SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


МНЕНИЕТО МИ ЗА ЖЕНАТА ОТ ПЛОВДИВ

Това ми е мнението за починалта жена от Пловдив и спрените ваксини.

МНЕНИЕТО МИ ЗА ЖЕНАТА ОТ ПЛОВДИВ

Comments

Никога не съм се тествал и няма да отида, освен ако не е крайно нужно. Отказвам да играя в тяхната игра и въобще не ми дреме. Иначе бат Киро е прав, че ефекта на сплашването, т.е. психоатаката, която вкарват по СМРАД убива повече от самият вируслав.

Яни Мазов

Брао ,бе бат Киро!

65-70%

Лъчезар Райчев

Коронката я изкарах, и да бъда честен: предпочитам да я изкарам още 10 пъти, вместо веднъж да карам грип. Няколко дни 37.5-38 градуса температура, и толкова. И един доктор ми вика "стига си разправял на хората че не било страшно", ми кво да им кажа като то не е страшно :)

Според вас какъв е % на хората които вярват в тая глупост ? да кажем от 100% колко % вярват че тоя корона е толкова опасен интерестно ми е .

Браво бат Кире страхотно видео. Нека се отворят очите макари на една шепа хора. Поздрави от Виолин Василев от Германия. Подкрепям те изцяло за видеята ,който създавате с Веско. Живи и здрави.

Повярвай те на Кирчо от с.Павел.На 70г. съм и през целият си съзнателен живот и богатия си жизнен опит мога най-твърдо да кажа,че парите са над-всичко и икономическите интереси ръководят света.

Такава порнография е всичко с Ковидчу, че просто нямам думи. Аз не мога да разбера, големи хора, а пък вярват на всички : ама не трябва да се отварят заведения, фитнеси, спортни зали, трябва да се затварят...ужас ти казвам. Бат Киро, заслужаваме си всичко, което ни се случва, даже ни е малко. 90-ти набор съм и може би съм от последното читаво поколение (макс 93). Слагат по две маски, спиртове, дезинфектанти като луди, ама една птичка пролет не прави. ПРАВИ СИ - защо да се жертвам за нищожеството, ще се жертвам само за тези, които заслужават.

Здравей Кире, следя те отначалото когато само ти Цанов и Пламен Пасков, казвахте истината за тази пародия която живеем една година вече. Кажи за ваксините дали според теб няма и друг план - в Израел вече има сегрегация и само хората с ваксина и ваксинационен паспорт мога да ходят в магазин, на кино, на театър, за пътуване и тн. и скоро най-вероятно и за работа ще я искат. Това се готви вече и в ЕС и в САЩ и тн. Едновременно с това има масивна огромна кампания във всички медии и чужди и наши как трябва да се ваксинираш, поръчват се ваксини с милиони и в пъти над населението на държавата - за България казаха 18 милиона при население 6 милиона. Много хора са тотално облъчени и приказват как всички трябва да се ваксинираме. Същевременно Мангъров и тези истински лекари като него в чужбина казаха че при никакво положение няма да се ваксинират с нещо което е скалъпено и изпитано за 3-4 месеца, защото за една ваксина изпитанията попринцип са 4-5 до 10 години минимум, за да се видят страничните ефекти дългосрочните, защото това не е бонбонче както разправят по бтв и нова ами си е сериозен препарат медицински с много действия. Ако въведат такова нещо и в България какво ще правим? Аз не бих си набил полуфабрикати и знам че всеки разумен човек е така, но има нещо тука повече от психическата атака за тези ваксини, разучете го с Веско особено за Файзер и Модерна ще видите в интернет че това е тотално нова неизпитвана никога технология на генна основа и никой не знае какви ще са последствията. Ще ми е много интересно да чуя мнението ти за тези неща. Благодаря!

Здравейте, преди една година една баба почина, и сега една баба почина. Вече сме в Кови-19 Сезон 2. Обикновенно вторите сезони на сериалите, завързват историята още повече. Мъгла, и след мъглата, пак мъгла. Уроците са полезни.

Така е! Липсва силно гражданско общество да се противопостави на този цирк. Кадърни и умни хора не са им нужни само морално деградирали говеда се толерират навсякъде. Ще спасяваме дъртите старчоци, а децатаи младите да теглят, страхотна световна стратегия!

Hans R

Киро в грешка си за бтк но за другото си прав играта е че да те печатат но толкова много са напечатали долари че реално инфлацията е огромна а бтк не е много по различно от златото и имотите като актив, не случино божков има доста от него ;) и той го каза в едно интервю

Много силно видео ! Евала !!!!

Chris Dinoff

Евала Кире

Точно така е. Но има и нещо друго. Кукловодите позволиха на много други да натрупат огромни богатства и в един момент не могат да ги контролират. Тази пандемия си мисля че я изобретиха, за да унищожат точно тези, които трябва, но за целта пандемията ще продължи доста по дълго... Още около 3-4г. Наблюдавам от самото начало в чужбина, пандемията кого удря , това е по едрия бизнес, този който трябва да бъде сринат. Мисля че и парите ще изчезнат, защото на запад то е така вече от години. С кеша можеш да си купуваш дребни неща, но не можеш да инвестираш, без да са доказани парите. Също така ловят ежедневно големи наркодилъри, и то най-интересното е че им ловят парите и наркотиците за милиони. Пак позовавайки се на Запада, тези които измислиха тази измама с пандемията, помагат на обикновените работници, работят не работят превеждат заплати в сметките, даже тези които имат само едно жилище им спират ипотеката временно. В същото време от много време политиците и банките не разрешават купуване на второ жилище, ако имаш доказани пари, с които да го купиш не могат да те спрат, но за втори моргич не те одобряват. Имам предвид на Запад в България мисля, че управляващите не са наясно с целта на пандемията. Ако Кукловодите са искали пари, щяха да си ги напечатат, но не, те искат другите да останат без пари и то богатите, тези които са независими.

Dessislava

Da iskat da falirat i futbolnite klubove stadionite prazni na 60 000 mesta nepuskat dori 20 % a v restorantite moje hehe izrodi ama e nenormalno visoki zaplati vzemat sportistite po dobre da oravnovesiat nestata

Много рационално и лесно за разбиране ! Браво Бачо Киро !

Аэ съм на мнението че искат контрол на популацията. Раэбира се че ресурсите ще свършат и раэбира се че го нас ще свършат най напред. В крайна сметка ако не си еколог не би трябвало да те интерва че има много хора. Энам ли.

zdraveite Kircho y Vesko,az vi pisah ot Argentina sega sum v los Angeles,rabotia i subiram parichki.Vseki put kogato vi gledam ,se ubezhdavam che sme na viarna posoka,blagodarenie na vas ,prof.Mangurof,Plamen paskov i Napred i Nagore ,jajaja,az i semeistvoto mi se spasihme ot prostotiata zaliala sveta.naslazhdavam se na vseki vash klip i vi blagodaria.Spasihte ni!!!!Produlzhavaite vse taka ,Kirile stiga se nervi na tapungerite ostavi gi da se udaviat v sobstvenata si mizeria ,ti derzai ,prouchvai ,poblikuvai,nie sme s teb i te gledame.Surdechni pozdravi ot Argentina Y USA.

Bravo Kire, mnogo si prav. Pozdravi ot New York.

Бат Киро ГОЛЯМ СИ!! Наистина ... Евала, много умно, много точно и както трябва им го казваш!! Жив и здрав да си за всичко, и ти и Веско!

бой в главъта докато стане немска овчарка...

Един икономист който е недолюбван като Мангъров и Тодоров но в икономиката, даде едно определение - ПАРИТЕ ЗА БАНКИТЕ НЕ СТРУВАТ НИЩО, АКО НЕ ТИ ГИ ДАДАТ НА ЗАЕМ И НЕ СЕ РАЗПИШЕШ ЧЕ ИМ ГИ ДЪЛЖИШ !!!!!!! ЗАМИСЛЕТЕ СЕ НАД ТОВА !!!!!!

Valentin

В Холандия също цените отиват на горе ,бензина е около 1,70-1,85 евро

Ivо

Ако не беше ти не знам кой щеше да ми отвори очите, толкова рано (19). Трябва да си задаваме въпроси за абсолютно всичко, което се случва!!!!

Както винаги си прав,но неможах да набия в тиквите на майка ми и баща ми,че не трябва да се ваксинират и те се ваксинираха и сега незнам какво ме чака🤔🤔🤔

в някои училища така правят че д не са децата с маски в час. Аз първия ден бях като човека на тази снимка сред тълпата - https://www.ploshtadslaveikov.com/naprazni-valneniya-okolo-edna-snimka/, щото бях единствен който не го беше страх да наруши правилото . Но на третия ден видяха че нищо не могат да ти кажат или направят и затова почти никой не носи маски от моето даскала в час.

Кире голям си, ще те подкрепям докрая. Колегите дойдоха до Велико Търново за 5 дни , и аз за пръв път в последните 9 години пропускам командировка и то баш за твоя град. Ама имам много работа във Варна и нямаше как. Живи и здрави може пак да се ходи до вас и може да съм в екипа. Лека.

Aleksandar Antimov

Бай Киро , благодаря ти, че ми отваряте очите всеки ден! Опита говори! И аз не съм олигофрен, както повечето но ми е трудно да разсъждавам така добре, като теб за нещата кое как става и защо.Бъдете живи и здрави с Веско. Вие ми давате позитивна енергия над нещата как да ги преудолявам по лесно, защото колкото и да игнорирам всичко общноста ме смачква от олигофрени с маски и всички да подскачат от страх и само да квичат колко е опасно всичко те ме депресират с тези втълпявания постоянно а когато ти изгледам клиповете и видя правилната гледна точка над нещата и това ме зарежда с повитивна енергия! Благодаря!

до края на есента ще свърши

Бай Киро, казваш, че всичко е за пари, според теб няма ли нещо и за контрола върху популацията?

Бай Киро преди репортажа за жената в Пловдив мой съдружник от Шумен който се казва Николай Живков Георгиев и е на 35 години ми се обади и на мен и на жена ми и каза че двама възрастни малко над 60 години след ваксинация с астра зенека след 3 дни са починали ..... Нарочно му казвам имената защото При интерес от вас мога да му дам телефона и да му се обадиш той ти следи видеата ама в ютуб. Аз му разправям Какво става в patreon.

Работих в Англия 6г имах колеги(колежки) и аз нз как да ги нарека.Жена си смени пола пред очите и за тези години замяза на мъж донякъде.Сложиха и патка ,хормони и хормони и забележете всичко това на гърба на данъкоплатците БЕЗПЛАТНО го правят това извращение.За болни деца искат да си плащаш ,но за смяна на пол НЕ!Изроди

Там където избиха животните в моментаа от там минава някакъв си поток турски ли какъв беше.Там е трасето на тръбите.

Абсолютно си прав! И за това ще следвам винаги,хора като тебе.

Благодаря ти,спестихме пари благодарение на тебе. Не много само едната заплата в семеиството по 1000 заедляме на месец.Заемите свършиха.

petar

Ковид 19 си е чиста манипулация на световната икономика и борсите. Перфектно оправдание за сриване на икономики, особено всички западняци, защото там е кредит през кредит. И тук стана така......половината народ от заплата до заплата, чака като прегладняло куче. Финансова грамотност и дисциплина 0!

Tsvetan Tsvetkov

Абсолютно подкрепям мнението ти ! Аз от самото начало мисля като теб, но ти много помогна на съпруга ми,който малко залитна в другата посока,но с много усилия от моя страна и твоя помощ,сега всичко е наред,също така учителят на дъщеря ми ти е голям фен ,и редовно в час по български език,първо слушат твой клип и след това учат ,също така не изисква маски в час,така че,може би не всичко все още е загубено,надявам се,и ти благодаря !

Браво Брейк. Това, което казваш е наистина, наистина полезно !!! Евала ти правя !!!

Бат Киро,искам да ти задам един върпрос.Искам да се замислиш и ако може да отговориш. Казаха птиче грип,умират кокошките! Казаха свински грип,убиват свинете. Казаха чума убиват и убиват. Казаха корона и убиват хората!!! Прав ли съм!!!

Даваш храна за размисъл защо е тази цялата истерия и какво целят правителствата. По-лесно се контролират , глупави, уплашени и бедни хора. Напълно подкрепям това което казваш, цените на имотите пък и не само, в момента вървят само нагоре. Умното ще е да заделяш пари сега , когато цените са високи и да купуваш когато са ниски защото този момент ще дойде много скоро.

Да за страха, затова немците са слагали сирена на Юнкерса като пикира и хвърля бомбите-за СТРАХ и ПАНИКА. Затова китайците са атакували със свирки-за страх в противника.

Благодаря за видеото Бат Киро и Веско живи и здрави да сте и все так да ни отваряте очите за много нещта в живота

Киро, на времето някъде тук споменах като коментар, че трябва да се прави разлика между инфекция и заболяване. В случая че имаш позитивен тест, не значи, че си болен, но те го раздуха тест-позитивен, зачи край белин си. Умрял ком е с позитивен тест значи от ковид си умрял, няма значение придружаващите заболявания. Сега сами се насраха. Жената се имунизира и умря от имунизацията, но те извъртат с придружаващите, че била дебела ала бала. Прав е доц. Мангъров, а и аз казвах мнение, че тез ваксини не са направени според добрата медицинска практика и затова всеки се подписва преди имунизация. Всеки си носи кръста и това потвърждава заключенията на умните в началото на века. В заключение доц. Тимонов не е патолог, а съдебен лекар и е много читав в своята си област и се правиха аутопсии на ковидни, но не е тук мястото да обеснявам. Поздрав и да си догледам видиото, че спрях по средата :).

Кириле благодаря,отвори ми сетивата за много неща!Бъдете здрави с Веско.

Всичко е с цел ПАНИКА, СТРЕС, ОЗЛОБЯВАНЕ, ДЕЗИНФОРМАЦИЯ и извратена мания за МАНИПУЛАЦИЯ на хората/човечеството! Мръсните съзнания на властващите и бизнес олигарси са вдянали, че само с пари или с много пари, всичко пак е "ден до пладне" и вече до там са се "изразходили" в начините си на развлечения, и защото всичко е тотално изкуствено и в разрез със законите на природата, и най-вече наслагвано в съзнанието на "двуногата маймуна" през вековете и поколенията по гнусно извратен начин на съществуване и смисъла на... На второ място добре дошло им идва и като оправдание, че така правели, защото си защитавали позициите за власт и възможности, предаващи се през поколенията им! Е чудя се, ако можеше дори и само за миг да прогледнат в какъв свят(сложен за пренареждане и подреждане,да) могат да съществуват, как биха погледнали на сегашното си цивилизационно развитие - пълна каша и хаос, и сакати в мозъците човеци !?!? Е как си мислят, че някой ще ги прости ??? При свършен факт всички сметки се плащат, а някои са за цяла вечност ! Браво, бат Кире и Веско за труда който полагате! И когато няма от кой "от първа ръка" да се разбере и научи какво е хубавото в живота и съществуването през годините и времената, няма как да стане от четене на енциклопедии, некермани или холивудски продукции - че е тотално извратен реалния свят е факт!!! Но всякакъв виртуален на такава реална основа е "плевел" (а са абсолютно неразделни като обективност и субективност/ без А няма Б) ! Браво за труда който полагате още веднъж и никакво огъване на разни такива или онакива , къде от "меките" и гнусни схеми на натиск! Тези, които имат и уши да чуят из между думите, и очи да видят измежду редовете, ще оценят и умножат! Търпение и постоянство!

Почна се. Пенсионерите тотално ще се сдухат.


More Creators