SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗАЩО НЕ ГЛЕДАМ И НЕ КОМЕНТИРАМ ОЛИМПИАДАТА!

Много хора ме помолиха да коментирам Олимпийските игри в Токио. Това е моят коментар.


Тази таблица беше любезно предоставено от наш абонат в Пейтриън, която показва нагледно смъртта на българия спорт в цифри:

ЗАЩО НЕ ГЛЕДАМ И НЕ КОМЕНТИРАМ ОЛИМПИАДАТА! ЗАЩО НЕ ГЛЕДАМ И НЕ КОМЕНТИРАМ ОЛИМПИАДАТА!

Comments

Бах мама му.Верно бе не се бях замислял.Много си прав .

Янко Първанов

Изобщо не съм гледал нищо от оломпиадата,даже не знам дали я има още или е свършила.

Да, педерастия. Прав си! За всичко в клипа.

ДО Anthony Gargov Абе ГАРГА ти не видя ли , че още в началото на клипа, Киро ти показа (и ТИ припомни ШМАТКА такава) колко медали имаме от Сеул.България не е загубена .Но ти с твоето гледане на клипа го гледаш както дяволчето ,което чете ЕВАНГИЛЕТО.

Ще допълня, че държавата ни плаща по 250 000лв на всеки атлет донесъл златен медал от олимпиада, както и осигурява доживотна месечна пенсия в размер на 2000лв, от момента в който дадената побойничка реши да прекрати спортната си кариера. Как мислите, това заслужено ли е ? ПС 0876599817

Отдавна са изпуснати нещата и процесите мисля, че са необратими вече... Бат Киро отново за пореден път е прав в думите си и действително истината е да се спасяваме по групи, кой както може.

Венцислав Димитров

Много силно видео, браво! Продължавайте така! Радвам се, че има и други хора които мислят като мен. Това общество ми писна, в което всеки се обижда от най-малкото нещо. Още повече, че истината става все по-неудобна. Всички са свикнали да получават всичко наготово и при първият неуспех са обстоятелствата виновни, а не се замисляш, че може и ти да носиш вина. Но няма лошо - падаш и пак се изправяш.

А и спортът винаги е бил използван за пропаганда и преди е било така, и сега е така. И това че защитаваш ценностите на тогавашните спортисти и медалисти само го доказва. Ако някой от сегашните медалисти е вдъхновил някого за някаква положителна промяна - това е важното. И браво на момичетата, независимо какъв им е спортът!

Вместо да се радваме ние пак намираме и в малкото положително лайното. Не били спортове това за жени и тн. Времената се менят и това е няма връщане:)

Радвам се, че отново чух химна и видях българските грации отново на върха... Жалко то е, че бяха с намордници.. На тези прекрасни момичета бяха скрили лицата им, срамна гледка... нова нормалност,.. празни трибуни, и триунф на новите лицимери, отново лъжата е облечена в дрехите на истината.. и никой публично не казва, това което вижда... винаги съм се чудил как след падането на Хитлер, никой не е знаел какво се върши.. а цяла Европа го е аплодирала.. всеки вижда това което му казват да види, като масова психоза... страшно... и горко на зрящите,, накрая те винаги са потърпевши.... Още веднъж браво на момичетата.. и прости господи на НЕЗРЯЩИТЕ и накажи, онези слепци които ги водят...

Georgi Pavlov

Аз се радвам за медалите на нашите момичета,на фона на тотално абдикиралата от спорта държава са си голям успех.Дразни ме обаче страшно много дебилната КОВИД пропаганда,борци се бият един в друг си дишат в лицата и се борят,но после сложили маски.Направо не знам как на масата хора не им правят впечатление такива тотални абсурди....

В.П.

Кире, нещата са много по-дебели. Надявам се оправяш се с руския - все пак си старата школа: https://youtu.be/evHimIFDiP8

Браво!

Home Place

Бат Киро дай коментар за мъжете нашите на олимпиадата хаха

Здравейте според мен всичко това с джендари,лесбийки,амбреажи и т.н редом с ваксините и корона вируса е умишлено за намаляване на населението защото от както се помня се траби,че сме много.Всичкотова е с цел.

Е затова те харесвам, по-най-важните теми си на 100% прав, ама на олигофрените не им харесва, какъв успех сме имали, нямам думи, всичко е нарочно направено, жена борец , тук мога да ви напиша историята на една известна в миналото с кариера в нормален спорт, как точно е цъфнала, уникално просто , да била е известна, да пари много , но какво от това , пробиват им мозъците и ще става все по-зле. Тая отрова феминизмът ебава майката на семейства и на всичко и като го кажа някъде сред ковид фенове например, ми викат луд съм бил , нормалното вече не е нормално....

Хора осъзнайте се! Ако продължи с тези темпове това което досега е било нормално, ще се счита за лудост! Не искам да живея в свят където жената е мъжа , а мъжа е жената.

100 проц. проф.брейк..ебало си е майката..изкривиха всичко..трябва да защитаваме нормалността...с двеста..по бацето крадец..

Абе ГАРГА ти не видя ли , че още в началото на клипа, Киро ти показа (и ТИ припомни ШМАТКА такава) колко медали имаме от Сеул.България не е загубена .Но ти с твоето гледане на клипа го гледаш както дяволчето ,което чете ЕВАНГИЛЕТО.

Хубаво го каза бат Киро, ама донякъде. Единоборствени спортове в които участват и жени е имало и по твое време например джудото 🤷‍♂️, а за неуспехите на мъжете проблема е в тия за които си коментираме във всички останали видеа дето крадат всичко над 10 лева... Облечените в скъпите костюми със депутатските карти и другите крадльовци по управата на федерацийте и спортните клубове. Другото за неуспехите на мъжете е, че вече материала за работа в детските възрасти няма нищо общо с децата от вашето време с пръдня боя сега е детско-юношеския спорт и успехите от вашето време за жалост ще станат само спомен. Момичетата заслужават уважение в кривите години с тия факти дето се опитах да изредя постигнаха нещо и то не малко. Поздрави на вас с Веско и Бог да пази България 🙏 🇧🇬

Отново сме на едно мнение по всички въпроси ,голям си

Разочарова ме бай Киро!Очаквах да се зарадваш и да припомниш на хората,що за велик народ сме, и че България въобще не е загубена.Но ти с твоето черногледство не знам какво искаш да постигнеш.Още Костадин ти го беше казал,че докато ти самият не повярваш,че нещата могат да се случат,няма как да станат!

Поредното истинско видео! Единственият, който казва истината и не могат да го спрат! Браво Чичо Киро!

Така е, и аз не я гледам, но поздравления все пак за труда на медалистките ни, всеки човек занимаващ се активно със спорт би оценил труда на тези момичета.

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Съгласен съм с теб Бат Киро

Тая демокрация уби българския мъж спряха казармата започнаха да правят тия гей паради и заради това сега в мъжките спортове жените ще носят медали...

Бат Киро на 24 години съм кой знае тия боклуци докато стана на 50 години още какви глупости ще измислят...

Точно така, чичо Киро! Половината НСА епълно с лизбийки! Бившия ми беше гребец, аз го бях пратила да работи, не само да се прави, че учи магистратура и ходех да му оправям докумнетите там, много жени ми отваряха вратите и ми предлагаха да ме черпели "кафенце" или да ми помогнат с документите, чак се надпреварваха и гонеха мъжете наоколо и само с някой мъж по-така да се заприказвам, после ми говореха за него, какъв боклук бил и тн.

100% истина за жалката действителност..

Велик си! Продължавай с добрата работа!

беше обещал да ги търсиш олимпийските медалисти да раэкажат и белким надъхат младите сиреч да станат от компютрите ...


More Creators