SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


СЛАВИ, ТРЯБВАТ НИ УПРАВНИЦИ, НЕ ПРЕВОДАЧИ!

Езици, езици, езици - това е най-доброто качество, което един истински ПОЛИТИК трябва да притежава!

Кой е Николай Василев? Връща ли се НДСВ във властта?


Вижте повече във видеото

СЛАВИ, ТРЯБВАТ НИ УПРАВНИЦИ, НЕ ПРЕВОДАЧИ!

Comments

Колко прав е бат Киро с анализа си и как позна, че следващите пак ще са клоуни даже по-големи.

Zhivko_Y

Компютърът "знае" всички езици. По псевдологиката на лидера на партията "и т.н" (и тъй нататък) да назначим един суперкомпютър да ни управлява. Ама то определено да ни управлява компютър ще е по-добре от това да ни управляват тези колежанчета и бакалавърчета.

Нелегитимната партия дпс

https://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B2-%D0%BF%D0%B8%D0%BA-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D1%82-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%8F%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%BD%D0%B5-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%B2-%D1%81%D0%B5-%D0%B5-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB-%D0%BE%D1%82-%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D1%83-%D0%B5-news1040418.html

Кратка извадка за приключенията на Милен Велчев и Севлиевски с хора от подземния свят : https://www.segabg.com/node/11160

Тодор БГ

Сега българите в чужбина ли са ни виновни?

От всичко което написах по горе всички коментирли се хванаха пак за езиците и пиклата. Аз пиклата с д-р Тодоров не я сравних. Сравних я з господин ботокс. Аз правителството предложено от Слави не го защитавам. Но хем е странно това което направи хем ми е кеф как реагират другите които чакаха сега той да им предлага министерства срещу гласове. Като ощипани моми подскачат. Другото е защо не коментирате факта че бат Киро все плюе соц мрежите, а е факт че ние знаем за него от тях и можем да го гледаме и слушаме благодарвние на тях. И имам един въпрос към него ако четат коментарите ще се радвам по натам да отговори. Той е очевидно руски настроен и патриотично настроен. Това е чудесно. Защо тогава не гласува за Възраждане които изповядват точно неговата философия (защото той каза че не гласува ) ? Не казвам да е някакъв там. Просто глас за тях. Ето както се видя малко не им стигна и може би такива като бат Киро ако бяха гласували щяха да са вътре на мястото на мутрите .?

Кире, това е страхотно интервю на служебния министър. Ще ти е интересно. https://youtu.be/Km35Ajf1wTA

то е ясно как се оправя всичко

Божков и той не може да събере достатъчно гласове да управлява сам. От тук насетне много трудно ще се управлява без коалиция... факт!

хората в едно правителство трябва да са хора с опит в управлението на хора, защото реално министъра има 10 зам.министри всеки със свой отделен ресор, където пък под зам.министъра са вече "пчеличките". А "пчеличките" масово са с по 20 годишен стаж в министерството и познай какво ще стане като дойде да ги управлява една "малка пръдла"... не няма да избягат от "кошера", просто ще си въртят сиджимката и няма да им дреме какво се работи... та нали заплатата, ДМС-то текът

Изглежда само ще теглим. Нищо хубаво не ни чака. Всеки да се подготвя сам и в близкото си обкръжение за тежките времена, които предстоят. Корабът потъва, госпожи и господа.

Не бе бай-Киро той на Славчо народа му е ШЕФ и баламите му вярват

Кире всичко хубаво, но едно не ми е ясно от това което говориш. Какви хора трябва да са министрите щом не е необходимо да са с езици и с образование. Ти казваш, че те били някви там чужди и не знаели нашата действителност и, че щели още повече да прокарват западна идеология. Нормално е кандидат-министрите да са учили там, а не в Русия просто защото са в пъти повече. Никой не иска да учи в Москва, а защо - отговори си сам. Другото нещо. Ти като се питаш "аз като не знам езици малоумен ли съм?", не, Кире не си. Но не ги знаеш някои неща. Голямата част (и то елементарна) от историята на България ти обягва. Не си чел достатъчно и си смучеш нещата от пръстите. Прочети малко, и то от различни източници, за да не ставаш за смях с твърдението, че не виждаш "и едно лошо нещо при соца". Няма строй без недостатъци. А при соца пък си бяха очевидни. Друго. С тая благодарност към Русия се превръщаш в половин роб. Илюзията, че те са ни освободили, защото са НИ ОБИЧАЛИ е толкова смехотъворна, че граничи с невменяемост. По тая логика, когато бяха единствената страна която е била против СЪЕДИНЕНИЕТО е защото ревнуват. Или когато е боя при Добрич срещу тях е просто семейна свада, ама любов да има.Или 1829 пък тогава е била любов на пиян руснак към жена си - ще мълчиш иначе обръщам топовете срещу теб. Руско-турската Освободителна война е поредната руска авантюра (тринайста война с Тур по ред за 300г) в овладяването на Крим Кавказ и Балканите. За ква любов ми говориш тук. В геополитиката няма любов само интереси. Друго. Не сме братя с тях, не сме славяни и те не са славяни. Запомни го това. В по-голяма степен славяни са украинци, поляци, чехи и словаци отколкото те. Успех Кире

Ivan Dyaksov

Божков е най-добрата алтернатива в момента...

Martin Dimitrow

вързаха се българите в чужбина, които не трябва да имат право да гласуват дистанционно. Не е стъпвал от 20г в България и ще ми гласува правителство... Като са толкова загрижени - самолетчето, каца си в София, Варна, Пловдив или Бургас и чак тогава гласува!!! Каква е тая простотия да се организират избори в чужди страни, където гласуват хора, които отдавна не плащат данъците си в България, а пък ще определят управление и в последствие техните избранници ще харчат парите от МОИТЕ ДАНЪЦИ!?! Все едно въпросните тия хора, всеки един от тях да ми дадат право да управлявам заедно с него и жена му, семейния им бюджет ...

както казва един комедиант - ако ще ми я водите тая Наса с мен на луната, поне да не вземам жената :-D

Нещастнико,това не ви е вечер на северозапада,а ХИЛЯДОЛЕТНА ЛЮЛКА НА ЦИВИЛИЗАЦИЯ,МАЗНЬОЧИ НИЕДНИ! А българите в чужбина ви се вързаха,защото ги ударихте по най-ранимото им -НОСТАЛГИЯТА! Ц И Р К А Д Ж И И !(А ПРО ПО-КОЙ ВИ ПИШЕ ПОЛИТИЧЕСКИЯ СЦЕНАРИЙ?)

Няма как министър на отбраната да бъде жена. Просто няма как. То бива джендърски истории, бива лизане на либерални гъзове, но всичко има граница. Нека да е сексистко, както биха казали някои педери, не ми пука. Министерството на отбраната е за мъж, не за заблеяни шунди.

E много ясно, че е. Не си ли го чувал с какъв възторг и възхвала говори за турнето им в сащ и като цяло за цялата им държава.

https://www.youtube.com/watch?v=fXwUPXY9eaY

Може ли да попитам къде да си сложа телефона?

През целото време чете от екрана. Даже не знае едно нещо от тва където ше "прават"! Не че се учудвам

Боят настава, тупат сърца ни, ето ги близо наште душмани. Кураж, дружина вярна, сговорна. Ний не сме веке рая покорна! Нека с тоз удар врага да смажем, нека му гордо, братя, докажем, че сме строшили мръсни окови, че сме свободни, а не робове.

Аз съм сигурен че вие не сте. Той беше във ваша подкрепа. Но и беше малко неудобен за други. Така че най-вероятно някой админ го е премахнал.

Не сме изтривали коментари тук в Пейтриън.

Киро Брейка - Оригинала

Вчера направих кратък коментар, но гледам са го премахнали. Не знам кой, но може би от админите, в никакъв случай не от Киро. Явно истината не им се харесва.

Дано!

Как няма да се е сдухал Слави. Отдавна казват, че е на кока...

Тая пикла ще излезе, че е подкрепяна в плагиатство. Научното изследване което уж е правила е вече проведено през 2002г. от д-р Питър Аби и екип. Тая пикла е спусната с парашут да набоде българите, които и без това са на изчезване, а тя да ускори тоя необратим процес. Тая на въпрос дали се е оваксала отговорила, че още не и бил дошъл реда. Ха-ха. Има много големи специалисти в България, на кутрето им не може да се закрепи това маце.Д-р Георги Тодоров : Трагедия пермагна! С две думи - ужасяваща трагедия, тая разбира от това за което говори по=малко отколкото аз като говоря за космически станции! https://www.facebook.com/100005568638092/posts/1627989037396702/?app=fbl

По принцип като негласуващ не би трябвало да коментираш изборите. Това първо. Второ много ти е мъка за тия езици. Сега сме 2021 и когато си някакъв рябва да знаеш език колкото и да не ти се ще. Едно време ако не е било важно сега с НОРМАЛНО даже. Да ще работят за България , но България не е Европа не е и света. Да и той не знае език , но той не се прдлага за министър председател. И що подяволие се хващаш всеки път за езиците , а не слушаш другите неща които изброиха за всички предложения. Плюеш и не харесваш телефоните и социалните мрежи, но на практика си в Ютуб , Пейтриън и Фейсбук и 50 процента от хората те гледат през телефона.Свта се развива . И това са нормални неща . Ако ги нямаше тия мрежи дали щяхме да знаем за теб и да ти гледаме клиповете с кеф. Да аз в момента пиша с критика към теб , но това не означава че не те харесвам ине съм съгласен с 90 процента от нещата които казваш. Например за дрога, бракове , джендъри съм не на 100 ами на 1000 процена съгласен. Но не се хващай само за езиците. Лошото е , че и всеки месец да сме на избори горе долу тва ще е дереджето .Кефиш се на служебното правителство , но те също са завършили не в русия нито са руско настроени. Нищо против Русия нямам, напротив. Тая "пикла" както я нрче съм убеден , че е в пъти по в час от господин ботокс предния мин. на здравето. Поздрави и жив и здрав.

А мумията не знаае на коѝ свят се намира реши,че няма да има БЪЛГАРИЯ щяло да има държава Европа !??????Тоя лично ще го ...........и да развее другото знаме!!!😎

Цялата Мара втасала само астронавти в НАСА нямаме 🥴... Още от 2 рия ден служебното правителство казах , че "Дотам ще ни докара служебното правителство , че няма да искаме ново" , еее бил съм прав.... Слави и неговото фейсбук правителство дано не бъде подкрепено и да отпадне , защото тежко и горко на България ....

Kriso Krumov

Мнението на старата гвардия е ,че всеки роден политик трябва да знае знае говоримо и писмено само Български Роден език ,а пък кой иска да го разбере да си вземе от преводачите на Мумията Славчо !!!Тая мумия нема душа да диша, па камо ли сърце да обича????Българския е международен език, питайте Камата, всички съдии знаеха за маѝката и лелята!!!

Бате Киро, прав си за езиците. На времето Стойчо Керев в едно интервю с Димитър Недков говореха за Америката. И се оказа, че от всичките им президенти само 4-5! са говорили друг език освен английския.

Само колец ша управи работата

Genadi Dimitrov

Браво Бат Киро за видеото,бесен съм направо от тоя чалгар Славчо какво антибългарско правителство иска да ни натресе..Беше казал че ще направиш видео с Жан Виденов.Славчо си спомням активно участва в оплюването на Виденов,така че нищо чудно да е дълго годишен кадър на американците

Такъв е!

Ами то “конспирация” така се прави. Не да лъжеш а казваш откровенно и после го правиш. Славчо изпя обясни какво и как и сега го прави. Вярно че много гласоподаватели не са били родени 2001 като дойде краля-крал щот краде нали се сещате. Ама как пък тез на моята възраст забравиха. Както и да е. Спасяване поединично. Успех на хората тук. Успех на теб Кире. Както можем да си помагаме, кораба вече е на дъното. И дълбае в него.

:D НЕ СИ ПРАВ, АМА ВЪОБЩЕ!Близък приятел беше член на секция и ми каза, че никой не ги е проверил какво подават.Тоест всичко се пише за който ти падне, ако искаш. Тия глупаци, които вярвате, че изборите нещо променят НЕ СТЕ ЗА ПЕЙТРИЪН! Срам и позор!

Ивайло Александров

Най - най добрият си! След 30 - години съм доволен , че те намерих и последвах във всеки един аспект 🙏🏻🥂

NSSN

Браво. Май без революция няма да стане. "Боят настана тупат сърца ни". На там вървят нещата.

Предполагам, че Слави много добре знае какво предизвика с този "избързал кабинет". Ще изпадне в изолация и накрая пак някой друг ще трябва да взема решения и да управлява или ще ходим пак на избори... Пълен цирк разиграват, сигурно края на цялата история ще е много извратен!

Хора, помнете! Най тъмно е преди да съмне! Е... тяхната майка аз!

Имам едно такова чувство и аз. Чул те Господ. Може и да е за добро.

Притискат го от козяк демоникратите да излъчи правителство, въпроса е какво правим ние после?!

И след мъглата пак мъгла ;)

Тая на отбраната и оная мутреса Армутлиева,на образованието някаква която е работила в частния сектор образование и си няма хал хабер за какво става въпрос 😐

Точно казана тези който сега се бетонират във властта ще имат шанс че ще оцелеят затова е тази борба ще бъдат пощадени всички останали задължително боцкане и смърт след някоя друга година , Вече открито се говори за ЗАДЪЛЖИТЕЛНО боцкане

Браво Бат Киро и Веско Така трябва да се говори за да може на нас да ни трепне от вътре и да си кажем Ебах неговата майка на каде сме тръгнали Докаде щте докараме таз наща държава След неколко години Щте бъде Има такъв народ но обаче без държава На там виждам че отиват нещата Живи и здрави да сте Бат Киро и Веско и само така трябва да ни отваряш очите

Браво,добро видео

Кире, нищо не каза за министъра на отбраната. След Ники Маус, това е най- големия виц. Мустафата му е набрала кадрите и сега се скъсва от смях.

Никой няма да подкрепи клоуните, че да направят правителство. СлаФчо сам си го наби със субсидията от 1лев🤣Тоз явно си няма на представа колко ще олекнат депутатските портфейли.

Константин Матев

Не смей ми се, не пей ми сме, аз искам гнева си да излея..

Vladimir

Киро, време е да почнем да хапем, въпросът е как....

Прост народ. Не знам за какъв чеп са нужни така наречените демократични партий. Служебното правителство показа как се прави ама ето старата песен пак. Язък

Бат Кире не се ядосвай няма да го подкрепят този кабинет.Нарочно го направи за да остане служебното правителство

Бат Киро и аз съм бесен. Фен съм на Слави с тяхната музика и шоу израснах, но не съм глупак. Вярно му го каза Диков : Накрая всички ще ти се смеят. Ама то не е и за смях, а за бой..ама български бой. В Добрич имаме една приказка "Като няма хляб, яжте бой", а във Варна и Бургас са малко по брутални: Трудно се събират разсипани зъби със счупени ръце. Трябва да им се на троши всичко на тия боклуци. Боя и ебането оправят. Колкото и вулгарно да звучи. Ама край.. Край.. Просто стига толкова!

Бориш се като Дон Кихот с вятърните мелници ! Този лумпенясал народ трябва да тегли ,няма да те разберат овцете и точно го каза гласуват за Славчо щото пее добре ! Масова приматизация е това ,народа прогресивно изпростява !

искреНо

Валери Маринов-Много тъжно е всичко което става.

Здравей Кире, почти съм съгласен, ама почти. Защото много хора не отидоха да гласуват. Този който не гласува се съгласява с мнението на другите. И няма право да критикува. Сега ще ми скочиш че не съм прав, че ти си правия, ама аз си зном че съм прав, не се сърди. И аз се изнервих вече. Като изкате промяна трябва по голяма активност. Живи и здрави. Не се обиждайте

Aleksandar Antimov

Слави цяла година в неговите предавания канеше Мангъров, Тодоров и другите свестни лекари и говореше срешу пандемията и мерките и сега слага здравна министърка която казва как всеки трябва да се набоде и колко е смъртоносен вируса. Тази не само ше ни затвори, но и няма да ни дава да излизаме от нас без да са ни сложили отровата. Това ако не е долен измекяр и боклук, не знам.

Съгласен. Ползвам 4-ри чужди езика, На националната олипиада съм на 7 място по български и с това най-много се гордея. Тренирам тенис на маса и не ме е страх да играя срещу най-силните, дори го искам и знам, че моето време идва и ще победя. Но, това не е най-важното, искрено искам да победя себе си!!!

Слави не взима решенията сам!

Славчо не печели. Никой не е казал официално. Вчера 98 процента проверени, днес пак толкоз. Явно се пазарят още и не могат да се разберат

Нали не си мислихте, че този тъпоъгълник Бойко е шефа на мафията в България. Много пъти пишех, че той и Шиши са бушоните, дано да си го получат, после и Славчо, дай боже всички виновни за България да си го получат

Dessislava

НЯМА ДА УПРАВЛЯВА БЪЛГАРИЯ СПОКОЙНО ВСИЧКО Е ПО СЦЕНАРИЙ НЕ ВИДЯХТЕ ЛИ ЧЕ ЧЕТЕШЕ СЦЕНАРИЯ ТОЗ ПРЕДАТЕЛ БЕЗ СЕМЕЙСТВО

Съгласна съм с Вас. Слави не каза нищо по изброените по горе теми, които наистина са важни за страната ни, а не да летим в космоса. Слави е кукла на конци!

Като цяло в това да си орбазован човек , взел диплома от най-елитнтие университети в света няма нищо лошо и е стоп пъти по-добре от гербаджийските полуграмотни калинки.Лошото е,че Слави се осра в много други неща - нищо за демографската криза,за мизерните пенсии,за съдебна,образователна и здравна реформа....щял да приватизира и да праща македонци в космоса.Май май зад Слави наистина стои Доган,който стоеше и зад Царя.

В.П.

И аз на това се надявам- да не го подкрепят в Народното събрание.

Страшна работа, бате Киро! И тъжна... Тези юпита ли ще управляват България, к'во като знаят 5 езика, това ли е най-важното? Слави е катастрофа, съвсем се е сдухал, не е нормален. Единствената ми надежда е да не го подкрепят в Народното събрание т. нар. му правителство. А може и това да е планът на Слави- избори до дупка. Абе, с една дума- нищо добро не ни чака!

Бат Киро най-много българи се евакуираха от България точно по времето на тия кантидат нови-стари министри кога тоя така наречен цар дойде, при Костов хората отначало се надяваха че нещо ще се подобри. А ако тая здравна министърка дойде просто незнам, защото за К19 предположи но не позна че ще ги плющят от началото на месеца ,надяваше се след лятото да е - Португалия от 1ви полицейски час и не може да се пътува между областите, Русия от 7ми ако не са ти ваксинирани работниците ще ти затварят фирмата, Къпър от вчера ако не си ваксиниран нямаш право да ходиш на работа, Испания от днес вечерен час и е забранена продажбата на алкохол след 20 часа, Гръция от днес - ако не си ваксиниран и едно кафе не може да изпиеш. Дано си остане служебното правителство че няма ЩАБ, няма Ковид19 и става точно това което казваха Доцент Мангъров, Доктор Тодоров, Доктор Първанова и Доктор Пасков. Между другото аз съм един от тия където се евакуира кокато дойде т.н. цар

Valentin

Аз се чудя какъв глупак трябва да си, за да изобщо да гласуваш за Слави!

г-н Брейк, ясно е, че това правителство няма да го има. Никой няма да го подкрепи. Излишно се напрягате. Бяхте го казал в по-ранен клип и не бях на вашето мнение тогава, но Бойко наистина ги наигра всичките :) Поздрави. 2ри месец съм абонат и не съжалявам.

ИТН - Има тъп народ!

Тотално прав си Бай Кире като видях предложението му за министър председател и си помислих същото нещо което говориш във видеото

Filip Petkov

Уникален, както винаги !

Говедото трябва да тегли,но жалкото е,че всички сме на тоя кораб.Сещаме се кой го е казал.

Слави проектира своите лични комплекси в състава на Правителството. При това - чисто примитивни комплекси. Кой колко шарени хартийки имал (викали им били - дипломи от престижни университети), от кои университети, колко езика знае... Кой от тях знае китайски, като знаят по толкова много езици??? Ако искаш да развиваш страната си - трябва да знаеш китайски (от чуждите езици имам предвид). Английски и немски трябва да знаеш само и единствено да им слушаш заповедите "на началниците" и разпорежданията без преводач.

Бати Киро прав си,но ние като народ сме си мазохисти,каквито обичат да гледат при Цанов.Нямам нищо против Цанов (даже го харесвам като личност),просто оточнявам какъв народ сме според мен.Жив и здрав да си още дълги години,че да има от кой да се учим и научим.Всичко най хубаво.

И последната илюзия умря в тая страна

Dessislava

Ебаси и американския цирк!! Както казваш- дежавю. Евала за приказката ти! Цигуларчето закопава тотално. И ако има чалъм да сложа поне 5-10 лайка за това видео.... поздрави!

Слави просто ще ни затрие! АХАХАХАХАХАХАХАХА - Астронавти!

Бат Киро, вече се моля да не си прав, но не става... Ебало си майката отвсякъде!

Прав си Кире за Москва и образованието , на Запад ако си платиш си получаваш диплома

Krasimir Manolov

Проверете мили хора здравната му министърка с кого е близка !!! Ако вондацията GAVI ви говори нещо !


More Creators