SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ИЛЧОВСКИ МЕ ОБВИНИ, ЧЕ СЪМ ВЗЕЛ ПАРИ...

Развръзката на историята с Илчовски...

ИЛЧОВСКИ МЕ ОБВИНИ, ЧЕ СЪМ ВЗЕЛ ПАРИ...

Comments

видеото не се отваря

Vasil

е те са си ортаци с Пилето, бизнес са правили, Илчовски пари напред е взимал...

да, защото явно ги е преебал и сега с лаенето си се защитава. Защото утре ако го думне някой, всички ще кажат, че е заради информацията, която е изнесъл за ГЕРБ

тоз' Илчовски е някакъв бесен северозападен нерез, който въобще не го знам как е стигнал до тука без гръб. Бил се занимавал с иновации - таратанци. Нали каза как е тръгнал .. от леля му, която е била шефка в института по царевицата.. откраднал е малко ноу-хау пък баща му, майка му помогнали в началото сигурно с връзките си в пост комунистическата България.

Бат Киро, знаеш ли коя е най-вярната българска поговорка???? "Кой,каквото прави, за себе си го прави"

Бат Киро, оставяй го този! Илчовски явно има някакви сериозни ментални проблеми. Луд е, нормален човек няма как да говори такива неща. И този човек ми бил бизнесмен! Мъка, мъка! Жалкото е , че 90% от т.нар/ бизнесмени в България са все такива "отличници" като този. Пределно ми е ясно как са успели.

Целия цирк покрай тоя клоун беше за да може герберчетата да излязат жертви и хората да си помислят, че нещо ще се промени.. после си пуснаха ку-ку бенд и запяха весело. Хуя продължава не се заблуждавайте, а се стягайте по-бързо,че есенната агония идва.

Няма как да стане, много се е набълбукал!🤢

0886869024

А аз това чух в неговите думи: "една торба пари са замесени на Киро Брейка..." Това как да го тълкувам? Когато бат Киро ни отваря очите и говори нещата с истинските им названия, това спира нечий план, където играят една торба пари?! Гербаджиите му били казали... Тъпия селски бек вместо да се радва, че му се дава трибуна и хората щяха да застанат зад него, той врътна задника и сега яде лайна. От първия ден не му повярвах, защото нищо не се доказа в крайна сметка и само разлая кучетата. Утре няма да се изненадам, ако го видим в някоя листа на тези, срещу, които скача. Поздрави на Киро от с. Павел и Веско 🇧🇬

Bulgarian

То вече да ревеш ли да се смееш ли. И тоя Илчьовски егати пробития гьон излезе. Язък. Може да има пари ама е глупав и явно лесен за манипулация.

Milena

Абе той що не каже колко пари е взел? Искаше по интересен начин да измие мръсотията от себе си, ама то като е до гушата в лайна, как ще стане?

Tsvetan Tsvetkov

Здравейте Кире и Веско, не вярвам и думичка от това което казва Илчовски. Знаете ли в какво вярвам. Вярвам в това че ти Кире си много достоен човек, човек който държи на думата си и който е с висок морал и ценности. Най хубавото е че ти го предаваш на всички около теб. Завиждам благородно на Веско който е най близо до теб и може да пие вода от извора. Продължавайте все така. Аз съм с вас от самото начало на канала в пейтриън и съм изгледал всички ваши клипове в Ютуб за да наваксам пропуснатото. С вас съм , живи и здрави да сте и само напред и нагоре. Искрено ваш Александър Антимов гр. Варна

Aleksandar Antimov

Лапкал луди пари с гербаджиите,пък сега ги лае.

За мен бат Киро е стожер в правилното и критично мислене базирано на богат житейски опит. Затова с ръка на сърцето казвам, че с кеф си плащам месечната такса, за да мога да се науча на нещо заради което човека е платил с много нерви. Бат Киро ти си прав за едно! Твоите видеа са за единиците. Бъдете живи и здрави с Веско и фамилия.

Този Илчовски като го видях за първи път да говори пред Комисията по злоупотребите ли каква беше там, си помислих- намери се един смел човек да им извади кирливите ризи, но не мина време и той си подви опашката, и тогава започва да ме съмнява. В крайна сметка "героят" Илчовски се оказа обикновена мутра и лъжец. И аз го гледах днес в Ютуб- глупости говори, такива боклуци не заслужават внимание.

Бате Киро ние знаем истината и сме с теб

Nikolay Petrov

Тоя е много тъп 😂 те тия от герб нарочно са му казали че уж са ви дали 1 торба пари за да се насере и да не отиде😂

Izglejda Che Gerb durji Ilchovski Kat Kukla na kontsi. Q Kire I'm tegli ednaaa maina. Ilchovski Izglejda e furnadjiista lopata.

Бате Киро, явно ставаш много неудобен... Нищо - това е правият път! Още едно доказателство за всички, които те плюят, че говориш истината!

Всеки който има нещо общо с оня регион знае, че Илчовски е един от най-големите мафиоти там. Така че, за мен не е изненада, че ги прави тия работи. Според мен той е риба която е свикнала да стои в тъмната тиня на дъното и да си прави далаверите без никой да му обръща внимание и със сигурност не му харесва да е в светлината на прожекторите защото с просто око се вижда какъв е.

Илчовски като толкова ербап защо се покри? Къде е ? Защо не излезе пред хората и да разкаже ...да докаже какво се случва зад завесата. Няма как да разкаже защото е той е в кюпа. С честен труд милионер да станеш на днешните времена...от умрял писмо е по-вероятно да се случи

Илчовски е артист)) от жълтите драматурзи)) Ако има такава торба с пари то без съмнено той я е взел,въобще съшито е с бели конци и много измислено)) Поздрави чичо Кирчо!

Тоест тоз Илчовски е бил предупреден от гербаджии, срещу които всъщност се ``бори`` :) Демек враговете му са негови приятели :)

Венцислав Димитров

Бат Киро това напраено със цел щтот на много ора отваряш очите показваш ни правят път И на тия ора ти си вреден за дека ни отваряш във мого неща и сакат да ти навредат по некакъв начин Не се предавайте ние сме с вас Живи и здрави да сте с Веско Само напред

Още му вярвайте на тоя невменяем, необразован дегенерат - Илчовски. Още от началото ми лъхаше на селска интрига с куп лъжи. Ей това са ни богатите хора ..пълен дебил е тоя :))

Това са глупости. Илчовски се опитва да прави сечено но не мисля че ще се получи. За това е една фурнаджийска Лопата. селски тарикати.


More Creators