SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: 23.04.2021

Здравейте,


Тази вечер от 20:00 часа ще има петъчен лайв.


Ако имате въпроси към бат’ Киро, задайте ги в коментарите.


До после!

LIVE: 23.04.2021

Comments

Абонирах се вчера но те следя отдавна и си като мой човек въпреки че не винаги споделям мнението ти Вече в групата и виждайки еволуцията на мнението ти Се по се приближава към моето и дано не останем разочаровани

Поздрави от Остров Ман. Не виждам нищо лошо в това да се прибера от чужбина и да отида на лекар и зъболекар. Никой от тях не работи за без пари. Ако съм в БГ с някоя миизерна заплатка кога ще мога да си позволя лечение? Майка ми е работила цял живот и се е осигурявала. 2 месеца чака за ЯМР по здравна каса понеже имаше проблеми с гръбначните прешлени. На частно цената за ЯМР беше 280 лева и минаваш за 1 седмица, грубо казано. Предстои и смяна на стави също, за които също трябват средства. Колко пъти ми се е случвало когато съм бил в БГ възрастни хора да ме спират и просят пари за лекарства че нямат да си купят? Не виждам смисъл да се коментира по тази тема и да се казва на хората да се връщат. За всеки е строго индивидуално. Ако можеш да си намериш добра работа и можеш да си гледаш семейството защо да не се прибереш. Имаше доста българи тук които избраха тоя път. Бяха от по 10+ години със семействата си на Остров Ман и се прибраха. Има и малоумници които се интересуват само и единственно от ядене, пиене и комар. След 10 години не обелват и 1 дума на английски и непрекъснато търсят някой да им бърше задникът. Лек ден. Да сте живи и здрави.

Моргелони : нова болест, която голяма част от докторите отричат, но пациентите са живо доказателство, че съществува. В тялото се произвеждат странни нишки, които пробиват кожата, болезнено и странно състояние, с неизяснен причинител. Има теории, че е поради гмо храните. Други, че се причинява от паразити. Ужасна тема

Бойко не го харесвам за премиер и политик, но като човек го харесвам и уважавам. Има стил и е мъжкар. Освен това е сърдечен човек. И не знам от партията на Слави с какъв кураж са тръгнали така да се бъзикат с него.. Преди 15 години едно хлапе се бъзикаше по телефона с Бойко и той му каза "знаеш кой съм, знаеш че мога да те намеря - спри се. Много като тебе вече плакаха". Човека се изправя срещу най-големите мафиоти, пресича канали с дрога за милиони и някой тръгнал да му казва "джипко бибитко".. И все си мисля, че на онзи дребосък в един момент ще му се случи неприятна случка, но няма да е сега.. Дори Черепа, за който съм чувал че е брутален ако някой му засегне интересите не смее да се бъзика с Боко. Иначе един познат от МВР ми разправяше на някаква среща с чужденци. Нещо си говорят и има преводачка да превежда. Бойко нещо и се подсмихнал и директно я питал - "тебе кога ще те еба" :). Човека е много истински и няма нищо общо с повечето джендъри с мераци за власт.

Georgi Ishkitiev

Много ясно че ще ги схруска тия лумпени. Бат Бойко е първия управник който се доближава до стила и харизмата на бай Тошо.

Здравей много се радвам че има такива хора като теб голям фен съм ти имаш много фенове тук в Англия

S.А

Бат Киро, какъв ти е коментара за скандала за контрабанда на цигари със замесени Булгартабак, Пеевски и ИДИЛ и Първа Инвестиционна Банка? Може ли Доган да падне толкова ниско, защо са му тези кървави пари?

В целия свят политиката е един цирк за наивниците и всичко, което ни представят няма общо с истината. Привидни противници играят заедно зад кулисите, разеделяй и владей от хилядолетия управлява света

Бат Киро с цялото Ми уважение и респект много те харесвам гледам клиповете ти отдавна Още от преди шест години всичко каквото казваш е истина и е било така с малки изключения историите са ти много поучителни и правиш много хубави неща за българския народ Както например за филма за хората в неравностойно положение и децата но искам да засегна темата с Испания и българите в чужбина Не мисля че връщането ни в България ще помогне не може да се върнем и да сме роби в собствената си държава Дани избиват по улиците и да няма няма наказание разни пияници и наркомани не може майка ми и баща ми да се трудят цял живот и да не постигат нищо и да се изпокарват за пари включително и аз с жена ми За съжаление държавата ни загива а никой не желае да се връща на потъващ кораб може Испания да мирише на маслини инак аманати но ми дава възможността да карам хубава кола да си гледам жената и Дани прося за парче хляб и Циганите да са нещо повече от мен да се държат собствената ми държава като парцал с мен самия и така нататък за всичко си прав но тук не съм съгласен с теб поздрави на целия екип и семейството Продължавай видеата

Самият факт, че постоянно трябва да обясняваш елементарни неща по хиляда пъти на хората, говори достатъчно, че реално 99.9% са абсолютно деградирали, благодарение на днешното управление наречено - демокрация (деградация). Жалко!

Любовта на мъжа към жената, преминава през стомаха 😂. Супер сте. Продължавайте.

Кире коментирай нещо от които наистина разбираш. Стана професор по всичкология. Който гласува е прост, който ходи на фитнес е боклук, който е спазвал диети е лумпен. Загуби ме като абонат защото всеки с различно мнение от твоето автоматично е квалифициран като едно от тези определения по - горе. Аз гласувах и не съм идиот, аз тренирам в зала и не съм боклук, аз съм спазвал диети и не съм лумпен.

Бат Киро, като каза биткойни, прочете ли какво се случи в Турция - най-голямата измама в историята на страната. Един пич забегна с 2 милиарда доларес :) https://www.24chasa.bg/novini/article/9733668

Ned

Лустрация- Политическа практика, състояща се в ограничаване на правата по законен ред на някои категории лица избирани по партийни, професионални, религиозни или други признаци. Области на приложение: - заемане на държавни длъжности (вкл. и държавен служител); - професионална практика (забрана на професии) - неприкосновеността на личния живот (допуска се публично разпространяване на всякаква информация за произход, детайли от биографията и т.н.)

bravo na ekipa za vidieoto s uchenitsite!!!Ima li interes ot drugi uchilishta ili uchenitzi za nova sreshta na jivo?

Ще има ли скоро истории от 90-те

Привет. Четири варианта за правителство! 1. Определя го посолството на САЩ. 2. Посолството на Русия. 3. Избираме достоен българин, който да състави правителство без негово участие и 4. Може да не отговаряте, но го съставяте Вие или определяте човека, който ще го състави.

Бат Киро, можеш ли да кажеш според теб как българското общество ще се възроди след соросоидните отворени общества, центрове за иследване на демокрацията и хиляди подобни. Благодаря ти и наздраве!

Здравейте, ис да попитам защо никой не говори за лустрация,,,, благодаря... Коментар от бай киро живи и здрави

Благодаря ти Веско :)

няма да го чета това, че ще се ядоса вече

Киро Брейка - Оригинала

Бати Киро ти се дразниш когато някой некомпетентен лумпен има "мнение" та и на мен когато някой ми каже "Всеки си има свое мнение" аз му викам тва че имаш мнение не значи че е правилното.Поздрави на Веско!

и след мъглата?

Кире,да питам само нещо извън темата - със скъсан менискус съм.Затворени са студиата тук и нямам пътека.Би ли ми препоръчал все пак да бягам навън? Благодаря!

БатКиро разбрахтели турчина как ги прасна с битконите.тъз вечер ко казаха по новините. на канал 1

Говорихме вече за това, Свилка!

Киро Брейка - Оригинала

Здр Здравей Бат Киро като дойда във Велико Търново, хващам такси и му казвам - към на Киро Брейка магазина за да видя булката

Веско, привет! Моля те попитай Киро за въпроса, който зададох по-рано относно ИТН!

Наздраве от Силистра :)

Krasio Velikov

Живи и здрави, наздраве

Бат Киро вкарах практика в България като обучение, най се кефя когато ми се обаждат за обучение

Valentin

Наздраве от профила на тати, страхотни сте! С вас сме от началото, няма такова съдържание! ❤️Зори

Чакаме видеото от село Павел с нетърпение. Поздрави!

Hristo Zlatkov

Задрасти бат Киро. Мислиш ли, че е вярно твърдението на Божков в първото му интервю с Цанов, че законите в началото на прехода се спазваха, за разлика от сега.

Димитър Димитров

браво проф. брейк..и аз мисля като тебе...трябва да се забрани несемейни и под 40г. да са общ. съветници и депутати..първо семейство..деца ..дай боже всекиму..и тогава да управляваш..първо си изпълняваш дълга и после спасяваш държавата...а не професия лапач..политик..и т.н. ...съвпадение..

Бат Киро, имам връзка с 42 годишна , пък аз съм младо лъвче на 30 .. тя иска нещата да стават сериозни , пък аз не много .. Дай акъл кво да правя ! Поздрави от Варна !

Голям си бат киро. Лятото те попитах как да пробягам 1 км по бързо тренирам само по твоя начин и ги убих на конкурса продължавай само така. Благодаря от сърце.

Здравейте приятели искам да попитам бат киро дали политическия цирк който се разиграва е по сценарий на бойко борисов за да ни покаже хората на промяната във кавички колко пари струват и той да се завърне на бял кон с тезата че по добър от него няма че само той е алтернативата и да си бетонира властта.Може би ще сте го засегнали малко късно пуснах коментара но все пак Наздраве от Павликени

Здравейте, не е вярно това, че са си увеличили заплатите, не е хубаво да разпространявате така непроверена информация

най странното е че Славчо мълчи и не спира да мълчи,според мен от това губи

Ха ха, абе Вие нормални ли сте???? Да давам шанс на някакви мошеници да ми се учат на гърба. Абе ужасно прости хора. Като не може да не се бърка там, където не му е мястото.

Какво ще направи Слави срещу Бойко стана ясно още на последното интервю което му направи.

бат Киро, кажи възможно ли е да организираш спротни срещи, общи тренировки по градовете или само във В. Търново. Където да се събираме и да тренираме и общунаме. Мисля, че спортът ще обедини много хора.

Здравейте! Оня ден чух че в Дубай руснаци са напукали кратуната на Пеевски. Търсих в нета такава новина но не намерих нищо. Тук в Дубайските новини много-много не споменават такива работи. Вие да сте чували нещо?

Здравей бат Кира Станислав от Варна. Бат Киро, за теб какво значи богатство?

Киро , здравей! Въпроса ми към теб е защо не харесваш IT специалистите и респективно какво мислиш за тях? Благодаря !

Здравейте Киро и Веско . Какво мислите за националното предателство ,Българският национален химн , че е продаден и има авторски права някакъв си швейцарец , ако не бъркам ?

Бат Киро поздрави от Хасково днеска направих тренировка сега почивам та въпросът ми е гледаш ли Формула 1 и имаш ли любим съзтезател от там ?

Не се занимавайте с Васко далаверата...вярвайте! Наздраве!

Кире според мен никои няма да ни оправи нито Боко нито Черепа нито Славчо,докато не си размърдаш сам задника.Лично познавам двойника на Годжи и ми казваше кога ще има вални кога ще ни затварят всичко е нагласено!

Здравей, Брейк! Много си прав за джендъризацията. Тук, в Англия, всичко живо е обратно. Не може една мадама да се оправи като хората..

Веско извинявай ,че така нахално питам,но защо ми пропусна въпроса ? от преди да почне лайфа с такова голямо нетърпение чаках

Кати Димитрова

Какво мислиш за инвестицията в благородни метали?

КИРО ВЕСКО ГОСПОЖА КИРИЛОВА НАЗДРАВЕ ОТ БУРГАС НАЙ ДОБРИЯ ГРАД ЗА КРАДЕНЕ НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ КАКВОТО И ДА ТИ ГОВОРЯТ СТАВА ВЪПРОС ЗА ПАРИ УСПЕХ??

Здравейте бате Киро, Веско и на "булката", привет от Южна Франция. Съгласен съм с теб, че сега хората не правят семейства и деца...или вече на възраст. НО като виждаме колко са неузрели, неоправни и завеяни младите (голяма част) и не могат даже за тях да се грижат, наистина ли мислиш, че ще са способни да се грижат и възпитат подходящо техните деца? Нещата са катастрофални и плачевни! Наздраве!

Metodi Tzvetkov

Здравейте на всички! Имам един въпрос към Киро, който е винаги добър в прогнозите си. Какви са му очакванията при едни евентуални предсрочни избори? Дали ИТН ще подобрят резултата си и ще станат първа политическа сила или по-скоро очакванията му са за отлив от гласове предвид действията ми в последната седмица?

Здравейте и поздрави на цялата ви хубава компания. Най вече на дамата! Точно така се построяват добри отношения. Жената се печели и любовта и се изгражда тогава е истинска. Живи и здрави

Бат Киро поздрави от Приморско. Завиждам ви благородно на настроението и софрата. Аз лежа завит и болен, прекара ме вируса. Та към въпроса мислиш ли, че ще има сезон това лято или ще сме си ние само да се търкаляме по плажа. Поздрави на всички.

Добър Вечер група.Бай Киро изчислил ли си за колко време ще си върнеш инвестициите във създаването на залата,рекетирали ли са те общинарите или РЗИ по някакъв начин. Интересно ми е твоето мнение.Загуби ли много пари от затварянето на фитнес залите по време на пандемията.

Бат Киро, как да чукаме по 2 часа... поздрави и приятно хапване!

Dimitar Yankov

Здравейте, Киро и Веско! Поздравявам ви за всичко, което правите! Много се зарадвах на срещата ви с учениците! Идках да попитам, познавате ли Калин от Търново Рънс? Покрай него се случват доста хубави неща в града ни. Аз водя дъщеря ми винаги когато мога на събитията - безплатни тренировки на стадиона или в парка, бягания, акции по почистване и залесяване. Прави ми хубаво впечатление, че идват много деца и младежи, много им се радвам! Сега в неделя ще има акция по залесяване на 1 км от Килифарево, посока Плаково. Ще бъдат засадени от доброволци 5000 медоносни дръвчета. Използвам вашата трибуна да поканя всички, които желаят да участват! Поздрави и всичко най-добро! До следващия лайф :)

Бате Киро кажи в ефир ,че обичаш жена си ,да убиеш хейтърите 😅

Rusi Vasilev

Здравейте, Киро и Веско! Поздрави от Варна! Ние сме младо семейство с дете и се разкъсваме от колебания дали да оставаме тук или да ходим в чужбина. Нашият град го разсипаха - орязаха дърветата, навсякъде мръсно и неподдържано, простотия колкото искаш. Но и да си чужденец в друга държава не е хубаво. Ти какво мислиш по въпроса?

Здравейте и тримата! Кире, според тебе защо, след като цените в България са толкова високи ( даже от тези в Европа), заплатите са толкова ниски. Раьликата май отива някъде. Лека вечер!

Бат киро, всичко точно, ама от къде черпиш информация какво правят ИТН, надявам се не от нова тв и бтв.. 99% от нещата, които говориш са така, но някой път много повърхностно се гледа. Няма как за два дена всичко да стане, оп троп.Покрива на къщата ако ти падне, за един ден ли ще се оправи, а хамоли някой всеки ден след теб да ходи да разваля. Не знам някой нормален човек да чака, който и било да го оправи, но нека видим нещо различно. В крайна сметка всичко се решава от вън и ние сме прашинка в окена, и трябва си гледаме нашата нивичка и да си изградим среда околу нас по отделно. Повече да се краде, но нека да има някой нов. Слави никога няма да е министър прецедател, той не може да ходи и го знае. Слави и Мая Манолова са заедно от 2016, а сигурно и от преди това и според мен ако взеват власта, тя ще е министър прецедател след нови избори. Като лично обиден все едно си от ИТН. Нека мине време. По 7/8 студио хЪ не са спряли да говорят против Ковид, против ваксини. П.с 80% от великите исторически фигури са под 1.70. Путин е 1.68, Наполеон 1.68.

наздраве банда.България е страната,която е богата на всички природни ресурси за да е най проспериращата страна,но те се крадат от чужденци

Киро цирка в парламента ще продължава ли ?

Krasio Velikov

Бат Киро, разбирам логиката, че Божков би се справил Борисов и съм сигурен, че сте прав. Но Борисов дойде от същите тези среди и организира държавата по подобие на мутренските "Дон Падре" структури. Каквото и да си говорим, Божков е огромен капацитет, но не може да имате доверие на човек, който през целия си съзнателен живот е свикнал да дава рушвети, да лобира, финансира и подкупва хора за собствено облагодетелстване. Нека продължи да прави това, което прави най - добре, но извън изпълнителната власт. В сегашната ситуация може да се реши по аналогия с идването на власт на ген. Де Гол. В случая тази фигура би могла да бъде Румен Радев, разбира се далеч съм от мисълта да сравнявам Де Гол с Радев. Цитат: Ето вече 12 години Франция се опитва да разреши проблеми, непосилни за партийния режим, и върви към катастрофа. Преди време, в труден момент, страната ми се довери, за да я поведа към спасението. Днес, когато ѝ предстоят нови изпитания, нека знае, че съм готов да приема всички пълномощия на Републиката.

Кире за младо момче като мен съм бая напред с парите занимавам се с кафе машини,имам 25 вендинга..но като гледам какво се случва малко ме е страх да продължавам какво мислиш ти относно развитието на младите в средата на търговия и далавера.ПОЗДРАВИ!

Наздраве и на тримата! Винаги уважение към жената направила масата. 😁 Все ме хващате с лайв-а, като съм някъде по живота, ей! 😁 Този път не съм много съгласен с Киро - мисля, че бокича е малко изнервен, че не става на неговата, затова всеки ден прави глупости. 100% е напазарувал депутати и си чака момента, но като цяло мисля, че засега е по-скоро извън играта. А ИТН не могат да навредят на Радев по никакъв начин. Мечтата ми е боко да се изправи срещу него на президентските избори. Утре ще гледам целия лайв. 😉

Здравейте, Веско и Киро! И наздраве! Въпрос към Киро - Как ще коментира изказването в канала ¨Dalavera news and chalga party¨, че е меркантилен и всичко прави за пари? И това, че е лицемер. Видеото е озаглавено "Разочарован съм от Пламен Пасков и Киро Брейка".

Черна нинджа (Б.Б.), може да я победи само черна нинджа. Първият ден след изборите беше малко стресиран, след това, упазари мача.

Значи според теб простаци трябва да управляват България ?

Наздраве от Англия.Какво ти е мнението за Йордан Камджалов?

Здрасти бат Киро и наздраве.Аз един дерт имам-можеш ли да обещаеш,че като мине Кобито,ще покажеш тук на нас буля(жената срещу тебе).....Ти с бирата пресни картофки ли хапваш-да ви е сладко.

маргилом е миниатюрен червей ако не знаете

Здрасти бат Киро, първо "Наздраве". Мисля си че Бойко ще опита да управлява в сянка, точно както Доган в момента. Ти какво мислиш?

А наздраве! :)

Bat kiro pozdravi na tebe i na Vesko iskam da te popitam poneje sam mlado momche i neznam vinagi li e bilo taka v bulgaria sas horata i politikata sled 1989 godina

Христо Тодоров

Кире, смисъл има да се гласува само при имуществен ценз. Примерно: човек не внесъл данъци и осигуровки на минимум 1000лв месечно в последните 3 години, да няма право да гласува. Инъче, малоумните гласуват и правят ето това.

бойко и слави са комбина като лидъл и кауфланд

Бат Киро ще има ли нови избори.И ако има Васил Божков ще влезе ли в парламента.

Кире, какви ще са стъпките на Бойко Борисов от тук нататък? Може да е гадняр, но се вижда, чя няма кой да го конкурира във всички отношения!?!! Май ще му се молим пак да ни управлява..

Поздрави на най-големия екип...Киро и Веско! Правете повече клипове със забавните истории от живота на бат Киро, много са яки и поучителни! Бъдете живи и здрави и все така напред и нагоре!

здр Киро , НЕ МИСЛЯ ,ЧЕ БОЙКО Е СКЪСАЛ КОЙТО И ДА Е ! аз съм родом от Габрово , абониран съм за канала в пейтрион от ден първи!Съгласен съм с мнението ти на 90% , русофил съм и дъм за дружбата и партньорството ни с Русия или поне да сме им благодарни за всичко сторено в миналото!Днес обаче не съм съгласн с тебе, според мен прибързваш с изводите за има такъв народ , смятам че не им давашшанс да докажат каквото и да е и за да звуча по мотивира о ще ти кажа ,че все пак Бойко е 15 години в тази игра вътре на рингс и знае всеки трик и всеки детайл от играта , докато всичко от има такъв народ дори да сА гледали мача са били публика , тепърва се настроиват и са по постянен натиск и нашрежение! Смятам че заслужават шанс да покажат дали ще се борят за всичко онова което защитаваха и смелите хора който полазваха в предаването на Слави и в тоя ред на мисли знам че НЕ ги харесваш но смятам че си достатъчно опитен за да сии наясно кошкп трудно се създава нова партоя без да има нито един бивш партиец в нея да станеш втори и всеки или дс очакв нешо от тебе или да те напада!Сложиха маски в парламента да но нима не показват така че спазват правилата въпреки победата ! отлазаха се от партиинк коли , гласуваха 1лв субсидия , намалиха заплатите .... смятам че ск пропуснал някой от парламентарните заседания и вадиш изводи само от маниполираните новини ссе още контролирани от други хора!И аз не харесвам част от сценаристите но не може да не дадеш шанс на толкова много нови хора с добри характеристики!Извинявма се за дългия коментар! Живи и здрави!

Добър вечер! Трябва да има имуществен ценз, за право за гласуване. В противен случай лумпените правят бели - както е сега. Поздрав! Патолога

Здравейте Веско и Бат Киро привет от Испания и специални поздрави за домакинята. Първия ми въпрос е към Веско - показваш ли на Бат Киро данните от Европа и има ли още хора като мен които ти пращат информация за разпадащата се Европа. Показали му как се спасяват маскирани и на плажа. Да ви кажа откакто започнаха да пробват ваксини изчезнаха клошарите и бездомниците. Щях да снимам на Веско как спят по кашони под мостове ама изчезнаха и никой не ти дава информация къде са. Аз съм тая съм в тая сферата на сигурността откъдето имам вътрешна и реална информация. И ако има и други като мен направете един клип за Запада. Втория ми въпрос е към Бат Киро - на много хора ни писна от мерки ,и педали ,и мароканци ,и пакистанци, и всякаква измет и искаме да се прибираме в родината без да се интересуваме от пари и материално състояние защото Европа приключи и идват много страшни времена ,много хора са от малки села и градове, смяташ ли че като вземем да се завръщаме по родните си места ще се отворят отново училища, детски градини, лекарски кабинети, да се отворят църквите и да се създадат нормални условия за живот, да се подмладят селата, защото много хора имат наследство разкошни къщи с големи дворове. И наздраве аз съм на Пещерска и след малко съм на бира и скара. Аз спестявам всеки цент който мога защото страшното тепърва предстои. И понеже Бат Киро спомена Хайнекен аз съм един от тия които отговаряме за сигурността фабриката във Валенсия.

Valentin

Здравей бай Киро. Любимото ми видео, което някога си правил е със Антоанета Селенска. Моля те прави още такива!

Димитър Димитров

Здравей Кире! Наздраве от Германия! Няма да мога да гледам на живо до края, защото съм нощна смяна ама не смея " за жалост" да кажа,че поне имам работа все още..Тук положението е трагично ,но предполагам вече го знаеш от други твои фенове..Имам простичък въпрос - имаш ли надежда?! Надежда в някой или някои да могат да върнат отново силата и вярата на българите?Вчера гледах видеото то за Христо Марков и Донкова и плаках от сърце! Аз както и преди казах, съм дете на соца и ги помня всичките!Тогава някакси бяхме свикнали да побеждаваме,беше нещо нормално да сме с медалите..Та нали сме българи! Сега..сега сме забравени от бога, обезверени,смазани,продажни и без дух! Трагедия!Надежда ми дай,Кире! Да се хвана като удавник за сламка и да повярвам,че сме силни и горди българи!Че има бъдеще за детето ми ,което е в България ,а и за мен да се върна скоро у дома,че толкова ми е дотегнало тука да се чувствам половин човек без душа..Крушата си тежи на мястото - така ми казваше дядо едно време..Колко е бил прав! Хубава вечер Ви желая на вас тримата и на всички,който те следват!

МАЧКАЙ КИРО

Здравей Бай Киро от Варна ! Аз гласувах за Васил Божков адвокатът ми каза че било голяма грешка че той е бил един от мутрите на прехода който е оцелял и според него той е виновен за смъртта на повечето от мутрите на прехода. Беше учуден че не съм знаел за това аз му отговорих че не знам за такова нещо. Защо според теб Той би помогнал на България и на българския народ а не би играл своята си игра за лична изгода ? Да оставим настрани парите Какво го боли Божков за България като изключим че е българин според теб ?

Здравейте приятели искам да попитам бат киро дали политическия цирк който се разиграва е по сценарий на бойко борисов за да ни покаже хората на промяната във кавички колко пари струват и той да се завърне на бял кон с тезата че по добър от него няма че само той е алтернативата и да си бетонира властта.Може би ще сте го засегнали малко късно пуснах коментара но все пак Наздраве от Павликени

Здравейте момчета! Бъдете здрави. Имам следния въпрос - сега Буци го няма, но той остава в сянка. Който и да дойде ще бъде само кукла на конци. Та въпросът е как да изберем /ако можем да избираме/ някой, който поне малко да го е грижа за България.

Наздраве от лъвовете на Хасково, търновски комити! Киро, какво мислиш за химна на НРБ, в който се пее, че "с нас Москва е в мир и бой? Някъде имаше човек, който каза, че е недопустимо чужда столица да присъства в държавен химн, но според мен това е в израз на взаимната подкрепа между два братски народа.. Пък и си е така! Да знаеш, че зад теб стои Съветският съюз не е майтап работа, нали?

Бат Киро останаха ли нормални млади жени в България? Какво е твоето мнение

Здравейте Киро и Веско, искам да попитам какъв е Васко далаверата и какво 2 дена говори само за вас. Попаднах случайно на него.

Кирчо от село Павел, ти казваш на всички млади какво да правят, как да живеят, а ти самия не си живял така, а си се занимавал само с глупости. Това означава ли, че сега съжаляваш и си си научил урока в живота?

Господин Брейк, Вие агитирате вашите зрители да не гласуват,(нищо нямало да се промени) което е грешно и неправилно според мен. На едно мнение сме, че полужението в страната е катастрофално и трябва промяна. Та въпроса ми е какво предлагате Вие? Конкретно, точно и ясно.

Здравейте всички, на домакинята,на Киро и на Веско. Покрай ковида,покрай изборите на никой ли не му прави впечатление повишението на цените на хранителните стоки? Никъде не се говори за това!

нали помниш протестите през юли. Да знаеш първите дни Възраждане ги водеха. Виждаха се мъже като мутри 2-2 с тениски на Възраждане. После ги предадоха на пчеличката Мая и Хаджигейов. Също не знам кукловодите какво са намислили но според мен есента тази година ще бъде много интересна в целия свят. Тогава вече идват метежите. Ако не друго поне вируса да го забравят в новините

Ако беше на мястото на Станислав Трифонов сега, щеше ли да искаш да съставиш кабинет, или по-добре предсрочни избори след 3 месеца? Борисов никога повече няма да е премиер, няма как да стене.

Viktor

Бат Киро, ясно е, че лумпенизацията се контролира от кукловодите. Какво печелят те, като няма умни, работливи и кадърни хора?

Здравейте, искам да попитам господин Киро, дали е възможна коалиция между Божков и Възраждане, Какво е мнението му по въпроса, Дали те са правилните лидери да влязат в парламента и да се започнат спешни промени! Благодаря ви, наздраве

Здравейте отново! Имам въпрос към Бат Киро! Би ли направил подкаст с Веско? :)

Бат Киро ще може ли поне тук да качиш цялото видеото с децата от Ловеч. В днешното видео каза да ти напомним за този цирк който Бойко готви.

Здравейте Киро и Веско. Бат Киро имаш ли мнение, или наблюдения за Светльо Витков би ли споделил. Благодаря и наздраве.

Здравей, бат Киро!..Чудех се, защо според теб, Божката в интервюто си със Станислав, посъветва хората да не правят бизнес в България в момента..Да, ясно ми е, че масата от хора са не сериозни не им се работи и искат да взимат пари, без да си дават зор и това, само би било зле за работодателя, нерви и загуба на средства, както и това че дори един бизнес да провърви ще дойдат костюмарчетата и ще те рекетират или за процент или за нещо друго, но не смяташ ли, че това не трябва да бъде директно основание, никой да не прави бизнес, защото в един от начините да се възстанови дадена икономика е да има иновативни и краетивни личности, които да задвижат нещата в създаването на повече сектори за работа на обикновените хора, а ако държим спестените си пари под възглавницата, инфлацията просто ще ги изяде, вместо това трябва да бъдат завъртяни в някакъв актив, дали недвижим имот дали в средство, което да има възвръщаемост. Аз примерно поне така се определям, както и ти и Веско сме кадърни хора и аз имам идеи, които бих искал да реализирам, имам малко над 25 хиляди лв спестени, но не знам, как ще се развият нещата с този световен проблем и чувам, че плановете на кукловодите за всички нас са много стряскащи, че ще има нещо средно между комунизъм и демокрация, а именно технокрация, където никой няма да има право да има бизнес, ще разполага с определена сума на месец, всички ще са равни, никой няма да има право да има нищо собствено, но ще бъде щастлив, за това искам да съм предпазлив и да те питам за съвет, като по-умен и мъдър какво да правя. Навлизаме в нова ера на човешката цивилизация, бат Киро нещата са сериозни, и всички специалисти предупреждават, давай съвет какво да правим. Поздрави

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=4397594970269577&id=100000573524663&scmts=scwspsdd Веско привет отново от нас с моя мъж Насуф бирата и от мен Катето,моля те пусни това кратко видео от фейсбука само успях да го намеря на Киро Брейка ,първо го виж и ти.Също така искам Брейка да каже какво мисли за самото видео,как тази смела жена казва всичко директно лице в лице на хората там в този парламент без страх!!!просто страхотно видео!!!и за накря искам да знаете,че това което правите -ти с Киро Брейка е невероятно,давате ни стимул , че дори и в тези тежки изкуствени времена има някой който мисли за нас хората и децата! Благодарим ви за това което правите за нас! наздраве на Брейка !!!предварително ти благодаря Веско !!!

Кати Димитрова

Здравейте,госпожо Кирилова,Киро и Веско. Наздраве от мен и госпожа Караиванова!

Здравейте бат Киро и Веско. Не съм гласувал , но бях за протестния вот. Сега като гледам какви ги творят, разбрах, че съм бъркал и ще стане още по-зле. Та въпросът ми е дали трябва и ще се върне ли Бойко на бял кон? Благодаря за евентуалния коментар!

В един лайф Стоян Колев каза,че е фен на Бат Киро.Смятам,че ще интересно да разкаже за опита си с наркотиците и химията и как го докараха до затвора.Бих се изкефил ако направите видео заедно .Поздрави.

Четвърто европейско злато за Биляна Дудова! Страхотен успех за България и за клуб „Юнак-Локомотив“-Русе на европейското първенство по борба във Варшава! От четирите български медала до момента три са на русенци! Днес за титлата излиза и Юлияна Янева. Това няма да го чуем по медиите, да не би случайно да се преповдигне духа български. Разбирам го от кмета ни на Русе.

Metodiy Metodiev

Здравейте. Как мислите ,дали ще успеят ,,новите - стари " парламентаристи да направят правителство в този състав или ще има нови избори ?

Здравейте бай Киро,и Веско,и наздраве от Испания. Въпроса ми,е тия сегашни помияри ако несъстъвят кабинет,и има служебен кабинет,и след това нови избори,и да предположим че те бъдат,,честни,, и на,назе българите във чужбина приемат наште гласуве във България,и повечето хора се събудят да изберат Българско лято,или Възраждане,и успеят да влязат във парламента,дали ще има истинска промяна? Благодаря,желая ви много здраве,бъдете все така истински във това което правите.

Genadi Dimitrov

Здравейте,Семейство Кирилови и Веско.Слушах в един подкаст с Илън Мъск как обясняваше,че ако човек стане родител в по-напреднала възраст,той тогава можел да оцени истински какво е да си родител,моля коментирайте .Въпрасът ми е лаконичен:Бат Киро като гледаш какви са масово децата-дебели,мързеливи и тъпи,смяташ ли,че ги стигнахме американците.9

Здравей те Бат Киро и Веско Живи и здрави да сте Бат Киро имам 2 въпроса Първият е ти беше направил едно видео за почивните станци как сте си играели в снега в басейните Имали възможност тез почивни станции да се строят на ново и да го направят както преди И коя ли политическа партия би се съгласила да го построй според теб.И сега Вторият въпрос е към Веско Веско ако един ден решиш да се ожениш щте ни поканеш ли нас хората от Пейтриъна на сватбата ти.Благодаря предварително

Познаваш ли учителя Вътков от Габрово.

Toni Iliev

Здравейте Бат Киро понеже все разправяш че трябва да си стискаме парите и да не се правят смели инвестиции, като например жилище или бизнес. Какво би препоръчал на хората, които нямат собствено жилище и живеят под наем, така да си живеят цял живот или да изтеглят кредит?

Здравейте и на двамата! Бат Киро,какво ти е мнението за Марсо от Мърда Бойз?

Здравейте бате Киро и Веско,въпросът ми бате Киро към теб е ако ти беше на власт, какво щеше да направиш за да спреш тази пропаганда за която днес говори в твоето видео, аз мисля,че знам какво би направил всъщност но веднага ми идва друга мисъл,че самият народ ще ти скочи че си диктатор и не се знае човека който се противопостави на това колко ще издържи,съответно може ли да се направи нещо въобще.

Здравей те моят въпрос е.Според теб дали Слави осъзна че не е за политиката и затова да не изпълнява своите задължения в парламента .Поздрави на вас и на зрителите ви.

Здравейте Бат Киро и Веско и разбира се булката! Сменихме еба*а. Всички от новите (старите) вече са били в управлението. Тая посланичка на САЩ ги покани (привика) в посолство, за да обсъдят бъдещата политика. От ясно по-ясно какво следва. САЩ подкрепят сегашното правителство. Искам да ти дам съвет - никога не се отказвай да правиш добро. Има една мисъл - "Има един начин злото да възтържествува - добрите хора да бездействат." Оцеляват не най-красивите, богатите, умните, а най-приспособимите. Да сте живи здрави! :)

Здравейте! Киро какво мислиш, че ще стане сега с Щаба и с мерките като цяло? Дали няма да ни затворят като кучета и да направят куб малоумщини както е по западна Европа?

Здравейте, Киро и Веско Защо мислите, че Борисов не се явява в парламента? Бъдете живи и здрави ❤️

Добър вечер Киро. Чесно казано предпочитам Бойко пред Корнели,Мравин, Христо Иванов и Слави Трифонов. Не мисля,че Боко би разрешил гей браковете. Също така чувал ли си Божков да коментира следните теми: Забрана със закон на гей браковете, връщане на казармата и какви ще бъдат отношенията ни с Македония ?

как ще коментираш моргелоните във медицинските маски които са задължителни за носене

Здравей те! Как си представяте България след 10 г. Радвам се че правите тез неща мисля си че оставяте следа. Поздрави на вас и на зрителите ви.

Toni Iliev

Здравейте Бат Киро, какво мислиш за борбата като спорт? Хареса ли хамона, да знам дали да купувам още. П.С: съвета за който говорихме проработи. Поздрави

Бате Киро гласувах за Божков ! От по стари от мен хора знам че по Бай Тошово време тревата е била без пари и не е имало закони за нея. По лошо ли е било тогава ?

Бат Киро, какво е мнението ти за Атанас Буров, неговата настройка към политиците от неговото време и към българите като цяло?


More Creators