Da, az jivea v Shveitsaria i moga da potvardia tazi informatsia : narkomania I prostitutsia tuk sa legalni…Po moe mnenie, absolutno nepravilno
Sonya Barbosa
2022-06-28 13:39:57 +0000 UTC
АБЕ ЕЙ ЧОВЕКО! АЗ ЩЕ СЕ БОРИА БЕ
Eli Todorov
2022-02-23 02:31:38 +0000 UTC
Адреналинът на комарджиите може и да се качва, но после продават и жените си на комар! Питай ги като им спадне "адреналинът" как плачат като деца. Иначе искам да кажа нещо......наистина е вярно ,че човешкият мозък е като гъба - той има свойството да абсорбира и приема често повтаряща се информация (именно по тази причина съм заклет враг на всякакви гей паради и прочие - това е разваляне на психиката на младите, защото те се водят по..."модното", по "повтарящото се"). Да, така е устроен човешкият мозък, затова истината трябва да се повтаря, за да се набие в манерките на по-младият и все още лесен за повлияване индивид - младите са по-податливи на всичко ново (обикновено в наши дни им се сервира само идиотия) и те "кълват" лесно.
Яни Мазов
2022-02-10 19:35:34 +0000 UTC
Научно доказано е, че на комарджиите адреналинът в кръвта се качва до 4 пъти при залагане - повече от колкото при секс.
2022-02-10 18:08:46 +0000 UTC
Хазарта е по лошо и от наркотиците и двете когато ги спреш борбата остава за цял живот в противен случаи провалят се съдби развалят се семейства стават самоубийства и тн итн..
2022-02-10 16:57:15 +0000 UTC
Много правилно, хазарта отдавна трябваше да се зачеркне. Това изяжда времето и здравето на хората. Неслучайно израелците само в пенсионна възраст пътуват до някоя дестинация като България, да се поглезят за ден-два, а младите минават минават през кибуците, да се научат на труд и спестовност.
2022-02-10 13:58:19 +0000 UTC
Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Не напротив повтарянето е майка на знанието Трябва по често да ни потсещаш.
Petar Dimitrov
2022-02-10 12:00:16 +0000 UTC
Тази трева не знам как я пушат но е страшна смрад . Преди години майками беше изела един кашон 5 кила трева ,която трябваше да преседи 1 вечер в апартамента и от тогава се отвратих от миризната.
2022-02-10 08:22:48 +0000 UTC
За Христо Стоичков си прав Кире, голям боклук се оказа Ицето. Или е изкуфял от годините или наистина ваксините правят мозъка на кайма
Jetlee Ian
2022-02-10 07:27:15 +0000 UTC
Napravete video za instagram i facebook molia! Ako zatvoriat shte e mnogo interesno!
2022-02-10 03:13:05 +0000 UTC
Поздравления, бат Киро!
Като гледам теб, Пламен Пасков, д-р Мангъров, д-р Тодоров, К. Костадинов и сие, вярата че нещо може да се промени в България, отново се връща. Бъдете здрави и се пазете!
2022-02-09 22:43:43 +0000 UTC
Много си прав за децата и продължи да им натяакваш . И за Стоичков си прав . 1994-95 съм работил в играла зала и знам за какво говориш . Жалко за такъв човек като него . Беше също мои идол беше .
Б. Хасанов
2022-02-09 22:26:43 +0000 UTC
Евала Кириле !
Б. Хасанов
2022-02-09 22:22:48 +0000 UTC
https://www.youtube.com/watch?v=k_fFBiJwuQU ,смятам че това също ще е интересно за гледане и вземане на поука
2022-02-09 21:09:03 +0000 UTC
Киро не съм съгласен за марихуаната, която фармаците мразят и се страхуват от нея панически. Основната активна съставка на марихуаната/конопа използваща се за медицински цели (CBD) НЕ Е наркотичната състаква (THC) и от нея не можеш да се надрусаш. Тогава защо не е легализирана за медицински цели именно само тази съставка? Иначе си има отдавна класификация и твоите любими цигари (и аз ги обичам много за съжаление) се водят Клас А наркотик - в една група с кокаина, хероина и алкохола. А марихуаната е Клас C (Ц) - последният 3-ти клас - най-безвреден. Класацията ги класифицира спрямо 3 основни принципа: 1 - Вреда върху организма, 2 - Пристрастеност и 3 - Вреда върху обществото. Пристрастеността е основно 2 типа - физична и психологична, като първата е много по-трудно да се овладее, а някои наркотици като цигарите, алкохола, кокаина и хероина ги имат и двата типа. Марихуанта е доказано, че има само психологична зависимост (което не означава, че не е силна, като при някои случаи дори писхологичната зависимост може да имитира физична), демек ако спреш изведнъж да я употребяваш след дълъг прием, няма период на детоксикация, гърчове, пристъпи и какво ли не ако не си вземеш дозата пак . Друг интересен факт: няма нито един смъртен случай от марихуана в цялата човешка история и няма свръхдоза - не можеш да предозираш. Разбира се, както при всяко нещо на този свят, ако се прекалява, може да има доста негативни последствия върху психиката. Според мен ще е супер яко ако проучиш нещата с медицинската марихуана, защото там отдавна има покъртителни неща.
2022-02-09 20:53:55 +0000 UTC
Искам само да вметна, че безплатния хероин в Швейцария е довел до понижаване на броя на хероинозависимите. Когато го получават безплатно - не правят престъпления, за да си го набавят и не въвличат други хора в батака си.
2022-02-09 20:48:50 +0000 UTC
Уникален
2022-02-09 20:29:52 +0000 UTC
БРАВО БАТ КИРЕ! ИМА ЕДНА СТАРА ПРИКАЗКА-ПРАВИ КАКВОТО ТРЯБВА ПЪК ДА СТАВА КАКВОТО ЩЕ!
2022-02-09 20:19:58 +0000 UTC
евала бате Киро , аз мойте авери от години им говоря за парите ама на уви всичко живо това гони ,аз си изкарвам прилично , неламтя и не ми трябват Sкласи карам си старата кола и ми е все таз , майната им на парите , съвеста ми е чиста !! поздрави живи и здрави ти Веско и цялото семейство.
2022-02-09 20:08:57 +0000 UTC
Golqm chovek si breiki
Христо Тодоров
2022-02-09 20:01:32 +0000 UTC
ЖИВ И ЗДРАВ!
2022-02-09 19:57:12 +0000 UTC
БРАВО,В ТОВА ВИДЕО НАЙ-МНОГО МИ ХАРЕСА!
2022-02-09 19:56:27 +0000 UTC
👍
Genadi Dimitrov
2022-02-09 19:19:45 +0000 UTC
Браво, работи все така, и аз съм за тези принципи (31г.) затова и те следя :))
2022-02-09 18:09:14 +0000 UTC
Евала бат Киро! Както ти подкрепяш младите по всякакви начини, се надявам и те да подкрепят теб.
2022-02-09 17:54:52 +0000 UTC
Ицата тоя път се издъни като кифлджия жалка работа. И той не се различава от повечето си съотборници от златното поколение. Крадци измамници и утрепки жалки мъже. А ти бачо Киро продължавай все така да повтаряш истината да им я набиваш в картуните. Дай Боже да сме живи и здрави и някои ден да се видим да пием по бира. Бъди здрав
2022-02-09 17:15:34 +0000 UTC
Повторението е майка на знанието ! Така ни учеха в едно друго, по-хубаво време...От както видях първото ти видео ,та до ден днешен изпитвам уважение към теб,Кире заради хъса и куража, който носиш със себе си! Малко останаха мъжете ,които все още имат топките да се изправят срещу противника лице в лице и да кажат голата истина па макар и да звучи налудничаво понякога!Без овъртания и лицемерие!Девизът ми винаги е бил " След мен и потоп":)Да си го кажа пък каквото ще да става!Ще кажа само - страхливците и лицемерите няма как да те разберат ,не им е комфортно да чуят истината.Но ние тук поне, сме здраво мислещи,истински хора,които все още не са загубили надеждата!
2022-02-09 17:14:14 +0000 UTC
Точно така, наборе - с техните камъни, по техните глави. Времената едва ли ще се върнат, освен някоя сериозна война да ни върне в каменната ера, затова използвай съвременните възможности да пропагандираш добри неща. Даже направи си един сайт, и на него да има всички неща на едно място, защото хората гледат клипа и след това почти няма да се върнат пак да го гледат, а на сайта ще го има и да могат да прочетат някакви сентенции или кратки мениния за различни свфери от живота, които казваш в клиповете. И линкове към другите ти платформи можеш да сложиш на него.
2022-02-09 17:10:40 +0000 UTC
Браво ! И аз съм корнас мъж и аванта не давам на тия шмекери! Жив да си бате Киро! ❤️
Rusi Vasilev
2022-02-09 16:44:12 +0000 UTC
Маски, винагиги ги нося под брадара в магазина...Майка ми и брат ми бяха болни от ковид и аз ги водих за снимки на нелия дроб с колата, маска не сложих, викам си ,само олигофрен би си помислил ,че маската би го спасила , двама ти кашлят зад гърба еднин час в колата, то да не е скафандър...
2022-02-09 16:39:46 +0000 UTC
Бате К. Направете някое видео с тренировки...Правя комплексите.. уникални! Много ми се гледа тренировка сигурно не съм само аз!
2022-02-09 16:20:14 +0000 UTC
Дааа. Прав си! За еф бета е трагично как се продадоха за трохички за го рекламират. Оня от Ю туб Бричката и той рекламира еф бет като палячо. Писах че, че рекламира болест соято съсипва семейства и е жалък. Не ме разбра и не съм го гледал много отдавна заради това. Дано е спрял с рекламата, ама едва ли.
Hristo Zlatkov
2022-02-09 16:06:48 +0000 UTC
Точно така,много правилно,страхотен си!Аз съм на същото мнение,прави добро,пък каквото ще да става,не прави лошо,защото от него не се печели!Не всичко е пари има ценности,морал и достойнство!Тези неща или ги имаш или не!Благодаря ви,продължавайте ❤
2022-02-09 15:59:53 +0000 UTC
Много си направил вече за младите и още много можеш да направиш. Живи и здрави.
Александър Хаджиев
2022-02-09 15:57:18 +0000 UTC
Браво за видеото, добро обяснение.
Zhivko_Y
2022-02-09 15:56:18 +0000 UTC
Това е абсолютно вярно, нещата са на подсъзнателно ниво при тях. Промити са и въпреки, че не намират логична причина и обяснение са готови да се борят за "каузата" си и да наказват тия дето твърдят друго.
Zhivko_Y
2022-02-09 15:41:51 +0000 UTC
Браво за поучителните думи!
2022-02-09 15:32:24 +0000 UTC
Браво
2022-02-09 15:21:30 +0000 UTC
Браво!
2022-02-09 15:20:30 +0000 UTC
Много правилен подход е повтарянето, всеки педагог го знае :)
2022-02-09 14:55:11 +0000 UTC
Днеска споря с колега, който е ковидар.
Викам му: " Ако тези т.н. ваксини са решението, защо в Германия, където над 85% са набоцкани, има нов анти-рекорд от над 200хил. новозаразени."
Оня мълчи като пумпал, но продължава да твърди, че тези ваксини са ефективни.
Няма никакъв смисъл да се говори с тези ковидари. Те вече са промити!
2022-02-09 14:37:19 +0000 UTC
Почти съм убеден че поколението на внуците ни ще учи за периода 2020-2022 колко бил страшен вируса, как такива като теб които виждаме измамата сме убиици. Докато го пиша осъзнавам колко може да бъде изкривена реалността за събития от преди векове.
2022-02-09 14:30:45 +0000 UTC
Може да рекламираш хазарт и ваксини и двете са от едно кладенче ,сборът от числата на рулетката е 666.
2022-02-09 14:17:09 +0000 UTC
Дет се вика без маска не мога да те позная, ако спрът да говорят за Кромид няма да подлудеят ами ще се самоубиват.
2022-02-09 14:13:57 +0000 UTC
2 puti sum nosil maska da ne spomenawam poradi kwi prichini :D:D za cqloto twa vreme ot kakto go ima toq grip