SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


И НОВИЯТ ПАРЛАМЕНТ НЯМА ДА СПРЕ ТОВА...

Как ни унищожиха ценностната система...

Ако продължаваме с това темпо, България няма да я ИМА…

Вижте повече във видеото…

И НОВИЯТ ПАРЛАМЕНТ НЯМА ДА СПРЕ ТОВА...

Comments

Аз нямам никакъв добитък, ама Юли ела да се видим около Бургас или около Жеравна.

гледа ли снощи шоуто на Сиромахов, където Камен Воденичаров каза че отива да гледа Киро Брейка

Shang Tsung

Поздрави от Варна . Явно отдавна трябваше да спреш коментарите в Ютуб . Оправи Ги браво. На мен ми се включваше едно пишлеме под чужди имена на фейсбук страницата на фирмата - обиждаше ме. Викам дай да се видим да видим кой е п*тка ? Бил много опасен за Мен. Оказа се че този същият човек ми е запалил 3 търговски обекта - полицията го залови по записи от видеокамери. Лежал за кражба във военен затвор. Чакам да приключи досъдебното производство да го осъдят и да му взема някой лев. Можеше ако ме беше запалил през ноща да загинат хора..... Човек Винаги си получава това което е посял - ако е добро - добро , ако е зло , зло. Костадин от Възраждане е мошеник. Щях да се срещам с него като разбра , че познавам човека правил им кампанията в началото , започна да ме избягва, както и неговите хора, ако дойде нека да каже нещо лошо за Мен. Познавам негови колеги от политиката - които казват че е политическа курва, но и самите те са курви - хората са от ВМРО и Атака. Ще Те издъни - излъга че ще си дари субсидията , купил си е други работи- за лични цели. Има свестни от Възраждане - Коцето не е от тях. Ти сам си го казвал Бай Киро - внимавай с политиците - големи мърши са повечето да не казвам всички.....

Браво ! Много точно казано днес в YouTube .Аз мисля ,че се досещам за кой хора говориш .Но тази вечер се надявам да хвана живото предаване . На мен също ми пречат от много време и затова съм спряла да работя (работата ми е да съветвам по политически проблеми ,въпроси и т.н. ) но ми писна .Но това не е важно изпращам ви поздрави на цялото семейство живи и здрави и наздраве от мен .Ако имате желание да се чуем и мога да помогна с нещо моя номер е 0893426922 .

Казал съм ти, когато си прав си прав, бат Киро!

Hristo Zlatkov

Без коментар. Пълна подкрепа!

Покажете предложенията на Орбан "Πapтиятa мy „Фидec“ внece в пapлaмeнтa пpeдлoжeниe, ĸoeтo пo вcяĸa вepoятнocт щe бъдe пpиeтo, гeйoвeтe, лecбийĸитe, джeндъpитe и тpaнcceĸcyaлнитe xopa дa нe бъдaт cпoмeнaвaни в ниĸaĸви дoĸyмeнти, дa нe бъдaт пoĸaзвaни пo тeлeвизиятa и дa нe ce пишe в мeдиитe зa тяx, cъoбщи Dw.соm".

Евала Бат Киро !! Трябва да се направи нещо по въпроса , такава помия се изсипва в мозъците на децата ни , че не е за вярване. Интернет , социални мрежи , телевизия абсолютно от всякъдее !! А на едно дете каквото му покажеш то това ще стане ! Как не видях един път да показват нашите шампиони или нашите учени. Показва се само дъното на обществото , педали , курви , курвари , наркомани и всякакъв боклук , и най лошото е че вместо да го показват и да казват , ей деца виждате ли не ставайте такива боклуци , а го показват като нещо готино. Нямам думи. А иначе имам и едно друго питане , ми като си педераст си бъди педераст във вас ве , защо излизаш в центъра на София и крещиш че си педераст. Ем аи пък и ние да излезем на центъра и да крещим, че сме нормални и че спортуваме , учим , работим, имаме нормални семейства, най много да ни приберат след 15 тата минута в ареста всичките , а иначе пазят педалите и наркоманите .... Като гледам какво ни предстои ме обвзема голям страх , честно ...

Бат Киро тези са ненормални

И преди е ималко такива изроди, но никой не е смеел да се покаже. А сега сякаш е гордост да покажеш, че има нещо изродстко в тебе. В училищата нормалните деца започват да се комплексират и да се чувстват неудобно, че не са изроди като съучениците си.. Дано скоро се случи нещо и да се спре с тази лудост. Най-вероятно това е целта на кукловодите - да съсипят тотално обществото и да прокарат нова политика.

Georgi Ishkitiev

Преди няколко години бяха плъзнали тия противни "няма страшно, това е любов" билбордове и поради тежки намеси от сдружението на сестра ми бяха свалени в голяма част от България, ОБАЧЕ 2 години я съдят за дискриминация, но слава Богу не успяха, колкото и да се мъчиха.

Hristo Hristov

А имаше ли по-дъртички на гей-парада? Май не. Щото с възрастта вече не е нито красиво, нито весело за педерасите...Жалка гледка - дърт педераст...Тях що ги няма на парада?

Бай киро, мнение не може да се каже вече, пишеш културен коментар, оплюят те, изтрият го, получиш предупреждение от фейсбук. На улицата кажеш, че не ги харесваш и все повече и повече ги подкрепят.....

Tsvetan Tsvetkov

Много добър коментар!👍 Съгласна съм с теб. Аз познавам две лесбийки (те са двойка) и двете преди това, години наред са си имали работа с мъже, едната дори има дете. И се питам, как стават тия работи, как стават тези "трансформации"?

Направи и ти нещо, за начало - научи се да пишеш на български !!! На училище така ли се те учили да пишеш?

Mnogo e trudno da se promeni neshto Breik , dano stane neshto

Христо Тодоров

Класната ми преди години ни беше събрала в един час на класа и ни пита: "-Според вас хората обратни ли се раждат или такива стават?"...... Моят отговор беше, че такива стават а тя каза "Не Ясене такива се раждат". След размислите на чичо Киро съм повече от убеден, че такива стават. Шанса да се роди ОБРАТНО каквото и да е същество, което се разможава чрез контакт със срещуположния пол би трябвало да е невероятно малък и те да ми разправят, че такива се били раждали в такъв обем или, че го ОТКРИВАЛИ когато вече били вече на години е абсолютна тъпанарщина. Как може мъж на примерно 40-50 години с жена и деца да ОСЪЗНАЕ чак тогава, че е шибан педераст?? Пълен абсурд.. Ако не ти промият мозъка няма как да се надупиш пред камерата докато някакъв друг луд малоумник ти пъха тръби в гъза. Замислете се, че това с късното осъзнаване на педерастията почна да се появява когато и тия педерастки истории почнаха да се разчуват. Хората са си направили деца примерно на около 20-25 години и с времето, стреса и натовареното ежедневие тези хора са почнали да поддават докато в един момент те вече не искат семейство и търсят начин да се оттърват от отговорността. Ами най-лесно е да кажеш на жена си, че си педал и да си събереш торбите и да заминеш за София Прайд. Да си мъжкар е повече от една сексуалност, то за мен лично си е цял свят. Когато не можеш да се контролираш ставаш слаб, ставаш педал и точно затова ги наричат "женчовци" не защото се ебът в гъза а защото нямат психика да продължат напред.. силна психика аз виждам в хора като баща си, майка си, жена си, чичо Киро, Веско, абонатите в patron и много други. Това са хора които до ден днешен споменават ЕДНО ВРЕМЕ. Труд, труд и още труд от рано с истински сериозни правила и насоки изграждат силни мъже и жени, които после знаеки с колко труд са изградили България я пазят като двете си очи! Бъдете живи и здрави и се борете за България защото по-хубаво няма никъде другаде.

Кире, браво на теб. Дрьж фронта. Битката е тежка . Ще помагаме. С теб сме !

Chris Dinoff

Киро не спирай коментарите в Ю Туб,ами говори смислени неща като сега. Гаранция никой няма да те плюе.

Ти как разбра?Тук все още няма гей паради.

Всичко ще си дойде на мястото. Много скоро. :) И да е жив и здрав Бай Киро. Спрете да гледате порнография, телевизия и цанов (карбовски 2).

Здравей Иво, значи сме "градски"😃 Не знаех, че това недоразумение на природата Руси Милев е от Бургас. Срам за родния ни град! Четох Флагман, той не само че е извратеняк (с краставици), ами и психо (с нож). Такива като него трябва да ги затварят или 15 дена в тухларната (бат Киро знае, за какво става въпрос).

АКО НЕ МОЖЕШ ДА БЪДЕШ ДОБЪР ПРИМЕР ТОГАВА БЪДИ УЖАСНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО

Бате Киро, не си прав за Русия. Не е добре положението там.

Само проблеми. А решения?

Бате Киро, потресена съм! Не съм очаквала, че на София Прайд ще има повече хора, отколкото на 24.05. най-българския празник. Това е не само тъжно, но и страшно! Голямо падение. Прав си, че ако това продължава така, ще изчезнем като нация. И за друго си прав- всичко започва от семейството. Аз съм родена през 90-те години, моите родители не са ме възпитавали така. А сега тези деца, кой ги възпитава? Че те и родителите им са същите олигофрени, и те са по цял ден в интернет и не се интересуват от децата си. Трагедията наистина е голяма, защото загиваме, но аз все пак искам да вярвам, че има надежда за нас като народ,

За гледания, за какво друго

За съжаление така и стана!

Ти пита ли Цанов защо показва тия боклуци ?

Аз искам да помоля бат Киро да спомене за тази нещастна подметка Руси Милев, който организира гей прайда в Бургас на 15 май (световен ден на традиционното семейство) и сега месец по-късно четем статия, че намушкал брат си с нож и тормози съседите си. Много малки неориентирани деца подражават на тази мърша, която също е известна с видеата си в Интернет как си вре краставици в... Нулев толеранс за такива отломки и нека помогнем поне да спасим единиците, както казва бат Киро. Поздрави от Бургас! Линк към статията от днес с педеРуси Милев https://www.flagman.bg/article/242968

Bulgarian

Проблемът е, че ако кажеш нещо срещу тях ще те съдят че им нарушаваш човешките права.Не знам тази гадост как може да се премахне, след като се покровителства от властимащите.

маитапът на страна бая хора са изгорили бушоните. до сега ги бях виждал от тук от там ама на камара толкова болни мозаци

Казах ти аз бате Киро, че като започнеш да ставаш неудобен ще започнат да се мъчат да те спират по всякакви начини. Болно ми е да го кажа, но с България е свършено ако се продължава в тази посока, а не виждам да се прави завой.

Спомням си след 89та, баща ми каза, ще направят така, че лудите да са нормални, а нормалните луди. Тогава бях малка и изобщо не разбрах

Dessislava

В европейския съюз сопи и лопати не помагат вече, Емка. Твърде сме зависими. Имам познати гейове, които са против парадите и цялото извращение, което се налага от социал-демократска Европа и Америка. Трябва някак да успеем да ги разединим. Тези, които приемат сексуалността си като постижение 🥉 са много вредни. Сега, друг и въпросът колко са свестните от тях. Сложно е и тепърва още по-големи проблеми ще блъскат България.

Това е защото не играят сопи и лопати, бързо ще им се настрои пола

у наше село ги броихме близо 30 педала на 2500 човека. а преди бяха само 2/3

hrani gi tiq izrudi gadni

brokeeen

evalata

brokeeen

Жива да не бях,Кире!!В България парад!Майко мила!! Все си мислех,че не е толкова зле у нас! Ток ме удари като ги видях колко са много!😨😨😨Тука в Германия го преглъщам , защото нямам избор ама у нас!!До къде са ни докарали,мамицата им!Извинете ме за цинизма,ама то се търпи до едно положение!!Не искам да вярвам,че ние които пораснахме в соца можем да се примирим с тая помия - без ценности и без морал !..Без думи съм..

Другият месец На Гласуването Ние хората трябва да решим Дали Демонкрация сакат или Социалистически парти като Ляв съюз Възраждане БСП

Онзи ден мой братовчед в първи клас ми се хвали, че някакъв негов съученик пуска порно и момчетата се радват да гледат... Първи клас!

Както е на стената ти в салона "Без Бай Тошо, от ден на ден ще става по-лошо". Каквото и да мислиш, вече сме роби и сме в модерен апокалипсис, в който всеки е извратеняк и ти трябва да се бориш за оцеляването на семейството си и да го пазиш от джендър зомбитата, най-вече малките деца.

Тежко,лошо,отвратително……


More Creators