SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КИРО БРЕЙКА: ФАЛИТА, КОМУНИСТА или ВРАЧКАТА?

Това, което говорех, започна да се случва...


Това са видеата, използвани във видеото:

КАК НИ РАЗБОЛЯВАТ ЗА ПАРИ (10.11.2020)- https://youtu.be/ukMIFO04JGE

ОЛИГОФРЕНИЯТА УНИЩОЖИ ДЕЦАТА (10.02.2021) - https://youtu.be/5zmMn45M7bg

НАЙ-МАЛКО ПАРИ ПЕЧЕЛЯТ ОТ ВАКСИНИТЕ! (04.01.2022) - https://www.patreon.com/posts/60716916

КИРО БРЕЙКА: ФАЛИТА, КОМУНИСТА или ВРАЧКАТА?

Comments

Ами аз карам 53тата си години, и не съм мръднала от осми клас . Същата фигура. 1.69 висока 53-54 кила. Не спортувам защото работя тежка физическа работа по 9-10 часа на ден. И ти да видиш , и съм здрава! Поне работете хора!

Кой изобщо нарича Симидчиев лекар.Човека си е жив Бизнесмен.Не мога да повярвам че хора му вярват на този човек.Той не е прост,тези дето му вярват са!!

Здравей, бате Киро, може ли да помоля да направите едно видео за паметника на Пирогов в околностите на с. Павел

НИКОЛАЙ НИКОЛОВ

Unikalno video. Mnogo tochno i istinsko. Blagodaria!

Между другото е вярно. Преди около 25г. на 10-12г. играехме футбол по 6-7 часа дневно до почервеняване! Ненормални лапета, не можеха да ни приберат у дома. И бяхме слаби, фини....бях 50кг. доо....7ми, 8ми клас. Като спрях спорта качих 18кг. и с всяка година по-малко добавям. Защото не спортувам активно вече... Затова и за детето натискам...на 2,3 места да спортува, да се движи, все едно ще избере. Между другото в ЩАтите видях адски картини - там има деца в 6ти клас, които тежат към 85кг!!! И ние натам вървим. Кьорави и дебели....с комплекси и нежелание за социални контакти. А за факсините и кукловодите...преминах на фаза, в която не ме вълнуват....изчиствам съзнанието си от тях, търсим нормални теми за разговор извън Кромид-19.....например гледайте комедии и махнете всички национални телевизии, новини и сутрешни блокове! Споделям мнението на Брейка по тези теми, които засегна и наистина с децата трябва да се работи много сериозно! Все едно....възпитаваме себе си! Повече внимание, повече наставление и пряко участие в процеса на израстването им.

Яни Мазов

Бат’ Киро, ще направиш ли коментар за “инаугурацията” на нашия президент Р.Р? Същия с най голямо удобрението сред народа(по статистически данни), или както им викат изобщо… , “юмрука на промяната/подмяната” надеждата за смяна на “режима”, гледам сега втори ден ни занимават с преизбирането му, пък на пощада няма един човек да му каже честито! Нещо не съответства на реалността, как може лидера на по-голямата част от народа, или както се опитват да ни вменят, да няма хора да го подкрепят, а лидера на Възраждаме с едно съобщения във “Фейса” да събира хиляди на жълтите павета? Каква жалка пасмина, с ниско бюджетен преврат извършат пред очите на хората, и на никой не му пука! Надявам се да чуя и вашия коментар по въпроса! И благодаря за работата ви досега, а и за напред!

Nekoi Drug

Imal sum nad 30 shefa i znam che 99% nemisliat za rabotnisite a misliat kak da zabogatiavat te na nash grub taka e i s upravnisite,

То това е абсолютно нищо те още подгряват котлона. В повечето държави си настояват за ваксини все още, а в Австрия, Австралия и Канада те принуждават задължително да се набодеш. Рано е още.

Zhivko_Y

Бате Киро, дай една дискотека човече, да разпуснем малко, мани ги тия пЛандемий вече😃😉

Благодаря Ви бате Киро и Веско за истината която ни информирате. Отдавна те слушам и мога да потвърдя че почти всичко което казваш се сбъдва, особено твоето видео с коментара за ваксините , че един ден официално ще се започне да се говори против тях, и ето този ден дойде , не вярвах но ето и потвърждението нека Веско да ти го приведе какво потвърждава Professor Cyrille Cohen, head of immunology at Bar Ilan University това е топ Израелски имунолог (Направихме грешка с ваксините ) Ами сега?? Какво правим ??? https://www.youtube.com/watch?v=bnMMYJKZvnU

Krasimir Manolov

https://www.facebook.com/100002602715613/posts/4570247919738587/?d=n

Milena

Бат Киро, гледай това видео, за купчините с трупове

Milena

Евала, едва ли можеше да се каже по-добър начин

Всеки ден си слушам руски романси и ми дреме на шмайзера. Но една врачка ми каза че един ден ще му сера в устата на тоя любчо ☺️ Бачо Киро великан си

Ретроспективно всичко е наредено като гениален план ...и как започна всичко само..

Бат Киро, кога ще има лайв, скоро не си правил?

Огнян Стефанов

Върви срещу вятъра, пък нека ти плюят в гърба

евалла проф.брейк..пиша на 4-та мин..видях заглавието на в-к труд..и ..оооо..брейка позна..и ще познава..щото знае как работи света..живи и здрави с адашчето..

Отвърнах че съм от България и никога не бих се атакувал сам себе си😁 ,със ирония и горката ми преписа хапчета еквивалент на ХЕРОИНА към които се пристрастяваш до седмица!!!!Питах я не можете ли поне марихуана да ми препишете ,а отговорът и бе :”Не вие имате дете” .Обвиних лекарите и болницата в невежество съпругата ми ме напусна взимайки детето защото не съм съгласен да стана зависим!!!!!След загуба на 23кг за 19 дена уж на психична основа се довлачих до България изтеглиха ми една малка спринцовка кръв,расказак какво се случва във тялото ми и след три дена пътувах на обратно със исписани ензими за панкреаса ми това ми бе проблемът.В Германия ми изтеглиха почти литър кръв за да кажат че имам паник атаки и да стана наркозависим ….това е запада!!!!

Shenol

Западните държави е по-зле и о България…Миналата година на 01.01.21 се наложи да постъпя в болница.След хранене неможех да дишам и припадък за около 4-5 мин. който тълкуваха като заспиване.След 10 теста за коронка им се развиках(знаеш ли на 20 може и да е положителен) не откриха нищо а аз им обяснявам какво се случва в тялото ми и губя по килограм на ден,пратиха ми психиатър за дето съм се обяснявал и съм малко емоционален.Диагнозата на психиатъра :”Имаш паник атаки”

Shenol

Всичко се прави за да унищожът бялата раса. А относно биткойна и кредитите - един приятел в Щатите си купи още крипто вчера щото “цените паднаха” и се набута миналата година с над половин милион в кредити за 2 къщи. Казах му да не се притеснява и че банките ще си приберат всичко.

Super.kak 12-13 godishno zatlystqlo I s Diabet. Mi to nqma da ima zdravo pokolenie. Nishto.

Точно казано на края на клипа. Африка е много подобре да живееш от колкото европа. Нашия континент е смърт нищо повече произвежда олигофрени при това болни както каза.,който всеки е с кредит.Аз чакам момента когато нашите ще ни направят като лагер като австралия примерно. Едно посочен билет за Танзания

bogomil

Пълна война, това е добре че разбираме какво става и има начини да се преборим, това прави разликата. Ще бъде добре Бат Киро да преговори стъпките за правилния и критичен начин на мислене за да го прилагаме като формула, като това където спомена във видеото и в доста от предишните.

Simeon Mladenov

Големец!

бат киро с едно не съм съгласесен,комплекси че са дебели,те всички ще са дебели някой слаб може да има комплекси.

Великан

Поздрави Бат Киро , жив и здрав да си !!!

Велик си бат Киро , проблема е че много си емоционален , но си винаги прав браво

Христо Тодоров

Благодаря ти бат Киро за всичко, което споделяш с нас. Безценно!

Димитър Димитров


More Creators