SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: 21/05/2021 - 20:00 часа

Здравейте,

Тази вечер ще има LIVE от 20:00 часа.

Ако имате въпроси към Киро, може да ги зададете отдолу.

LIVE: 21/05/2021 - 20:00 часа

Comments

Za tebe da si bogat oznachava da si frashkan s pari li?Tova ne e bogatstvo!Istinskoto bogatstvo e semeistvoto i priqtelite,a prez soca vsichki bqhme zaedno,ne na hilqdi kilometri raztoqnie.

А тая гавра, за "седмачетата и шестачетата", вземи и се засрами за нея! НЕ ТЕ Е СРАМ! НЯМАШ ЧУВСТВО ЗА СВЯН! РАДВАЙ СЕ И БЛАГОДАРИ НА ГОСПОД БОГ, ЧЕ ИМАШ ЗДРАВО ДЕТЕ И ЗДРАВО ВНУЧЕ, А НЕ ШЕСТАЧЕ ИЛИ СЕДМАЧЕ! НЕ СЕ ПОДИГРАВАЙ ТАКА НА ХОРАТА В УВРЕЖДАНИЯ, ЧЕ Е ТЕБ МОЖЕ ДА ТЕ СТИГНЕ! НАИСТИНА ДЕГРАДИРАШ! А В ПОВЕЧЕ ОТ ГОДИНА ТИ БЯХ ФЕН!

Киро, започна да деградираш! Прекалено много глупости бръщолевиш! съжалявам, че ти го казвам, ама е факт! "при социализма сме били по-богати"! бу ха ха ха ха! Това звездите ли ти го говорят, бе, домнуле Кируле?

.....както си беше наред и ...ИЗтрий го тоя боклук бре Веско !Деееба и боклука му .....СКъсах се да се хиля бат Киро!Изобщо реагираш на секундата което е радващо!Напълни ми душата и се смях и се смея от сърце!!!

Киро, не знам дали ше прочетеш коментара ми. По-вероятно не, но знаеш ли...? Не си прав относно кои деца трябва да се помага. Децата със здравословни проблеми са нямали равен старт със здравите деца. Не забравяй, че здравето е най-важно и едните дечица се молят поне да са здрави за да имат някакъв живот. Здравите деца имат своите родители и с таланта си могат да постигнат нещо, и дори и да не успеят ще могат да усетят живота... Другото, което ме подразни е, че намекна няколко пъти, че Цанов си правил пиар от тези деца. Дори да е така, самото споменаване не ти прави чест, защото ще може да им се помогне по един или друг начин. Обидата си е обида, но не намесвайте дечицата, още повече тези с увреждания...

Никой не те е питал Сариев ! Кое да го интересува, ако не най-близките му. Много слабо изказване !!!

Харесвам те изклютелтелно много с Цанови но тези с децата и внучето ми идват в повече

Знаеш ли как ме те интерусават внучето и снахата,престани да се оправдаваш с децата и внуците...!!!

Прав си! Дано размисли и да не му я прати!

Константин Матев

Беше велик но се срути ,май не си много умен.

Нахт фрей!

Kiril Delchev

Бат,Кире време е да покажеш червен картон на,Цанов! Тоя не ти е приятел така те сготви...и... ето го запали..... и след това си направи предаването на твой гръб! Бъди здрав и корав поздрави от Мюнхен!

Kiril Delchev

Бат Киро, гледам лайфа със закъснение... На тоя дето иска сервизната книжка - не му я пращай! Предполагам, че има същата Соната и я продава... Та ще я използва да изпържи хората дето я купуват

Kiro zdravei, Kazvash che ne mojesh da namerish chovek ot koito da si kupish kola. Az imam za prodajba edin tovaren bus 3.5t, 140hp s padasht bort otzade. Imam I 2 koli ( Mercedes S500, V8, 388hp, 04/2006, Siv Metalik i E420CDI, V8, 314hp, 09/2008, Cheren Metalik) v Bg, Moga da ti prodam koiato si xaresash na dobra tsena.. Pishi mi ako imash interes..

4udesno video bate kiro I vasko pozelavam vi mnogo uspehi

България има шанс да се спаси ако се обърне изцяло към Русия .Може да ме намразят много хора заради това което казвам но това са фактите .Подкрепям казаното от теб но в момента като цяло сме критична точка цялата страна .На прага зависи единствено да оцелеем .А цирка който се разиграва за съжаление ще го гледаме още няколко пъти с избори защото идиотите се докараха до там .Но се пита в задачата какво ще правим след това ? Сприрам до тук поздрави на цялото семейство и живи и здрави .Ние тук всички сме с теб !

Септември пак ще застягат всичко защото гледат да спазват сценариите .За съжаление и има информация ,че този цирк ще продължи поне още две години в опит да сринат всичко .Да не повдигам темата за ваксивите защото ефекта от тях ще в рамките на година две и удара ще върху Европа и САЩ .За съжаление с нови нелечими болести от тези глупости който се правят в момента .но не искат да чуят аз ги наричам политиците тук каца без дъно .

Бате Киро , това за изследванията не го спря Борисов друго хора го спряха и много други неща свързани с тази глупост кобит .

Супер сте Киро и Веско!Бате Киро, евала за точния анализ

Bravo bat Kiro , za kolata mnogo dobre si se naso4il. Sigurno nqkoq optima si haresal. Az ti pojelavam za drugiq put ili o6te ot sega Kia Stinger da si kara6 i da si topa6 topkata, dai boje i na Vesko edna, mnogo zdrave

Hristo Hristov

Не се прави много на отворен ве

United Kingdom...are you are right....???

Изчерпи се Кире,не си интересен както преди

чао

веско що не ми прочете пожеланието бе...ауфвидерзеен...работата дава свобода киро не разбра въпроса...това ми беше девиза на магазина от 2012г. до 2017.. това го пише на концлагерите на входа...арбайт махт фрай...не става само с ядене...

Супер сте Киро и Веско!

Бати Киро, дай ми телефонен номер, ако обичаш. 0878394600 е моя. Изпуснах по-рано клиповете ти за колата, че по моя грешка оставих сметката си без сумата за абонамента и се включих едва вчера. Браво за всичко което правиш.

Бат Киро много си точен с всичко!

Бате Киро, евала за точния анализ. Само някой, който е бил в манджата знае как фунционират нещата.

Веско, Кире, с тая приказка, че работата освобождавала ви подхлъзнаха малко. Този надпис "Работата освобождава" е седял на входа на концлагерите.

Бати Киро, последен въпрос, според теб кога ще се спука този балон с модерните технологии и масовото зомбиране на хората да не са в реалния свят..въобще ще се спука ли ? Кога ще се обърне палачинката ?

Веско моля те питай Бате Киро той юни месец ли е роден ? Аз съм ва 4 юни ! Ако и той е юни значе сме една зодия 🙂

Кире , благодаря ти за отговора и има много резон в това което каза. Аз обаче не говорих за болното момиченце а за майката и децата които били системно пребивани от бащата и е моментът които успяла да се откъсне сега той я съди за какво ли не и продължава да ги тормози психически. Цанов беше пуснал един запис но в страницата има още много. Смятам че такива хора трябва да се подпомагат то ако не финансово дори и морално за да могат да се изправят. За това ти ги давам като идея

ivaylo tringov

Бат Киро кажи какво мислиш за тази пелеймейтката Мата Хари, лъже ли според теб или е оправила Бат Боко

Какво е направил Цанов?

Да и на мен ми подмина и това е мн.гадно нали за това толкова мн.чакакаме и така ми убива настроението

Какво мислиш за новия здравен министър?

😢 Веско жалко,че ме пропусна

Жив и здрав ,бат Киро. И не се ядосвай !

Киро , тебе обидите,упреците, те правят по силен като баща ми си. Кефи те ме не се предавате за нищо и евала на никого не правите. Прав си че на боклука трябва да му кажеш че е боклук,защото иначе той ще те попилее

Надявам се не сте се скарали с Цанов. И двамата правите доста интересни видеа. За жалост стойностните канали в България са доста малко...

Много интересно,като докараха короната,как изчезна тероризма в западна Европа,мнение бат Киро,защото и аз имам такова но е доста дълго,за да пиша сега.

Valentin Tyakov

Защо Цанов постъпи така при условие че ти му даде хляба ?

Веско защо ме пропусна ?

Здрвейте бай Киро и Веско, аз съм абонат на канала Ви от днес и станах абонат след като Видях отношението ти към мнимите агро Бизнесмени. Искам да те попитам след като в Търново и ригиона бламираха машинния вот и какво ти е мнението за корупцията в твоя ригион. Мнението ти за Бойко Рашков и гоненията на полицейски шефове.

Ivan Tsvetanov

това видео за капитализма е истински шедьовър...гледах го 20 пъти..

Дали може 2ри въпрос ? 😊Кой познава Чичо Киро от тогавшните бизнесмени в гр.Левски , когато той е държал машинки там ? Благодаря :)

Бат Киро,интересно ми е защо точно корейски автомобили взе да харесваш изведнъж ?Какво им е на немските коли ?Поздрави от Бургаския

Чичо Киро, Точно за това ти писах коментар и на предното видео. Цанов много се излага напоследък-за гледания и за цирк разпространява всякакви гаври, и да не ми говорят, че е, за да се види какви боклуьи има, нито една критика от него не съм чула за проститутките, химиците и джендърите, които кани и имат стотици хиляди гледания. Да не говорим, че ми прилича на оня с жълтата пот..... :) предполагам знаеш за какво говоря! Много ти благодаря, че ти не си такъв циркаджия и позьор!

Чичо Киро, Точно за това ти писах коментар и на предното видео. Цанов много се излага напоследък-за гледания и за цирк разпространява всякакви гаври, и да не ми говорят, че е, за да се види какви боклуьи има, нито една критика от него не съм чула за проститутките, химиците и джендърите, които кани и имат стотици хиляди гледания. Да не говорим, че ми прилича на оня с жълтата пот..... :) предполагам знаеш за какво говоря! Много ти благодаря, че ти не си такъв циркаджия и позьор!

Веско подмина ми 5 коментара :(

Бат Киро кога ще е лайфа с песните и поздравите?

доцент брейк продължавай напред че не се знае есента какво ни готвят ...може пак да се наложи да спасяваш хора с казаното в клиповете за последната година и нещо...много верни неща каза и позна....

Бате Киро, мислиш ли че можеш да станеш твърде известен и това да започне, да ти пречи на работата?

Dimitar Yankov

Бай Киро, докато всички си мислят че на Запад е хубаво, България няма да се оправи никога.Оня ден обяснявам на баба ми на 70 и кусур години как тук в Англия е наркомания и педерастия и как нейните набори пушат треви по улиците и тя не вярва.Промили са им мозъците тотално

Deyan Purchev

Бате Киро какво ти е мнението за принципа. Работата прави свободата

Бат Киро докато бях с бившата ми приятелка вместо да гледаме филми гледахме теб, голям фен съм ти и две тик ток видеа са мои, не съм ги направил с цел да те засегна

Кире, харесвам те въпреки че на моменти си прекалено краен. Това с колата стана малко като оставката на Михайлов по мое мнение но в крайна сметка си е твоя и ще правиш каквото си искаш с нея. Ако не си се ориентирал къде да дариш сумата, твоя приятел Цанов на скоро сподели в петриън за една майка с две деца които са малтретирани от бащата. Обмисли го като вариянт. Жив и здрав да си .

ivaylo tringov

Поздрави от Разград и София !!

И разкажи за някоя епопея че са ни любими 😄

Бат Киро защо не заключиш коментарите в теб ?

Бат Киро, наздраве, и аз съм на Хайнекен. Питам те и като българин и като руснак. Какво ти е мнението за Путин? Май се огъзи за короната. А какво ти е мнението за Сталин?

Здравей чичо Киро, поздрави от Русе!! Абе искам да попитам аджеба да дадеш акъл в днешно време как да си намериш кадърна приятелка..къде да я откриеш...хванал съм се от началото на годината, поне с 4-5 до момента, всеки път едно и също накрая като се стигне да не е хахо хихи и се почва ами мен ми е по - добре сама, мен ми е дошло до гуша от свалячи, носиш и нещо на първа среща уж да види че не идваш с ръцете в гъза си, тя го приема като срам че някой ще я види с цвете в ръка по улицата или че ще я говори... малко съм се сдухал вече щото ни тей ни иначе им харесва, да допълня, да повечето ги закачам от фейсбука, но максимум до седмица сме навън и там вече...както казах тъжна работа...нищо, като си момче на място не си интересен, подкарват ги едни големи "пичове" и после ходят да си плачат на приятелките и викат ми то всички момчета са еднакви...ми не както ти казваш има и единици...ама как да ги светнеш...

Здрасти, Танче, отговорихме на подобен въпрос. Надявам се да ви удовлетворява.

Киро Брейка - Оригинала

Мислил ли си да напишеш книга? И защо не си го направил до сега? Прочети за Наполеон Хил :)

Въпросът не е за препятствия. Ясно е, че даваш пример на младите, но този който те ядосва и те подстрекава се крие зад лъжлив профил. Това му е целта.

Какво мисли Киро за ретро музея във варна и за хора показващи социализма в една различна светлина?

Понеже ЦСКА взеха купата на България. Какво ти е мнението за Любо Пенев? Аз смятам че е един истински спортист и казва истината !

Petar Andreev

Кире,какво мислиш за днешната младеж(наркоманите,проститутките и необразованите пишлемета които искат да лапат пари без да си помръднат задника

(от Владо Трайков) Бат Кире, те си крадът от векове и това е ясно, но пък от друга страна ми се струва, че народът тук рязко затъпя. С баща ми сте горе долу набори и доста повече ви върви мисълта, отколкото на доста мои набори - 20-25 годишни. Май най-зле са хората, които нищо не правят и чакат някой да ги оправи. Мен, ако питаш. ако вземем всичките пари и ги разделим по равно на всички, не след дълго пак ще са по същите джобове, както е било. Наздраве от мен

здрасти Кире, въпроса ми е малко крив, обаче с всички схеми които знаеш и усещаш политиката, снасял ли си информация и имал ли си връзка с мутрите?

Здравей наборе, я кажи нещо за отношенията между Бойко Рашков и Васил Божков.

Поздрави от Варна Бате Киро. Зарадвах се много на действията на служебното правителство и на смяна на шефове на полицейски управления, Че тук във Варна се говори че полицията взема процент от контрабанда на цигари, наркотиците - даже те ги доставяли на пласьорите, самите полицаи . Аз имам печален опит с един наркоман който ми нападаше обекти редовно хванахме го Ние със СОТА който ме охранява и без да му падне косъм от главата го предадохме с видеозапис на полицията 2 пъти , нито един полицай не записа , че настоявам да разберат откъде си набавя наркотиците.... А съм ходил и подал жалби за към 60 нападения миналата година . Още ме разкарват и за случаи от 2018 година.... Искам България да се оправи , как да стане мамка му. Ако щеш ми вярвай при мен идва подставено лице работещо за съпругата на бившият кмет на Варна , предложиха ми да работя с тях. Казах им че не участвам в незаконни неща. Имат имоти за стотици милиони. Разходиха ме в няколко миналата седмица... През общи познати разбрах за кого става въпрос. От политиците които познавам - Всичко краде....

Киро Здравей, Какво направи Румен Радев за 5 години като президент.

Защото на фона на хората с които е работил въпросният господин най вероятно е 'мишка'.

Брейк,мой приятел си купи апартамент две стаи в Пловдив с кредит 25 години,Като го изпати ще е на 55 , по-голям от теб....викам му недей,човек , тва е много време...ама уви , взе го. И то една кутия 2 стаи...заради това богатите ще са по-богати,а бените по-бедни и винаги ще е така.Капиталъм...

В.П.

Как е възможно ако смяташ един човек за смел орел в същото време да му казваш че е мишка и курва

Здравейте, бат Киро и Веско! Поздрави за видеата, които правите! Въпросът ми е към Веско. Дали някога бат Киро те е нервирал и ти е идвало да си биеш камшика? ( кажи на бат Киро, че е шега да не ме блокира)

КИРЕ НАЗДРАВЕ ОТ МЕН АЗ ИМАХ БМВ316 ВЪРТЯХ ГУМИ ДОКАТО БЛОКИРА МОТОРА И ГО ЗАПАЛИХ МРАЗЕХ ТАЯ КОЛА УСПЕХ ??

Бат Киро съгласен ли си да купя ръководството и книжките от Сонатата! Ако си съгласен с Бат Веско ще се свържете да дам адрес да ми ги пратите. Живи и здрави момчета уважавам Ви много!

Бате Киро слуша ли за учителката от Кюстендил,където е убиждала първокласник?По темата за обратните един приятел ми сподели,че повечето които познава от тях са такива,защото е модерно.

Здравейте поздрави от Плевен и наздраве.

Бат Киро каня те в Перник, да седнем на маса!

Модела на запад не е перфектен, но 90% от институциите работят без проблемно и в полза на гражданите,а като че ли в БГ това го няма

Калоян

Какво ВИ е мнението за щангиста АНГЕЛ ГЕНЧЕВ?

Sorry но не съм съгласен с това че българите в чужбина не знаят какво става в България. Та нали имаме родители и роднини там, парите си изпращаме там, всяка кодина си идваме в отпуск там и там харчим пари.

Смърт за всички политици!

За тази вечер имам два въпроса.Какво ще разкажете за делата НАГЛИТЕ И КИЛЪРИТЕ?И какво ВИ е мнението за щангиста АНГЕЛ ГЕНЧЕВ? НАЗДРАВЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ.

За Гласуването от чужбина/ хората които живеят зад граница все пак виждат както лошото от държавата в която живеят,но и хубавото.

Калоян

Бате Киро не споменавай вече за тази кола за да се забрави по бързо ! Всеки човек греши и аз мн.съм грешала !!!Ти си какъвто си и правиш страхотни видеа,продължавай да ни радваш !!! Поздрави от мен и мъжът ми ✌ Наздраве !!!

Слуша ли бат Киро модерна музика конкретно Рап и Техно? 😃

Здравейте. В социалните мрежи зачестиха подигравките с Бат Киро. Какво ги породи и какво е неговото мнение? Ще предприеме ли мерки?

Здрасти бате Киро изцяло те подкрепям за всичко което казваш опитвам се да се свържа с теб тази седмица ще опитам пак в понеделник за да ти пратя някои видеа и снимки за живота като цяло в Англия как хората живеят и мислят че са добре а всъшност са роби също така и за педераастията която тия хора налагт като нещо нормално тук .. пиша това защото помня че беше казал в едно от видеата си ако имате материали снимки истори да се свържем с теб благодаря жив и здрав ти и цялото семейство + Веско

S.А

Поздрави на цялото семейство (Веско ти си от семейството). Какво е мнението ти бат Киро за Тодор Славков? Може ли да се изкорени завистта на българина?

Здравейте. Знам, че не е по темата, но за мен е интересно следното : до къде стигнаха хакерите. И някакви разкрития да очакваме ли от тях.

Добър вечер на всички. Какво е мнението на Киро Брейка за Кемтрейлс. Веднъж излизайки от метростанцията в Младост 1, погледнах небето и цялото беше на решетка... не ми се стори нормално... Имало ли е такова нещо в България преди по времето на комунизма?

Здрасти бай Киро. Уважавам те заради това че си добър човек и че гледаш да помогнеш с някакви каузи и с това че си човек с достойнство и чест, жалкото е че хората не го разбират и гледат само отрицателното и очевидно завиждат и злобеят, та чак ти броят стотинките едва ли не, та и групи из Ютюб ти направили, скучен живот явно водят, за да стигнат дотам. Съветът ми, колкото и банално да е, не им обръщай внимание, защото е все едно да се наговориш с радио - няма смисъл, само ще си трошиш нервите за нищо, продължавай да даваш пример като помагаш за разни каузи по-добре и прави нещо положително, тогава ще им затвориш устите на сметкаджиите според мен. Жив и здрав да си и по-малко се нервирай.

Огнян Стефанов

Наздраве …. Кога ще направиш видео за северозападна България Там е много зле от 30г насам

Поздрави от доктора! Не сваляй гарда :). Кире, жив и здрав, има и много по-лоши работи, та всичко ще е наред. Всички сме с теб.

Познаваш ли някой от Обретеник ?Или някоя история за там

Shang Tsung

наздраве от пз

Какво значи дойдоха 20-30 боклука? Аз съм от новите абонати и се регистрирах след като видях видеото за колата. Не съм искал и не искам пари но не разбирам защо говорите така като не познавате хората? Не се заяждам просто питам...не съм фен на никой а просто от време на време гледам ваши видеа и ще се повторя след видое-то се регистрирах. Поздрави от Германия и информативно тук където съм не се карат дизели така че ако някой се интересува защо проявих интерес към колата ще кажа. Поздрави печен си но помисли над импулсивните действия...

хеликоптри диесали

Защо не вземеш Шкода. Почти съм сигурен, че имат налични на склад. Шкодата никак не е лоша кола. Иначе за хюндая, не се ядосвай, но си пази старите абонати, тук не сме за кола, а за отношение. Доверие лесно се губи и тръдно се връща. Поздрави!

Hristo Zlatkov

и Бреийк танци

Бат Киро ловец ли е и би ли станал ако не е? Пистолет знаем че е имал а пушки имал ли е?

Бате КИРО поздрави от Австрия, пожелавам ти един Мерцедес да си земеш , по от стартите , да си седиш в креслото ..

Здравейте Бат Киро и Веско, първо наздраве. На мен ми стана интересно какво ще направиш с колата? Всичко добро!

Бат киро кажи за днешния цирк. Дали не го играят жертви новите спасители?

Така наречената дясна ръка на Божков мислиш ли че нещо ще стане с обвинението или след седмица ще е свободен?

поздрави от Пазардвик

бат Кире кажи нещо за брейка

звука нещо се загуби Веси

няма звук

Айде наздраве да е.

Наздраве!

Добър вечер. Часовника да не ви е изостанал?

Каква политика трябва да води България? Според мене трябва да я управляват социалисти и националисти. 7 клас съм

След мъглата , пак мъгла. България ще излезе ли от мъглата?Ще стане ли живота по -спокоен за живеене?

Здравей бат’ Киро. Какво ти е мнението за платформата Тик Ток? Според мен, с Веско трябва да направите формат за мини- видеа там. Досега ви до най-младите ще нарасне и може да научат по нещо. Поздрави и наздраве!

Добър вечер на всички ! Бат Киро, искам да те поздравя, затова, че осъзна малката каша с колата. Аз лично бих направил същото. Тези мърши не заслужават колата ти, те не заслужават, дори и снимка с колата. Недопустимо е тези неблагодарници да говорят така, при условие, че ти подаряваше автомобила. С нетърпение очакваме да разберем каква изненада ще ни приготвиш. Имам и един въпрос: какво мислиш, че ще стане, ако от Европа спрат кранчето и няма повече еврофондове? Живи и здрави ! Поздрави от Варна !

Преди няколко дни четох какви простити са писали англичани за Русия- 2025 ще настъпи абсолютна бедност заради потъпкване на правата на хората. Значи не може да има НПО и да участваш в парада на пеперудките и е много трудно като мигрант от Арабия да заживееш в Русия. Голямо потъпкване и отнемане на права. Четох я на английски и направо щях да получа инфаркт като прочетох коменатрите- почти всички бяха съгласни с простотиите

Zdravei Kire I Vesko. Kak mislish Vremennoto pravitelsvo shte napravil li nqkakvi phone Malko stupki Kim podobravane ili turgovski Sega e letniq sezon Kim Russia, turgovski.??

Силен инструмент за постигане на цели ли е, стачката. И защо според теб, винаги има една не малка част от хора, които след като са лаели, в деня на действието се скриват и остават вътре. Защо сме мишки и сами се съгласяваме на условията, в които живеем.

Бат Киро Разкажи някоя интересна история с Мариян Райков / черния 😆 наздраве

Калоян

Какво мислиш за проблема с ромите

Здравейте, искам да кажа на бат Киро че за много неща е прав но в едно нещо не е ! Дали да си под наем или на кредит не знам в България как е с кредитите но тук в Чехия са много скъпи квартири и апртаменти аз съм от 17 години тук на 27 години съм почти и с приятелката ми си вземхме апартамент и сега ще кажеш ,че е на банката а не е наш ( прав си ) но тоя апартамент който изплащам съм го взел с цел да го продам и ще го продам защото тук е пълно с руснаци ,които имат много пари и като цяло всеки собственик тук на апартамент е руснак, за да мога с тия които ми останат след като върна това , което дължа на банката да мога да си купя къща или апартамент в България .Та каква е разликта ли ? Наема ги даваш на някъв цървул, който може да ти бие шута когато иска или някой който също го е взел под наем а ти му го изплащаш, а кредита е ,че това което съм дал , съм давал за себе си. Много хора познавам тук ,които направиха така , пак казвам в България не знам как е но определено ако съм в България не бих взел кредит за каквото и да е , защото там няма кой да ти го купи. Живи и здрави да сте.

Трябват ни хора в управление които не са от заткулисната машина. Но не е просто ,трябват ни нови лица. партията на Трифонов ги има.но проблемът е в това че не трябва да ги оставяме да правят каквото си искат. А че трябва да продължи народа да ги следва да ги следи и да наблюдава какви ги вършат а не както аз си спомням от времето на СДС началото на 90-те години избраха ги взеха властта и решиха че всичко ще е окей ,не майката му е да бъдат наблюдавани и ако малко кривнат да бъдат бичувани. Защото който и да дойде без контрол от нас хората , избирателите ще се нагуши.

Привет от Манчестър и наздраве !

Deyan Purchev

Здравейте, поздрави за всичко, много ви харесвам, страхотно уникални сте! Искам да знам мнението на Г-н Киро за предстоящите избори,да очакваме ли промяна или поредният провал? Благодаря ви наздраве 🇧🇬❤️

Здравейте, така малко деликатен въпрос но за младите е показателен изневерявал ли си на жена си и какво мислиш за изневерите като цяло. Поздрави.

Petya Petrova

Не знам защо но много хора си мислят че като Бойко си тръгна всичко ще се промени към много по-добро. И коя партия ще го направи- Има такъв Тъпак, Огъзи се мутри в гръб, само кражба и мрънкане( БСП ), ДПС или Да България на Ивачно Костов. Също как ще се случва това с музиката- като ти се обади някой ще го поздравяваш или по друг начин

Иначе един въпрос. Всички ли коментари тук преглеждате? Димитър Христов.

Кой е бил най хубавия и най лошият ти ден в живота. Втори въпрос: ако смяташ България за държавата с най - хубава природа коя би сложил за номер 2

Защо не си избереш най-големия не изсекнат сопол и парите от колата ако я продадеш не ги обърнеш в ностни кърпички и му ги изпратиш да си избърши сополите? ;) Поздрави! Димитър Христов:)

Кире, аз въпроси нямам! Съгласен съм с нещата, които казваш. Но искам да разбереш едно. Хейтърите винаги ще те плюят дори като се усмихваш. И колкото повече им се връзваш и им отговаряш толкоз повече ще те нападат. Те това много добре го знаят, защото ти си кибритлия и палиш от половин оборот.И да, никога няма да излязат с истинските си лица, защото не са мъже, а тролове. Вероятно ще се осъзнаят, ако им спреш интернета, което вече е почти невъзможно. Поздрави на теб, цялото семейство и на Веско. Още 10 000 клипа ви пожелавам и да не се отказвате. Има смисъл в това, което правите ! Ще го видиш след време!

(Десислава от Ловеч) Здравейте, Киро, Веско и г-жо Кирилова! Искам да попитам Киро какво ще каже за служебния здравен министър, който до оня ден разправяше, че мерките не вършат работа, а сега не само не ги отменя, ами повече и от предишния дава зор за ваксиниране. А дори д-р Георги Тодоров му вярваше. Поздрави!

Здравейте Киро и Веско. Един въпрос за Киро: Киро кажи на хората каква е разликата между БКП и БСП че много млади не знает. И ако се беше родил по рано би ли членувал в БКП? Поздрави от Франция. Стефан

Стефан

Аз искам да ви поздравя, бат' Киро и Веско, и госпожа Кирилова най-вече! Наздраве! 😊

Бъдете здрави и много поздрави от Съединение

Бай Киро, продаде ли Сонатата и за Колко?

И топла освен това 😭 Супер въпрос!

Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте и Наздраве 🍻🍻🍻🍺Въпросат ми След новите избори ако спечели некоя партия без ГЕРБ Пилето щте играе ли Белот с новият министър председател или тия рекетьори щте има Белене за тех Твойто мнение какво е Благодаря предварително

Кои градове планираш да посетите лятото?

Здравейте фамилия, първо да попитам Веско показали снимките от действителността и разрухата в Испания които пратих. Много хора не си дават сметка че цените скачат баснословно покрай короната. Тук олиото от 90цента стана 1,40€ , бензина от 1€ на 1,45€ , основни суровини поскъпват и никой не протестира всеки се спасява от вируса. Чака ни такава криза много по голяма от тая на Жан Виденов. Тука вече доста рядко се виждат инкасо автомобили, а такива дето зареждат заведенията и магазините изчезнаха. Няма пари, няма обороти. А мечката като играе в комшията нали знаете. Мнението ти Бат Киро, защо хората са такива льохмани и не си дават сметка какво става и какво ги чака.

Valentin

Наздраве, Кире и Веско!За съжаление ще трябва да гледам на запис понеже съм на работа втора смяна! Ей ййй,ще се изям от яд!Искам само да кажа,че каквото и да става винаги ще съм с теб, Кире и винаги ще се гордея! Ти си човек - сърце,а за мен няма по- важно от това!Хубава вечер от мен! Поздрави от Германия Вероника

Ще газиш, Кире! Аванта няма да пускаш! Хейтъра - Историята не го помни.

Здравейте . моят въпрос е, какво ти е мнението за руските автомобили . Наздраве на вас и на вашите зрители.

Здравей пак наборе,надявам се че всички сте здрави. Все се каня да те питам ти имаш ли нужда от някаква помощ,лично за теб(семейство +Веско)?

Yordan Mihaylov

Бате Киро, гледам,че президента разписа документи срещу Русия, а и в радио интервюто по БНР не отрече взривовете че са шпионска измислица. Жалко е..твоят коментар. Поздрави от Канада, от Тихият Океан.

Vladimir

Бат Киро е човек, който търси работата навсякъде. Отивам аз с един лекоатлет на "новата"автогара във Велико Търново и там България Киро продава сладолед. Приказки ала бала, ама на ме ми се дояде сладолед. И срам не срам викам искам. Той ми го приготвя и вика дръж си парите. А не викам аз. И се почва на - не . Накрая той като по - мъдър отстъпи и ми направи кефа. Да се почувствам пораснал. 😉🙂 щедър винаги е бил. Надявам се не те те карам да се чувстваш зле с тази случка. Ти не я помниш, защото е нищо в шарения ти живот, но малките неща и жестове говорят за човека!

Кире аз ти вярвам че ще направиш добро с парите от колата. Може ли да дадеш жокер за нас. Живи и здрави да сте. Само напред и нагоре

Aleksandar Antimov

Здравейте тим . Искам да попитам Чичо Киро защо според него Българитя в България нападнаха Българите в чужбина покрай изборите ? Нали всички сме Българи и ние имаме право на глас . Поздрави от “Слънчева Англия “

Здравей, бъдете здрави! Много пъти си говорел за бизнеса който си правел във съседна Румъния, явно за да инвестираш там е превъзходвала България,били описал с какво?

Брейк,от коя жена е първия син на Митьо пищова ?

Само не каза, че поебавш. Това е важно също😉

Не е имал

Все още ли мислиш, че Божков ще успее да влезне в следващия парламент? Изглежда започна да тупка топката

Поздрави и наздраве! Бъди винаги така искрен!

Здравей бате Киро, аз искам да те попитам, защо мислиш, че не са останали млади хора, които да знаят какво искат и да знаят какво правят с животите си. Аз съм на крехката възраст от 21 години, родителите ми имат възможности, но се справям и без тях, спортист съм, тренирам бокс, издържам се сам, сам плащам за лагери, сам си плащам квартири сметки и тн. Ям и тренирам, като животно, не вземам добавки или стероиди. Мислиш ли, че е до възпитанието на родителите, защото според мен това е главната причина повечето младежи да са в такова състояние.Според мен обаче има все още някаква надежда, поне за малка част от младото поколение. Наздраве и лека вечер :)

Определено чакам Партито с Дж. Да се повеселим малко. По цял ден сме обиколени от негативизъм. Чалгата на макс

И отделно мнение за новите БЕНЗИНОВИ Bmwта защо не ги харесва? За дизелът знаем че са трошливи ама редовите бензинови шестаци са им добри. И ти бай Веско имаш ли кола?

Веско имам въпрос към Киро имал ли е джип но от истинските които са на шаси като Nissan Terrano или Mitsubishi Pajero и какво му е мнението за такива джипове.

Поздрави от Оксфорд ния сме с теб

S.А

Ще има ли парти с поздрави?

Mario Valchev

Ще бъда на път но няма да го пропусна

S.А

Наздраве! Поздрави от Съединените Пишмански Щати! 😁

Кажи нещо за Митьо Очите ?

Mario Valchev

Какъв е коментара на Бат Киро за новия патриотичен Фронт 😃?(ВМРО,НФСБ,ВОЛЯ)


More Creators