SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ИСТИНАТА, КОЯТО НЕ ИСКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ!

Това е една тема, която много родители подценяват, а именно на какъв риск са изложени децата им в интернет и какви хора дебнат там.

Подкрепям ли действията на момчетата, които залавят педофили и публично ги показват на обществото? Какво бих направил аз, ако бях на тяхно място?

Линк към групата в Телеграм: https://t.me/alensimeonov

Изслушайте целия ми анализ във видеото.

ИСТИНАТА, КОЯТО НЕ ИСКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ!

Comments

Да Така е напълно съм съгласен с теб

Трепането му е малко на такъв изрод! С 12-годишно момиче, че и да се хвали... Аз не съм живяла по бай Тошово време, но са ми разказвали, че по негово време за секс с малолетна се е влизало в затвора. Всеки нормален човек разбира, че това е педофилия.

Здравей те Бат Киро и Веско Абе вчера карам през нощта камиона и си говорим по телефона с Колегата да не заспим и той ми разправа в неговото село едно момче на 30г.Обечисти едно момиче на 12г.и се хвалеше на неговите приятели как ги ебе кви свирки му прави та чак и видео направи как си ги жули.И Колегата вика ако Бащата разбере на това момиче сигорно щте му отреже главата

Киро, много си прав. Тоя боклук Слафчу-Учиндолски наистина ще продължи да прокарва неолиберализма с пълна сила. Затова го подпомагат и от Козяк. От хора които са "вътре" в нещата излезе информация, че той си организирал извратеняшки оргии. Пак "приближени" твърдят, че е любител на кокаина, затова му е разсипано здравето. За всичко това имат информация американците и сега са го хванали и стискат за "топките", както е лафа. Той сега набутва пак за министър оная стипендиантка на Пфайзер и после работила за GAVI на КилБил Гeйтc. Тя е плагиатствала чужд труд и с това я държат и им е вярна на фармамафията. Ще ни унищожат окончателно тая чалгаджийска мафия заедно с джендър-либерастите на Хр.Иванов и ХаджиМравин.

как да си эапаэим лева и да не влиэа еврото сте стане много лошо

Отдавна диетолози алармират, че животните ги бъкат с женски хормони, че бързо да наедряват. Обаче всичко се натрупва в месото и оказва после негативно влияние на човек.

проф. брейк точно в десетката..винаги е имало такива неща..но сега ни ги навират в лицето западняците...сега ограничават нашите права-на нормалните..да..на семейните с деца..основна клетка на обществото..и наистина следва някакъв катаклизъм..война ли ..бедствие..или някаква диктатура..животът е борба -все пак..

С едно не съм съгласна- не може да говорите за патриоти в парламента, защото там няма нито една такава партия.

Възможно ли е храната която ядем да влия зле на организма сега всичко има химия и животните се инжектира и се хранят с хормонални препарати като културисти, а после го ядем от магазина. Или всъщност е на психическа основа от масова пропаганда чрез фейсбук и филми и всичко. Откачени времена живеем

Жалко за децата.... Жалко....

Съвременни хайдути.... Заради тъпите Ни политици , голямата част от които педали. Безотговорните калинки в полицията, прокуратурата и съда и мълчанието на обществото.....

Знам, че положението е зле, но като цяло съм спокоен, понеже не знам каква е статистиката. Най-лесно е да извадим 10 боклука и да викаме "ЕТО ГИ! ЕТО ГИ", но реално колко са такива като процент? Както и да е, аз съм крайно разочарован, че живеем в такива времена. "Без Бай Тошо от ден на ден ще става по-лошо."

Ma обичам та бе бат Кириле, какъв буден и отворен мъж си. Как стана такъв, ко яди, ко пи, ко чете? Каква е тайната да си толкова центриран и да не залиташ по крайности?

Телеграм групата е брутална. Бръснене и терапия с урина, евала на момчетата. Това заслужава мършата - унижение!

Stanimir Vladimirov

Гнусотия. Тъжното е, че не се прави нищо, дори да има неоспорими доказателства. Да се замислиш дали въобще си струва да имаш семейство вече.


More Creators