SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


СЛАВИ СЕ ПОДИГРАВА С НАС!

Какво говореха от ИТН преди и какво (не)говорят сега!

И защо бях им повярвал и аз! 

СЛАВИ СЕ ПОДИГРАВА С НАС!

Comments

Страхотно видео. Славчо е бо...клук.

Аз затова гласувах за “Възраждане”, единствената нормална партия в България. Да се надяваме, че ще влязат в следващото правителство.

Това е ефекта, когато надхвърлиш очакванията си. На тях много им се искаше, да са 3-та партия или някъде там, кервана да си върви, а те безотговорно да си джафкат от трибуната. За тяхно съжаление, нещата не се получиха точно така и изведнъж, се оказва, че трябва да се поеме отговорност. И това "леко" ги паникьоса. И наистина не знаят, какво да правят. За това се опитваме да го играем с шоу съспенс, който обаче, пак са лаладжийски приказки. Тегаво е, когато трябва да се поеме отговорност.

От тоя плезльо, друго не се и очакваше. Две възрожденски песни и на хората им омекват коленете😀 Аз съм от типа:Рим не вярва на сълзи 😄Не да се хваля, но така, като Бойко усетих още когато се кандидатира за първия мандат, така и Славчо и компания усетих, затова и призовавах, даже още виси на стената ми във фейсбук, да зачертаят цялата бюлетина, за да не подаряват гласа си само, щото знам, че нямаше за кого да гласуват. Бързо усещам фалша, не знам как го правя.. Не слушам какво говорят, а очичките им гледам и дали преиграват..И те преиграваха...Всичките 😊

От преди изборите беше ясно, че са в играта

Не съм гласувал от 97-ма година насам и то гласувах по задължение тогава ,защото бях в казармата и ни извеждаха да гласуваме !Нямам и намерение изобщо да гласувам за тези нагли,лъжливи и отвратителни самозабравили се боклуци!Някой сега като Сашо може и да ме упрекне,че не е правилно да не се гласува,но всеки си има право на мнение.Не искам да влизам в излишни спорове .Бат Киро лятото идва и надявам се да се видим,защото скоро ще се прибирам в България .Казвам го ,защото много обичам да пътувам из нашата красива и прекрасна България !Винаги има какво да се види и да те зарадва !Поздрави на теб бат Киро и Веско разбира се и скоро време и на него трябва да му намерим булка - няма значение дали ще е болярка !По-важното е да се разбират и помагат взаимно не на последно място !Бъдете здрави и всичко хубаво Ви желая - поздрави от Бургаския!

Браво,Баце Киро!! Тия ще излязат патерица на ГЕРБ ,Но ще минат по УЖ по-трудния път....Слави го няма от началото на Април...Аз Минах също през Корона вируса,мина ми карантината на 19 Април-Явно неговата ще е вечна..Тва е Несериозно

който НЕ гласува няма право да говори, има опция с която гласуваш за никой и така твоят глас не се разпределя , НО да седиш и нищо да не правиш и да чакаш нещо да се промени... Това граничи с олигофренията и малоумщината... Колкото до партията на куклата на конци... ясна работа който толерира всякакви други култури, но НЕ е Българската ясно е на къде води нацията и колко е анално податлив. Има две опции едната е Божков(но хората който го представляват те са много гладни ама много гладни), другата е Възраждане(там не ги знам дали само говорят като Волен навремето , но едно е сигурно сами се издържат не им наливат от запад или от изток... което е добър знак) от там на там всичко е лайна. П.С. Киро груба грешка е че агитираш да не се гласува! така обезверяваш всеки да се бори независимо дали има шанс за нещо или не . Не зная дали ще го разбереш това но изгледай го Веско ще ти преведе Гледайте го , но по специално след 6:00 минута. Мога да пиша или говоря , даже и да споря с часове по темата който и както поиска защото БЯЛОТО е БЯЛО не черно ! https://www.youtube.com/watch?v=3uHMEps76Ew Лека вечер

Според нас не е редно да публикуваш видеото в YouTube , въпреки по-голямата аудитория , защото няма да оценят разберат съдържанието

Бат Киро защо не направиш един лайф с бащата на починалото момче. Нямам какво да кажа по клипа...

Приказка за стълбата

Lyuba

Бат Киро, не се ядосвай! Според мен, по правилно е да не се влиза с рогата напред както ти искаш. Добре знаеш че се изправя пред добре смазана 30 годишна машина. Не става от вратата за краката. Сам го каза че срещу такива като ГЕРБ БСП ДПС защото и трите партии са в кюпа иска силна и спокойно подредена стратегия ( трай бабо за хубост). Иначе да стане както искаш ни трябва Ким Чен Ун ;)

Факта, че всички се обърнаха срещу Слави и ИТН..показва, че е объркал сметките на на Тиквата (на която Киро почна да симпатизира) и на цялото задколисие..защото е нестандартен и явно мъжкар и си държи на думата...ама вие в по късен етап ще го разберете..И Кирчо от село Павел ще има да се черви пред камерата... :)

След 30 г щом има кой да ходи да гласува и да се надява на нещо!Тая нация е за затриване.

Бат Киро призоваваше да се абонираме за телевизията не да гласуваме за тях..тая глава не е само за равновесие 😉

Каквото и да стане винаги ще е истина, че който може ще се оправи. Знаеш много добре че не можеш да помогнеш на всички и всички не могат да са умни и разбиращи. И милион думи да кажеш пак ще останат единици. 1% кукловоди, 1% умни и оправящи се и 98% простолюдие гладно, жадно и мразещо и обвиняващо другите за себе си.

А аз все още не мога да повярвам, че агитираше за чалгарите от ИТН а в същото време призоваваше да не се гласува, в частност за Възраждане ... :D

Kiro Breika

Здравейте Кире и Веско. Кире прав си за всичко, ама за всичко. Много хора се излъгаха да гласуват за Слави. Аз не. Аз гласувах за Божков. Крив прав така реших. Аз винаги от както имам право да гласувам винаги съм гласувал. Правилно грешно каквото такова. Живи и здрави да сме , дано скоро да имам път към обекта във Велико търново че да се видим. Чао.

Aleksandar Antimov

Добро утро Киро ,от хатива ,провинсия Валенсия .аз гласувах за тези хира ,и много от нашите сънародници в чужбина го направиха и за какво ,както ти каза в тива видео.съжалявам че съм агитирал за 7/8 телевизия .ти излезе прав ,че ТЕЗИ НЕ СТАВАТ ЗА НИЩТО .лично аз гласувах за някаква промяна ,не съм се влиял от предизборната кампания на партиите ,НО СЕГА ТАКА МЕ БОЛИ И МЕ Е ЯД ЧЕ ВСИЧКИ КОГАТО ВЛЯЗАТ В ПАРЛАМЕНТА ЗАБРАВЯТ СВОИТЕ ОБЕЩТАНИЯ .благодаря ти че си честен и говориш нещтата както са .Поздрави от Испания

Ние от 30 години избираме за да видим какво ще стане. В политиката не случайно идеологиите и принципните позиции са важни. Там е нужна предвидимост, не зависимо дали подкрепяме или не дадена партия и нейната политическа линия. В момента се осланяте на надеждата, което е най-вредното чувство в политиката. Там е пълно с хиени, които биха искали да експлоатират вашата надежда. Затова Ви препоръчвам, когато избирате дадена политическа сила, да давате гласа си за нейните политики. Не случайно бат Киро е разочарован, тъй като един от главните акценти при тях бяха мерките за борба с Ковид. И когато само за няколко месеца обръщаш палачинката, без дори да обясниш на избирателя си, следва видеото на бат Киро. А относно Костадинов там съм съгласен, те са последователни вече 7 година и в политиките си. Можеха да влязат в някоя коалиция само и само да влязат, но не го направиха. Да се надяваме да не се налага да пиша същия текста и за тях, поне засега няма такива изгледи.

И Тиквата не се е показвал в Парламента. Управляваше от джипката. Сега от Банкя.

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Благодаря за видеото

Добър вечер чичо Кирчо! С други думи така наречената партия има такъв идиот е пълен провал,абсолютни парашутисти,и всичко е съшито там с бели конци)) Лидера им е шизофреник и не знае къде се намира в момента,те нямат никаква партийна програма,за ръководство,нямат никаква идея за излизане от икономическата криза която ни натресоха "Спасителите"да не говорим за Енергетика, Еврозона и т.н.Те нямат никакъв диалог с другите по малки партии,немогат да се гледат камо ли коалиция,и черешката на тортата е че никой няма повече да гласува за тия ментета! Поздрави

Точно затова Кире , си имаме страхотна Българска поговорка , в същност са две : 1) "Не хвали малко прасе - не знаеш к'ва свиня ще стане ‼️" 2) "Голям залък глътни , голяма дума не казвай" И двете категорично очертават ситуация с ИТН

Kriso Krumov

Страхотно видео,чак за миг очите ми се насълзиха като черно на бяло Брейка показа как тези маймуни така долно се подиграха с хората само и само да гласуват за тях ! Слави няма още деца ,но и да имаше щеше както Тошко и баба си за няколко левчета да продаде ! И аз не гласувах !

Кати Димитрова

толкова ли няма правилно говорещи хора та ще ни се подиграват с тия пелтеци...шев на парламента и т.н. боклуци нещастни кирца...

Бих ти дал два съвета(знам, че не ги искаш и съм лумпен) за на пред. 1. Спри да повтаряш на хората "АЗ ви казах". Мисля, че достатъчно го чуваме в ежедневието си всички! 2. Прав си за Слави, но му дай време. Не мисля, че някой изобщо може да направи нещо за 1 месец, да промени нещо за 1 месец. Тия от ГРОБ достатъчно ги тровят и не им дават да дишат. Силно се надявам всички да грешим за ИТН, и да видим някакви резултати.

аз имам приказка ...щом е от ямбол..пази се...

ми така е проф. брейк...пендели жалки...

Единствената алтернатива е всеки да работи здраво и да направи промяната в живота си. С истинска работа и усилия допринасяйки с нещо на някой. Никой няма да дойде да изплати кредитите на боклуците и да взема правилните решения вместо тях. Правителствата са най-големите врагове на хората по целия свят. Единствено ние можем да си помогнем, не разчитайки на тях.

Блажени са вярващите!

Ivo Cigarov

Потрай, бе. Не ти е слави спасителя, ама късно ще го разберете всичките живи рани, които сте му плакали по концертите.

Ivo Cigarov

Амин!

Ivo Cigarov

Не бързай със заключенията. Потрай още малко, че иначе рискуваш да се изложиш.

Ivo Cigarov

мръсни деграданти.. отвращават ме всички от тази мизерна партия

Бат Киро много те уважавам да знаеш!Искам Веско да прочете коментарът ми в следващият лайф,ако обича.Искам да ти кажа, че благодарение на теб,ти ме изгради като личност в последните 5 години!Ти си истински пример за загрижен родител,извинявай за примера но ти си нещо като Сара Конър в Терминатор!Не е обида напротив похвала е,защото ти им казваш на хората какво ще стане с тях ,то е станало,а ти вярват истински не повече от 5 000 човека!Велик човек си да си жив и здрав ти и цялото семейство! Продължавай и запомни,че ние хората, единиците,както ти ни наричаш винаги ще те подкрепяме и ще предаваме твоите мъдри мисли и на други хора, за да ти помагаме в борбата за спасението на нашата мила родина!Късмет и здраве момчета!🇧🇬🇧🇬🇧🇬🔥🔥🔥🤝

Тиквата като се подиграва 10г. с народа!

Viktor

Седи гледай мача бе Кире. Слави се е зарекъл че ще свърши работа и ще го направи. Личния му фотограф Жоро Манолов е работил при мен в Англия и сме си говорили много пъти и причината да остане в България е Слави. Слави като човек няма пропуск в живота си, да е рекъл нещо и да не го е направил, няма нещо да е обещал и да не го е изпълнил, но също така много а ама много внимава какво обещава. Решил е да влезе в битка и осъзнава много добре, че не я ли спечели и не изпълни ли обещаното това е краят на Слави, Шоу, телевизия и т.н. Както се казва "Борбата ще бъде тежка, но за сметка на това трудна и продължителна" Поздрави.

Кире, от тия спасители не ти е останало време да обръснеш брадата. Майтап бе Уили. Браво и продължавайте!

Безпринципни и безотговорни чалгари. .А, честито на всички лумпени , които ги докараха в парламента да се ежат.

Всичко е " колело" !. Преди години и "Атака" тръгна от една кабеларка и постигна почти същите резултати както и "ИТН" . Вече е ясно какво се случи с Атака. Не очаквам вече и нещо по различно и новите "ИТН". Власт не се дава, Власт се взима!

БРЕЙК ЕВАЛА АЗ НЯМАМ ЕДИН ДАН ТРУДОВ СТАЖ И НЕМИ ПУКА КОЙ УПРАВЛЯВА НА 56г СЪМ НЕВОЛЯТА МЕ Е НАУЧИЛА ДА ОЦЕЛЯВАМ САМ СРЕЩУ ВСИЧКИ БИЛ СЪМ И ЗИДАР МАЭАЧ КОФРАЖИСТ НО НАЙ МНОГО СЪМ БИЛ ПЪРВАТА МИ ЖЕНА ПРЕЭ1988г УСПЕХ С ВЕСКО???

Ah koko koko I ti si bai mi Ganio... Kakto I da e priemi che sym se zastrelql...

Hristo Petrov

Военен ? Идеално ! Значи си достатъчно грамотен, че да се застреляш в празната тиква ! Виж каква страхотна идея.

Ти май имаш температура ми се струва, бързо бягай да си я измериш да не те е изтряскала "короната".. 😄

добре го наръси тоя помияр

бат Киро

Koko ludiq. Koga da komentiram za skobite I onQ ludiq kak izglegda gramoTno... No kakto I da e pravi se na priqtno razseqn I ne razbral... Nqmam visho zavyrshil sym sportno uchilishte 9 godini voenen sym bil tolkova si moga qvno pa ti da se pravish na nerazbral go mojesh a uvajenieto sym go zaqvil moje bi ti ch3tesh byrzo I mnogo ne osmislqsh ne znam ot uvajenie kym nego I tova koeto pravi sym napisal I komentara za tova I sym v patreona ne bqh I chuval za tova no eto inache syshto taka imam pravo da se izkazvam kolkoto I negramotno I pravopisni greshki I latinaca da ima abe ne stava pisane... Ne obicham da pisha zashto li Koko?

Hristo Petrov

Здравей бат Киро! И аз мисля, че прибързваш със ИТН. Сега казваш, че не говорят и ги обвиняваш, а наскоро обвиняваше Костадин Костадинов от Възраждане, че пък само говорел, а който много говори после нищо не прави... Е това е типично българско... Правилно ме разбери, щом съм тук значи съм те оценил. Но така не е коректно, нямаме угодия и това си е... Нека видим какво ще стане и ако наистина се изложат съм съглаен, но за момента обвиненията за безпочвени до голяма степен.

Никола Станчев

Толкова силни лъжи не бях чувал чак да реве.

Toni Iliev

Неграмотно написан коментар, няма как да бъде взет на сериозно ! Христо когато лаеш, опитвай се да лаеш грамотно. Никой няма да обърне внимание на неграмотния ти лай ! Имай уважение към човек, който наистина е помогнал на хора с пари, време, нерви и съвети. Дори и мнението ти да не съвпада на 100% с неговото мнение ...

Май само ти си мислиш, че му вдигат акциите на Боко. Тиквата е с единия крак извън парламента и го знае! Много глупости и ти изговори.. трябва да си провериш видеата..Слави няма капацитета да е премиер! И не трябва да е премиер! Знаещите и можещите трябва да ръководят държавата! Слави е инструмента, който ги вкара в парламента. Ако не беше ИТН.. същия цирк, като досега... щяхме да си го гледаме още 4 години. Слави им обърка сметките. Ако беше заради парите там..отдавна да е съставено правителство вече! Всички неща, които говориш за Слави са без аргументи и никаква почва под тях! Единствено за МАСКИТЕ си прав... ама това е несериозно...

Възраждане е единствената алтернатива! Вече мисля че трябва да е ясно на всички кой какъв е

Стига човек да прочете това, което Слави написа още миналата година във FB - за абсолютната му подкрепа за ЕС и НАТО за да си направи изводите. Аналогично - за всички партии, които са в парламента.

Явор

Киро ама аз ти се чудя с този опит, който имаш как можеш да се връзваш на такива неща. Зна, че се надяваш нещо да се случи, но няма как да стане.

Нито съм му се абонирал за канала нито съм гласувал за тяхната партия за мен слави трифонов гламар.Немога да разбера хората как му повярваха,и от тебе знам бай Киро, че 99,9% от хората са лумпени ,и олигофрени по целия свет, и наистина, в тази наша държава нема такъв народ,избрахме да ни управлява мутра пожарникар,и сега чалгар,да са смея ли да рева ли незнам.

Genadi Dimitrov

г-н Брейк, агитирал, не агитирал, пак си гласувах за моите (от както имах зелен паспорт, ставам на 40 след 2 месеца). Това, което искам да кажа е, че всички, с "големите" топки, за които говорите... стафиТки... Май тъпотията е доста по-голяма, отколкото я виждаме... жалко, факт, жалко, факт - РЕАЛНОСТ! за съжаление :)

Bai Kiro moite uvajeniq ama neshto vzimash da izpatkvash dai da vidim koga shte e klipa za boiko za negovite 12+ godini ili za nego nqma mnogo mnogo ili imash strahopichitanie kak moja da kajesh che bojkov e nashiqw chovek? Cherepa a? Ti ush jiveesh v tazi dyrjava ush mnogo laish ama malko opredeleno nedei burza uspokoi sa na 54 si imashe dostatychno vreme da promenish neshto no vse pak vaji prikazkata po dobre kysno ... No molqte nedei ti ush iskash promqna ama nqma da glasuvash ush iskash promqna ama nqma da otidesh da stachkuvash I kakvo? Nedei I ti se pobyrkva pochini si nedei izbyrzva propuskash mnogo neshta I si heitar ama si kato batkite deto gi prikazvash dai na noviq da go melim za vsichko Bojkov tolkova li my e chisto vsichko? Znaesh ti ama si mylchish Boiko malko material ima BSP nishto za tqh kak gi mislish teq raboti da vzemem da vryshtame tvoi video za koronta kyde kazvashe che do mesec sichko shte mine ama na na ne mina I ti si chovek razbiram ama malko namirisvash na platen taka ne e Boiko mai e tvoq drugar ot minaloto ti s B-to pravish mnogo shapka ti svalqm no tuka malko se osirash nishto licno izkazvam mnenie Ti lichno mojeshe mnogo da pomognish za protestite I promqnata no... Jiv i Zdrav Bai Kiro.

Hristo Petrov

Киро здравей,правилно се ядосваш,аз не успях да им повярвам но знам,че те са свършени и целта е това което казваш да се върне баце

Излагацията на Слави е голяма, но само хейт има и жлъч срещу него. Върнатия мандат е най-доброто решение, защото няма друга опция. Това видео с нищо не помага, освен че помпа на Баце опциите. На следващите избори, ще влязат чифте Войводата и Релсата, и какво? Патерици на Баце и Баце премиер, честитио, пък Вие си плюйте и казвайте как Вие сте прави и "аз на вас казах ли ви?"

Киро, аз не съм Веско, да ровя и да направя видео,но помня!!! Беше казал ,че Славчо ще направи коалиция с аргумента ,колко спешно се нуждаем да направи правителство поради кризата...Не стана така! За много неща си прав, но не си врачка, свии са малко, Слави си изпълни обещанието за сега...А обърни внимание и на кандитурата му за премиер и на черепа на горницата му!!! Случайност може би!?

Голям си.

kusnite klipove pochwat da mi hareswat :D

brokeeen

Как ги разнищвате,..., невероятно е какъв усет имате за истината.

Goldy Rachel Kiss


More Creators