SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


РАЗГОВОР С ДОЦ. МАНГЪРОВ

Както обещахме, направихме и заснехме разговор с доц. Атанас Мангъров.

РАЗГОВОР С ДОЦ. МАНГЪРОВ

Comments

Много прекъсваш доц. Мангъров, не го оставяш да се изкаже. Много слабо интервю според мен. Другият път с такива умни хора говори по-малко, а слушай повече. Иначе можеше да стане чудесно интервю!!!

Вярвам единствено на доц.Мангъров само той казва истината, но за да я замажат го изкарват луд , антиваксър и какъв ли не. Нещата са свързани с много пари

Брейк, прощавай, но ти почти не го остави да се изкаже човечеца. Ти просто търсеше потвърждение от него на твоите твърдения, но не желаеше мнението му.

Бат Киро... вероятно няма да ми повярваш... но Мангъров (няма да пиша Доц., защото причината следва) е един от актъорите на цирка в България. В момента, в модерното време, кукловодите водят "войната" и от двата фронта... разбираш ли ми мисълта? Техните марионетки играят И ролите на атакуващите И ролите на защитниците. Не му се връзвай. Ще се убедиш в бъдеще, ако за сега не вярваш. Тези циркове са ми пределно ясни и ги виждам още от самото им начало. Не карам никой да ми вярва.

Брат Кире пише ти един прост шофьор `тираджия`стига със този коБи и със тези пари погледни как ни източват здравната каса без коБи давам линк към видеото https://www.youtube.com/watch?v=R6ke1w3qRuU тези трябва да се линчуват от народа.Извинявам се ако съм те докоснал някъде.Успех момчета със вас съм!

Ваксината е генно инженерство с цел стерилизация и тестване до колко могат да модифицират хора чрез игла. Това си е подготовка за вече голямото генно инженерство после. Прави се масово по 2 причини: 1. Всеки експеримент дава някакво отклонение. Не може на 100% да си сигурен, че всяко набождане е ефективно. Следователно, колкото повече набодеш, повече ще имаш резултат. 2. Всеки експеримент има нужда от определена бройка опити. Ако предположим че го карат на доброволци, за да натрупат нужния брой опитни мишки ще им трябват 50г. С този темп на нарастване на безполезната био маса, кукловодите нямат тези 50г имат максимум 10. Следователно, колкото повече лумпена набодът за единица време, толкова по бързо ще стигнат нужната бройка опити. Това е

Може ли да се провери какво точно съдържат ваксините и защо толкова много държат да ниваксинират, задължават дори и тези, които са изкарали официално леко Ковид в Ирландия. Благодаря

Dessislava

Бате Киро, моля ти се! Знаеш много добре, защо се прави това. Най-прекрасният начин за тотален контрол над населението. След 10 години ще правят каквото си искат с 90% от населението.

Браво!!!

Другия път говори по малко от доктора!

Браво!

Само истини.

Браво чичо Кирчо, много се радваме че се срещна с доцент Мангъров, страхотно интервю! За мрънкащите и стенещите предлагам такса 10€,защото няма угодия,Кирчо пушил много-не пушил много, викал не викал,прекъсвал на интервью,не прекъсвал, с потник бил,без потник бил))) и инека да е ясно че на доцента трабва да му се помага понякога, да се плдсеща за някой думи,във всички телевизий така правят, явно има човека някакъв дефект в говора но както и да е, голям капацитет е, доказа кой са шарлатаните, чест и почитания на човека да бъде жив и здрав, освен всички съществени работи които каза за правилната борба, на мен лично ми направи най голямо впечатление винаги неговото спокойствие, защото УРЪЖИЕТО Е СТРАХЪТ! УРЪЖИЕТО Е МАНИПОЛАЦИЯТА! Поздрави, бъдете живи и здрави и се забавляеайте))

Напълно съгласен съм с теб. Всичко тук си струва парите и затова ги плащам. Но ако визираш моя коментар като хейт и провокация не мога да се съглася с теб. Казах, че разговора е точно в десетката.

Or Druga durjava specialist. Da mu we plati Sushto no nezavisimo.

Напълно сългасен с коментара на Иван. Същото беше и с Антоанета Селенска.Постоянно прекъсване и говорене от твоя страна. Киро,твоите мисли и възгледи ги знаем. Остави твоите събеседници да говорят и доисказват.

Кире, поздравления за разговор ти с един велик човек- доц. Мангъров! Но трябваше повече да слушаш когато ти отговаряше на въпросите. Много “скачаше” върху неговите обяснения. Много неща не можа да доизкаже защото ти го прекъсваше. Изгледай разговора и ще видиш как го прекъсваше доста често.

Ето заради такива видеа си струват 5-те евра, Браво продължавай в тоя дух и се абстрахирай от хейт и провокации. Както казват руснаците, на "Вкус и цвет, тавариш нет" турай си ги на дедовия и прави стойностни видеа. Успех!

Александър Генчев

Ще е добре ако може да се пусне по-голяма част от разговора в Youtube - като се отрежат частите които са свързани с ваксините и маските за да не ударят канала. Хора като Мангъров трябва да получават да получават повече публичност.

Явор

Мангъров е голям пич,само едно не му харесах . На времето явно не тряснал Цънцарова ,затова беше толкова злобна. Да сте живи и здрави Кирчо,Веско и Мангъров

Filip

Браво!

Явор

Евала ;)

Много приятно видео тип интервю. Поздравления и шапка свалям на Доц. Мангъров , той е истински Лекар с главно "Л" 👏

Kriso Krumov

Браво , само дето тая педерастия с извинение пак се опитват уж да е налагат ама мача им свърши...п.с. от Англия пиша

Здравейте Бат Киро и Веско.Искам да ви разкажа аз как прекарах ковида.След като се появиха симптомите и отидах при личния лекар ми изписа антибиотик за белите дробове,имуно стимулант,и прахчета за грип.Три дена туш,на четвъртия взе да ми идва картината.И почнах лицеви опори,коремни преси до откат.От личен опит знам че когато се изпотиш започва да ти минава,а от баща ми знам че начина да се изпотиш е тренировка.На седмия ден нищо ми нямаше.Освен вкус и мирис те дойдоха по-късно.Въпроса е не дали ще ти мине а кога.

Бат Киро и Веско! Вие сте мъжкари. Благодаря ви и не само аз. Продължавайте все така мъжката напред има хора зад вас. Това сме ние. Абонатите. Подкрепа по всички направления. И ако се случи на някое ваше живо предаване (life) ще се опитам да се свържем. Дотогава успехи и всичко добро. Живи и здрави.

Иван Паунов

Браво на вас! От самото начало съм с вас в Patreon - на.

Иван Паунов

Специалистът казва,че има геноцид,хората са били лекувани не правилно! Обаче ако го пуснеш това видео във фейсбук или ютуб или където и да било другаде, ще изчезне заедно с целия канал! Баси извратения свят. Пълно е утайка,която си заслужава съдбата! Поздрави от Щатите, байт Киро

Поклон,пред доцент,Мъгъров!

Kiril Delchev

Голям симпатяга е той , направо му се възхищавам ! Трябват ни повече професионалисти като него! Браво и на тебе Киро , супер сте! Много бих искала да го видя като министър на здравеопазването! Поздрави на всички които са направили това интервю!

Аз, съм в Германия и аз, като тебе..... май трябва да направим лайф, с,Бат, Киро защото май само ние българите,иностранци му останахме абонати! Бъди здрав!

Kiril Delchev

интересно и истинско...много добре..хареса ми..

Браво Бат Киро и Веско срещата беше страхотна със Д-р Мангъров Дай боже все такива видеа да правите Живи и здрави бъдете

Доц. Мангъров е наистина един невероятен и достоен човек. Има цялото ми уважение и респект.

Евала Бат Киро отново надмина себе си! Много бих се радвал и на по дъшго интервю с Мангъров това машко ми дойде на един дъх !

Странно е, че никой не им наби канчетата на шиле и годжи. Трябваше до няколко дни след като плешивкото съобщи, че всичко затваря поне 100-200 души да скочат срещу тази простотия, срещу всички щабаджии и математици, но за съжаление протестите бяха срещу ГЕРБ, но не и срещу ''спасителните мерки''.

Dimitar Dimitrov

Това с набиването на канчетата даже сме закъснели, ама не знам и колко ще сме... за съжаление май няма да сме много,но от някъде и няколко трябва да почнем нали...

Това е ясно за нас от Пейтриът ,че това с ковид е Шменти капели . Въпроса ми е ако ни задължат да се ваксинираме . Ще им набием ли канчетата ?

"МАТЕМАТИКЪТ" ВЕЛКОВ Е ОТЛЯВЛЕН ПЕДЕРАСТ

👍

Genadi Dimitrov

👍

Genadi Dimitrov

da Kire mnogo dobur razgovor. Ne iskam da se povtarqm ot po gornite comentirashti. Islushvai si subesednitsite. I produljavai. Nie te potkrepqme no i ti malko se korigirai. Mnogo dobro video. samo take pozdravi i na Vesko. Sas zdrave

Бат Киро, изслушвай малко повече. Много прекъсваш разговора и е предизвикателство да се слуша диалога.

Бат Киро, уважавам теб и Веско, харесвам това, което правите, но! Моля те, когато разговаряш с други хора на видео, не ги прекъсвай, оставяй ги да се изкажат! Много грозно ги прекъсваш и не ги оставяш да говорят...първо е много неуважително към събеседника, второ много е изнервящо и трето - те не казват почти нищо, защото не им даваш шанс. Така беше и с Костадин Костадинов, така е и с доц. Мангъров. Харесва ми всичко, което правиш, но това е много непреиемливо едвам изгледах видеото и накрая все едно съм гледал само теб, човека нищо не можа да каже и да се доизкаже. Надявам се да уважиш молбата ми. Благодаря!

Благодаря за видеото,Кире и Веско! Достоен и почтен човек и лекар,който има смелостта да се бори! Респект!

Добро интервю. Мен ме цензурираха сутринта в сурат тефтеря ама тук мога да пиша :) Аз съм фен на Мангъров както и на Брейка и е хубаво че има още хора като тях да си казават нещата. И аз се опитвам да правя същото. Не се страхувайте да бъдете светлината в мрака. По всяко време и на всяко място има малка група хора които няма да колебичат и няма да се предадат. Тази група както винаги са бъдещето на човечеството.

Кире прочети книгата на Джон Пъркинс "Изповедта на един икономически килър"! Много неща ще ти станат ясни. Ще получиш отговори на въпросите си защо го правят и защо България се управлява така зле след '89!

Stefan Vasilev

На 1-ви юли е платена таксата.

Киро Брейка - Оригинала

Кире пак ти казвам, не са ми взели таксата

Защо всички не са като доцент Мангъров.Шапка му свалям и го уважавам много.Благодарв ви на тримата за разговора(доцент Мангъров, Веско и Бай Киро Брейка)

Аз също не споделям мнението че това се прави само заради пари . Не знам дали е с цел чипирането или с редуциране на населението . Натделява повече конспирационната теория че целта е да се намали численоста на населението до златния милиард по-средством ваксините . След слагането им след известен период от време две до 7 години различни заболявания и усложнения . Това е което съм гледал от видия на различни учени лекари Пламен Пасков също

Киро абонат съм ти от няколко месеца. Следя всички видеа и съм съгласен с по голямата част от това което казваш. Но мога ли да помоля да не ме обиждаш постояно. Аз съм от 11 години в Англия. За това време съм си купил и изплатил къща и е моя изплатена. Постояно казваш никога няма да имаме в чужбина нещо наше. Не е вярно. Щом аз дето съм леко мързелив за 11 години от пристигането ми тук с 50 паунда в джоба до днес успях да си купя и изплата къща на два етажа с 4 спални и две градини. Успях да си купя и 300 декара земеделска земя в България. Карам луксозен Ягуар последен модел лично мои не на изплащане. Купих и къща на единия ми син във франция на изплащане но са ми останали само още две години и пак става абсолютно моя. Коли нови и на двамата ми сина и на снахите. На жена ми подарих чисто нов мерцедес Е клас. Не Не сме непрокосаници и безимотни просяци в чужбина. Отделно потдържам дом в България и родителите ми живеят спокоино и достоино. Понякога изказа ти е прекалено остър и боли когато човек когото харесвам говори по този начин.

Мангъров е много кадърен човек. Евала.

плана е да бъде чипиран всеки ,те парите ги имат и власта

Браво за тази среща. Много добре ви се получи!

Супер видео, евала, браво. Поздрави отново.

Aleksandar Antimov

След работа ще го гледам!

Kiril Delchev


More Creators