите може би руснаците ще ни пратят помощ и ще ни издържат????

Браво!

Има нещо много хубаво в тази пандемия, нещо, като преброяването на дивите зайци... оглежда се, виждаш, че е маскиран и го подминава, не си губиш времето.... идеален тест за приятели познати.. слава богу най близките ми приятели издържа ха теста, а тези които винаги не са ми допада ли, маскирани... много е лесно от далеч си личи с кой да си имаш работа, та по маските ще ги познаете... никога не съм ходил на протести но сега отивам за втори път тук в Валенсия. жалко то е, че при 90% ваксинирани има повече хора о протеста в София.. незнам, може би трябва да се организираме и в един ден, българите от чужбина да кацнем в София и да кажем "Стига".. винаги съм бил на вълната на Киро, да се спасявам сам, но май трябва да си размърдаме задниците... все пак тук повечето сме от чужбина, гласувалите за Коцето, също, мисля че ако някой ни организира имаме средства и възможности да покажем сила, не е необходимо да ни плащат автобуси... тка мисля, ако кацнем 3000 души пред парламента, може и поход с коли по внушително ще е, и не за диалог а ултиматум... властта уважава само силата...

Georgi Pavlov

Евала

Ангел Иванов

Здравейте! Не знам дали тук е мястото, но искам да предложа тема за видео. В САЩ са събрани данни, че всички смърти и нежелани ефекти са концентрирани само в 5% от партидите. Става дума за Пфайзер и Модерна. 95% са без ефекти и смърт а всичките 2600+ смърти свързани с модерна са в останалите 5% от партидите. Другото интересно е, че партидите със смърт са разхвърляни в много щати, а другите 95% от партидите са разпространени в по-малко на брой щати. Тоест разпределени са смъртите по-равномерно. Статистически тези данни са невъзможни - може да стане само нарочно. Ще ви подам линк към видеото - то е от около седмица назад. В САЩ може човек да си провери партидата на ваксината за да види дали е от тези, които статистиката сочи за опасни (със смърт и тежки странични ефекти). https://www.bitchute.com/video/eCxAWE3mGWUc/

Красимир Димов

Горда съм с вас! Мислите за всичко като мен! Всички ние имаме ваксини, но ни наричат антиваксъри! Всичко най- добро през Новата 2022 година! Бъдете жив и здрав и Бог да ви пази! Вие можете да давате сила на хората и можете да спасявате!!

Здравей Краси. Хората не бяха малко. Минимум около 15 хиляди бяхме. Но, си прав, че медиите играят някаква игра. От предното видео на Брейка, се подразбира, че управниците на света, ще подкрепят Костадинов. Пък било и той самият да не иска или знае. Играе се някаква игра, която ние не знаем. Дано Костадинов да издържи на натиска след време. Защото, ако се опъне на тези, които дърпат конците, могат да му спретнат и на него някоя и друга революцийка. А, народа не мисли. Масите се контролират от медиите. А, кой контролира медиите? Само си пожелавам, когато дойде времето, ние народа да осъзнаем манипулациите от тези медии.

Sajalqvam ... za iznenadata

Pevcite peqt na tezi kouto im pla6tat 😂😂😂😂

Bat Kiro

Ami to e qsno

Bat Kiro u4udvam se 4e se iznenadva6 ot reakciata na peveca.

Абсолютно се съгласих ,едно от най- добрите ти видеа !

Имам човек: https://youtu.be/XhAe4lLR8Ms

Браво, поздравления !

Много силно видео Брейк, дано се сбъдне по-бързо предното ти видео! Чакам момента, в който ще ги почнат с бесилките по дърветата тези народни предатели!

Здравей, Веско! Мисля, че това видео трябва да се разпространява свободно. Можеш ли да го качиш в някоя свободна платформа и да пуснеш линк, за да го задвижим. Много хора имат нужда от тази подкрепа точно сега. Хора, които заслужават.

Ivo Cigarov

Трябва всички да се изследват за Наркотици в Парламента както предложи Костадин.

брейки ..кажи на коцето да пита за газта в девенци --6 млрд.куб метра..кой на кой го е дал..ферщензи..ми да го отворят сега в кризата ..

Az pak tova kopelence ico, tolkova arogantno, nikoga ne sam go haresvala Kire, eto n'a, dokaza se@

Продължавайте все така, дано повече хора ви чуят.

Браво Кире! Само напред

Разби ги с това видео

евалата, Кире!!!!

Тоя толкова ми падна в очите че не може да бъде, не вярвах че може да е такъв простак

Valentin

Страхотно видео

Много ласкаво се изказа за тоя помияр...

Видимо е неадекватен и злобен. Въпреки, че не шмърка нищо евтино.

Hristo Zlatkov

хазарта се е продал в името на парите

Браво бати Кире

Кога ще има live?

ЕВАЛА БАТЕ КИРО!

хазарта скача срещу народния гняв...лошо за него..много лошо..не му го пожелавам -но е много грозно..браво проф.брейк..всичко ще си дойде на мястото..

Здравейте. Благодаря за позицията! Притеснява ме едно нещо. Протестът беше отразен от медиите от ниско и изглеждаше масов. Поправете ме ако греша, но по Телевизора не показаха снимки от дрон, които биха показали, че не са се събрали чак толкова много протестиращи. Аз бих очаквал точно обратното от медиите. Снимки отгоре и унищожителни подигравки. Имам гадното чувство, че се разиграва театър. Не мога да преценя с каква цел. Възможно ли е Костадинов да е контролирана опозиция? Все ми се струва, че просто ще затворят устата на човек ако искат...

Красимир Димов

Евала Кире! Рядко ми правиш чак такава душевна чекия, но тук се изкефих. Затова следвам теб и се кефя да гледам видеата без цензура! Т.е. така, какво си коментираме вкъщи. Значи сме фашисти? - Ние, които лобираме за демокрация, за премахване на мерки и дискриминация! И за трансформацията си прав! Всички се променят за считани месеци там в голямата лайняна сграда. И за последно ще кажа...знаете ли как се наричат хората, които умеят да пеят? - Да, точно така - ПЕВЦИ! - Останалите стават рапъри. :))))

Яни Мазов

Тоя лигльо Хазарта още от сега си представям колко бой ще изяде на някое негово участие по дискотеките. Нещастник мръсен!

Адски си прав, Кире!!!

Stefan Vasilev

Разковничето е ,че цървула може да ти хбвърли 40 лв. и да те купи ,като някъв нископлатен лакей, това казва , за 40 кинта мога да си купя 500-1000 мизерника, като вас!?

Браво евала Кире сложи ги всичките на място

Filip Petkov

Наркомана и педераста са едни от най-долните отрепки дето могат да ходят между нас. Разбира се всяко правило има изключения, но в случея няма никакво изключение.

Zhivko_Y

хазарта е пълен смешник..и с кариерата му на рапър е свършено..той си го знае и затова стана депутатин..жалка работа..

О, бъди уверен, че ги мисли и си мечтае да има власт, за да смачка всеки, който не мисли като него. Вие сериозно ли виждате в негово лице заблуден идеалист? Той е булдог. Изкарал е едни пари, докопал се е до депутатска банка и се мисли за най-ценния.

Хайде стига сте го оправдавали. Нарекъл бил организаторите. Значи няма против нахлуването в Парламента, но да го организира друг. Той просто мрази хората, които не са с него и подчертано го показва. Не за друго, но заплашват кокала му. Ако излезне от НС, повече никога няма да влезне.

Браво Брейка браво постави го на място на тоя предател и аз го харесвах за съжаление , но това са отрепки който може само да ни мотивират аз бях на протеста с жена си и дъщеря си и съм лекар анестезиолог реаниматор от дълги години и съм помогнал на хиляди ,горд съм че бях на протеста а не съм ФАШИСТ . ТЕЗИ НАПАДКИ ПОКАЗВАТ ЧЕ УСПЯХМЕ ДА ВНЕСЕМ ИСТАНСКИ СТРАХ ПРИ ИСТЕНСКИТЕ ВАШИСТИ .ПОЗДРАВ ОТ ДОКТОРА КИРЕ.

Бат Киро, прав си за всичко. Имам подозрения че в парламента им раздават секретни хапчета за депутати. Направо не е истина с каква скорост обръщат плочата. Живи и здрави!

и многото полове ще признаят

Хазарта е психопатче и сега много яко му изби болната и гнусна същност . Там е пълно с болни мозъци , нормалните хора просто не се виждат в такава роля , те предпочитат да си гледат живота .

Ицо иска да иди в парламента, идииии, никога няма да има хемороиди.

Киро, имаме пробив. Преди малко по БНТ съощиха, че адаша ти и преговарящата група са се договорили да правят работна група на паритетен принцип ЗА ПРОТИВ мерки и прочие...Сега ще е голямо мазало и голямо мазане ...според мен...Може да пуснеш тия дни видео за това! Благодаря!

Най-тъжното е, че господин Хазарт сигурно не мисли тези неща, но са го накарали да ги каже, за да стсне скандала. Че те другите от подмяната нали са големи интелектуалци и не смеят да говорят като гербаджийте, нищо че всичките един х*й ги е правил.

Нагъл

Следвам Ви отдавна , но не за Всичко съм съгласен с Вас. Писал съм Ви доста , правите се Все едно Нищо не е станало . Надявам се че си проверявате информацията.

Бай Киро според мен грешно разбираш в момента цитата "Вдигнете крадливите си ваксинирани ръчички горе." Той не е насочен към ваксиниращите а към ваксинираните. Той се подиграва с тях, дори и да направят "правилното" нещо, те пак ще са по-нисши от него. Ицо е подобно на теб индивидуалист, но в лошата му форма. Не му пука за другите! И е наркоман. Такъв човек работа не може да свърши!

Киро, мното си прав, но докато в парламента има такива навлеци, като тоя И.Х. нещата няма да се оправят ...

Сега сме някъде по средата на целия процес за смазването ни, но като българи сме длъжни да не се даваме и да се борим до край, като на война сме, Господ да ни помага.

Simeon Mladenov

Napravi ludata fizionomia na Greta Tumberg

I Hazarta izleze bokluk, toi e nekompetenten za politik ako go izpita Plamen Paskov nemoje i 2 da izkara

Здравей те Бат Киро и Веско само да попитам другата седмица щте има ли Лайф

Petar Dimitrov

Много долни кукли са избрали тоя път кукловодите, явно нещата които целят са много долни. Даже Боко не е толкова долен май. Цялата тая пасмина дето е сега на чело неслучайно е там ще опере пешкира и ще ни осерат много стабилно, говори се за признаване на македонско малцинство у нас.

Zhivko_Y

Киро съгласен съм с теб това е цялата истина.

Тези са пътници и на другия протест той най много ще го отнесе. Щот вече няма да е мирен протеста. Хората трябва да разберат че трябва да се ядоса и да ги смажат тия цървули... Да живее България

А и да го пита някой тоя капут с кои пари ще плати по 40лв. И ще плати автобусите. Защото 4000 х 40 = 160000. С автобусите 200 бона. Голям плащач стана тва копеле.

Само се чудя, как издържаш де не ги псуваш тези МЪРШИ!

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Благодаря за видеото и за това че не цепиш басма на никого Страхотно видео точно това което каза е самата истина Ицо и ИТН са истински предатели.

Petar Dimitrov

Ицето винаги е бил нагъл боклук ,на мен лично никога не ми е харесвал.Вижте само каква злобна физиономия прави когато говори.И преди го е правил по студията когато беше певец.Мърша ,долна,злобна и коварна е Ицето

Бате Киро, благодарим ти това, че ни припомняш историята, която всички забравяме. Макар и да е било наскоро както посочваш в това видео. Историята трябва да се учи и помни, защото се повтаря, а ние сме доста късопаметни. Както винаги подробен, аргументиран, с перфектно синтезирана информация и показващ голямата измама. За всички четящи този коментар - хора като Бат Киро трябва да бъдат пазени, и следвани, защото ни помагат да прогледнем и те са ни най-скъпите съкровища. Хора като него не са много, а още по-малко излизат да говорят по този начин. Трябва да се учим от тях докато все още са тук и имат сила да правят това коете правят, защото изчезнат ли..... горко ни. Разбира се и хората зад камера, които забравих, просто защото не ги виждам.

Много разочароващо от негова страна... бате Киро, според мен трябваше целият клип да бъде качен в ютуб... лично мое мнение, с което естествено не трябва да се съобразяваш. Поздрави на теб и Веско

ЕВАЛА !!! ТОВА ВИДЕО ГО ИСКАМ(Е) В ЮТУБА - ЦЯЛОТО !!!

Майко мила,чашата преля вече!Въпрос на време е да разберат наистина кои са шепата фашисти!Всичко леш долу следващия път,за да немогат да дават много много изявления от трибуната!Тази трибуна е на народа,не искам да чуя и виждам тези гадове в народното събрание!🤟🤘😬🤐🇧🇬❤

Далече сте от истината. Костадинов от години приказва за какво се бори и досега не се е отмятал. Истински и последователен. Ако бяхте следели неговите прояви, щяхте да разберете. Доста тв гледате.

Прав си за всичко,бай Киро.Крадеца вика дръжте крадеца

Пълен боклук. Предлагам да го съдим

Georgi Tanev

Ще го раз……. тоя

Georgi Tanev

По делата им ще ги познаете.това нескопосано комплексирано прикрито мазно копеле никога не съм го харесвал това е изключително злобно същество.Мазен е и то от наайи тлъстото

X Xx

Ще ида в парламента- иди никога нема да имаш хемороиди.

Shenol

Здравейте,значи бай Коро и ти бъркаш в живота си😁 ако казваш добър РАПЕР на човек с 5 песни за 45 години хихихи.Малко са момчетата в България които могат да рапират но и в тяхно лице не виждам политици(G-дог;Спенс;100 к-ла;Димчо…)може и да пропускам някой но немисля.С последният даже се срещна до колкото знам ,а той докосваше стабилно струната на тълпата и за това му дадоха и парата че да престане .Хазарта пее също така

Shenol

Пускат си провокаторите по протестите,както и в социалните мрежи,така и вътре в парламента,за да създават "сензации" и да ни объркват фокуса,а резултата - печелят време и се получава вечната политическа класика "кучетата си лаят,кервана си върви" ....

Ceco Dimitrov

Бат Киро, обикновено те слушам и ми е забавно понякога. Сега обаче ми ври и кипи.. Това лайненце се държи супер арогантно... Направо съм бесен, дано си получи заслуженото някой ден

Киро си е прав, влезе ли във властта става боклук

Ицко лайнара никога не съм го харесвал. Но както каза брейка за сега Константинов си държи на думата и за това го уважавам. Що се отнася до Константиновкакто казват братушките ще поживеем и ще видим.

Бат Киро , Хазарта преди да влезе в парламента говореше в няколко предавания как иска да направи промяна за по-добро и всякакви други заблуждаващи глупости, а се осра тотално - точно както ти го описа. Намери ги в Ютуб, няколко гостувания има, включително и при гостуването му при Тото

ДА НО КОГАТО НАРИЧАШ ПАРТИЯ ПРЕДСТАВЕНА В ПАРЛАМЕНТА ФАШИСТИ ХОРА КАТО МЕН КОЙТО СА ГЛАСУВАЛИ ЗА ТЯХ КАК ДА СЕ ЧУСТВАМЕ

и Хазарта и Костя са един дол дренки,просто в момента са в различни лагери.Ако нямаше сертификати и мерки , Възраждане щяха да скачат,защо умирали хора и болниците са пълни.Всичко е игра за пари,ако си мислите,че някой "ще ви оправи" сте в заблуда.

В.П.

Ако до сега не сте се ориентирали че целият обслужващ персонал по медиите - журналисти, музиканти, актьори, говорещи глави - обслужва не вас а глобохомо, то вече е късно за събуждане. Не консумирайте глобохомо пропаганда! А на такива курвета като въпросният ицо скоро ще им дойде времето, тях глобохомо ще ги хвърли първи на разярената тълпа.

Ico para6utista izlezna golqma pomiq. Puu

Много си прав, но няма управия. Всеки сам ще трябва да се спасява.

Ицо Фашиста

Бат Кире, не мога да се съглася тука с теб. Хазарта нарече не протестиращите а организаторите на протеста от Възраждане, и това, което не ми харесва е, че Коцето почна да върти, че е нарекъл протестиращите фашисти, и много не харесвам такива манипулации, същите дето ББ прави.

За Ицо ми беше ясно, че не е стока, но всички от ИТН, които бяха с нас на площада и до последно ги подкрепяхме и вярвахме в тях, защото им повярвахме, че са едни от нас и ще ни представляват достойно - Е ТАКОВА ПРЕДАТЕЛСТВО Н-Я-М-А!!!!! Предателство и подигравка!

Шибаняци шибани

izpliska legena i toi gorkiq :D

brokeeen


More Creators