SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


СВЕТОВНАТА КОНСПИРАЦИЯ НЕ Е ИЗМИСЛИЦА, А ФАКТ! 

В това видео ще се опитам да ви науча какво трябва да избягвате, за да не попаднете в капана на глобалния цирк, от който няма измъкване до живот!

Спазвайте тези правила и ще бъдете добре! 

СВЕТОВНАТА КОНСПИРАЦИЯ НЕ Е ИЗМИСЛИЦА, А ФАКТ! 

Comments

Кире ,вноската ми е 700евра на месец ,а ако съм под наем ми е от 1300 евра на месец .какво би предпочел.

Ivо

По дяволите колко си прав !!!

Феноменален👍🏻🥂

NSSN

Много си прав Кире а сега кой ще се опълчи на талибаните които скоро ще бъдат на нашата граница

Krasimir Manolov

Мартине ,примерите ти са некоректни и са или глупости или свободни съчинения.Относно горния коментар за 20 год ,че ще плащаш 400лв кредит или 350лв наем.Значи незнам за кое населено място говориш със сигурност не е голям град ,защото ако си купиш апартамент ,да кажем дори да не е в софия , за да плащаш 20 год по 400 лв ,означава че ще си изплатил 96000лв това ще е изплатена сума ,с лихви застраховки и тн ,дефакто апартамента при закупуването ще струва около 60000лв (със сегашните приемливи лихви горе долу за 20г се оскъпява с 50% стойноста на кредита).Е извинявай ама за 60к лева апартамент нормален за живеене трябва да е в мн малък град или село...и в този ред на мисли тази квартира която каза от 350лв е напълно нерелевантна ,за малко населено място в което може да си купиш апартамент за 60к лева цената за наем на подобен апартамент няма да е повече от 150лв...и тук идва дупката в твоите писания наизуст ...излиза че за кредита ще трябва да даваш 400лв , а за наем 150лв което е голяма разлика ,особено както споменахме по горе на базата на твоите цифри които даваш населеното място ще е със средна работна заплата от около600/700 лв.Е тогава ти ми кажи ,дали има разлика когато взимаш 600лв да дължиш 150лв и да дължиш 400лв.......Относно примера с къщата ,пак е подобно мн силни приказки ,че и без работа да останеш ще си намериш за 1000лв ,ами ....значи къща за 75к лева или ще е пълен обор и ще трябва да се вкарат още толкова по нея или ще е прилична но ще е в някое селце...Еми извинявай много ама тези примери ,с 1000лв заплата и то ако човек остане без работа ,че може да си намери набързо в някое малко градче са пак ,напълно нерелевантни.(не казвам ,че ти не можешш да си намериш раб за 1000лв в това малко населено място ,не говоря за теб в случая, а говоря принципно)Сумата за къщата ,кореспондира с малко населено място ,в което средния размер на раб заплати ,ако въобще има свястна работа ще е не повече от 600лв.(да ще има и изключения може и 2000лв да зимаш на такова мястп ,аз говоря средно статистически)И на последно място ще спомена че основния спор и проблем на хората е за София ,дали да си на квартира или под наем и да и аз живея в София и съм под наем вече години наред ,и да мога да си позволя да си купя апартамент приличен ,да си дам самоучастието и да го обзаведа без проблем ,но ще ти покажа най елементарната сметка за да ти стане ясно колко страшна е картинката.1300еврона квадрат е средната цена на апартаментите в София(+; – в зависимост от квартал и тн...), да кажем взимаш нещо малко тристайно около 90 квадрата което при новото строителство ще е 75кв реална площ другото общи части ,но както и да е-90х1300=117 000 евро така това са 230 000 лева.При самото закупуване има такса имот + всички нотариални такси и тн , дори ще изключа комисионна за брокер ,да речем че си намери човек апартамент и без брокер ,колкото и да е трудно вече ...та тези всички такси които споменах ще са около 10000лв и така станаха 240000лева.Трябва да се внесе самоучастие което варира минимум е 10% стандартното е 20% ,за това нека го сметнем средно 15% ,че ще трябва да се внесат самоучастие 230000х15%= 35000лв е самоучастието+ 10000лв таксите + минимум 15000лв да се обзаведе и направи банята(тъй като банята е на цимент) станаха 60000лв да се стартира само с тях спестени лични твои пари .И дефакто ти си събрал някак 60000лв даваш ги накук и следващия ден си осъмнал с още 195000лв кредит (230000-35000 самоучастие).Да речем че го изплащаш за 20год което не е малко но не е и най дългия период и както казах този тип кредити вече са с доста ниска лихва но въпреки това за 20 год ще има около 40% оскъпяване, дефакто стойноста на кредита ще стане около 2800000лв като разделиш това на 240 месеца =1166лв на месец.И така обобщение вариант 1: Даваш си всички спестени 60000лв и осъмваш с 1200лв кредит.Вариант 2: Имаш си 60000лв твои пари спестени и вместо 1200 плащаш 700лв наем(горе долу такъв ще е наема за подобен клас апартамент който иначе ще си купиш за тези 230000лв)И така та това е примера ,който мога да дам аз ,ако човек има възможноста дори да плаща 1200лв и да даде тези 60к първоначално не е ли по добре просто да си спестява 500лв разлика между вноската и наема и да ги трупа отгоре на тези 60000лв които ще си ги има спестени и не по малко важното ,че ще бъдеш супер независим ,решаваш че ти е писнало отиваш в друг град или отиваш на село или каквото и да е ,никой не може да ти каже копче защото не дължиш нито лев ,а напротив имаш твои пари спестени и то не малка сума.....(предвид дългия коментар ,предварително се извинявам за правописните грешки:)

По възрастен сте от мен, но нещата които чувам от вашата уста, с вашият житейски опит ме карат да се замисля доста често. И Аз съм стигнал до тези изводи. Благодаря за темите които дискутирате.

Чичо Киро браво за думите и куража да казваш истината без страх. Аз съм българин и вече 12 години живея в Ирландия. Тук жените са добили такова огромно самочуствие и правят каквото си искат докато мъжете са тихички и смазани и повечето вече гледат към другия пол за по лесно. Това е защото правата на мъжете са почти отнети. Жените само чакат някой такъв мухлю да лапне въдичката уженят за се него примерно и после решат ли да се разведат почти всичко отива при жената те имат тотален контрол мъжа е смазан даже и трябва да я поддържа докато тя си прави каквото си иска. То и при нас може би вече е така не знам. Та какво да правиш оставаш сам или се молиш някоя да не те върне в първи клас как може да имаш доверие. Понеже нали казваш да се женим млади с което съм съгласен.

Честит Имен Ден, и на вас Мариана! Всичко най Добро ти Желая!❤️

Гледам го вече десети път това видео и все нови неща откривам. Уча се! Благодаря ви Киро и Веско.

Определено не сте тъпа!

Като те слушам, излиза , че съм умна, една от малкото. Работя като чистачка в Лондон. НИКОГА не вземам Кредит, заем или каквото и да е. Работя по9-10 часа на ден, 6 дена в седмицата. На почивки, кафета, ресторанти и т.н НЕ ходя! НО съм си заредила ток( на валчери) ми е тока , за година и половина напред. Платила съм си данъка към общината за година напред. Събрани пари за всички сметки , поне за две години напред. Живея сама с три котки. Храна за котките съм заредила, също за година напред, както и за себе си. Храна която трае -консерви килограми с ориз, макарони и т.н. Тук англичаните, хвърлят много хубави дрехи, обувки и... а аз ги вземам ( безплатно) Всички българи ме наричат ТЬПА, чувам зад гърба си. А ти казваш обратното. БЛАГОДАРЯ ТИ!

Много си прав,при мен винаги като взема заплата си оставям 100лв ама се трупат капка капка море става

ДЯДО МИ ИВАН ВАЦАТА ОТ БУРГАС КАЗВАШЕ АЗ ПОСТРОИХ ФРЕГАТАТА ЕДИН КОРАБ ПОСЛЕ СТАНА РЕСТОРАНТ ЗАПАЛИХА ГО ИЗГОРЯ МОЕТО МОМЧЕ НОСИ СИ НОВИТЕ ДРЕХИ ЯЖ ПИЙ ЕБИ ВОЕННО ВРЕМЕ Е НИЩО НЕ СЕ ЗНАЕ БИЛ Е ПРАВ????

Ще е супер да видим един разговор между двамата. Новините в 8 без 10 са единствените който гледам. Бъди здрав приятел.

100%

Извинявам се ако има някои правописни грешки

Здравей Киро ,напълно съм съгласен ,за заробването с кредитира .щте ти дам най преснияжпрунер,знаеш че живея в Испания ,провинция Валенсия ,и съм любител на футбола ,аз съм фен на Валенсия в Испания и на Етър ,Велико Търново .но накратко ,в четвъртък ,12.07.2021,се проведе асамблеята на испанската федерация по футбол ,гласуване на кредит,предложен от (CVC)америкски инвеститор ,да спаси изпадналия в криза испански футбол(ФОНДА ГО ДАРЖИ РОТШИЛД )ЗА 50 години е това ако бе е робство кажи ми .първо дикараха вируса ,съсипаха всичко ,СЕГА БЛАГОРОДНИТЕ ЕВРЕИ СПАСЯВАТ ИСПАНСКИЯ ФУТБОЛ .а други ЗАЩТО ИЗРАЕЛ ИГРАЕ ВЪВ ВСИЧКИ ТУРНИРИ ,ВЗЕМИ ,ФУТБОЛ ,БАСКЕТБОЛ И ВСИЧКИ ДРУГИ СПОРТОВЕ КАТО ЕВРИПЕИЦИ,АМИ ТО ИЗРАЕЛ Е НА КОНТИНЕНТА АЗИЯ.така е приятелю ВСИЧКО Е В РЪЦЕТЕ НА НЕНАСИТНИТЕ ЕВРЕИ .благодаря

Да, кредита може да е полезен, но само ако си си направил сметката много добре. Но всеки преценя за себе си разбира се.

В капитализма има цикличност, надува се балона и след това се пука... криза, тоест мътна вода, когато се лови най много риба.. При имотите този цикъл е около 10 години.. незнам на колко си години, 2008 цените бяха като сега, сгромолясаха се, и в момента са като тогава и ще продължат да растат... Не гледай тези клетки в София.....по селата има прекрасни места...

Georgi Pavlov

Prav si bat kiro mnogo si umen I az taka napravih kupih si po evtina kola

Христо Тодоров

Бат Киро, напълно съм съгласен с теб. Тъй като засегна темата за имотите и кредитите може ли да направиш клип и да говориш на тази тема? Нормално ли е панелка на 60-70г в София да струва 300к лева и нагоре? Има мн хора които се хвърлят и взимат от тези кредити за имоти които няма да имат почти никаква стойност след още 50 години. Защо до преди 4-5 години цените на имотите бяха горе долу на нормално ниво, така че хората да могат да си позволяват, а от тогава се наблюдава само ръст на цените и никаква индикация за спад. Някои казват, че е балон и ше се спука, но лично аз и жена ми гледаме вече около 2 год имоти (не само в София) и единствено и само се покачват. Бих се радвал, ако споделиш мнението си!

хехехехехе доста бързо махнаха аудиото в юутуб

Супер видео,много истина има в него.Поздрави

НЕма грешка, Евалла ! (нарочно оставям един и същ коментар, защото просто нЕма нужда от коментарии и обяснения ! Или, както пишеха преди, под кариктурите, "No Comment" ! Бъди Здрав и Успех !

Много добро видео браво в момента имам само телефон на лизинг заеми не съм взимал няма и да взема

Кире, много ще се радвам ако направите общо видео с г-н Jansen van der Strudel, той е спортист и историк с който споделяте общи възгледи, той е единственият друг човек който следвам в Патрон и мисля че сте набори.

Здравей Кире, пак си прав и си направил хубаво видео за нас. Аз ти казах в лично обаждане че много те уважавам и ценя. Голям си Кире, голям. Знаеш че ще съм с теб докрая. Живи и здрави да сме дълги години. Този клип специално ти е мнооооого верен. Благодаря ти за което.

Aleksandar Antimov

Точно това казва и Дънов,,не ме питайте ,какво да правим а какво да не правим"....не съм дъновист,но си заслужава човек да го чете...правим,толкоз излишни неща....повтори и думите на баба ми"никога не харчи,това което още не си спечелил "....за кредите си ПРАВ...аз живея в чужбина,естествено имам и ипотека 290 евро,но давам апартамент в България за 300...с кредитите много внимателно...и само за жилище...сега времената не са за кредити....успех Кире и продължаваѝ все така!

Georgi Pavlov

Имам познати,които нямат 2 работни дни,но им дават Айфони и кредити когато си поскат,особено преди Ковида.Имам 1 познат , който половината му плочки в банята са изпадали,ама ходи на Закинтос една седмица на почивка.Аз не съм твърдо против кредитите,не може без тях,но трябва да се мисли за какво се тегли и колко години.Извинявай ама ако си на 30 и изтеглиш 30-годишен кредит трябва да си яко куха лейка.

В.П.

Направи каквото направих аз .Отидох в Англия,3 години си скъсах гъза от работа и си купих жилище в България.По-добре 3 години роб в Англия,отколкото 30 години роб на банката,като има и голям шанс накрая и без жилище да останеш ако нещо се обърка.

В.П.

е затова аз живея под наем и не си купувам нищо на лизинг, единствено имах телефон преди 3 години да изплащам и като го изплатих нищо повече не съм си взимаш на лизинг. Сега ям си пия си еба си и си спя спокойно. Жив и здрав бате Киро !

Човек винаги трябва да си прави сметката, не е невъзможно и с кредит да пребъдеш, но ако си си направил сметката. И през соца е имало кредити и каси, имотите на дядо и баба са изплатени така. А за световната конспирация слушайте Андрей Фурсов, Киро знае много неща , ама световната конспирация не е от тях. Иначе кредити нямам и се надявам никога да имам такива.

Еми аз съм си взел къща за 75 000 и мин.вноска е 270лв а когато искаш вкарваш повече и така дори и без работа да останеш какво викаш винаги ще си намеря за 1000лв и ето пак ще го платя…ам до сега съм вкарвал не по 270лв а по повечко и след 4год е лично мой…ам ще ме извиняваш ама не си прав тук…САМО ДА ИЗЛЕЗЕ ЕДИН И ДА КАЖЕ ЧЕ Е СЪБРАЛ КЕШ 80 000 90 000 в БГ ще му стисна ръката

Добре де не мислите ли че е по добре да плащаш 20год по 400лв кредит за жилище или 20год по 350лв за наем…Аз не мисля как в България с заплата 1600лв ще събереш 80 000лв за апартамент ? Малко не ми излиза сметката…Добре и след 20год ще събера парите ами до сега дето съм дал една камара пари през тея години и цял живот си ходил от квартира на квартира с децата си да теглят и те…и събираш парите на 50год и ще цъфнеш и вържеш…а преди това в тея квартири не ремонт можеш да си направиш да ти е хубаво уютно не нищо…и след 2год айде нова квартира и така постоянно…

Много ме кефи , че бат Киро дава пример с хора дето взимат 5к и обяснява накрая как пак ще ги обуят. Почти всичките ми познати от софия са теглили кредити по 100-150к , за 20-30години и взимат заплата 1500-2000лв. Честито.

Borislav Shopov

Защо след време? Те отсега повечето са занулени. Онези, които правят клипчета са платени и реално не играят.

Правилно. Искам да ги видя след време Тия с биткойните като станат на нула.

Киро както винаги си прав! Поздравления!

Mariana Voinova

Edin priatel mi vika da go pocherpia po edno vreme mi pokazva niakvi snimki ima iphone za 1500 leva a moia za 300 leva vikam mama ti da eba plashtai sega ti smetkata

Много голям си Шефе жив и здрав

Здрасти ! Разсъжденията ти , не само в това видео са правилни ....по принцип и аз ги споделям ! Обаче си мисля , че пропускаш нещо много важно .....:)

евалла проф. брейк...хиляда проц. прав...

Благодаря за мъдрият съвет Бат Киро живи и здрави да сте с Веско

Браво бай киро! За пореден път засягаш темата за кредитите, а не като онези гурута - вземи си кредитче за това и онова!

Tsvetan Tsvetkov

Добро!

Докато гледам клипа получих СМС от банката, където ми е дебитната карта с оферта за заем :D На заплата получавам и оферти за жилищни кредити...

Hristo Stoyanov

То не е конспирация тва. То е очевидно, но като шаранът, той вижда червейчето, вижда, че нещо лъскаво стърчи, ама му се яде и така...

Отдавна ми е ясно че нищо не е такова както изглежда.Много познати ме мислят че съм чалнат защото вярвам в конспиративните теории.Но досега всичките се оказват верни.

ЧЕСТ И ПОЧИТАНИЯ. Благодаря за безценните съвети !!!

имаш вариант да се откажеш от наследство ,влкючително позитиви и негативи като кредити и тн

Само 1 допъление: *Дори и да умирате пак не вземайте кредити, щото заробвате роднините си да ги плащат, когато си отидете.

Blagodarq

Mongo hubavo video Kire

Брейк ти си Българския Едуард Сноудън.

Първи! Ще гледам с кеф! Приятно гледане на всички!


More Creators