SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ПОМОГНАХ НА СЛАВИ И ИТН!

Искрено съжалявам, че сгреших преди 1 година и накарах доста хора да платят 78 ст. за телевизията на Слави Трифонов!

Преди говореха, че няма да си сътрудничат с партиите на статуквото, сега друга песен запяха...

Вижте повече във видеото.

СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ПОМОГНАХ НА СЛАВИ И ИТН!

Comments

Бат Киро, смени тоя стил с потника ... облечи една тениска, като нормален човек, хвърлу го тоя потник от видеата, тренирай си с него, но като снимаш обличай тениска

Надявам се, че четете и стари коментари :)

Iglika Koleva

Късно се включвам, но искам да споделя. Радвам се, че някои видеа са снимани навън, сред прекрасната природа и уникалните гледки из търновския регион. Някой път се улавям, че само тях гледам :) Имаме имоти в Родопите, южното черноморие и пловдивско, но родом съм от Русе и нищо не може да замени чувството, че принадлежиш някъде, носталгията е убийствена понякога..

Iglika Koleva

Бат Киро аз съм един от първите които се абонира и главната причина беше тренировките. Взе да ми писва да гледам и слушам за вируса и политика,не е моето това и затова ще се абонирам с удоволствие пак когато сметна че видеата ти са ми интересни. Жив и здрав бъди:)

ИТН са досущ ГЕРБ от миналата година в това видео https://www.facebook.com/polina.paunova.5/videos/846635179589466

Браво, бате Киро! 👏 Гледах новото ти видео. Чест ти прави, че помагаш на млади таланти и ги популяризираш. Симпатично момче и глас има, дано да успее да се реализира в България, пожелавам му го от сърце!

Слави Трифонов за правото да стреляш в защита на частната собственост и в защита на живота на семейството - да го видим сега когато влезе в парламента ... дали ще си спомни това!? https://www.facebook.com/STTrifonov/videos/в-подкрепа-на-д-р-димитров/1781133528861493/

Незнам колко знаете за сатанистите масоните и рептилите доказано от много хора на земята , как пият кървчицата от малките дечица , за вечна младост. Всички от тях са без семейство или пород.Те си имат хора от всички държави от правителства до организации...за тях парата няма вредност. За тях е власт и мощ преди всичко. Слави що нещо ми показва че е в техния елит????

Ти си значи наистина олигофрен, щом след всичко което ти показа Брейка казваш без аргументи...

Едно време БСП беше дала на Шамара пари да плюе ГЕРБ И БОКО, сега точно на това ми напомняше и ти...плюеш без каквито и да е аргументи...клекна пред Любо 😉

Аз не вярвам че си взимал пари от партии, защото ти нямаш клипове с политици, а имаш един приятелски разговор с Костадин Костадинов. Ако се оповава на това Няма съд в който да те осъдят.

Бат Кире нека Любчо покаже доказателства в съда и същия ги приеме, тогава 90%ще повярвам че е така.

Хайде Любчо знам че имаш тук акаунт, гледай да не налиташ много че сме все пак 21 век и не трябва да сме такива хора... Помисли но мисля.. че съм прав.

Любчо Търговишкия иска да се закача с теб за да вдига рейтинг, макар че подкаста му е зле без никакви доказателства, напъва да му обърнеш внимание.

Здравей Киро! Искам да стисна ръката ти!

По принцип не чета коментари, ама в твоя се зачетох и не съжалих - много точно и ясно го каза, както и аз го мисля, Браво! Жив и здрав бъди и Бат Киро и Веско също!

Кирцата винаги е казвал, че и Възраждане да влязат, и те ще се завъртят на 180° И аз симпатизирам на Възраждане, но няма да ме учуди, ако и те се извъртят.

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.Това е точно изказване Много Ясно Продължавайте по същият начин да ни посочвате скритите детайли Хайдушките далавери в политиката

Кире,незнам колко си убедил за слави но не и мен и тези на моята възраст които помним.. Каналето, "да изметем комунягите", пръв приятел с борците, когато застрелва Васил Илиев, той е отивал на среща с Слави.. После, Жан Виденов, "7/8 и си паднала"... После, нелегален с Хъшове, спонсориран от Илия Павлов.... И царя на бял кон,съответно и награда за Слави, бтв,продуцент на всички по значими музикални изяви, всеки ден в 10 вечерта в дома на всеки българин.... И изведнъж той не бил статукво..... Така че, и безплатно не бих го гледал.. абониран съм за теб, не, че ще науча нещо ново... а, че казваш неща които мислиш, и не те е хванала амнезията и ако печелиш, от истината.. Дай боже, повече хора да го правят

Georgi Pavlov

A защо не си създадем сами условията?..... Аз живея повече от 20 години, материално не мога да се оплача.... Но не всичко опира до пари, жалко, че човек го разбира късно.... Нашите прадеди на гола поляна са създавали тяхните си условия, само че за това се иска смелост. колкото повече пари, човек е по зависим и страхлив, затова тук всичко се надпреварват да се ваксинират.... От страх, да не загубят работата си, службата, да не би случайно да пропуснат почивката.... А и кръвния данък който плащаме, децата ни едва ли ще се върнат

Georgi Pavlov

Благодаря!

https://zona98.com/3259/sasho-dikov/. Отворете линка и гледайте. За каква лъжа става реч от страна на Славчо. ХЕ ХЕ ХЕ. Да се смееш ли или да плачеш. Славчо избра БСП и ДПС. Кажи си го бе Славчо. Мъжкари те така правят Кажи,,, Да Сашо Диков е прав,,,

Приятелю, нещата са пределно ясни по неговата логика. Всички тия лайнарници трябва да бъдат затворени, ако не и по лошо - ликвидирани. Трябва революция и то е от ясно по ясно. Само че ние сами трябва да го осъзнаем това. Ако той започне да говори във видеата си за революция, нали се сещаш какъв ще е отзвука? 90% ще го изкарат ненормалник. Нещата ще станат бавно очевидно, но се надявам ще станат. До тогава.. Сме единици..

Мачкай Кире!!! Корнелия е толкова гладна, че не знае какво говори от кеф. Тя сега ако не подкрепи Славчо и тая партия до 10г я няма. Тя от избори на избори с по 3% пада.А се говори, че партията и е натрупала огромни задължения. ДПС няма какво да ги коментираме. Те винаги са били на всяко гърне похлупака. И прав беше Сашо Диков като му каза на Славчо право в очите, че без БСП И ДПС няма да стане да изчегъка ГЕРБ. И така и стана. А Славчо се кле цяла вечер, че с трите партий коалиция никога.

и по твоята логига какво трябва да се случи , ако сме всеки за себе си какво ще стане , кой ще ръководи държавата ? всички сме наясно че политиката е превърната в мръсна игра , и точно това е думата , игра . не знам ти как виждаш нещата , влизаш в парламента посочваш кой е олигофрен и го затриваме ? дълга тема , но не ми се спори .. единствено ми харесваха видеата ти за "ковито" , там поне имаше някаква логика в думите ти ... последен месец абонамент е това за мен , съжалявам но не предлагаш нищо ...

Някои ако смята да ходи на море да отива че до средата на авгост смятат да затварят сезона

Neka razberat koi gi dopusna Peevski, Boriskata, Kostankata;)) Az shi vi kaja;)

Batko e tuka, za da usetqt izobilieto..

Bai Kiri ne se trevoji

Много бързаш със заключенията!!! Нещо не си доразбрал за политическата ситуация! Преувеличаваш нещата! Стой и гледай как няма да излезнеш прав!!!

Важното е, че се демонтира модела 'Борисов- Пеевски'!

Viktor

За българите в чужбина могат да се кажат колкото хубави, толкова лоши неща и то това е много дълга тема. А колкото до (управляващите) си много прав, даже не знаеш колко си прав и за помията от (запад). А иначе много хора бихме се върнали в България при определени условия, но така или иначе обстоятелствата ще накарат мнозина да се приберат дори да не го искат.

Отново добро видео

Когато Нео попита Морфео какво е Матрицата той му каза, че ще му покаже само истината каквато и да е тя. Тази, нашата е тъжна но пък истинска.

Тъжно но пък истина

Така е бат киро

проф. брейк тия на слави са комплексари и ще търсят начин да те ударят някакси...иначе си прав отвсякъде..особенно за новия и пореден щам и произтичащите от тия глупости мерки..

ДОБРЕ БЕ ХОРА И НИЕ БЯХМЕ В ШИБАНАТА АНГЛИЯ РАБОТИХ ДВЕ г.НА 1мин.РАСТОЯНИЕ И НАРОЧНО ХОДЕХ С КОЛА ДА ДРАЗНЯ ВЕЛИКИТЕ БРИТАНЦИ И ВСЕКИ ДЕН МА ЗАЩО С КОЛАТА ОТСРЕЩА ЖИВЕЕШ ЗАЩОТО МОГА НАЙ МНОГО ПРОБЛЕМИ ИМАХ СЪС БЪЛГАРИ ЗАВИСЛИВИ МЪРЗЕЛИВИ НЕЗНАЕЩИ НИЩО НО АЗ В ЧУЖБИНА ПОВЕЧЕ НЕ ТУК В БУРГАС Е РАЯТ ИМА ВСЯКАКВА СТРОИТЕЛНА РАБОТА СТИГА ДА МОЖЕШ УСПЕХИ НА ВСИЧКИ ЕДИНИЦИ👍

Ти на колко години си?

Не вярвах че ще спечели партията Има такъв идиот . Е сега си е** мамата. Жалко че много се излъгаха че ще оправят България. От началото казвах че са мошеници.

Защо тогава не апелира да се гласува за Възраждане!?! За останалото си прав, но...

Stefan Vasilev

Благодаря бат Киро! Да забелязах завоя на ИТН. Борисов иде пак, за съжаление....

Vladimir

С теб сме до края.

Изаключително Тъп Народ

Киро, живея в чужбина и познавам много българи в чужбина, рядко съм чувал някой да се задържи на работа на която да пътува толкова време. Като за начало може колкото да си намери работа. Аз живея на 12 минути с кола от работа. Баща ми на 20. Майка ми на 15.... Не не мия чинии и не чистя кенефи... Хора всякакви има в чужбина, и умни и прости... Не съм избягал, аз съм си решил къде да живея и защо.

Човека не стига , че пак позна какво ще стане, а пак коментирате… Като не ти харесва се махай от тук! Никой не те задължава да си тук. Лично аз съм се абонирал заради него, защото говори истините такива, каквито са!

Има такъв Прост народ. Затова сега ще сърбаме това, което сме си надробили!

Ха,ха и.т.н. е много точно попадение. 😀😀 сега сме в епизода Облякал се Илия …..

Кабинет на малцинството няма да има, защото никой няма да го подкрепи ,итн излъгаха,те са от статуквото всичко го знаят,и гласоподавателите им се чувстват излъгани!

Подходът да се сравнява "казаното преди" с "казаното/направеното след", към който се придържаш, Кирчо, е правилен. Когато изречението завърши с "и т.н.", интересното предстои.

Човек на чест, човек мъжкар и все пак критичен към самият себе си! Да, има и такива моменти, но все пак ти излезе с лицето си и винаги го правиш с риск да сгрешиш в анализа, но едно е вярно, твоите анализи са 90% верни, особено за социализма на Тодор Живков! Римляните са го казали -Humanum errarum est! Човешко е да се греши, а и това твоето не е голяма грешка и аз вярвах...продължавай напред. Поздрави!

Няма как да греши. Слави и компания се обърнаха на 180 градуса и излъгаха всички. Време е да си отвориш очите. Ако този направи кабинет ще ни затрие тотално.

И какво като пуснахте тия видеа, че няма да правят коалиция? Те и сега не са тръгнали да правят. Кабинетът ще е изцяло на ИТН, но ще търсят подкрепа за гласувания, защото иначе трябва да правим избори трети път.

Напротив бате Киро. Ти сам каза, че Слави и компания ще се отметнат и те го направиха. А след това видео ти направи доста други и показа какво става и ще стане. Не бива да се ядосваш. А това, че не те слушат си е техен проблем. Ще ядат хурката. А че ще стане по-страшно, даже и аз не знам вече колко ще е страшно , но ще си изкаме Бойко обратно! Все пак такова правителство няма да устоска. Слави не се изложи, той се насра още преди да е влязъл във властта.

Малко почна да се осираш. Честно. Ся аз ще съм от олигофрените дето ще ги плюеш в следващото видео и боклуците които според теб и тук са се навъдили ама се осираш. А и само незнам що си мислиш че заради теб някой се е абонирал. И само внимавай след една година да не искаш пак да си изядеш езика заради това че случайно пък хората на Слави са направили нещо

Кире не спря с тази Анти Слави пропаганда от преди изборите ,ме до днес ! От ден първи съм ти абонат но смятам ,че малко в повече акцентираш върху това! Всеки има право на мнение но до сега не беше правил чак толкова много поредици видеа Анти Слави! И да за много от нещата си прав но времето ще покаже ,че и за много грешиш!

opa sipi im pak edno hubavo na tiq

brokeeen


More Creators