SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ГЕРБЕРИТЕ БЛЕДНЕЯТ ПО НАГЛОСТ ПРЕД ИТН!

Това е моят коментар след днешния цирк в парламента.

ИТН удариха ГЕРБЕРИТЕ в земята по наглост и арогантност.

ГЕРБЕРИТЕ БЛЕДНЕЯТ ПО НАГЛОСТ ПРЕД ИТН!

Comments

...Стигнах до ХАРМАНЛИ,целия център пълен с всякалви "ДОБРОНСМЕРЕНИ,БЛИЭКОИЭТОЧНИ ИНДИВИДИ". Баба ми я е страх да отиде до магаэина. Май Говедата наистина почнаха да дърпат Дявола эа опашката...

От централна автогара София хванах автобус до Харманли. Автобусът спря эа 15 мин. почивка на 172-ри км. ,бенэиностанция PETROL. Вэех си сандвич и вода,отидох "по малка нужда" иэлиэам и автобуса го няма. Усмихнах се ,теглих една майна и си каэах :" В България съм" но ,не в таэи ,която Я оставих.

Реэултатът сега: Стада Говеда беэ ПЪДАР.Въртят се като мухи беэ глави.Беэ цел и посока. Бате Киро,ще ти иэпратя утре едно кратко видео от Харманли ,эа да се опитаме да си опаэим Държавата. Пибрах се вчера от Ирландия. В самолета до София имаше само "Бай Мангал". Не съм расист,напротив . Имам много приятели цигани ,които энаят как да оцеляват.

Киро, това видео трябва да го разпространиш да се знае, да знаят хората какви са ИТН!

Ясно е, че от ИТН Бойко Борисов няма причина да е притеснен, както и ти няма причина да си притеснен от Любо Жечев и Розмари

Dimitar Dimitrov

С Киро сме от едно и също поколение даже и сме земляци минал съм почти през същите перипетии като него. По онова време беше така и е научно обяснено в капитала на Маркс и е начално натрупване на капитали . За сегашно време няма значение кои го плюе и кои той плюе. Слушайте какво ви учи а то не е никак малко.

Итн=измама и лъжа!!! Демократи колкото ние сме космонавти)) Бог да пази България!

Глупаво е да се настройват българите тук и българите в чужбина едни срещу други, по простата причина, че всички сме българи и ще си останем такива, където и да сме по света. Няма "повече" или "по-малко" българи. Ако на българите в чужбина не им пукаше за България първо- изобщо нямаше да си правят труда да гласуват и второ- досега отдавна да си бяха хвърлили българските паспорти.

Като гледам хората само от плюване се вълнуват, най-лесно им е да изкарат някой прост. Това са игри и никой не е толкова тъп, как въобще може и да се помисли! Славчо и партията му работят за това, което е решено да дойде и не е боко на бял кон, той си свърши работата, Славечо отвори ниша за цяла нов партия, ще видим каква ще е, но най -вероятно близка до демократите. Нещо се забравя кой се разпорежда тук и кои са най-близко до до него.

Сега искам малко да засегна темата за емиграцията, че тя е виновна Слави да спечели, и че емигрантите не плащат данаци, не познават обстановката и не трябва да имат право на глас... Аз от 97 година нр живея в бг, за това време съм купил апартамент в бг за 80000 Евро и плащам данаци, отделно всеки месец съм изпращал между 200 и 300 Евро всеки месец, отделно всяко лято на ваканция в БГ, докато българите ходят в Гърция, до 2015 съм плащал и здравни о осигуровки.... през живота си съм гласувал 2 пъти, през далечната 90г. и тези избори.... с какво съм по малко българин.. защо трябва да се противопоставят едни срещу други... в критични моменти от историята на Бг, сме оцелявали, благодарение на вътрешната и външна емиграция.. когато идват турците, по голямата част от населението се оттегля в планините.. там се запазва вярата и българщината именно тези българи се вдигат на въстание, организирани от емиграцията отвън...а за днешната ситуация, какво трябва да емигрират още 3 милиона?... и да се делим на по малко бг и на повече?.... всеки рано или късно плаща гяволъка си, ние навън, кръвния данък, нашите деца... и вие в БГ вашите деца... бъдещи емигранти....

Georgi Pavlov

До къто искаха подкрепата на Христо Иванов беше хубав като му отказаха стана лош,не че съм за герб против герб съм но т ИТН ги плюха че не било достойно да се излиза от залата а те днес кво направиха оп същата работа,доста грешки натрупаха

Така че като решиш да правиш нещо прави го лалто трябва,не да чакам аз на фейса да видя слави решил ли е нещо или на 78,нали щеше да е безплатна тв ама не 78 ст ,3 милиона абоната 3милионпета няма лошо ама да платя 78 ст за тв дето по цял ден дават тея шматароци да са лигавят няма да стане

Колкото до Тошко той е едно злобно малко човече,и какво той ли ще ме управлява,е не няма да стане

Лично аз гласувах за Слави,но след това се почувствах излъган,народа гласува за Слави Трифонов,не за урунгела Тошко,това е партоята на Тошко не на Слави Трифонов

Здравей бате Киро току що се регистрирах в пейтриьн

Димитре аз съм 20години във чужбина и много добре знам какво се случва в наща държава.и не всички сме за слави,лошото е че наще деца се раждат тук,и ако не им разказваме няма как да знаят.И да пращаме пари иначе със тия пенсии и заплати незнам как ще уцелеят наще баби и дядовци,незнам може би трябва да ги оставим да мизеруват,или да се върнем да работим само за мошеници.

Genadi Dimitrov

Valeri simeonchov e nai nagul chak vida mu otvratitelen

Както винаги мисленето ти е точно ! Браво,че виждаш реалността ! Точен човек си Киро,споделям вижданията ти !!Поздрави !

Кире тези които живеят в чужбина не трябва да гласуват, бил съм емигрант 20 години и знам какво е.Когато сядахме на маса постоянно негодувахме колко е гадно в БГ това ни бе оправданието да бъдем емигранти

Krasimir Manolov

Всичко е заради, тези, които живеят извън България. Те ни натресоха тъпите сценаристи. Щом някой живее повече от две години в чужбина никакво право да гласува. Да съгласен съм, че пращат пари на роднини, но щом не живеят в България няма как да са наясно какво се случва. Ти и Корнелия Нинова, ако не греша каза същото, че ако не съставят правителство ще върнат ГЕРБ и така ще стане.

Dimitar Dimitrov

Много добър коментар!👍 Нещата, които пишете са верни.

Такова е нивото на нацията Кире. Колко мозък трябва да имаш, че да гласуваш за шоумени да те управляват?

.... А някой би ли посочил един единствен политик който не е арогантен?.... имено слави и неговото шоу, от 30 години, пропагандират една смесица от американска наглост й балкански манталитет, обвита в бобнбонена хартийка на европейска ценност.... може ли от един човек, който цял живот е бил безпардонен, егоцентрик и безспорен професионалист, в неговата област, да се очаква нещо друго?... Това е Слави в целия му блясък"ангел и дявол"... той разбира държавата като частна фирма, като корпорация... за които трябват менеджири, които да я администрират.... това е идеологията на. Слави.. и в личният му живот, фирмата преди всичко... затова и не съм гласувал за него.... Трябва да си сляп, за да не го видиш.... не бъркайте успешния бизнесмен с успешен държавник, те са коренно противоположни.... в момента в световен план, се извършва, именно унищожението на държавността и нашият герой е в крак с времето...

Georgi Pavlov

Супер видео Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Така е и на мен ми харесва служебното правителство по добри са от ИТН и ГЕРБ САМО такива видеа да правите за да ни отвориш очите

Божков!!

За военно положение се иска армия и генерали с топки. Ние вече нямаме нито едното, нито другото за съжаление.

Lidia Genova

Малка държава сме за президентска, брат..Обикновено президентски държави са големите сили, ние сме за мажоритарна система, за президент или министър председател, не знам..

Огнян Стефанов

Пич, то беше ясно че няма смисъл отдавна, след като с протести нищо не се оправя, остана и по този честен начин да стане...Докато не се лее кръв, оправия няма, това е за съжаление...

Огнян Стефанов

Докато Възраждане не влезе в парламента да разпилее тея боклуци, ще гледаме шоуто на Славчо.

Следваме бате Киро плътно и НЕ гласуваме за никой! Уляха се и се насраха тея боклуци и амеби .

NSSN

Валери Симеонов беше на 31.07.21 на летище София зад мене ! Имаш 100% право, арогантно и високомерно джудже облечено в някаква псевдо власт! Пълни олигофрени , нагли и самозабравили се башибозуци и черкези!🥂

NSSN

Не съм от Възраждане, за разлика от повечето тук (нито от ГЕРБ, споко :Д)ама Брейк, още миналата година писах коментари как Слави нищо няма да направи защото винаги е бил от задкулисието.

Феноменален си бате Кире! От 2009 не съм гласувал за тея хайдути ! Радвам се , че те има/ намерих! 100% споделям мнението ти и те следвам, защото съм в чужбина и нямам реална представа , какъв цирк правят!

NSSN

Шнорхели се оттегля, сега чета, че и Ива Митева се оттегля. Само Барбадос още драпа за министър. Всяко начало си има и край. Тези от ИТН излезнаха по зле и от царя. Има едни мушички лятото където живеят по един ден. Е това е ИТН. Хич не им е хубаво когато им се смеят както те правих това още от времето на Жан Виденов. И същия тоя дето ги плюеше сега сам си го на лапа. Здрав да си Кире. Чакаме си лайфа в петък.

Точно така,е и аз съм,на това мнение.трябва президентска държава.И не съм гласувал за нито един от тия пумяри.

Genadi Dimitrov

ВЕЧЕ Е ВРЕМЕ ЗАМИНАВАМ НАГЛЕДАХ СЕ НА ИДИОТИ МНОГО МИ СЕ ИСКАШЕ ДА СИ РАБОТЯ ТУК НО НЕ СТАВА САМО ЛУМПЕНИ ДА ГИ ЧЕРПЯ ПОЗНАВАМ АЙДЕЕЕ.СТИГА?

Кире аз ти вярвам брате и за това ще съм с теб докрая. Аз вече съм за президентска република или за военно положение. Президентската република е по вероятно да се случи отколкото Военното положение. Живи и здрави да сте с Веско и жената. Поздрави от слънчева варна

Aleksandar Antimov

На следващите избори само Бойко. За всички, който ще ме плюят, не съм трол.

7% от имащите право на глас са гласували за ИТН, не са всички. Повечете хора не са гласували за никого ,имайки предвид избирателната активност.

Страшно противни нищожества!

И малка поправка, бат Киро, няма по нагли от Валерката Симеонов и Марешки...

Винаги съм го казвал и ще продължа да го твърдя. Че чалгата ще прецака тази държава. Още не мога да проумея как щяхме да имаме правителство избрано с кастинг. Не искам да повярвам, че това се случва. Аз видях само имена на министри но не и експертни кабинети. Кире прав си. Тази зима ще е тежка. Протестите те първа започват. Доктори, ресторант ориз. Сега и бизнеса ще скочи. Цената на тока за бизнеса е скочил 70%.Кире Кире само да сме здрави. Радев така оплете конци те, че не знам как ще се спасявам.

На Пасков му свалиха канала на български в ютуб, а и фейсбук страницата. Скоро няма да ги видим

Вече само Възраждане и партията на Божков не сме видели...

Пълна чикия е всичко, но българинът трябва да тегли, щото е прост. Като си има тъпанари да гласуват за ИТН, значи си го заслужаваме, сами си го набиваме.

Истината е ,че Слави предаде изберателите си.Самият той може да не го е искал,но тези с които се е заобградил наистина ще върнат Баце на бял кон.Брейка беше прав.

В.П.

ti chakai da doidat i she si vurnesh dumite pomni dumite na breika nishtojestvo

ИТН нямат и един ден на власт и ги изкарахте най-черните. Ех Българино,Българиноооо


More Creators