SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БИТКОЙНЪТ СЕ СРИНА, СЛЕДВАТ ИМОТИТЕ!

Какво се случи с биткойна и имотите ли са следващите?


ВИДЕАТА, КОИТО ПРЕПОРЪЧВАМ ДА ИЗГЛЕДАТЕ СА ТЕЗИ:



🔴 ДА ИНВЕСТИРАМЕ ИЛИ ПАРИ В БРОЙ? 

https://www.patreon.com/posts/55825933 

🔴 ДА КУПУВАМЕ ЛИ БИТКОЙНИ ИЛИ НЕ? 

https://www.patreon.com/posts/55911594

🔴 КАКВО ДА СИ КУПИМ? ЕВРО, ДОЛАРИ, ЗЛАТО или ИМОТИ? 

https://www.patreon.com/posts/56186253 

🔴 НЕ ПРАВЕТЕ СОБСТВЕН БИЗНЕС:

https://www.patreon.com/posts/56031703

БИТКОЙНЪТ СЕ СРИНА, СЛЕДВАТ ИМОТИТЕ!

Comments

https://www.actualno.com/amp/mvf-kym-pyrvata-bitkojn-strana-v-sveta-otkajete-se-ot-planovete-si-news_1701870.html

Milena

Далие е биткойн , петрол , злато , няма значение едно и също е все виртуална стока. Крипто валутите не са независими от монетарната система , понеже на печалбата се плаща данък . Аз виждам смисъл да се инвестира в крипто единствено ако парите са откраднати или от дрога , за да се изперат , но пак си е хазарт , ако не следиш всяка секунда курса , ще изгориш жестоко. Познавам хора профукаха всичките си спестявания понеже слушат тъпанари и не им е ясно как бачка борсата. Хората , които се прехранват от борсата залагат и на печалба и на загуба , с две думи и да загубят, печалбата им покрива загубата и им остава малко , колкото да си купят да ядаът нещо и да си платят кваритирата. Който ви говори големи работи и големи цифри е въздухар и той самият нищо няма . Големите риби печелят от борсата защото лично имат дялове в компаниите . Най-сладко е човек да има един кешов бизнес и един чеков бизнес там е истината , но не в България.В България е за мазохисти.

На Магарето Хъ

Хората които имат истински пари никога не казват или показват че имат пари. Тия дето се правят на богати са скъсаняци в 99% от случаите.

Бат Киро на фона на това което казваш, виж днеска какво пише https://m.24chasa.bg/novini/article/10734508 10млн на ДЕН... народа наистина се побърка!

Бая работи не са му ясни относно криптото,но за повечетое прав ,чиста форма професионален хазарт си е а това че не можеш да си земеш парите са откровенни глупости може и бих му разяснил как стават нещата ,ако говорим за сигурност банката те защитава до толкова колкото и големите крипто борси до 195хилки в лева демек до 100 хил.евро и ако не ти се играе на рулетка просто си купуваш стабилна монетка вързана с доларчето освен ако ме верваш че дошара ще падна с 8-14% слагаш си я на defi и ти плащат между 8-14% лихва на годишна база па ти си ги тегли секи месец и си ги дръж под дюшека или пък си купи ольо докато е още евтино твои са си.Банката и да ти държи стотинките таксичките които са под форма на обслужване са неколкостотин пъти повече от тия нула и малко отгоре % който уж ти дават .Така че Кире прав си за повечето работи ама за новите далавери ,не са ти ясни.По добре 3% в Dai стабилна монета на Coinbase от колкото 50-100лева такса за обслужване от банката,ти пак си дъриж парата ама не ти е под матрака решиш ли да я теглиш е като дате спре банката да я теглиш !

Направо се хвърли на 100% във биткойн, продай на вашите имотите и твойте и си купи въздух/крипто и си готов за цял живот, продай си и бъбрека и купи още биткойн, на някои каквото и да им гориш те пак ще направят каквото са си намислили.

Simeon Mladenov

Моето мнение е ,че биткоина е голяма далавера но ако си го купил 2007-2009 година максимум 2011г. От там там на сетне е набутвация голяма за съжаление.

Shenol

Просто се сменя обекта на финансовата мания - луковици, акции, крипто и т.н.

През 1636-1637 луковицата на черно лале достига цената на къща в Амстердам и след това се срива.

Биткойнът е финансова мания подобна на Манията за лалета в Холандия през 17 век.

Човек направо немога да те слушам вече, за много неща си прав и имаш опит това е безспорно! Обаче като вземеш да говориш за биткойн звучиш смешно.. Мойте уважения не се заяждам

Бат Киро, прав си за всичко евала. В момента с ковид пндемията що не направиш едно видео да разкажеш за твоето преживяване с ковид ако си имал такова. Ако ли пък не, живи и здрави! Просто мисля че на всички ще е интересно да чуят

Lubomir Panov

Любчо и всичките му последователи са говеда

https://www.youtube.com/watch?v=3qN1bxm4iDE&t=215s&ab_channel=AyhanInfire Киро, дай един анализ на метавселената.

milenivanov

Благодаря за видеото Бат Киро и Веско.Язе въобще Нема си на престава от това Дека каза крипто мривто Биткойн абсолютно си немам на престава за кво става на въпрос.Явно от това което се опитваш да ни научиш разбрах че тая далавера е чиста преебавка.За тава от теб научих.Що язе от ка почна PATREON съм от първите до сега дай боже все да е така да съм със вазе до последно Та язе научих нещо Дека не го разбирам да не се захващам.Благодаря ти Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.

Petar Dimitrov

Банковата крипто валута е друго нещо, тогава и държавата ще отговаря, а това сега е хазарт

Dessislava

Sega shte gi vidim tezi otvorkivci , sas bitkoinite deto mnogo znaqt tezi malumnici

Христо Тодоров

Bat Kiro u4i6 ni da razsujdavame. Ta tova 4e ne sa ti haresali videoto ozna4ava 4e si si svur6il rabotata. Badete zdravi i se pazete i ne se kahari.

Нищо не разбираш от крипто искам да видя след 2 - 3 месеца как ще коментираш както и да е за имотите съм с теб както и за 99% от другите неща

Кире не се занимавай с любчо не му падай на нивото. Жив и здрав :)

Аз не знам колко трябва да си тъп, че да повярваш на човек кат Любо Жечев(който няма практика във никакъв бизнес и не знае като цяло къде се намира) , а да не вярваш на човек като бат Киро (който е човек със дългогодишен опит в бизнесите и оцелял и даже бил големец през 90те години) ?????

За криптовалутите въобще нямам мнение - знам, че са измама и не ме интересува нищо. Бих искал да направя един коментар за имотите. Дано и бат Киро го прочете. Да, съгласен съм, че цените на имотите ще падат, но само в градовете! Елате да видите в новата част на Меден Рудник в Бургас.....новостройки, боядисани, направени, евтини (там за 30000 евра ще си купиш 80-90квадрата апартамент), но на фасадите им пише само "for sale", "for sale" и тъмни прозорци. И знаете ли защо? - Ами защото НЯМА РАБОТА В ГРАДОВЕТЕ! Едно време бабите ни идваха от селата в градовете, защото имаше индустриализация, т.е. идваш в града и почваш работа. И ти стига! А сега НЯМА заводи, няма фабрики, няма производство. Като добавим шума и растящата простащина, които отвращават нормалните хора, градът започва да става непривлекателен. Респективно от няколко години търся да купя къща със земичка в близките села до градът, но цените не са никак ниски, и цените на селските къщи и имоти тепърва ще растът! Защото там ....градинка, лозе, кокошарниче, 2-3 кошера, малко овошки....и почти не ти трябват пари. Както се шегува дядото от 400лв пенсия - 100 вика заделям:)) И наистина тия хора купуват само хляб, сол, захар, олио, оцет, ......зеленчуков магазин не знаят как изглежда. А пък ако наистина стане някакво ембарго или война да спрат вносните магазинни боклуци и живущите по градовете ще си сготвят кучетата и котките....! Тоест, липсата на работни места ще накара масово даже млади хора да мигрират обратно към селата. Вече 2 съседски млади семейства мои го направиха. Децата им учат онлайн :))), мъжът само работи и си гледат живота. Пък и спокойствието там е несравнимо. Така, че аз мисля, че апартаментите ще падат, но селските имоти ще се качват. Лично мнение.

Яни Мазов

Кире, следя те от много време и гледам всеки клип. Ти си честен човек с много опит и почти винаги си прав, а когато сгрешиш си признаваш. Уважавам те за това, че се опитваш да помагаш. А тези, които го искат. Аз нямам кредити, имам си парички, тренирам и съм здрав. Желая ви само здраве на теб, семейството и Веско разбира се. Чао :)

Александър Хаджиев

Потвърждение на факта че това е най-великата пирамидална схема правена някога https://jacobinmag.com/2022/01/cryptocurrency-scam-blockchain-bitcoin-economy-decentralization Т.нар stablecoins (стабилни криптовалути) са измислени токени на няколко CEX-a (crypto exchanges) за да имитират ликвидност. Първата е Тетър (Tether - USDT). Одит пълен не им е правен никога, а ликвидността им във всеки един даден момент е 1-2% от това което има като стабилна валута в момента на борсата. Но Киро не си чете коментарите и пак не вижда пълната картина. Идеята е CBDC (Central Bank Digital Currency) -тоест крипто, но от банките. Последните 12 години откакто се пъкна криптото , идеята е нормализиране в мозъка на масите парите да са дигитални. Сега точно за това започват да сриват уж направените от "нормални" хора криптота. Следваща стъпка е - банкова крипто валута. А направат ли парите тотално дигитални, сбогом на свободата.

TheOneWhoKnocks

РАБОТИ

Не се хаби за такива, да се доказваш. Рано или късно някой от вас ще сбърка особено който е по емоционален. Любо, беше прав накрая като каза, да не би да даваш финансов съвет по ютуб. Реално, като кажеш прави така или прави иначе ти даваш такива съвети. В щатите могат да те подведат под съдебна отговорност за това. Не случайно под всяко английско видео казват "Video is for entertainment purpuses only. It is not a financial advice" не знам дали и в България няма нещо подобно. Та внимавай, вижда се какъв е пубер и злобар, остави го сам да се удави.

Е , то това са нормални падове във фиксинга , след време ще се вдигне . Те тези които стоят зад схемата си печелят от тези промени в курса . А когато достатъчно много рая си вкара парите в биткойн , тогава ще го сринат .

Баси чудя се защо завод Арсенал в Казанлък пусна в отпуск 8 000 работника, а би следвало да работят на пълна пара 24/7

Имам и аз едно питане, ако нещо не прави никой как ще си вадят хляба хората. Готовата пара ще свърши все някога

Toncho Todorov

Срива се защото се продава сега

Toncho Todorov

Бат Киро, прав си, както винаги! Ама аз съм набил едни 2-3 хиляди в крипто, но те слушам, не го правя за пари, а за шоуто. Да има нещо да е интересно. Ако ги загубя голям праз. Правя го за интригата. Да има драма нещо да се случва

Любчо продава пържен вятър на скара и пръднята си в буркани.

Да падат имотите да ги копуваме на безценица хаха

Няма такива филми повярвай ми. Мнозина ще го разберат по трудния начин.

Zhivko_Y

тоя цървул имал биткойн да бе да ,може да има ама 0,001 от биткойна

Ivо

Като си взел ипотечен кредит на фиксирана вноска през целия период на изплащане вноската не се променя.Има подписан договор между купувач,банка и нотариус.

Най-добре похарчените 6£. Любчо няма да се вразуми говедото, вчера му писах коментар, че дължи обяснение на феновете си, че едва ли не ги е фалирал с убедителните си съвети за биткойна, та той направо се кълнеше в биткойн, обаче веднага ми изтриха коментара мършите. Направи ми впечатление, че неговите последователи са на път да му купят апартамент и ще го направят в най-скоро време, любчо проси във видеата си с пълни шепи, даже им направил "мърчове" една горница 70 лева или рисувал някаква къщичка с човече с мишката на компютъра и го продава като арт картина за 260 $ 🤦‍♂️

Биткойните са пълна измама, щом от един туит цената му може да се промени рязко, представете си за каква стабилна "инвестиция" става въпрос. Аз съм печелил малки суми от промяната в цената, но съм и губил. А тия дето са се набълбукали с кредити, тепърва ще им се реве, като вдигнат лихвите... Банките не дават ей така кредитчета щото някой бил умнокрасив. Всичко е направено с умисъл!

Ти имаш биткойн нали? Отървай се ако е така

Simeon Mladenov

Бат Кире, биткойнът винаги се е "сривал". Имам спомен, че в началото на 2015 г. беше паднал на $ 203 (и тази цена се задържа няколко месеца)! Помня, защото именно аз започнах да се занимавам с биткойни през есента на 2014 г. (тогава беше около $ 820). Така, че "възходи" и "падения" винаги ще има -това е нецентрализирана дигитална валута, няма как цената й да е стабилна - и зависи от куп условности! Както при хазарта - един ден печелиш, друг ден - губиш. Затова дали ще кажеш, че биткойна ще скочи или ще падне - все ще познаеш в даден момент. Общото количество биткойни има установена горна граница - 21 милиона! Обаче на всеки четири години скоростта на добиване се намалява наполовина (2013, 2017, 2021, 2025 и т.н. - и тогава се забелязва голям скок в цената му), което значи, че нови биткойни ще се създават до около 2140 г. (по изчисления на експерти). Дали е пирамида или не - не знам и няма как да твърдя със сигурност, но съгласи се, че и обратното няма как да се твърди със сигурност. Тук става въпрос за криптотехнологии (блокчейн), които вече намират приложения в много други сфери на общественият живот. И, моля те, прочети следната информация: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B9%D0%BD Нещата не са точно "пирамидални". С най-добри пожелания!

Иво Иванов

Приятел върни лентата назад за последствията от финансовата криза през 2008, шефа е прав процеса е бавен, но е факт. Преди кризата държавата стана член на ЕС имаше бум на строителството, а банките буквално отпускаха кредити на куцо, кьораво и сакато и така през 2014 година 40% спад на имотите.

Точно така,много правилно!Съветвай ги,че ужасът е пълен!Благодаря ви,продължавайте ❤

Благодаря Бат Киро,предотврати да направя голяма глупост с покупка на имот за инвестиция.Живи и Здрави да сте

Понякога е и със 5лв 😁, човека е заблуден и заблуждава другите баламурници, ама че балъци.

Simeon Mladenov

Че той миналата година стана президент Бай Дън, аз ли не съм внимавал в час, ти ли 😁

Прав си бат Киро, продадох още предикато беше казал да сгъваме парата. Направих някой лев и не се занимавам повече.

Бат Киро за биткойна съм съгласен, но тази игра с имотите винаги я има и винаги ще я има. Преди кредитите са били скъпи, а имотите евтини. Сега е обратното и този цикъл винаги се повтаря, заради съотношението на лихвените проценти и цените на имотите. Ако имаш предвид София за това че ще паднат цените възможно е, но на места където се продава на по 700 евро на квадрат едва ли ще паднат.

Ако си купил 2019-та на 10 хил.долара съм съгласен, но си представи някой, който е купил на 67 хил.долара. В Америка дори са използвали ниския лихвен процент по кредите взимали кредити от банките и директно са ги набивали в крипто, заради въшкари като любчо и другите "финансови експерти" които забелязах, че вече преди, по време и в края на всяко видео подчертават, че не са експерти, а просто споделят тяхното мнение в тубата 😡😡😡

Бития кон ще пада още, вторник/сряда направо ще иде у ряката - до 28к поне, просто има много голяма задлъжнялост (financial leverage). Оттам нататък ще е жътва няколко месеца понеже в САЩ ноември има избори и Байдън и тия зад него трябва да се явят с някакво лице пред хората, та е по-вероятно да пуснат малко гювеч отколкото да кажат: "трай коньо за зелена трава". Това си е мое лично мнение.

Dimitar Georgiev

Ако Любчо има и един биткойн, ще се оженя за циганка, който му вярва на този изтърсак, че има биткойни, е със съчма в главата. Любчо е в джоба с двата лева

Зелената сделка ще довърши говедото окончателно.

milenivanov

Абе за 35 големи зелени, пак е високо човек

Направо се плаша как може да има хора, които да гледат или да вярват на тия двамата палячовци. Незнание как да говорят, как да се държат пред камера, никаква дикция, въобще абсолютно незнание за това какво значи да се държиш официално.

Война се задава и всички ще се срине не само биткойна и имотите

hool14


More Creators