СВАЛИХМЕ ТЕЗИ ВИДЕА ОТ YouTube
Added 2021-04-18 10:49:16 +0000 UTCЗдравейте,
Свалихме три видеа от YouTube. Малко по-късно ще качим видео, в което ще обясним защо.
Предоставили сме линкове, ако някой не е успял да ги изгледа:
БОЙКО СМЪКНА ГАЩИТЕ НА МРАВИН!: https://youtu.be/WO7GUS95_oU
ИМА ТАКЪВ НАРОД СЕ МАСКИРА!: https://youtu.be/-1cWgFG0JLQ
КИРО БРЕЙКА: СМЕНИХМЕ ЕБ*ЧА: https://youtu.be/jsYR9D7HT6A
Comments
Някой има ли ги тези видеа, защото са премахнати, а искам да ги гледам задължително!
Nikolay Antonov
2021-11-17 17:23:38 +0000 UTCЗнаех, че са същите боклуци, нито по-малко, нито повече, затова и писах във фейса, да излизат и да зачертаят цялата бюлетина, да не си подаряват гласа на никой, но българите в чужбина повечето, без мен, им бяха достатъчни две песни за маса и да не забележат плезенията на Слави. 😠😢И аз съм му била на концерт на стадиона, и какво, дай да го пратя да защитава България пред оная акула Меркел, пред оная другата Фон дер Лайен..Ще си го кльопнат като топъл хляб.. И другият, 1,60, с фалшиво състрадателният поглед.. Абе, усеща се когато някой не е това, което се прави, че е бе.. Защо не ги гледат в очите. Бездушието е там! Да махнат звука, и да наблюдават само движението на тялото и очите. Аз така правя, когато някой не ми е ясен на 100%.Междудругото и той се вписва в клуба им, на бездетните. Проф. Христов как говори, и Славчо как говори... Само за сравнение. 😁 Болен от наивност е тоя народ, и къса памет, не от #Ковид 🤦♀️
2021-04-21 13:24:23 +0000 UTCАбсолютно подкрепям решението ти Кире относно клиповете, които си свалил от YouTube , но си ги оставил на разположение за нас тук . Който има интерес и желание - ще си плати за да чуе истината , така както всички ние , а останалите лумпени да си гледат БТВ , НоваТВ , CNN , BBC и т.н.
Kriso Krumov
2021-04-19 02:46:58 +0000 UTCИмам чувството, че в тази държава малко са останали, които разбират проблема в дълбочина. Живи и здрави Бачо Киро, Веско и семейства.
2021-04-18 22:34:44 +0000 UTCБат Киро, от година в свободното си време правя клипове за обучение на кандидат шофьори, не става дума за политика, няма личностни обиди няма нищо. Би съм показвал сайт , в който имало снимки с авторски права и бам 21 копирайт клейма и след 7 дена изтрит. Кат едно време осъден и присъдата е изпълнена. Цензурирай клиповете, режи части преди да пускаш в ю тюб, защото си на тяхна земя и ще ти изтрият канала.
2021-04-18 20:09:08 +0000 UTCОтдавна си мисля да споделя нещо с теб Кире. Точно гледах видеото което качи на тренирай и мисли с Киро Брейка. Забелязал съм че обръщаш повече внимание на олигофрени който само пишат простотии. Другото което ме притеснява е че много се изнервяш което не е добре за теб. Не им обръщай внимание. Знам че ти е трудно и си свикнал на атаката с атака. В интернет нямаш шанс. Е.. им м...... Много ми се иска да не се поддаваш. Ти си хубав човек. Пази си сърцето. С уважение. Боби.
Bobby Kundelov
2021-04-18 17:37:30 +0000 UTCБат Киро- чест и почитания човече !Голям си и делата са ти големи ,защото с всеки изминал ден разсъждавайки за много неща които си казал,показал и ни поучил и ни представил си давам сметка за много полезни и наистина истински неща от живота с които се сблъскваме почти ежедневно и които ни заобикалят и присъстват около нас като хора и човеци!Само едно се чудя и искам и на теб да ти го задам този въпрос:Как нямаш страх от тия боклуци властимащите-опитвам се да си го обясня,но...нямам обяснение !При тази тотална диктатура и анархия в така наречената държава....СТрахувам се да не ти направят нещо тез безскрупулни крадци и измамници .....Да си жив и здрав бат Киро -наистина си като извора на Белоногата!Чест и почитания както казах !!!
2021-04-18 17:27:27 +0000 UTCНе си трови живота , с боклуци!!! На слепия и простия, Неможеш да помогнеш, а и не е нужно! Прави си видията без емоции , и то предимно тук
2021-04-18 15:36:20 +0000 UTCТа..темата безкрайна! Но защо с тая кредитната пропаганда не върви равнопоставено и информационна такава, не е ли ги малко гнус даже и костюмираните банкерчета! Така щото всеки да си прецени, какво и как би му било добре и/или щастливо? А не при свършен факт а и даже обвинения, с оглед да не търсят възмездия ли? Не разбирам! Заради лапачницата ли, защо? Защо не седнат всички, ориентировъчно поне като тебе и такива прозряли, и да се замислят, улица "Прееби другаче" или по булевард "За чужда сметка" не води ли до квартал "Вечен покой", също и защо дори един или двама да вървят по тях всички останали независимо колко осъзнават бясно се надпреварват по трасето??? Комунизма свободията няма как да се върне, защото никъде не си е ходила, но съм донесъл и разум и съвест и надежда да е същото поравно у всички, другото е въпрос на добро лично желание и и "ищаф за работа"(кадърна) и дано наваксаме навреме, че такива парламентчета , такива бизнесменчета и просяци, такива учени и професори и вярващи че башкъ тюрлю гювеч, ако искат да те питат или плюят гьотере пак - ней грижа, тя и "чуждата сметка" не си е ходила никъде, обаче кръчмарина побеснял на цялата картинка като се завърнал - чак едвам трая да започне работното време да бегам на бачкане, че тая работа и тоа път мене си чекат, който иска да си дреме отстрани да си гледа , ама не гарантирам дори и за вегетарианска кухня гратис, за кучетата незнам :))))))))
2021-04-18 14:59:19 +0000 UTCБай Киро, ако питаш мен само си късаш нервите излишно, да обясняваш на олигофрени какво ги чака и какво ще им се случи. Проблемът на нашата държава е Далаверата. С лек анонс дори и да погледнеш цялата история на България, всичко е свързано с далавера, заради далавера и подкупни задници България пада под Византийско и по-късно под Турско робство. В днешно време като се замислиш за какво им е на нашите " управляващи" да се грижат за здравеопазването и образованието. Каква далавера има в това една нация да има здрави хора, отговорът е лесен, че далавера има в хроничните заболявания и продажбата на лекарства, затова е нормално никой да не си мърда пръста за да прави реформи, да не са луди да спрат този безкраен океан от пари. Същата работа ти е образованието, за какво са ти будни любопитни деца, възпитавани в пътя на моралните ценности, логическото мислене и спорта като начин на живот. Нормално и в това няма далавера, я ги подкарай от малки по социални мрежи и да стоят пред компютрите и смартфоните, да стават зомбита, които само мучат и бучат, в днешно време малки деца масово са с говорни дефекти заради този практика. Жив пример 2-3 годишни деца са с по-големи тъмни кръгове под очите от мен самият, като се има в предвид, че съм Системен администратор ( ИТ специалист), по лошото е че те не могат да говорят, утеха за родителите ли те им е че до 5-ти клас ако ти е направило впечатление, масово децата не говорят правилно и издават не членоразделни звуци. Въпреки всичко в днешно време няма кой да работи не само прости професии , а и високо квалифицирани професии вече масово се работят от чужденци, защото в България реално нямаме хора за нищо. Далаверата на Запада в цялата помия, която се изсипва в България е пълната дезинтеграция на българският народ, държавата не просто изчезва, а тя се изпарява с невиждани темпове и на никого не му пука. България винаги е имала една цел за която всеки ни използва, а тя е да сме транзитна зона. Казано накратко, от тук спокойно да пътуват стоки към Турция и изтока без никакви мита, а и България държи основният оптичен възел на Турция и Гърция, без които тези две държави няма да имат интернет или търговия. Затова няма какво да се чудим, че в сайтове за видео споделяне се търкалят клипове на това как да си правиш сам фелацио, скоро ще се търкалят и клипове колко е готино да поемеш натурално фекалий през нечий анус с уста. Може и да звучи тъжно и грубо, но на никого не му трябват здрави и кадърни хора, а и в това число и умни и кадърни деца, за да може да си върви спокойно далаверата в тази държава, а лумпена да си стои пред телевизора или компютъра и телефона , за да не пречи на парите да отиват в правилният джоб, докато бавно живота му минава в една илюзия.
2021-04-18 13:01:03 +0000 UTCМного правилно. Мършите не заслужават да ги гледат.
2021-04-18 11:47:00 +0000 UTCИскаме само да подчертаем, че ние ги скрихме от Ютуб.
Киро Брейка - Оригинала
2021-04-18 11:30:24 +0000 UTCХич да не ти пука. Твойте видеа ме карат да се чувствам че има за какво. Поздрави и дерзай.
2021-04-18 11:30:17 +0000 UTCКиро , не знам как още издържаш да обясняваш каква е ситуацията. Ето във ФБ отново беше оплют и едва ли не, те изкараха бедняк, който едва свързва двата края и се прави на блогър в социалните мрежи да изкара някой лев. Държавата вече почти не съществува, но на никой не му дреме. Погледни само във ФБ, като се пусне един пост за Слави или Бойко и има по няколко хиляди коментара и безмислици.
2021-04-18 11:03:07 +0000 UTCТъкмо и аз установих това. Въпреки че все още от историята ми мога да ги гледам. Така е на американска територия, дано само да няма сериозни последици за канала! Продължавайте напред, с вас сме!!!
2021-04-18 11:02:11 +0000 UTCЗдравейте Бате Киро и Веско ние сме зад вас абонатите в пейтриана а ония нищожества това им е оръжието да ходят и да клеветят.Почвам си да мисля че май в скоро време ще за духа вятъра от Изтока и затова тия нищожества ги е най страх сега защото май Русия и Китай са спретнали много изненади на целия Запад. Както казват братята руснаци По живём увидим. Лек ден на вас чакаме ви да видим какво ще кажеш за свалените видеа.
2021-04-18 11:01:41 +0000 UTCМачкай тигре и хич да не ти пука!Който иска да научи нещо от теб,ще те гледа тук!Мършите да мрът
2021-04-18 11:00:49 +0000 UTCБраво бай Кире мачкай ги Щом ги свалят значи посоката е правилна подкрепям те с две ръце 👍👍👍💯💯💯
Orlin Ivanov
2021-04-18 10:52:24 +0000 UTCИ аз тъкмо забелязах, че това за ебача го няма. Щях да го шервам
Georgi Ishkitiev
2021-04-18 10:50:54 +0000 UTC