SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПРАВЯТ НИ НА ОЛИГОФРЕНИ!

Видеото беше предназначено за YouTube и тонът е малко по-груб.

Готвят ни новата вълна и се опитват да насаждат страх сред хората.

Вижте повече във видеото!

ПРАВЯТ НИ НА ОЛИГОФРЕНИ!

Comments

Не знам кога този коментар ще се види, но е актуален :) Всеки ден чета, анализирам, гледам 'сериозни' видеа и коментари. След известно време винаги се връщам към вашите видеа, пускам си ги, слушам и ми олеква. Всичко, което винаги съм искала да кажа, покажа, изразя, е тук. Преподавател в университет съм, всичко бих дала да мога да преподавам присъствено /заплатата, по ред причини, не е от значение за мен/, но не ми е позволено. Отново сме затворени, и преподаватели, и студенти. Надявам се някой ден, много скоро, тези, които насадиха паника, страх и 'ваксини', да си понесат последствията. Благодаря за всичко, което правите, продължавайте!

Iglika Koleva

Споко, скоро ще има дюнер или кебабче щам

Най-новият щам се нарича LAMBDLA

Респект!!

мъже мъжете

Респект за това видео. Много точно казано е всичко. Поздрави

Кире,гледах това за олигофрените,съгласен сем,но това за Великобритания не е точно така,т.е. не е вярно. Живея тук и знам как е. Маски носи който иска, и всички е отворено. Няма никакви ограничения. За сега е така.

Циркаджия. На селянин, пари не му отиват!

В София всичко е зомбирано и надупено в Декатлон и в Рерсо ме изкараха престъпник и щяха да натискат паник бутон да ми викат охрана ли полиция ли незнам и аз, но ще се запася със сериозно количество 30-06 защото вече съм сигурен, че войната чука на вратата. Във Варна малко по-добре са нещата хората в магазина носят парцали, но не ми правят забележки и не ме гонят явно им пука дали ще изкарат 5лв. Брутална реалност, не вярвам вече в никой и в нищо, смениха се министри депутати и какви ли не, но парцала на мутрата неможе да бъде отменен. Според мен това е тест и всеки, който се противопоставя ще бъде заключен някъде за да не пречи на това, което идва.

Александър Генчев

Опасявам се, че маските са най-малкото в сравнение с това. което ни готвят... Подкрепяме те, Кирчо!

Бат Киро, здравей и от един нов абонат! Лазар съм от София, на 39! Следя те с интерес! Успех!

Бат Киро от 3 магазина ме изгониха,че не искам да слагам маска и се принудих в четвъртия да сложа,понеже фризера се изпразни,а децата трябва да ядат нещо. Все пак в Чирпан нямам много голям избор. 🤔

Просто ти БЛАГОДАРЯ! Моля те, не се отказвай! Нямаш предствава КОЛКО хора мотивираш!

Iglika Koleva

Модерен соц, бай Киро, ей това е

Tsvetan Tsvetkov

Маската пази само от глоба нищо повече,а ваксина ще си сложа когато ми забранят да отида да си купа хляб ако не съм ваксиниран.Опитно зайче няма да ставам.

Здравей Киро, здравей Брат. Аз съм от Трявна, но корените са ми от Джулюница и Цепераните . Прави разлика между хайдути- борци за свобода и айдуци- обирджии. Фен съм ти.

Киро, по добре не гледай видеото, ще получиш инсулт.

Измами и в Германските болници. https://fb.watch/6rd8-OOhfj/

Ще има "на месо". Има по-голям план от това кой да прибере някакви пари. Мислете!!! Педофили сатанисти управляват КОРПОРАЦИИТЕ наречени държави, в които всички сме АКЦИИ, а не живи същества. МИСЛЕТЕ!

142Zdrawej,

Бъди здрав Киро и не се отчайвай. Аз доживях до 73 години последните 4 без Веска и ку1ето с които не ни беше страх от нищо. Написах едно предчувствие и спрях да пиша в блога https://bashtata.blog.bg/regionalni/2019/02/19/optimist.1646404 там съм споделил едни предчувствия и се надявам скоро да станем свидетели на справедливост. Ако боклука е натежал на земята тя има право да се оттърси и това със сигурност ще се случи каквито и маски и инжекции да измислят.

bravo Breik,blagodaria za videoto ,che ot vreme na vreme suvsem se sduhvam ama kato te chuia y pak mi idva nova sila da produlzhavam napred y da se opitvam da laia i az kato teb dano oshte niakoi se porazbudi

Breik tozi bokluk e dolen izmamnik kakto vsichki drugi davai s tezi hubavi videa bravo

Христо Тодоров

Браво Бат Киро и Веско е така трябва да ни приказваш за да можем да мислим реално как стоят нещата в действителност Живи и здрави да сте с Веско Само така

Аз живея в Милано от 10 години тук от понеделник маските навън не са задължителни,но те продължават да ги носят …ибаха ни майката тука,но докато има такива добитъци така ще е ….сега чакат едни 60 70 милиарда да лапнат апък глупацте на колене те това заслужават

След като има боклуци да вярват в това коби , така ще е.

Батко Киро , знаеш ли за какво мечтаят всички партии да докопат тези 12 милиарда . Но имам добра новина за теб няма да се случи . Защо го казвам тук знам ,че много неща всичките са олигофрени включително и задкулисието .Чакам да ви на какво още са способни . Държавата се движи на самотек затова казах ще има още избори тъкмо и боклука ще се изчисти .Но те са уверени ,че щели да правят кабинет другият път Когато на прасетата имат поникнат крила тогава .Затова Батко Киро се настани удобно и гледайте шоу .

Война без оръжие е това в момента. Както и при войната със оръжие и при тази ще оцелеят най-добрите. Така ще е докато живеят алчни евреи със извратени мозъци по Земята!

а така проф. брейк...действай... лай...тоя кантарджиев го боли кура за олигофрените...демек народа дето не ги замеря с камъни...докторята и политичетата...артисти истински....

Батко Киро моля те не си трови нервите .Гледай лекцията защото тя ще е дълга .Ще има и още чудеса дето хората не ги очакват .Банките вече започнаха тука ще има още връща се старото буркан банк .Единственият плюс е ,че тук сме тренирани нас не могат да ни съборят . Толкова кризи сме минали ,че сме световни шампиони по оцеляване Защото сега ще се наложи да оцеляваме . Както искайте така го разбирайте .Предупреждавам защото знам за какво става въпрос за момента няма още спирачка на този процес .

МАМА МУ ОТ БЪРЗАНЕ ОБЪРКАХ СЛОВОРЕДА

ЗА ВОПИЮЩАТА НЕКОМПТЕНТНОСТ НА ДОЦЕНТ КУНЧО И БАЙ ШИЛЕ ГОВОРИ ФАКТА ЧЕ ТЕ БЪРКАТ ВАСКИНАЦИЯ С ИМУНИЗАЦИЯ.ВАКСИНАЦИЯТА СЕ ПРАВИ НА ЗДРАВИ ХОРА ЗА ДА НЕ СЕ РАЗБОЛЕЯТ И ТО ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ИЗВЪН ЕПИДЕМИЯ.ИМУНИЗАЦИЯ СЕ ПРАВИ НА БОЛНИ ХОРА-ИНЖЕКТИРАТ СЕ ИМУНОГЛОБУЛИНИ ЗА ДА СЕ ЗАСИЛИ ИМУНТЕТА НА БОЛНИЯ.САМО ТОВА ТРЯБВА ДА ВИ ГОВОРИ ЩО ЗА "СПЕЦИЛАИСТИ" СА.

Батко Киро цирка ще продължи много дълго време и очевидно ще го направят за съжаление . Образованието всичко нашите хубавци го искат онлайн .Не Св ваксинирайте от там тръгват по-големи неща и няма да има лекуване .Това което беше до сега ще е разходка в парка .Бог да ни е на помощ защото нито един олигофрен дали ли му власт и пари ще погребе страната ни .На там сме тръгнали няма ли осъзнаване няма спасение защото на добитъка му харесва да в долу да го мачкат и да му се подиграват .

Тук си прав за тази простотия .Но ще има още и не само по тази част след 11 юли ще гледаш още цирк . Ваксините ще стане много зле това сега започва има информация .И още едно нещо кабинет няма да има предстоят още избори рулетката се върти с бясна скорост а те си правят сметки без кръчмар .Парите няма да има този нито следващият кабинет . Разбирам те за "Възраждане " но за мен като всички тях . За съжаление не ни чака нищо хубаво а от управниците нищо хубаво няма да има .

ГОРНИЯ ЦИТАТ Е НА ЙОСИФ ЕГИПЕТСКИ

Мнение большинства не всегда верно. Ни миллиард мух, ни два, ни три, ни даже больше..., не убедят меня, что говно – это вкусно.

И мен това най-много ме плаши, че не си ли ваксиниран не можеш да ходиш никъде. И ние какво, само вкъщи ли да стоим!? Ужас!😱 Дано да не стане такова нещо!

В Jumbo в Бургас ония ден ми направиха 3 пъти забележка, че съм без маска, нищо че едно 50-60 процента от хората в магазина, който беше абсолютен фраш, гъз до гъз, или не си носиха парцалчето правилно(или под носа, или на брадичката) или изобщо нямаха. Ама по наредбата на министъра на здравеопазването(кой министър, че той този който я издаде тая заповед вече не е министър), трябвало да имаш чаршав на устата. Чичо Киро, кой да се огледа? Те или са забити в малоумните си телефони, или с някакви слушалчици или направо изобщо не е тука, ментално. Аз се прибрах от UK уж да дойда тука, дето хората имали малко повече акъл между ушите, уж си викам културен шок ще има. Няма братче, тука си е направо като там, без майтап. Прав си чичо Киро, всички са идиоти и няма спасение, не вярвах че е толкова зле положението ама ме опроверга.

Прав си Киро още днес казаха че имало 7 случая с новия стар щам :) във фирмата която работя има офис в Индия и вече го изкараха колегите там. Вярно тежък е но и условията там са тежки 40 градуса на сянка с 92-3% влажност. Проблема не е в ковид-а, както казва Мангъров - това си е тежък грип но в тези условия има една камара болести и хората имат проблем с тях... (Mucormycosis - вадят им очи режат крайници и тн.). С този климат, мизерия и брой хора мисля че е нормално за там - един квартал средно голям е 17 милиона официално регистрирани и още 3-4 милиона дошли от селата да търсят работа... В обобщение мисля че там е работата е кофти а ние тук сме друга бира ама им харесва да ни плашат,затварят както се вижда вече почнаха да ни подготвят "Яко ще измрем" пак. Та както е писал колегата по - горе маските ни пазят от глоби.

Небезизвестният Кантарджиев или "Бай Шиле" замесен като главно действащо лице в имотна измама на ул. Св. Тертер в София !? https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=981848629258455&id=100022999819952

Маските предпазват единствено от глоби...

За всичко си прав Кире, аз лично няма да се ваксинирам , не заради страха от иглите, не заради страха от болниците, а заради това че прекалено бързо измислиха ваксините. НЕ им Вярвам, не им вярвам. Обаче мисля че ще ни принудят , коствено, ако искаш да влезеш във общината Ваксина, ако искаш да пътуваш Ваксина, ако искаш в Библиотеката Ваксина. Така си мисля, дано да не стане. Живи и здрави, добър клип.

Aleksandar Antimov

Аз ти казах бате Киро, че циркът тепърва започва. Между другото в Русия и Израел вече нещата започва принципа не си се ваксинирал нямаш право да влизаш в магазин, в кафене и прочие. Нещата тепърва ще стават уникално страшни. И да знаят всички, Без картечница няма да мине!

КОГАТО СЕ ПРИБИРАШ ОТ АНГЛИЯ ПРАВИШ ТЕСТ 200 КИНТА КАЦАШ В БУРГАС ТЕСТА НЕ ВАЖИ 80 КИНТА ЗАЩО ЛИ СЕ ПИТАМ И КОЙ ЛИ ЩЕ ПОСЕТИ ТАЗ СТРАНА ПРЕКРАСНА БАСИ ЩАБА???????

Няма оправия за България, след тия избори ще е началото на края.

Браво на Бат Киро уникално видео Искам да ти кажа нещо от 1 година Аз и съпругата ми телевизия не гледаме новини не гледам, и се чувстваме много по - добре. Аз работя като шофьор зареждам Аптеките с хапчета (бялата мафия 💉 💊) влизам без маска на всякаде киха кашлят, болни по Аптеките Аз не съм се разболял нито от корона 👑 нито от друго живи и здрави да сте всички,

В Англия е безпощаден бе. Те като идват уж са проверени с Писиарите а чуди се как влиэа тоя вирус.

Новият Делта - Индийски вариант :) :) Пръсна, чудиш се за вирус ли говори, за сладолед ли.

Лъчезар Райчев

За всичко си от до прав бай Киро.Маска не нося никъде,няма и да нося(А работя в супермаркет,там където видиш ли е най-страшно).Също така да им направя удоволствието на тия боклуци да се ваксинирам.

Чичо Кирчо, няма ли кой да му изтряска една тупаница на тоя нещастник Бай шиле,ще забрави пенсии,ще забрави вируси,и всичко..даже и се кефи мършата)) Болни мозъци!

На 100% прав. Хората започват да се превръщат все повече в маскирани отколкото в нормални. Наоткрито с тия маски и ми вика "I hope back to normal soon". Никога старото нормално докато сами не си ги махнем. Това е. А и всичк оостанало.

Ivan Dyaksov

Зомбивизорите..))

Когато масата хора си изключат телевизорите, тогава човечеството ще стане истинска разумна цивилизация и животът на тази планета значително ще се подобри както за хората, така и за животните и растенията!


More Creators