SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


СЛАВЧО ВАС МОЖЕ ДА ВИ ИЗЛЪЖЕ, НО МЕН НЕ!

Здравейте,

В това видео ще ви разкажа малко вътрешна информация как се купуват гласове за дадена партия. 

СЛАВЧО ВАС МОЖЕ ДА ВИ ИЗЛЪЖЕ, НО МЕН НЕ!

Comments

Бай Киро, вероятно си гледал на Кирил Петков и Асен Василев интервютата, сами си казаха как при тях са идвали хора и са им предлагали пари за кампанията, ама ако можело еди кой си да влезне на някое избираемо място. По техни думи са отказали, но така или иначе, ти потвърждават думите изцяло.

Nikolay Daskalov

Слави Трифонов за правото да стреляш в защита на частната собственост и в защита на живота на семейството - да го видим сега когато влезе в парламента ... дали ще си спомни това!? https://www.facebook.com/STTrifonov/videos/в-подкрепа-на-д-р-димитров/1781133528861493/

Рядко пиша. Моля те, продължавай с всичко, което правиш. Често си пускам видеата ти само за си включа здравия разум и да не се поддам на медийната пропаганда. Не си номер 1, единственият си!

Iglika Koleva

Хайде покани го Любчо на лайв във вас, и после може да му направиш гости при Розмарин

Така е както казваш, но намери начин всичко да стигне до по голяма аудитория.

Правси такава им е схемата знам за хора които бяха накарани да купуват гласове за боко даже някои го беше държал във пандиза понеже искаше даим вземе бизнеса и като видя че няма да може ги пусна със уговорка даму усигори даден брои гласове

Казвал е че ако сам не си помогнеш няма как да стане. Не трябва да чакаш някой да мисли за теб, защото ще го прави само тогава когато има полза. Всичко във власта ще се повтаря докато повечето хора не го разберат, но това скоро няма да стане.

Точно демократична България е неговата партия. От дядо ми знам че този Христо Иванов е негов човек и даже май по негово време е имал връзки с власта. Проблема е че почти никой не го знае и затова няма как нищо да стане. Затова винаги го казвам- винаги проучи за този за когото ще дадеш гласа си. Всичко- връзки с власта, дали са били във власта и т.н

Бат Киро иди при тоя охлюв Жечев и онази повредената и им затвори вечеринката, че за нищо не стават....

Кире,отново те анализират в "Бахти великия подкаст"...онази малката,която всъщност не била толкова малка...с една дума поканиха те на дебат за социализма а също така и темата Илчовски...

Georgi Pavlov

Дявола влиза през джоба

Mariqn Valchev

Помогни си сам да ти помогне и Господ .

Бат Киро пак си прав.....гласувах за тоя Слави,дадох последен шанс и повяряах че нещо може да се промени.Уви наистина сменяме ебача и повече никога няма да гласувам

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Благодаря за видеото и за това че ни светна как стоят нещата в политиката Трябва да си опичаме акъла.

Съгласна съм в цял свят е така.Но се краде яко у нас!И при Бай Тошо се крадеше ама с мярка!Разликата между пладнешки обир и умерена кражба т.е да има и доволно за народа е от небето до земята.Така мисля аз.

А дано, че и мен вече ме съмняват от известно време..

Не можем да отречем обаче,че правителството на Радев организира най-честните избори в историята на България след 90-та година.Циганския вот в махалите е от 50% на 4ти април до 5% на тези избори.Главната заслуга е на Бойко Рашков.На черното не можем да кажем бяло.Кире,направи видео за "медиците",които протестират в защита на милионера Балтов.

В.П.

При ИТН това не важи! Не мош ма убеди по никакъв начин! Времето ще го докаже със сигурност! Стой и гледай,че няма да излезнеш прав!!!

Излъган си...

Ето работата колко хора сме тук и как така не и се вярва на хората. Как от някъде не се чу Има Такъв Народ да е дал пари на някой да е купувал някой.Харесвам те бат Киро и си те следя доста неща ги знаеш и е неоспорим факт . Сума ти пъти се видяхме с ИТН и никой и дума не обели за пари и подеяния .Ние работехме безвъзмездно без да ни е обещано нещо да не говорим за пари .Лично аз и вярвам че само те имат лостовете да обърнат нещата в полза за населението на България а не в полза на управляващите

истината боли ...браво проф. брейк..осветли омертата на политиците...

Още на Ал. Божков от кабинета на Костов му викаха мистър 10%. Сега вече 10% и за добър ден не стигат!

Hristo Zlatkov

Виждал съм хората на Иван Костов във Варна. Мисля че сега са под името ,, ДА България ,, или Демократична България,, . От София изпращат човек който води кампанията и организира всичко - срещи с медии и хора. Ръководеше се кампанията на Николай Недков за кмет тогава. Нямате си на идея как ухажват циганите, но в крайна сметка , който даде пари - той им получава гласовете. България е зле , защото повечето хора имат къса памет , циганите избират вместо Нас и хората не се вдигат като са излъгани и на Власт са едни и същи боклуци ...

И как могат да се променят нещата според теб?

Точно така е аз също познавам такива

Dessislava

Потвърждавам!

Мелодията на място брао Веско!

Добро видео Кире, Благодаря.

Aleksandar Antimov

:D hrani gii

brokeeen


More Creators