SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ИЛЧОВСКИ Е СМЕЛ, КАТО ОРЕЛ! (ПРОДЪЛЖЕНИЕ)

Здравейте,

Изгледайте първата част на видеото тук: https://youtu.be/Qx2hY0MLgB4

В това видео, ще ви разкажа няколко интересни истории за мои познати, които са смачкани от ГЕРБ. 

ИЛЧОВСКИ Е СМЕЛ, КАТО ОРЕЛ! (ПРОДЪЛЖЕНИЕ)

Comments

Разкажи за перипетиите в Румъния. Още преди може би 2 години загатна за машинките там, и за ремонтите. Ама какво се е случило съществено не каза.

Здрасти, Бат Киро ,от този месец се включих и аз в Patreon.Попринцип съм изгледал всяко едно твое видео в you tube сега вече ще ги гледам и тук.Идеята ми е че може би за 99,9% от нещата които говориш ги мисля по абсолютно същия начин,само за 1 нещо може леко да поспорим и това е лихварството ,да съгласен съм ,че когато някой дойде да вземе пари от теб ще има лихва и ест че ще е по голяма от тази в банката ,но все пак според мен ако си човек и имаш човечнонст няма как да гърбиш хората с по 100/200/300% лихви, пък и сега вече има закони и няма как законно да му сложиш лихва над 60%....та по върпроса за човечноста на лихварите ,нз за този диска и другите лихвари но доколкото съм те опознал мисля ,че точно човечноста те е отказала от този бизнес ,не те виждам като човек който ще съблече друг човек гол дето се вика за да си събере дълговете ,според мен си прекалено човечен за точно този вид работа.Поздрави!

Чичо Киро, защо не коментираш какво ти е мнението и за Жан Виденов, който се завръща в политиката? Би ми било интересно да чуя твоето мнение. Той май се е изказал крайно, като теб... :)

Цар Александър I

Давай,Кире.

Казвай за Румъния

Чакаме видеото за Румъния!

Разказвай за румснеску 🙂

Mersi za klipa. 6te se nadivam za klip ot Rumania 😀

Daniel Mladenov

Разказвай за Румъния

4akame za rumania

Благодарим !!!Живи и здрави да сте бат Киро и Веско ! Давай за Румъния :)

Здравейте, Киро и Веско! Благодаря от сърце за всички страхотни видеа, които правите! Респект и за двама ви!!! Присъединявам се и аз към чакащите за историята от Румъния. Бъдете здрави !!

Lidia Genova

Чакаме за Румъния. Бъди жив и здрав и все така истински!

И аз искам за Румъния :)

Още колко хора трябва да изпищят, ама ги е страх...Дано и те се вдъхновяват. И аз съм мераклия за румънската история!

Tsvetan Tsvetkov

И аз съм за румънската сага :)

Тодор БГ

Киро, кой има право да раздава пари на лихва ? Вие сте взели функциите на банките ли ? Струва ми се че от теб съм чувал че ако искаш да загубиш парите си стани лихвар.Аз съм за всичко което е спечелено без схеми да бъде оставено на собствениците си,обаче всичко което е придобито от спекулативни сделки или както вие казвате от далавери отива където му е мястото.

Бат Киро разкажи за премеждията в Румъния!

Бих искал да чуя историите от Румъния. Бихте ли направили клип на тема "Кой ще победи на предсрочните избори" ?

Чакам с нетърпение историите от Румъния!

Strahotni stee

Голем кеф тази история, бат' Киро! Давай за Румъния...и не съкращавай, за да стане по-късо...давай си подробно!

Metodi Tzvetkov

Много много интересна история,очаквам твоите истории от живота с нетърпение,те са от любимите ми!Живи и здрави!

Давай за Румъния бат Киро ! :)

Дай за Румъния

Бай Киро, давай Румъния😁

Бат Киро,давай за лихварството в Мамалигария.

Donev Miroslav

Кажи какво се случи с Митьо очите ?

Да. Даже ако може по-скоро :)

Бат Киро кажи нещо за за Мутрите в 90-те кой беше Боса на Търново

Да! Искаме да разкажеш за лихварството в Руминя Брейк! Исках да те попитам да кажеш мнението си за казината в днешно време.При Монопола на Уинбет,Ефбет и Палмсбет възможно ли е да развиваш хазартен бизнес с наземни казина.

Преди десетилетия баща ми си имаше малък биэнес эа производство на безалкохолни напитки. Вика га идват теэи държавните да го проверяват и плаща ли плаща солено по солено. Ей тука като ти кажат че има някаква паяжина на тавана и какво можеш да направиш. Айде ще му направиш капан и ще го арестуват но после глутницата кого ще нападне? Така са били нещата.

Очакваме видеото за премеждията с лихварството в Румъния с нетърпение!

Като нищо...

Извадил си пушка - трябва да гръмнеш бат Киро... Ти си зачеквал темата с лихварството в Румъния, но не до края, ще се радваме да чуем повече... А иначе този сценарий от животите на Жоро, Трифон е вече до болка познат, мисля че буквално всеки втори познава някой или лично е бил рекетиран от тази сган по техния "законен" и добре изпипан метод.... Аз съм бил свидетел как на местна почва в малко градче се случват тези неща. Веско, моля те напомни на бат Киро, че криптовалутите са добър начин за капитализиране на печалби, още повече, че в България няма и данъци дори да се плащат, все още....

Давай Румъния

Hans R

Не е от Запад. Ние сме си крадливи

Y I

Мафиотска държава,нямам думи! Разкажи за Румъния ще бъде интересно!

Blagodarq Kire. Razpravqi za Romanesko za mamaligarite shte e Interesno. Sas Zdrave.

Iskam sdelki - den godina hrani

ИСКАМЕ!!!

Разкажи историята, много ще е интересна за всички

абе брейк в момента има търг на монети от нап търново...да не са на твоя човек..

ТОП! такива видеота си заслужават абонамента х1000

евалла проф. брейк.....

За Румъния разкажи по нататък не сега!

Поздрави бат Киро и Веско! Чакаме историята за Румъния. Живи и здрави бъдете!

Разкажи за тази сделка 5 за 15. Сигурен съм, че на всички ще ни е интересно и поучително.

Много сеирджии ,малко коментатори. Кажи за Румъния та кажи за Румъния а темата от видеото не е важна все едно ви е панаирджийска мечка .бутна ли сте 5 лв в гъдулката разкажи за туй разкажи за унуй, Как се пече чехкинята на плажа .по-младите най-вероятно не знаят но имаше и такива мечкадари с гъдулки. Човекът си каза че кога му дойде времето ще го разкаже.

Ооо ако знаете как изгони Илчовски Цецка Цачева от една от базите му ще паднете и то това беше когато тази си беше силна както и беше сложил масите по едно време полудя и ги изгони до февруари съм работил на една от базите му. Всичко което казва е истина и лично аз съм обикалял със пикапа напоителните му системи където не са работели и съм ги пазил

Искаме!

Hristo Zlatkov

Давай за Румъния да си жив и здрав

Давай с историите

Със сигурност всички очакваме да чуем историята

Моля те, разкажи ми историята за Румъния.

Vladimir

Добро видео,ще е интересно да чуем и за Румъния

Давай историята за Румъния

Ако и ти имаш доказателства ще е добре да застанеш до Илчовски! Нали го чу че досега не е говорил защото не е вярвал че ще има промяна а сега е проговорило защото има алтернатива не знам коя е алтернативата, дали даБългария дали мая Манолова дали Слави Трифонов но сега е избрал малко преди да замине за Америка да говори. Явно смята че има шанс да се случат нещата заради новите в парламента поне така си мисля. Със уважение ! Иначе да ще е интересно за Румъния?

Много интересно видео Бат Киро,разкажи за румънските премеждия.Поздрави

Da za Romania razkaji bate kiro

Би било интересно да чуем за Румъния! Благодаря

Кире,чакам и аз да разкажеш лихварската история от Румъния. Поздрави от Варна, момчета!

Кире голям Мъж си - респект!Мисля те много и ми е притеснено,че така открито говориш за всичко макар и станало преди години..Сигурна съм ,ще спестяваш поне 50% ,но то и така трябва де - човек никога не знае от къде ще му дойде.. Жив и здрав да си ми! Пази се и с нетърпение чакам премеждията ти в Румъния!

Направи да чуем историята за Румъния

Искаме за лихварството ти в Румъния да чуем! Поздрави

Dimitar Yankov

Да,разкажи за Румъния! :)

Евала бат Кире, поздрави от София, с нетърпение чакам да чуя за румъснката история, като цяло всички тия видеа с разкази ги гледам по няколко пъти. Знам, че това е голата истина. Да сте живи и здрави с Веско!

Браво, чакаме за Румъния!

Home Place

Браво бай Киро. Аз друго се чудя, дали от запад не ги подкукуросват да ебават българския бизнес. Николай Марков говореше за това.

Поздрави от Варна Кире, Голям си. Голям. Много добро видео, и аз чух неща за Герб, ама ако се видим тогава. Искам историята за Румъния 5/15 , да сте живи и здрави.

Aleksandar Antimov

Браво Бат Киро Номер едно си да сте живи и здрави с Веско И аз съм За да разкажеш повече истори за Румънската Епопея

Браво Кире давай когато можеш историята за Румъния

Filip Petkov

Бат Киро, разкажи ни повече за Румъния

Голям си Киро никога не се променяй.А относно твоя ученик Дан Колов трябва да му дърпаш ушите ,че нещо взе да се ебава.


More Creators