SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НАЙ-ДОБРОТО НИ ВИДЕО ДОСЕГА!

Днес ще ви покажа пет момичета от Горна Оряховица и техните треньори, които имат нужда от малко помощ, за да отидат на Световно и Европейско първенство по акробатика.

Така искам да изглеждат българските деца! Изгледайте видеото и ще разберете защо!

Сметката на КСА „Акро Нова” в Банка ОББ:

IBAN BG 03UBBS80021023009540

BIC UBBSBGSF


От чужбина:
KLUB SPORTNA AKROBATIKA AKRO NOVA
Branch: GORNA ORYAHOVITSA PATRIARH EVTIMIY STR.4

НАЙ-ДОБРОТО НИ ВИДЕО ДОСЕГА!

Comments

През ДСК Директ няма проблеми, помогнахме

Подкрепа и от мен. Има надежда. Поздрави Киро.

Borislav Borisov

Браво на децата!!!

Аз преведох с УниКредит Булбанк и нямам проблем с превода. Отчетоха парите. Дано са отишли в правилната сметка. Като основание написах "дарение".!!!.. Нека успеят. Надявам се ДА...! Познавам поколението на акробатиката от мое време(роден1974) и се заклевам ,че школата е много добра, както и борбата и джудото.... Друга тема. Напред...

Браво! Продължавайте да помагате на стойностните хора, които се трудят и искат нещо сериозно да постигнат!

Dimitar Dimitrov

Здрасти Чиче, ще ги подкрепим тия млади таланти още днес, както и момчетата от Русе. Исках да знаеш че това е само и единствено благодарение на теб. Да сме живи и здрави всички!

Nikolay Radev

Бате Киро, както за филма, така и за тез момичета ще ги подкрепя. Обаче ме е яд да върша работата на управниците, но от друга страна не може усилията и работата на тез хора да не бъде възнаградена....борим се за доброто

https://vtorifront.bg/article/varna-gubi-dva-muzeya-no-pecheliavtomivka-paradoksi-na-vlastta-i-glupostta. Zatvariat retro muzeite

Zatvariat retro muzeite

Браво!

Развалнува ме много с това видео Киро, може би защото и аз бях някога акробатка, по комунистическо. Но и самите ти постъпки и начина ти на мислене.

БРАВО!!!!!!! 🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Много добро видео наборе. Харесва ми да ми намираш благородни каузи,къде да си дадем десятъка за светли каузи.Бог да е с теб.

Yordan Mihaylov

За момента не може.

Киро Брейка - Оригинала

Кире, някакьв вариант с Paypal да се пратят пари за тези деца няма ли , защото така е много лесно и бьрзо през телефона , а иначе трябва да ходим по банките ?

Chris Dinoff

Обнових описанието

Киро Брейка - Оригинала

96 000 лв са събрани. Записахме го в следващото ни видео.

Киро Брейка - Оригинала

Ще е хубаво ако проверите все пак как върви филма за Ботев, за да разберем и ние.

Атанас Иванов

Sporta e zdrave i spasenieto da nasochim mladite natam

Браво момчета жалко е че няма много като вас и тези прекрастни дечица не спирайте да се борите

Чакам отговор . Благодаря ви!

Stefan Tsanev

Ще питам треньора

Киро Брейка - Оригинала

Здравйте екип , отново неможем да преведем пари по тази банкова сметка поради липса на адрес . Благодаря!

Stefan Tsanev

Страхотно е... наистина ся като каза... спомних си миризмата дет викаш... в една зала трябва да мирише на спорт... страхотно видео

В началото на седмицата .

Чакам да се свържем и да мога да се уговоря с теб да се видим в Търново. Моя номер е +359 896 456 034.

Бат Кире поздрави от Германия, все така да ни мотивираш за да правим добри дела и да помагаме на Майка България и хората ,който заслужават да Тренират и Прослават България. Нека тези пари отидат в подкрепа за децата на България.

И ние ще преведем! Бат киро не ми каза какво ти е мнението за извънземните

Преведох...,за да помогна

Това е бъдещото на България

Евала Бат Киро, да сте живи и здрави, ти и цялото ти семейство Веско също. :)

Невероятни са

Поздравления за видеото и каузата Киро, 10% от вашето дарение вече съм превел и аз по сметката на спортният клуб, за да помогна с каквото мога. Пожелавам им успех!

Найстина най доброто видео е досега за което мойте адмирации и подкрепа. Просълзих се от радост. А вие да сте живи и здрави. Дано повече хора помогнат.

Vladimir Petrov

Старнно ми е как хора и фирми си дават парите на такива като Станимир Етов за да може той да си ги набие в гъза а за такива деца и други като тях никой не се сеща.Слава на Киро Брейка,аз лично и в тази инициатива ще се включа.


More Creators