SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


РОМИТЕ ПРИ БАЙ ТОШО И СЕГА!

Направихме едно спонтанно видео с моите братя цигани от Златарица!

Провокира ни кандидатурарата за Министър по Ромските въпроси. Дали според тях е нужен подобен човек? Как живееха по времето на Бай Тодор? Какво мислят за Слави Трифонов?

Нека сами ви отговорят...


РОМИТЕ ПРИ БАЙ ТОШО И СЕГА!

Comments

ТОВА ВИДЕО ТРЯБВА ДА ГО ПУСНЕШ В Ю ТУБА

Въодушевяващо! Най-доброто видео - истинско, непринудено, докосващо сърце и душа!

Респект за цялата компания и екип.Имах цигани за съседи бяха прекрасни хора. Обаче както има деградация при новите поколения говоря от 90 та 91 ва година насам при нас така има и деградация при циганите.

Дойдоха едни такива, в съседната къща .. давах, вода , ток , пари уж назаем,започнаха да се разпореждат в двора ми все едно е техен и накрая,когато им казах, че вече мие писнало от тях, извикаха ченгетата,а ония ме глобиха 20кинта за нарушаване на обществения ред и 50 кинта щото нямам лична карта в себе си в дома си на двора. Това пред камерата е едно, поживей с тях, ще запееш друга песен!

Bravo bate kiro I vesko

много хубаво видео

Georgi Ishkitiev

Лично за мен , най-доброто ти видео до момента! Напълнихте ми душата , евала!

Димитър Войков

Да,бучакчиите...

Зодия Рак

Браво! Уникално видео!

Kristiyan Kalchev

Бате Киро каква зодия е? 😀

Bravo, respekt!!!

Бат Киро и циганският оркестър са уникални!💯 Е как да не ви се зарадва човек- хората хапват, пийват, веселят се от сърце! Браво!👏 Браво и на Веско за добрата работа 👍

навремето и аз като Сузанита щте кажа самоче аз съм на 36г и аз имах много приятели бългсри турци и цигани на село не се деляхме нито родителите ни са ни делили

Маааамууу Тава е нещо уникално Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.Нека да се знае че в България всички сме Българи нема значение дали си по мургав или по бял щтом си от България значи си Българин.Продължавойте всъщтият дух дано да има повече такива видеа

Прекрасни сте, всичко което казахте е самата истина

Бате Киро пак не те разбраха. Ето пусна видеото във ФБ и почнаха простите коментари от типа, че си пропаднал дотам, че си отишъл при циганите. Иначе админрации за видеото. Това, което казват тези хора е вярно. Нямаше необразован циганин. Задължително всеки трябваше да завърши средно образование.

❤️

Уникално видео.Забавлявах се все едно бях при вас. Живи и здрави. ;)

Ето това са циганите способни , талантливи ,артистични ,колоритни , като циганите при гас в Русия . да това са циганите но не и мангалите. В България много мангали а такива талантливи хора като във видеото са малко .

Blagodaria Bate Kiro, dostavi mi goliam udovolstvie I muzikata I razgovor ite s muzikantite ot Zlatariza

Bravo super ste

браво изкрено се изкефих и ми хареса чак исках да се присъединя

Браво

Страхотен лайф !!!

С тва ме напи. Сега давай извинителна бележка пред жената

Киро, направи видеа за Възродителния процес.

Браво

Vladimir

Браво, много добро видео

IVAN VASILEV

Привет и страхотно видео, малко жалко за Веско но...!!! Спорта създава приятелства, дружба и няма добър спортист, който да не може да танцува, да се забавлява, да изживява ритъма и динамиката на музиката!

Много истинско и готино, бат Киро! Ей тва е живота веселба да има и купон с това се запомня живота. А относно циганите са много изпълнителни, услужливи и готини. Това, че нашата малоумна политическа класа иска да ни държи разединени и озлобени един към друг трябва да ни накара да се замислим, и преди всичко да бъдем хора и да си помагаме, независимо от етноса ни, ние всички сме Българи и живеем в България! Живи и здрави!

Бай Тошо

Напълни ми душата бат Киро. Живи и здрави с Веско

Евала баце много добро само дето не искам да съм на Веско на мястото.Живи и здрави

Едно от най-силните видеа. А циганите дето си ги снимал са готини! Жалко, че тая политика на разделение взима своето.

Напълнихте ми душата , живяла съм с цигани 7-8 г знам какви истински хора са !!!! Евала Чичо Киро !

Страхотно видео! Направи ти завидях бат Киро. Това дето го имаме в България никъде по света го няма. Обмислям да де върна в къщи и се надявам да намеря с какво да се захвана. Бъдете живи и здрави!

Може да са цигани ама са истински земни хора едни от малкото останали гледам ви и си пия бирата с кеф !

Просълзих се голям клип Надявам се като се прибера да присъствам на такова събитие голямо удоволствие ще е Направи още клипове много ми хареса

Калоян Конов

Този клип го чакам от над 1 година

Hristo Zlatkov

Това видео ме развълнува много! Браво, Кире, браво,Веско! Такива спомени върна чак си и поплаках.... Дядо беше такъв-за работа или за банкет викаше циганите върбишките музиканти/Върбица- шуменско/. Браво на тези златаришки цигани, по-възрастните -интелигентни, говорят много добре и най-важното за първи път чувам цигани музиканти да изкарат песента до край 🤣🤣🤣

Набор 1968 - УВО 1988

Върна ме в моите казармени години, имам най - мъжките спомени оттогава. От всички краища на България се бяхме събрали. И точно такива веселби се правеха. Готините хора нямат етнос. Те просто ти правят живота и хубавите спомени. Благодаря ти Кире!

тръпки ме побиха на сръбската песен..така беше брейк до 84-5г. кой откъдето мине -сяда на масата у нас на шадравана от чичо -бог да го прости...хора минаващи по улицата ..ела тука да пиеш една студена бира бе....живот...

Mashala be Kire.

Q vish Kiro- braika pee.

Евала бай Кире браво🍻👍👍👍👍👍

Genadi Dimitrov

браво кирца ...много се изкефих...мен в тоя живот са ме крали само българи...сериозните кражби..дето ти отсичат краката -поне три пъти....но аз им прощавам...и господ ги прави да си говорят сами--или съдбата ..не съм сигурен все пак..

Не трябваше да пишете "роми" в заглавието, иначе тоя клип специално го чакам от миналото лято още. Евала бай Киро.

Димитър Димитров

В тия видеа ти е силата, продължавай в същия дух. Тия хора всички говорят български добре и са учили освен това знаят какво е да се трудил за парите си, обаче има едни кива хора като тия във Ветово примерно...

Александър Генчев

Евала бат Кире, в крайна сметка всички сме хора...... разединението на народа прави силата на властта... Поклон, жив и здрав!

Голямо попадение с този сюжет. Поздравления!

Ако беше минал всички солфежи, които е минал Слави, щеше да пееш доста по-добре от него! (Въобще не се бъзикам!)

И благодарение на управлението разбира се!

Като бях дете, най-добрите ми приятели бяха цигани, а аз даже не ги възприемах, като такива! Бяха просто мой приятели!! Баба ми постоянно ги викаше да ги храни и да им дава дрехи. Тогава всички живеехме заедно, като един народ! Сега се прилага принципа "разделяй и владей" ! От такива видеа има нужда народа, защото дори и българите сме разделени на хиляди групи благодарение на социалните мрежи!

evalata :)

brokeeen

Стопли ми сърцето ! И аз много се имам с циганите ,вярно имам да взимам някой лев ама връщат хората и то с горница ,без да им искам! Настръхнах от видеото ,така трябва да е навсякъде бате Киро в България , така е било винаги и така трябва да стане пак! Много е прав човека ,че нарочно създават разделение. Браво за видеото ,разчувствах се истински ! Живи и здрави !

Rusi Vasilev


More Creators