SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


РЕТРО МУЗЕЙ ВАРНА: ИСТИНАТА ЗА СОЦИАЛИЗМА!

Здравейте!

От доста време планирахме посещение в Ретро Музей, като едва края на миналата седмица, успяхме да отидем до Варна и да го заснемем!

Лично собственикът на музея Цветан Атанасов, ни разказа много интересни неща свързани със СОЦИАЛИЗМА и ни показа едни от най-интересните автомобили и предмети от колекцията, които се намират в единствения по рода си музей в СВЕТА!

Приятно гледане!

РЕТРО МУЗЕЙ ВАРНА: ИСТИНАТА ЗА СОЦИАЛИЗМА!

Comments

Mnogo pouchitelno video za istoriata na Balgria, molia vi se pusnete go v youtube i facebook, dano mladite proglednat che tova koeto se govori sega za komunizma ne e taka lujat gi

Mn

Нищо не мога да кажа! Просто се разплаках. Иначе браво бате Киро, БРАВО! Поздрави Цецо от мен ( мисля че така се казва човекът на музея)

Браво Бат Киро!!! Уникално видео Отново показвате една истина ...топ представяне👌👌👌

Поздравления за видеото.Много хубаво,че го направихте.Аз съм ходил и чувството е уникално(а Аз съм '92 набор.)

Уникално видео ! Браво.. Бях чувал за този музей, но изобщо не знаех че е толкова голям. Задължително ще отида да го видя. Това видео трябва всеки младеж да го изгледа

Georgi Ishkitiev

Адмирации за видеото! Лично имах възможността да помогна на Цецо за товаренето на един от автомобилите. От три години съм в чужбина, като в последните две на всяко идване в отечеството ходя да се наслаждавам на музея. Надявам се да се запази и да не бъде преместен в чужбина,както имаше такива идеи. Адмирации и към Вас, че показвате и казвате как стоят нещата и как са били в действителност. При следващото ми идване в България ще дойда до Велико Търново да Ви срещна лично.

супер е музея

Кире, един въпрос. Има ли неща в соца които не са ти харесвали? Не ни казвай,че няма щото система без бъгове няма. Не съм те чул един път да кажеш, че нещо е било криво. Какво мислиш за "Репортажите" на Георги Марков? Достоверни ли са или измислица? Защо 1млн излезнаха на митинга през 89г.? Това много доволни или много недоволни хора бяха? Какво смяташ за тази книга https://www.goodreads.com/book/show/7388756-4? Заюото казваш "четете, четете", но какво? Какво ни препоръчваш да четем и да се осведомим повече за соца? Щото само така от приказки малко вяла работа. Аз лично съм на мнение, че трябваше всичко материално да се запази и да се промени само на чинът на управление.

Ivan Dyaksov

МНОГО ДОБРЕ СЕ СПРАВИ АЗ СЪМ ОТ МАЛКОТО КЪСМЕТЛИИ ПРОБВАЛ ОТ ПОЧТИ ВСИЧКО КОЕТО ПОКАЗАХ ТЕ НЕ ВИДЯХ ТАБЕЛКАТА ТРУДЪТ КРАСИ ЧОВЕКА А МЪРЗЕЛА ГО ГРОЗИ УСПЕХ ДО ЛАЙФА???

Уникално! Един ден и аз ще дойда да го видя. Не 12лв, 120 заслужава това чудо. Уважение към собственика, уникален пич! Мерси за видеото бай Киро и Веско!

Ходил съм там 2 пъти. Музея е много добър. Младите едва ли ще прихванат духа на времето, но поне да видят нещо истинско.

Hristo Zlatkov

Бате ти Киро каза също,че и той слага маска! Не иска ,но и той го прави ,защото освен ,че ще глобят него,което не го притеснява ,"ще направи мръсно" на собственика! Носи я когато трябва,но поне "лае" срещу цялото безумие!

Искрени благодарности към двама ви! Върнахте ме в годините когато бях истински щастлива! 💖 Първото ми колело Балкаче, Първата ни кола- Москвича,Първите ми цигари - БТ,Тоблерона от Корекома .. Толкова спомени нахлуха ,че гърлото ме стегна!И ми стана мъчно ,че всичко това е в музея,и страшно като си помисля,че ние хората ,които помним ще си отидем един ден и всичко това ще потъне в забрава...Искрени адмирации към собственика на музея - голям Българин!🇧🇬🙏

Pozdravi za videoto, vurna me v detstvoto. Bqhme mnogo ednorodni nqkoga, imahme zdrava i duhovita naciq, Bog da pazi BULGARIA!..

Браво! Много ми хареса!!!

Браво, бате Киро и Веско!👏 Поздравления за това, че показвате на младите хора (в частност и на мен) неща от "онова време", които никога не бях виждала. Беше ми много интересно! Сега се запалих и ще ходя да го видя, този музей във Варна.🤩

Уникално видео! Сърдечно благодаря!!! Толкова много спомени съживихте и ме просълзихте. Истинска съкровищница, за младите българи - да знаят каква е била България и каква могат те и децата им пак да я възродят! Респект и огромно благодаря специално на създателя на този страхотен музей, г-н Цветан Атанасов! 🇧🇬❤🇧🇬❤🇧🇬❤🇧🇬❤🇧🇬❤🇧🇬

Lidia Genova

Е това е. За такива видеа говорим тук в пейтриън. Поздравления!!!

Киро ,.Благодаря ти.

Страхотно видео. Хареса ми много.

Bobby Kundelov

Благодаря ти Веско че го качи в YouTube това видео да мога да го гледам на голям екран.

Bobby Kundelov

Бай Киро,продължавай да правиш клипове с различни хора.Получават се уникално!Адмирации за всички ви!

Бат Киро, много ме боли факта, че тези ЗИЛ-ове дето ги показвахте, че са съградили България, сега се ползват за да извозват нашите дървета към Турция :(.

Hristo Hristov

Имам много голяма забележка към Бат Киро. Защо развяваш маската в ръка , нали ги псуваше доскоро. Поне като Кантарджийката си я скрий в задния джоб. Очаквам и извинение за това , защото точно в предното видео оплю Кантарджиев и сега ръкомаха с маска на лакътя.

Valentin

Здрасти Кире, пак ме хвана за гърлото. Аз съм от Варна и до сега не съм влизал във музея, при това че Гранд мол ми е любимия мол. Минавал съм много пъти покрай музея ама понеже зная че е голям и ще ми трябва много време да го разгледам , досега не съм влизал в него. Обещавам да отида , да отделя един следобед и да отида да го разгледам. И аз съм живял с тези неща. Ще го подкрепя. Живи и здрави.

Aleksandar Antimov

Браво ! Ходила съм там и е уникално !

Bravo

Браво! Най после попадна на някои дет да говори повече от теб. Цецо е уникален и много увлекателн. Тои има много какво да каже но не искат да го чуят и това му тежи. Както и на теб предполагам.

А и Ощте нещо сакам да реча да е Жив и здрав човека дека го е създал тава уникално нещо

Майкооо те тава нещо уникално язе немам думи да го упиша Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Те тоя ретро музей за пръв път го виждам Евала страхотно Само така те тава е истината

Hey Kire. Mnogo hubav klip. Tova e za mladite da Znaq kude sme bili I kude some Sega. Sravneniqta te da si pravqt. Blagodarq Mnogo.

Уникално, благодаря ти Киро, Веско и най-вече на собственика, за огромния труд, желание, старание и въобще за всичко събрано, което може да се види. И наистина хората са били хора, ако можех да живея тогава с лекото бих го направил, да живея с истински, достойни и горделиви ХОРА. Сегашните ги знаем какви са, без коментар.

Еййй, сълзите ми тръгнаха....

И в Пещера има подобен музей ама много по малък.

Стефан

navreme !

brokeeen


More Creators