SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


90-ТЕ НИКОЙ НЕ ЦЕНЕШЕ ПАРИТЕ, НО…





Малко забавни истории от 90-те години, когато парите хвърчаха във въздуха...

90-ТЕ НИКОЙ НЕ ЦЕНЕШЕ ПАРИТЕ, НО…





Comments

абе бат киро нямаш почти никакьв диалект в сравнение със софийския диалект.говориш в пъти по правилно в сравнение с ония селинджъри.не се подценявай излишно още повече пък точно пък към тях дето говорят най неправилно.

Бай Киро проблема е че малко го разбират това че към което и да е време Ти си длъжен да се приспособиш Да се Адаптираш и да извлечеш най доброто от времето което си живял или живееш!

Deyan Nikolov

Много интересна история

Сега ти, какъв се явяваш? Поредният дрисок? Чакай, че обидих дрисока, да не се засегне. Доктор Емилова е тарикат, твоите съседи са идиоти, да даваш пари на някой за да ти обясни как с една череша на ден(образно казано) ще си в перфектно здраве и ще свалиш килограми е идиотизъм. Хората са не просветени, неграмотни и мързеливи. Аз ще ти кажа най - просто, не е нужно да спазваш диети и да се мъчиш от превозване от глад, само си намалете калориите и ще отслабнете и без спорт, но спорта е здраве, комбинираш и си готов. Вий много лайте, ама акъл нямате, само си лаете. Бат Киро, може просто да се изразява, но казва живата сурова истина. Това, че ти пишеш с малко по така думи, те прави по - голям олигофрен и от най-долният пропадлък, не разбираш какво иска да ти набие в простата кратуна човека. То сега всички права почнахте да имате, забравихте какви цървули сте всички и от къде сте се пръкнали. Чао и продължавай да си простееш.

Венко, узмри от коронясване.

Ивайло Александров

Виж, нещастен тъпак какво си мисли за мен едно нищожество за мен няма никакво значение. Ако си прочел внимателно никаде не казвам че имаш нещо общо сГерб. След това : грамотният човек не плюе,защото самият акт епризнак за ниска култура ,а изнася факти. Но навярно килииното ти образование не ти позволява повече и още веднъж грамотният човек изнася конкретни факти. Когато се говори че някой е шарлатанин се пояснява защо. Аз казвам, че Др Емилова е доктор защото почти всички мои съседи минаха през клиниката и се върнаха доволни. Никой не каза че е измамен. Ти обаче ,навярно някаво нищожно човече без никакъв аргумент си позволяваш да даваш мнение ,характеристики и пр.позволяваш си да казваш че пиша като циганин ,възможно е компа ми е н латиница и е възможно и да съм збъркал някъде , но струва ми се по важно какво казвам ,а не как.

Венко. Да плюеш някой и това да си грамотен са две различни неща. Едното не може да е критерий на другото. Аз те плюя защото гововориш глупости и не си грамотен. Пак се изказа неподготвен. Нямам нищо общо с Герб и никога не съм имал. Дрънкаш глупости невероятни. Критерия за грамотност според тебе е да не плюя така ли? А това че пишеш, като циганин не е важно нали? Ти си грамотен защото не плюеш. Ти наистина си.....абе сещай се ако можеш, какво си мисля за тебе.

Аз работих за Мартин във въпросната таверна през 1992. Преди да вляза в казармата. Една вечер Мартин в бар "Надежда" счупи шампанско за 12000 лева . Тогава една гарсониера на Пишмана беше 23000лв.

Повтарям от разбиращи като Г.Димитрова герберите ще бъдат още дълго на власт.

Това "мдам а ти си гласувал явно за него " критериѝ за грамотнос ли е.Аз не гласувам и какво от тава¿

Мдам, а ти си гласувал явно за него. Изказа ви е идентичен.

Първо се научи на правопис и граматика. След това коментирай неща, които разбираш. ОчевАдно от първо и второ - завършен идиот. Или си ходил на допълнителни курсове?

Много си зле! По-добре си спести парите, които даваш за абонамент, че се излагаш като кифладжия.

По повод грамотността. Ако критериѝ за грамотност е да плюеме по някого то уважаемият Стефан Георгиев е на върхът на грамотноста. Струва ми се ,че от толкова грамотници стигнахме до бат Бойко и сие.

Киро ,платих 6 долара ,за да ти кажа ,че си много долна мърша ,не се спря да повтаряш ,циганин ,циганка ,циганчета ,този въпросният Мартин го познавам ,и искам да ти кажа ,че той не е циганин ,ние тук в кв Света Гора не сме цигани ,никой не говори и не разбира тоз език ,а до колкото за Мартин ,този човек говори 5 езика ,и е светлини години пред теб .

Венко, сега, като ти чета последния коментар разбрах, че ти си бил изключително неграмотен!

Венко, абдал глупав. Д-р Емилова е най-големия шарлатанин в България и няма нищо общо с науката. Незнам колко хора е върнала към живот, но мога да те уверя, че на много го е провалила с нейните гладолечения. Тя е долен маниполатор и шарлатан и най-добре бягай при нея. Не те знам за кво си тука.

Не съм адвокат на Др Емилова Спасимире. Исказвам просто мнение,моето разби ра се и на хора около мен на които е помогнала. Аз лично нея познавам ,но съм на100%сигурен ,че хората които я плюят са няколко групи: 1)хора , които са потърсилипомоща ѝ но не саспазвали предписанията ѝ. Те са изкали да знаят повече от нея,нищо че тя елекар а те не.2) Хора чули от други и до окрасили. Типично по нашенски. И до колкото знам не се е навъртала около Л.Ковачева а се е учила от нея. Но както винаги ние не уважаваме мнението на професионалиста.

То бяха не една, а 10 или 20 истории в една. Този циганин ако го намериш сега ще е уникат

Hristo Zlatkov

Благодаря ти Веско,че накара бат Киро да разкаже историята.А на теб бат Киро благодаря ти,че я разказа. Най-сетне нещо забавно за разведряване. Бъдете здрави ;)

Поздрав на Веско! Много готина музичка като фон. Бравос! Киро, познати истории, но минало и то не градивно. Относто Венко, дето защитава тази Емилова. В подкрепа съм донякъде на Киро, а Емилова е долна мошеничка. Тоз метод и то не така меркантилен, лъжлив и да лъже за пари го е дооформила покойната Лидия Ковачева, около която се навърташе тъз персона Емилова. Толкоз за това нагло същество, алчно и долно. Доктора.

Така беше в началото на 90те. Всички си мислеха Демокрация и капитализъм много хубаво..Живот. Оказа се че хубавите времена бяха само в прехода. Наистина беше като дивия запад. Безконтролна история.

Bobby Kundelov

Цирк.

Bobby Kundelov

Благодаря на Веско бат Кириле, че те е подтикнал да направиш това видео!Обмислях да си спра Пейтриана към вас,защото,не стига,че навсякъде в пространството се коментира вируса, и един тон други простотии,а и тук,и ти...ееее...Виждам,че историите с казармата явно няма да са ти на дневен ред, но ей такива видеа те карат да се чувстваш жив,ти самият Кириле искрено и неподправено се забавляваше и кефеше,докато ги разправяш(особено за циганина и мангите, аз също).Нека помоля ,от името на такива патрони като мен,моля веднъж месечно правете такива видеа, 3 седмици за вируси и прочие,и 1 път за нас, наясно съм ,колко са важни и другите теми,но нека има и спомени,разкази с искрени усмивки,забавление,и Киро...тия разкази също ни учат ;)

И още нещо.Като всички сте били на пачки каде са ви пачките.Май попаднаха в хора с повече мозък.Ти защо реши че ние си вадим картофите с бомби.Защо реши че ние не знаем че държавата е нема никаква.И нещо много смущаващо нормалният човек ,не този който е на пачка,защо никой не говори за работа ,а за казина.Смяташ ли че казината ще вдигнат благосъстоянието на тия които ти наричаш добитък. Кире това че си от село Павел нее нищо страшно.Бедата е че неси разбрал ,че парите за които ти говориш НЕ НОСЯТ БОГАТСТВО НА ТОЗИ БУДАЛЯВ НАРОД.Това са само хартийки.Приятно е че стеб имаме много общи теми,макър и погледнати от различен ъгъл.Все пак,мери със своя аршин. Има още много какво да кажа, но ще е при следващото видео в PATREON.

БРАВО БАТ КИРО Страхотна История Благодаря на Веско че те накара да я разкажеш на нас Ако може да ни разкажеш пак некоя История Подобна или нещо от Руманящиту да Разкажеш докат си живял там Щте бъде Супер Живи и здрави да сте с Веско

Кире,ти си пуши и си тренирай колкото си искаш,но ако е възможно остави Д-рЕмилова на мира.Много е желателно да не засягаш теми откоито нищо не разбираш.Ти можеш да си расказваш улични истории всякакви, но когато се говори за наука от която ти явно нищо не вдяваш става неприятно.За твоя вътрешна информация Др.Емилова върна много хора към живот.Хора,коѝто великите медици бяха отписали.Колкото до тренировките там за пример дядо Чърчил и май разговора влиза в друг коловоз.И нещо също много важно,неми казвай че спортистите са много умни . Ако бяха наистина с нещо в главата нямаше да са първата жертва на олигархичния модел.

Кире и в Бургас имаше същия 1993г Асен Мамала цингаверна 9/8ми същия караше порше 911 беше цар за кратко ??

Още истории ще има ли

Видеото беше супер, а историята - невероятна. 😁 Дано чуем още такива истории. 🙂

Да бe стига вече с тия вируси ! Яко беше 🤣

Кати Димитрова

И аз се смях от сърце!!!Със Сербезите живеех в един в един блок,в един вход—образи бяха и те! Пари,коли,ама филма бързо приключи! Остана им панелката. Евала за клипа и непринудеността ти! Живяхме и имаме много истории за разказване и още повече за неразказване😉 Успех момчета,дерзайте!

Браво Бат Кире цар си в разказването на историй 😅😅😅

Filip Petkov

Смях се от сърце!

Interesno video. Smqh se I AZ

Браво Кире ,супер история ! Дано все повече такива ,стига с тея вируси и избори 😂😂😂

Rusi Vasilev


More Creators