SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: РАНО ИЛИ КЪСНО ИЗЛИЗАМ ПРАВ - 2 АВГУСТ 2021

Здравейте, днес от 20:30 часа ще направим LIVЕ и ще коментираме актуалните теми от последните дни.

Ако имате въпроси към Бат Киро, задайте ги в коментарите под този пост. 

LIVE: РАНО ИЛИ КЪСНО ИЗЛИЗАМ ПРАВ - 2 АВГУСТ 2021

Comments

Става въпрос за Веселина Георгиева - първата съпруга.

https://www.24chasa.bg/Article/887117

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте и Благодаря за лайфа

Ризото е тъпа...))

Ех, това Рози! Не бях я чувала, но покрай бат Киро и аз научих за нея.😆 Добре си е жената- добре изглежда, малко трудно ѝ се разбира заради акцента, но не пречи. И аз я харесвам 😅

Florida

Ако се искат с Розито, да се вземат 😂

Здравейте фамилия, поздрави от Испания. Бат Киро както и преди ти казах не позна с цирка К19, в Европа започна от първи юли, в България се спасявате все още защото няма правителство и спасители. Само че като гледам тоя нещастник математика всеки ден смята ,значи и в България до две седници цирка започва. Между другото мене най ме дразни тоя лигоч математика от целия ЩАБ. А на Бай Шиле няма ли кой да му натроши главата докато се разхожда из София, че и тоя спасител се изказва по три телевизии на ден много и много дразни.То и тоя предател здравния министър с тия заповеди направи така че които живеят в чужбина да не могат да се приберат да си видят близките. Според теб откъде толкова лумпени в световен мащаб спазват мерки и са насрани? Тука в Испания е ясно над 50 процента нямат седми клас, под 25 процента имат средно образование, тука са най насрани в Европа ти поне си бил в Испания и си видял с очите си за какви идиоти,лумпени,некадърници става въпрос.То и затова които сме с малко акъл и професия изкарана в България тука живеем по добре от тях и изкарваме повече пари от тях. Ебаха майката на туризма но хотелите викат пълни сме на 100 процента а те само 30 процента отворили и то точно там където си бил и ти по Бенидорм . Отделно цените никой покрай тая нова болест не си дава сметка за какво става въпрос , всичко се вдиги, основни продукти,горива, наеми , жилища . А лумпените в България чакат поредния спасител докато в световен мащаб цената на живото се увеличава и интересно че никой не протестира, всички се предпазват от Делта К19.

Valentin

Кое точно те кара да искаш приемането на еврото? То няма ли да съсипе и малкото ни останал суверенитет? Какви плюсове има?

Здравейте момчета! Бат Киро, днес пуснах да гледам олимпиадата с жената и даваха вдигане на тежести- жени. Имаше два индивида, които си бяха чисти мъже и в крайна сметка се оказа, че едната жена преди е била мъж, който е участвал на олимпиада и е печелил бронзов медал, и днес пак спечели бронзов медал пак, ама като жена.... по-отвратително нещо не бях гледал! Та въпроса ми е - би ли се учудил, че този хубостник е американец и учудваш ли се изобщо от този позор

Още една вълнуваща и интересната вечер заедно ! Благодарим !

Krasi Hristova

Бат Киро какво мислиш за групата Ъпсурд ? И другото,което искам да кажа е, защо хората си мислят, че в другите държави извън СоЦ блока е било лесно и достъпно пътуването ?

Бат Киро, защо според теб процента гласове за партията на Божков излезе и двата пъти толкова нисък и какво мислиш за гнусотията, която се случва на българското Черноморие? Кой държи плаж Перла, където 750мл вода струва 6 лева?

Plamen Petkov

Жив и здрав Киро продължавай все така.

Станислав Найденов

кажи нещо за филма на въргала-шменти капели...

Съгласен ли си с постановката на Сталин : " Ест человек Ест проблем .... Нет человек ... Нет праблем ... според мен е малко груба но явно само тя работи ...

Krasio Velikov

Бате киро живея в Англия моят въпрос към тебе е да се връщам ли в България мислиш ли че там ще бъде по добре за семейство и реализация

Младежи, слушайте бат Киро, евала много точен анализ. Поздрав и поклон от патолога.

За илчовски става дума

Наскоро видях някакво допитване в ютуб на оня жечев където 60% вярваха че оне селски интригант казва истината. Що за публика имат тия двамата с роузито

Мислиш ли че след време,България би се стопила до 1 милион ?

Деница

Здравей те бат Киро и Веско. Гласят ни след няколко години да ни качат на електрички. Според мен това ще е поредното поробване на хората. Използването на такива автомобили ще оскъпи живота на всички тотал. С тези нови технологии смятам че ще има и още по голям контрол и наблюдение на населението, дори най вероятно ще могат да ти спират онлайн тока на автомобила ако не си си платил сметката за тока. Кире мислил си за тази еко набутвация?

Веско, ти ли изтриваш коментарите или изчезват сами

Valentin

Г-н Брейк, благодаря за отговора , профилът е на приятелката ми !

Kristina Kancheva

Бай киро вярваш ли че българите в чужбина някога ке се върнат удома. Много често слушам че в европа са отишли младите и интелигентни българи, но като гледам че в тая мизерия те продължават да седят там, най вероятно болшинството са по големи идиоти и от българите н българия

Много добър съвет! Браво!😂

Chukai

"Paren kasha duha" Opichai si akula. Chukai I bqgai.

Не мисля, че Бойко бачка със Слави, виж как всички медии на Бойко серат и пикаят по Славчо и неговите хора. Много ме съмнява, че се опитват да правят нещо като в Америка. Нали и там всички сраха по Тръмп и зорлен му закараха електорат. Дали не могат и тука да ни спретнат едно такова шоу?

Suvet Kim Vesko

Здравейте и на двамата според теб бат Киро колко пари трябват да живее ш в България сам човек на квартира.И какво мислиш за старите или новите коли за или против? Благодаря

zdraveite bat kiro i vesko.kakvo mislish za globalnoto zatoplqne i ne e li poredniq cirk v koito ni karat da vqrvame.

от хасковската група, здравей , бат Киро , гледам те от няколко месеца и на 90% съм съгласен с всичко, което казваш в клиповете както тук , така и в youtube, освен това , че всичко е лумпен. Вярно е, че има много такива, но има и много кадърни и свестни хора. Искам да напиша нещо за туризма и потенциала на България. Ходил съм в Испания, Англия и Гърция. Живея и уча в Германия и след като напуснах България, осъзнавам какво всъщност имаме като страна и колко сме откъсани, че постоянно се плюем и гледаме в чуждото канче. По природа сме много по-красива страна от Испания. Хората бъркат често красотата на градовете с красотата на природата. По природа сме много над другите страни, но градовете ни са грозни - всеки си санира както реши, няма подредба и добро градоустройство и т.н. , което носи лоши впечатления. Преди 2 години ходих в Ибиза, там мога да кажа, че е нищо особено. Отново е пълно с пияни англичани, но разликата е, че са по-богати и курортът привлича по-високата класа, но нищо особено- дори останахме леко разочаровани, защото очаквахме едва ли не нещо невиждано и нечувано, но уви. Искам да кажа също , че България може да развива всякакъв туризъм, което на никоя страна от Европа не се отдава колкото на нас и Франция. Водещи страни при летен морски туризъм: Испания, Португалия, Франция, Гърция. Водещи страни при зимен снежен туризъм: Франция, Швейцария, Австрия. И в двата вида туризъм не сме първа сила, но с правилния подход можем да направим чудеса. Май се налага всеки българин да излезе от страната, че да разбере къде се намира и какво има.

проф.брейк и адашчето -наздраве...бъдете живи и здрави...

А не, не става въпрос за същия (васко далаверата), моя човек се казва валентин.

Здравейте Кирчо и Веско!в цяла Европа има протести срещу ваксинирането,нито една телевизия в територията България обаче не ги показва,манипулацията е тотална.Кажи ако обичаш на лумпенизирания ни народ ,че ако сам не се пазиш и господ не може да те опази и всичко се прави за пари и подчинение.

Почти винаги съм гледал лайфовете и се обеждавам по въпросите, че и тука в пейтриън хората са страшно тъпи. Защото не може 100 пъти да им повтаряш едно и също и пак да те питат това. Хубаво няма да дойде!

Кире да сте живи и здрави с Веско и семействата, нямам въпроси , живи да сте

Aleksandar Antimov

Един приятел не постоянно играе видео-игри,как може да спре на 26години е и не е барал жена

Бат Киро. На 33 съм, вземам прилични пари, работя относително интелектуална работа на компюър. Винаги ми се е отдавало, но съм на път да прегоря. Не знам далавера ли да търся с това, шлосер ли да ставам, но ще си съсипя здравето ако още няколко години карам плътно на екран всеки ден. Какво би посъветвал мен и други в такава ситуация?

Бат Киро стана ми интересно от коя партия е този твой приятел, който е депутат и му предлагат апартаменти и стая в хотел?

Толкова ли е трудно да се съберат 400/500 хил. човека пред народното събрание и да пометът всичко живо вътре ?

ДОБЪР ВЕЧЕР.ЗА ТАЗИ ВЕЧЕР ИМАМ ТРИ ВЪПРОСА.КАКВО МИСЛИТЕ ЗА БАРЕТИТЕ ? КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ГРУПИРОВКАТА ТИМ? КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ГЕОРГИ ВЪЛЕВ И ПЕТЪР СТОЯНОВ СУМИСТА И ЗАЩО СА ГИ ВКАРАЛИ ВЪВ ЗАТВОРА ?

Георги Гергов пловдивският панаир

Evgeni Staychev

Бат Киро ти май поне имаш климатик :D

Бат Киро я кажи че много лаеше… къде Бойко се връща на бял кон, че аз не го виждам???

Бат Киро, поздрави с хейникен и запалена скара от 22рия етаж на Зона Б5 София, ако те принудят да си на самотен остров и може да пушиш само трева или наргиле, какво би избрал? (не може да кажеш нито едно от двете) :D

2018 ,На Албена ханпнах цаца за 16 лева порцията и шопската салата 10 лева една шепа , след това трябваше да бягаме от бездомни кучета :D

Поздрави от столицата, от двата тигъра Митака и Ивака - тренера по баскетбол! Нищо няма да ви питаме, само искаме да ви поздравим и пожелаем да сте живи, здрави и все така поучителни към младите! Все пак, без да се сърдиш, ще има ли среща или разговор с Илчовски, за да приключи въпроса един път завинаги?

Кире Иво Сирумахов ще излезе най умен от тях. Защо не пожела да влезе в този Батак?

Още едно мнение да дам, работя с български фирми в сферата на сигурността, да им обучавам работници, техници. Ами няма никой, най добрия студент в Русенския университет не можа да различи удължител от кабел за интернет и го изгоних. Много е прав Бат Киро че като се прибереш от чужбина ще изкарваш пари ама трябва сам да работиш защото няма с кой и лошото е че няма и кой да обучиш

Valentin

И още един въпрос: и така не разбрах за какво си бил в Испания?

Стефан

Да Тошко от има такъв народ ми мяза на Гьобелс , а Слави взе да ми заприличва на Хитлер . Жалко за България. Осъзнавам че си прав за пасмината, но след като тя падне идва и нашият ред . Това ме притеснява. Когато затвориха всичко се намериха хора които ми казваха ,, Стига си протестирал , всички страдаме ,, демек и Аз да съм от стадото..... ... Писнало ми е мижитурки Бай Киро .

Бат Киро гледах клипа на Жечев там Илчовкси казва че скоро ще изкара имента и разни други компромати. Главата си слагам че тоя няма нищо да изкара и нищо няма да каже той е като куче което само лае, и като стане това , тогава питай пак Жечев

Мнение за олимпиадата, ако може. Благодаря

Здравейте бунтари :). Поздрави от патолога. Въпрос към Киро: не смята ли, че нещата за промиване самосъзнанието на българина е започнало много по-отдавна, много преди 1989г.? Интересно ще ми е да чуя мнение.

Бате киро здравей възхищавам се на хора като тебе взимам пример само от един човек и това си ти поздрави и на веско да сте живи и здрави и само напред успех големци

Мен са ме заплашвали гербери през посредник. Оставих коментар на клипа на Жечев и Роузи , че Илчовски лъже , най малкото заради това че те са Врагове уж на същия , защо да му помагат ? Според Мен са го заплашили да не ходи, най малкото защото му знаят кирливите ризи герберите, правили са мангизи заедно , за наша обща сметка.

Бай Киро,казвам го пак ,новия човек на Сащ е Радев и служебното правителство.Няма да има коалиции и парламент,на есен пак няма да изберат никой и служебният кабинет ще управлява.Ти как мислиш?

Моля те, сподели кои според теб са кукловодите. Благодаря!

Iglika Koleva

Бат Киро, какво мислиш за моят Проекто кабинет на Суверена Премиер министър: Росен Миленов Министър на вътр. работи: полк. Николай Марков Вицепремиер и министър на социалната политика: Ренета Инджова Министър на правосъдието: адв. Велислав Величков, Румяна Ченалова, Елена Гунчева Министър на енергетиката: адв. Албена Белянова Министър на транспорта: Владислав Панев Министър на финансите: Министър на икономиката: Министър на образованието: д-р Костадин Костадинов Министър на външните работи: Велизар Енчев Министър на регионалното развитие: Пламен Пасков Министър на младежта и спорта: Киро брейка Министър на здравеопазването: доц. Мангъров Министър по еврофондовете: Константин Бачийски Министър на културата и българите в чужбина: Николай Колев Босия Министър на околната среда и водите: Патрик Смитьойс Министър без портфейл: проф. Иво Христов СЕМ: Асен Йорданов, Атанас Чобанов/Бивол/, Люба Кулезич, Светла Петрова, Веселин Дремджиев, Сашо Диков Главен прокурор: Георги Георгиев БОЕЦ

Кире остави ги тез мършляци. Илчовски, М. Манолова, адвокати, Бабикян. Пълен фарс. Стари курви нов бардак. Славчо пък дава интервю облякъл се като стар сейрджия на стрелбище и оправя човечета та на тези дето обстрелват човечета та а хората чакат памук. Въпросът ми е работите ли по въпроса за интервюто с Ж. Виденов. Там е истината за Сорос и И. Костов.

Добър Вечер професор Брейк. Въпроса ми е: Свърза ли се със 100 кила и би ли направил клип с Тодор Славков, ще бъде голямо шоу ако стане ? Другият ми въпрос е към Веско: ако пускате музика за фон по време на стрийма, ще спрът ли стрийма за авторски права ?

Добър вечер на екипа. Кире, преди няколко дни се запознах с едно момиче което ме хареса и искам следващите дни да я изведа на първа среща. Въпросът ми е какво да направя за да я впечатля. И по темата- добре е Бойко да е на власт докато цирка с вируса свърши, щото благодарение на него почти нямаме мерки и западните простотии по-бавно идват.

Г-н Брейк, страхотен сте ! Недейте да се ядосвате на тези, които Ви провокират! И един въпрос какви са Ви плановете за развитие на канала в пейтрион/ютуб ?

Kristina Kancheva

Имате ли мнение към една история свързана сТатяна Томова която е била жена на Едмонд дьо Ротшилд, който се заканва да затрие България до 2030г. заради развода с нея Благодаря

Здравейте, поздрави от гр. Белене

Здравейте, Бат Кире, Веско и г-жа "зад Кадър"! :) Наздраве от мен! :) Бат Кире, понеже в един от предните лайфове беше казал, че каквото изкараш (като пари) го обръщаш в евро, то питането ми е следното: Мислиш ли, че еврото е надеждна валута, след като падне валутния борд и като цяло добре ли е в момента да си обръщаме част от парите (не всичките) в евро, понеже след 2-3 години като (и ако) приемем еврото, казват че цената му ще се покачи и цената на едно евро ще е от порядъка на 2.50 - 2.60 лв., (най-малко) а не 1.95 лв. (колкото е в момента)? Въобще - какво мислиш за влизането ни в еврозоната като цяло? Благодаря и поздрави! :)

Иво Иванов

Уж свободните и алтернативни медии и Те започнаха да подкрепят ваксинацията и да тръбят че било полезно. Тия фармацевтични компании източват държавните бюджети които Аз и останалите глупаци пълним и тъй като гледам май ще има ваксинации без край.

Не се чува климатика, добре е звука

Добър вечер, г-н Брейк

Kristina Kancheva

Каква ще е следващата стъпка при пландемията? Моето предположение е, че ще "дикажат", че ваксините не са все силни, особено заради новите щамове, но намалява заразността. За да предпазим възрастните хора ще наложат задължително боцкане.

Поздрави от Варна ! Все повече чуваме и Ни подготвят , че деца на неваксинирани родители , няма да се допускат до ясли , детски градини и училища. Аз не искам да се ваксинирам , жена ми също. Почват и с мерките гадините. Кунчо пак е по телевизията да дава ,,експертно ,, мнение. Долни копелета..... Смятам , че обявяването на пандемията трябва да се атакува в административен съд. Не намирам желаещи да го направим , сам трудно , но не и невъзможно....

Поздрави от Силистра сити бат'Киро поздрави! въпроса ми е следният : Кога " Еврогейския " съюз ще спре да трови редовите граждани / селяне със закони и правила които са в разрез на нашите интереси ? В крайна сметка се питам много пъти какъв е келепира за нас от това членство в " Еврогейският съюз " вече с това ко'ви не можем да се движим и свободно из него ....

Krasio Velikov

Здравей бат Киро какво мислиш за Карл Маркс

Добър вечер, моят въпрос към Бат киро е. Според теб кой е по-голям измамник,Славчо който раздаваше безплатни дискове на ку ку бент,и правеше концерти, или Бойко който цяля година ни показваше как се шофира

Бат.Киро нямам въпрос,просто една констатация! Много ме мъчи представянето на нашите олимпийци,такъв лош материал,такива безхарактени плужеци! Аз,бивш гребец в ЦСКА после служих в ,Враня по-мое време за да сложил червения янцуг ни избираха от стотици други всички ги беше страх от нас! Такова дъно не сън вярвал,че ще стигнем,дано ,дойдат по добри времена наздраве!

Kiril Delchev

Бат Киро наздраве на компанията. Мнение за Коко Тайсъна при Цанов? Агитира едва ли не за приемането на тестостерон, кажи си мнението, моля те? Много започнаха да те нападат, и да се опитват да покажат уж "схеми" за измами, твоята позиция? И за забава: даваш ли Веско за мъж да Роузито?

Добър вечер от Рединг, ако може многоуважаваният от мен професор Брейк да усветли малко събитията около разпадането на СССР или разпускането му от един според мен предател и как така съветската система го допуска това някак си без ропотно , бих се радвавал да чуя твоята версия като съвременник на събитията защото съм сигурен че ще се различи от официалната пропаганда. Благодаря!

Plamen Petrov

Здравейте и от мен Бат Киро и Веско.Политиката не била мръсна ако не се извършва от мръсници.Кой ги вкарва в листите?Откъде идват мръсниците и защо предпочитат политиката за терен на своята дейност?Има ли кой да разчисти?Има ли кой да вкара чистота и святост в политиката ?

Деница

Здравейте! Бат Киро, вдигнах тежко и ме сецна кръстът. И друг път съм имал този проблем и съм се оправял чрез разтягания. Разтягам се преди и след тренировка, загрявам. Не спирам да тренирам. Чукам гаджето. Какво друго мога да правя, за да минава?

Здравейте, бай Киро и Веско! Много ми е гадно да гледам мърши като Любо Жечев и Маргари, Роузмарин или как беше. Тъпо е!? Когато ти се трудиш и създаваш нещо и идват паразити да ти крадат от хляба. Не е нормално... Отделно съм студент по медицина и съм в кофти ситуация, понеже хем искам да помагам на хората и да ги лекувам след време, хем знам, че има някаква далавера с Ковид и тия по-старшите от нас крият нещо. За ваксина и дума да не става. В медиите много въртят и мажат. Ако бяха излизали само грамотни хора нямаше да е така, но за съжаление позволиха много хора да дрънкат глупости. Като цяло риска си е за мен и моето семейство, ама сега става интересно, понеже новия вариант е по-"масивен" и по-"венозен". Имам чувството, че се планира нещо в световен мащаб, нещо голямо, което ще промени Света към много по-лошо. Начинът по който затвориха всичко навсякъде в всички държави, после африканския президент как умря от инфаркт, а само той казваше, че няма Ковид... Цялата работа е много съмнителна. Да, фармацевтичните компании като Pfizer, Moderna и т.н. направиха много пари, ама то ситуацията за тях си я представям като да чукаш някое гадже - така и така я оправяш, нищо не пречи да я хванеш и за гърдите, та така и кукловодите - хем ни оправят(плащаме и за ваксините), хем ще ни хванат за гърдите(въпросът е как).

Здравейте Бат Киро и Веско! Бат Киро какво му е мнението за Коко Тайсъна и изказването му за сегашните деца и родители. Всичко което казваш ти Кире е истина за младите много хора са унищожени на по 25 години мъже не са барали половината жена и за съжаление вървим по примера на педераска Европа - Италия, Испания и Германия.

Здравейте Бат Киро и Веско. Според теб дали могат да ограничат децата ни да ходят на училище или детска градина,ако не са ваксинирани или родителите им ,ако не са се ваксинирали. Защото се носят подобни слухове. Това няма ли да е дискриминация?

Аз му казах на моя познат, че е маниак, той взе, че ми се обади 🙈😂

Бат Киро, забравих да напиша, наздраве на теб и на компанията!

Dimitar Yankov

Чичо Киро, забравих да питам: как да намеря това момче тираджията дето сте говорили, беше разказвал. Как се казваше, че май ще стане че ми е комшия?

Добър вечер от мен и моето семейство! Ние те следим от скоро и наистина се радваме, че има хора, като теб, които се опитват да пробудят младите в натрапчиво заспалия свят около нас. Наистина посочваш проблемите такива каквито са и житейският опит, който споделяш е истинско богатство за младите, но как да се справим с тези проблеми? Често призоваваш към самостоятелно преодоляване на тези проблеми, защото мнозинството от хората се държат като добитък, но има ли начин това да се случи? Може ли да преодолеем тези мъчнотии сами, или в малки групи? Все пак корабът потъва еднакво, както за моряците, така и за добитъка, който се вози, преживя и не се интересуваот нищо.

Здравейте бате Киро и Веско! Имам един въпрос извън политиката 😅: Един мой познат, на твоите години е, спортува редовно, не яде месо, не пие, не пуши. Може да се каже, че той живее само от протеин на прах, яйца (пие ги и сурови) и аминокиселини на хапчета. И това нещо ми го препоръчва като много здравословно- срещу болести, за дълголетие и не знам си още какво. Възможно ли е това да е здравословен начин на живот, след като човек не се храни нормално?

И още едно мнение и за тия лекари началници беше прав, ама че са толкова нагли и безкруполни и аз не мога да повярвам, тоя на Александровска с 5 договора, 2 трудови и 3 граждански, а тоя наглец на Пирогов толкова нагъл да си че и здравния министър на надпишеш , според мен за тия брутални нищожества които търгуват със здравето на хората трябва да се отвори Белене или Скравена, другия вариант е като в Китай - на стадиона и да се предава директно по всички телевизии за да не си и помислят следващите да крадат и да убиват чрез кражби пациентите и болните....Мнението ти Бат Киро

Valentin

Поздрави от Пазарджик! Въпроса ми е към бат Киро. Дълго е но моля, чуй го. Знам, че си учил за фелдшер. Дай ми коментар на следното: Дете ходи на пръсти. Сега дали е лош навик от проходилката, дали има някакъв друг проблем - няма да коментираме. Коментираме следното. Родителите искат да помогнат на детето водят го навсякъде  - началника на ортопедия в болницата им казва , че няма скъсени сухожилия, въпрос на време е да се отпусне. Най-добрия невролог в града казва, че просто има малко по стегната мускулатура на прасеца и с рехабилитация и масажи ще се отпусне. Нормално дете, няма страшно. Обаче.  Родителите отиват ей така защото са чули за някакъв добър доктор в Пловдив който с Най модерния уред изследвал тези неща. Отиват Родителите с детето и се оказва , че този лекар е Д.А.Н.- което означава диетолог,  алерголог, нутриционист. Станал лекар в Англия, задочно в колеж за 1 година. Уреда са едни слушалки, които слага на детето, муши ги в един лаптоп и открива МИКРОБИ в стомаха, вследствие на което тези микроби пращат сигнал в мозъка и детето стъпва затова стъпва на пръсти. Лечението е - диета и етерични масла... естествено родителите се доверяват на истинските лекари и детето лека полека започва да се оправя. Коментирай моля нутрициониста, теорията и уреда му слушалки и откриване на микроби без кръвни изследвания...

Бат Киро, мислиш ли че ще ни затворят и наплашат още по-тежко от първата вълна през март 2020

Dimitar Yankov

И още един въпрос, какво стана с срещата ти със Жан Виденов. Ще стане ли?

Стефан

Здравейте!Бате Киро какво ще правим ако и ваксините в БГ станат задължителни както на някой места в Западна Европа..в същото време чета че точно пък тези страни имат доста заболеваемост.

Бат Киро, препоръчай някоя книга?

Dimitar Yankov

Ne e dobre. Slavi se vlachi Kat jalva.

Бат Киро какво ти е мнението за сезон 2021 по нашето море. Аз бях на Слънчев бряг, половината Румънски мангали са се изспипали и е станало като гето, Руски туристи почти няма, всичко е цифромания, а алкохола е бъркан в някакви гаражи и е ужасен

Zdr Kire I otbora. Jak mislish Slavi shte se ottegli li zdraveto be my e Dobre. Shte ima li otnovo 3 put izbori?

Здравейте другари и наздраве. Бате Киро би ли коментирал нашите състезатели-туристи от Олимпиадата, които изпадаха като круши набързо. Уж бяха много подготвени и надъхани и накрая се оправдаха с лош късмет, съдии или травми. Благодаря!

Добър вечер на всички! Бат Киро, беше споменавал в едно от видеата, че си бил прострелван няколко пъти. Би ли разказал, ако ти е удобно? Поздрави от Лъвовете на Хасково!

Ти сериозно ли? Партизани да ставаме или талибани.Хайде да вдигнем малко нивото(левъла) на съпротивата. Дронове, сателити, ,gps , ние проходи ще затваряме.

Въпроса ми е защо бат Киро не иска да се вижда с абонатите си тук на живо, дори когато от него не се изисква да ходи някъде. От какво се опасява, че излезе прав, така е няма 2 мнения по въпроса.

Добър вечер на всички, бат Киро, съпруга и Веско. Бат Киро, какво трябва да направим ние единиците или по окумуш хората в тази трудна световна небивалица, за да оцелеем ние и нашите семейства. Поздрави от Испания.

Здравейте банда, един въпрос за нашие Киро. Пак излезе прав за мерките и за политиката, въпроса е мислиш ли че ще има трети избори? И един цитат за подарък от мен: в живота има два вида хора, теорици и практици, аз съм от втората категория. Цитат от Сталин.

Стефан

Здравейте, Какво мислиш за българските паравоенни организации като Български войнски съюз? Идеята им е при нужда да се затворят в старопланински проход и да се отбраняват. Поздрави, Станислав

Бат Киро гледали художествената гимнастика за мъже и трансджендъра по вдигане на тежести на Олимпиадата, и какво ти е мнението за нашето представяне?

Здрасти Бате Киро. На 19 г съм от Варна и тренирах 10г футбол но спрях заради болки в кръста. Сега си бягам за здраве. Следя клиповете ти от самото начало. На много работи си ме научил. Благодаря ти. Имам един въпрос. Нормално ли е деца на 15 години да пушат цигари. Аз лично не го намирам за нормално. И още едно питане. Може ли да правиш повече клипове с твоите авери от 90-те. Визирам например диска. Ще е супер интересно. Прави повече клипове като цяло от 90-те. Жив и здрав бъди и продължавай в същия дух. Нещата, които говориш не са за всяка глава!

Здравейте! В тези динамични времена, решихме семейството да разпуснем на морето. Защото набижава времето на Щаба да ни "спасява". Бъдете здрави и наздраве от Равда.

Здравей чичо Киро и Веско. Живи и здрави и двамата! Искам няколко въпроса да питам: 1. Какво имаше впредвид при Любо когато каза "можем да сме си полезни"?; 2. Защо си мислиш, че Любо ти има зъб?; 3. Какво мислиш за факта, че разговора с теб беше пуснат в цялостен формат, а с Илчовски само удобните моменти? 4. Кога ще се чуем пак по телефона? Време е да дойда и на гости да ви стисна ръката на живо, стига с тез социални мрежи. На живо трябва да се събираме, не през екраните да се гледаме.

Бат Киро, въпросът ми е следният: има една червена линия в политиката, която нормален човек и гражданин не може да премине с действия и политики, колкото морални и за благото на народа да са. Викат и дълбока държава. Мислиш ли, че има начин да съборим масата на картоиграчите, след като не можем да победим в играта? Поздрави на теб, жената и Веско!


More Creators