SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК ДА СПАСИТЕ ДЕЦАТА СИ...

От това видео ще разберете какви потресаващи неща вършат децата ви - как лъжат, колко от тях използват наркотици и каква част си мислят, че са на другия бряг.


Ще ви дам съвети как да се справите с този сериозен проблем.


Нека всеки, който има опит и знае за какво става на въпрос, да потвърди в коментарите.

КАК ДА СПАСИТЕ ДЕЦАТА СИ...

Comments

Истина е,разбира се на 200% всичко,което казва!

Аз съм на 19 г. Потвърждавам ,че това е така.

Всичко това е истина

Бате Киро,Аз съм набор 86, Ни от едното,ни от другото поколение,но едно малко но като запетайка променя нещата.. Родих се в семейство на начетени хора с любов към народното. Баба ми от Трънския край- Певица във Филип Кутев. Майка от Шоплука - Пяла в хор Бодра Смяна. Всеки разговор,който помня докато бях дете,беше свързан с твоте теми и защо загърбваме нашето си ?! И в крайна сметка се пееха песни на масата или там където сме,ала с тъга. Давам за пример една Трънска Народна изпълнителка. Хей поле широко - Гюрга Пинджурова. А мога да изреждам и знам много от тея хора. И до какво ме навежда тази си моя мисъл?! Гледам го младото, хал хабер си нямат,каквоо ги чака... Ала уви,съдба проклета да не виждаш повече от носа си! Тематично,последно една песен на Борис Машалов - Заблеяло ми агънце. Все повече реално,за тези люде,които могат да вникнат в текста. Прощавай за словоизлеянията,но просто няма как.

Бат Киро казва истината в училищата има две крайности или псевдо дилари и големи биячи които слушат mbt и murda boyz а другата крайност са момчета и момичета дето не се разбира кой пол е

Гледах в едно предаване за този райски газ. На пръв поглед изглежда безобиден, но колко проблеми създава на организма и колко деца с по-слаби организми са си заминали от него, направо ми се оплаши окото. НЕ ГО ВЗЕМАЙТЕ!

1000000000% Истина !!! Браво за искреността и смелостта да правиш тези клипове. Дано му влезе нещо на някой в главата

На всеки дългът е своята отговорност която носи, семейство, учители,органи на реда и обществото,или това беше в едно друго време,сега е филм на ужасите,съсипват децата!

Тъжната истина

БАТЕ КИРО, САМАТА ИСТИНА!!! Аз съм момче на 19. Тази година завърших в елитно училище във Варна. В него имаше 1000 ученици от 8 до 12 клас. 20 продаваха наркотици а 800 взимаха.Влизаха в часовете надрусани и пияни... очите им на хикс. Никога не съм взимал, никога не съм пушил. За дискотеките няма да коментирам. Кръв, спринцовки и игли в тоалетните... на 14-15-16г. момичетата са като проститутки надрусани, пияни, разголени с къси полички, без сутиени, а момчетата се правят на биячи, наркодилари и тарикати... Пълна помия е всичко... Имам 3-4 приятеля, които са нормални и това е, Бате Киро... всичко друго е боклук...

Един милион процента вярно....браво и поздрави

Здравеи бат Киро имам нужда от малко помощ ако може разбирасе казвам се Пламен тел. ми е 0878888352

Здравей Киро, аз съм Наско от Дългопол, варненско и съм в Patreon от ноември, декември не помня точно. Бих искал да те чуя и да се посъветвам с теб за някои неща. Тел: 0887436047. Надявам се да звъннеш.

Аз съм на 31 години и също живея в София, на мен как не ми се е случвало?

Абсолютно си прав Бат Киро живи и здрави да сте с Веско Само така продължавайте

Не е така , а даже още по-зле ! Аз съм заобиколен с другирани и пияни съученици ако не всеки ден то през ден, там където уча. Причината това да се случва ежедневно е че учителите знаят какво правят , но не предприемат никакви мерки за това. Да не говорим че има и родители които знаят какво се случва с децата им , но не им пука.. Прав си за всичко което казваш !

Не знам дали ми беше по-смешно или по-тъжно докато слушах за учителката. Дано децата, които ще обучава, поне имат късмет и/или читави родители...

Така е!

Dimitar Yankov

В пловдивските училища и техникуми е точно такава картинката. Пият и пушат като стой та гледай, отделно марихуана всяко междучасие са на въртележкато 80% от тях, друго амфетамини на всякъде 70% от 8ми до 12ти клас употребяват ако не и от 2ти то поне едното, друго синтетични наркотици много популярни сред учениците в пловдив и да продават ги учениците на техни връстници и да има поне 3ма да първата смяна за малките и още 3-4ма за втората смяна на големите, даскалите виждат и знаят много добре всичко но не правят нищо, а някои родители живеят в лъжа и не ги интересува

Абсолютно си прав, само бих добавил и феминизма, който унищожава традиционните семейства и затова имаш уникално видео, но не искат да проумеят.

живея в Валенсия от 20години....в училищата, не но в кварталите и дискотеките да.. и полицайте го знаят... Валенсия е вторият град по употреба на дрога, след Амстердам

Georgi Pavlov

Страшно... аз бях една година учител в Пловдив... далечната 88год.....и единствения ми трудов стаж в България.... но тогава след университета, имахме осигурена работа, даже всеки търсеше връзки да се освободи от разпределение... и тогава заплатите бяха малки... така като гледам нещата май са още по зле...

Georgi Pavlov

Браво.. дано повече млади хора мислят като теб!

Georgi Pavlov

100% verno

Здравейте това за райския газ лично ни го предлагаха в Несебър.Едно засукано момиче носещо нещо като пажарогасител ни убеждаваше колко е хубаво ние и казахме да си върви по пътя и да не се занимава с нас.

V Ispania tova ne e do takava stepen edno cje ima dobri daskali profisionalisti istinski i drugo polisiata ne pozvoliava da ima diluri osobeno vutre v uchilishtata e nedopustimo

Ужас

Hristo Zlatkov

Бягай далече защото лесно се става наркоман. После отърване няма. Съсипваш и теб и родителите си и умираш млад като парцал и отрепка

Hristo Zlatkov

Sus sport mogat da se izmuknat desata , da hodiat da trenirat kakvoto im haresva po 2 - 3 chasa no loshoto che niama premii v malkite sportove, da imat stimul dechisata da se potiat da trenirat da se razvivat. Nemoje edin republikanski shampion da vzema 600 - 800 leva, za sujalenie durjavata triabva da pomaga a ne da nalivat samo vav futbola ....

Здравей, Бар Киро Аз съм на двадесет години и подкрепям всичко, което каза. Положението е трагично и лишено от всякакви чувства на съпричастност. Дилърите са в съседни класове обикновенно или в кварталното кафе. Да си набавиш наркотици е много по-лесно от колкото топъл хляб. Моите родители винаги са говорили с мен и знам последствията. Човек сам решава дали да е с утайката. Продължавайте с Веско да помагате. Успехи❤️

Бат киро и всички останали завърших тая година на 18 години съм следя киро брейка от 2 години редовно досега каквото е казал рядко е грешил а за децата и тия на годините ми просто са пълна измет много са малко тези да не вземат наркотици или да не са пробвали а останалите повечето са пиянки буквало всеки ден от сутрин до вечер а за работа да не говорим там тези които работят са единици да във всяко едно училище можеш всякаква дрога да намериш от трева до хапчета бяло и др аз мога да се похваля досега несъм взимал никакви наркотици имам приятелка от 3 години и работя от 2 години ще уча във военното училище курсант но всичко което каза е вярно напълно

Бат Киро, аз съм 89 набор, майка на момиченце на 2г.и половина. По образование съм учител по БЕЛ и История и кандидатствам в малки училища в села около Пловдив, така имаю уж по-голям шанс някой да мв вземе на работа. Говорих лично с директорките на около 10 училища, всяка една ми направи добро впечатление. Викам си, има надежда. До момента, в който стъпих в пловдивско училище и разговарях с директорката на известна гимназия в града. Държеше се с мен арогантно, все едно не съм достойна да раговарям с нея. В същото време би звънецът, който не е като нашите едно време, а е музика по тонколони. И познайте, звучеше бясна чалга за начало на часа. Аз, разбира се, замръзнах, направо не бях сигурна дали правилно чувам. Тя само ме погледна и ми каза: Нямаме друг начин да им привлечем вниманоето, това харесват, това им пускаме...Та, монетата има две страни, но в случая и двете страни са виновни. Някой трябва да вземе нещата в свои ръце, но според мен, както казваш и ти, това са единствено и само родителите. Стигне ли се до там да разчитаме само на учителите, видях с очите си какъв е резултатът. Та, обещавам да те послушам и аз и съпругът ми да направим всичко, за да опазим детето ни. Поздрави от нас!

даже в момента гледам по бнт филмче с гей история за кмета и племенника му...и изневери до три пъти не се броели...всеки си избира пътя...

Самата истина !

Konstantin Dimitrov

Бат Киро, надявам се това съобщение да стигне до теб за да ти кажа, че ти се възхищавам на смелостта и постоянството с което се опитваш да вкараш малко разум на младите (и аз в това число) и да отвориш очите на някои хора. Нещата които казваш са абсолютно верни! Младите са наркомани, курви, педали или всичко заедно. Институциите и родителите са незаинтересовани и това е повече от ясно. Кадърните хора избягаха навън, та дори и доста от некадърните се усетиха и се махнаха докато е време. Общесвото деградира по разнообразни причини които се акумулират и никой човек или партия НЕ може да противодейства на това. Идват тежки времена и както ти сам каза в едно предишно видео, кадърните ще се възползват от това. Ако може само да допълня за телефоните които казваш, че са убийство, аз не съм съгласен. Телефоните са удобни устройства с които някои хора си вършат работата на тях и ги използват за информационни цели. Убийството за което говориш в клипа идва от социалните мрежи в които всички са забили нос и се влияят от пропаганда и тотални простащини. Хората започнаха да вярват във фълшиви идеали и да се сръвняват един с друг по различни критерии. Ако изтриеш на един ученик Facebook, Instagram и TikTok от телефона, той ще прекарва 90% по-малко време на него. Кога последно някой е виждал младеж на спирката да е извадил телефона и да гледа в Wikipedia някакво съдържание? Вредата от социалните мрежи е доста по сериозна и пренебрегвана от колкото хората подозират, дори ще се радвам ако направиш отделно видео точно за това за да могат кадърните хора да поразсъждават над това и да си сверят малко часовника. Остани истински и бъди здрав бат Киро!

Marto

само личен пример..нищо друго ..и бог да ни е на помощ..браво проф. брейк...

Зависи в каква среда се движите, аз съм на 31 години и никой от приятелите ми, на около тези години, не пипа наркотици, а си пушим наргилета редовно като сме на заведение. .

Ефекта на райският газ е краткосрочно замайване и изтръпване за не повече от 1 минута. Няма как от това да се е хвърлил през мост освен ако не е бил на него докато е вдишвал от гаста и е загубил равновесие или го е смесил с други вещества. В медицината също се използва в определени количества. Това не го казвам опитвайки се да защитавам употребата му дори напротив, но така написано е малко подвеждащо.

Marto

Бат Кире, всичко е така, както го казваш! Ситуацията е страшна и действително всички се правят на приятно разсеяни, сякаш живеем в най-норамлните времена...

Венцислав Димитров

Бате Киро вярно е! Аз съм от математическа гимназия тази година ще съм абитуриент, още в основното бяха казали, че циганчетата крадат от физкултурния салон, за да си купят наркотици, охраната правише проблем, че минаваш през входа на по-малките, но не правише проблем на тях беше го страх, защото винаги идваха да ги забират техни близки. Сега в гимназията още по-лошо, майка ми е фелдшера в моето училище и постоянно ми казва как ходят в лекарския кабинет разтреперани, момчета 8-9 клас плачат, заради оценки момичетата треперят енергийни напитки и трева, майка ми написа писмо до общината, но файда йок! Момичетата 90% ходят с по-големи от тях 5-6 години по-големи, пият противозачатъчни, а онези батковци ги напиват и надрусват за да могат да се възползват от тях, бил съм свидетел как момчета се пипат за ушите и бузите като обратни. Момичетата нон-стоп се целуват и си сядат в скута. Радвам се, че има и свестни, които си имат гаджета, учат си уроците, уважават ,учителите и тн. Учителлите бяха разбрали за един наркоман и му стискаха ръце, че е спрял да се друса, а той от кока беше минал на 10 цигари трева. За асексуалността няма да говоря, момичетата не им се чука, на момчетата още по-малко по тоалетните съм бил свидетел още в началното как 7-ми клас се крие в тоалетната и гледа порно по 3-4 пъти и през часа отиваше само и само да гледа тази помия. Повечето наркомани са на богаташи деца и на богаташа не му пука купуват му кола за 100 бона, то не знае как се паркира, но колата му е взета и го имат за голяма работа. За своите набори няма да говоря! Дрифтове, високи скорости, форсажи и други простотии! Най-гадната картина е, че учениците и учителите приемат това за нормално и това е модата вече, че си застанал да се целунеш с приятелка без маска ти правят проблем и панаири, а че педераста ходи като момиче и се облича и че по-малките от него го гледат- НЕ! Много жалко бате Киро, правя всичко по силите си да променя битието на по-малките от мен, както и на своите връстници!

Бат Киро аз съм от малък град в който всеки на моите години е тревоман. Признавам си аз също се изкуших да пробвам веднъж и изобщо не ми хареса. Удари ме в главата и не можех да мисля. Влязох да си ударя един душ белким ме отпусне малко , но този боклук , който изпуших толкова ме беше затъпил , че не знаех как да си пусна душа. Това е съвсем реална случка , не се бъзикам. От тогава се наплаших и вече бягам далеч от такива работи.

Димитър Войков

Моя добър приятел се хвърли през моста заради тия шибани балони.... Не е шега хора това нещу

Призовавам ви да отидете в тоалетните в дискотеките, там е пълно с дрога. Линий, трева, хапчета и т.н. Децата вече не пушат наргилета ами по силни вещества. Това с наргилетата беше до едно време, но стана старомодно. Пазете ги. Виждам мой набори които го правят всеки ден....

Динамо Киев, съгласна съм с теб. ПС: Кажи, ако искаш, как мина срещата, успя ли да впечатлиш момичето, че нашата community се вълнува😉

На плажа е същото. Няма спасители няма плажуващи. На всеки предлагат и си ходят най-спокойно. Това го знам че е поне от 5 години , но със сигурност е от повече.

за всичко съм съгласен само не и затова че като един е на другия бряг трябва да му се подиграваш. Изобщо да не се занимава с него, нито да му говори, нищо. Така си е решил и така да бъде. Какво ще направиш като му се подиграваш- ще се промени , не никога. Вече като почне да се вре пред теб нали обратния и да те сваля тогава вече го прави на нищо.

Кире ще ти кажа само две думи, Голям си

Aleksandar Antimov

ПП. Колкото повече наркоман/и, толкова повече пари се въртят. Имат файда да ги развъждат, за да могат да печелят пари от зависими и да създават изруди,(защото това им бърка в мозъците).

Още от преди 10 даже 15 години беше така, сега сигурно е още по-брутално, защото този модел се поддържа и подстрекава и защитава от компетентния .!.

нЕма грешка, еВалла !

За съжаление е така !

На 20г съм от София, потвърждавам думите ти. Няма път, в който да отида на дискотека и да не дойде някой да ме пита дали продавам или дали искам да си купя!

Безспорно прав, даже да не кажа, че е и по-зле.

Много точно казано... и честит имен ден

Georgi Pavlov

Бат Киро аз като млад човек мога да потвърдя, че абсолютно всичко къде каза е истина. Изключително си прав. Положението е много зле. Не стига че всичко е гадна мърша неможе нищо да направи една филия да си намаже обаче се мисли за голяма работа.

Ако някой си мисли, че на фона на цялата разсипия в държавата, образованието ще прави изключение- дълбоко се заблуждава. Работата на преподавателите е да ги научат на нещо (затова се казва учител - ученик), а не да ги възпитават. Това е задължение най-вече на родителите. Затова се казва, че домашното възпитание е много важно, както и че на някое келеме му липсват първите седем години. Даниел е прав, че ако са ги направили боклуци, такива ще си останат (в повечето случаи).

Гимназия завърших 2013та година и беше точно така с наркотиците и алкохола, пушеха се треви и се пиеха водки в междучасието. Педерастията и джендърството не бяха толкова нашумели. Сега е мазало, особено с тик ток и тн. На всеки втори клип можете да видите мъж облечен като жена.

Plamen Petrov, не знам как си по история и география, но май и ти си пропуснал иЗпитите по български език.

Бай Киро на 16 съм и в дискотеките диларите сами идват и ти предлагат, защото си мислят че си наркоман. Един път бяхме на едно парти с по голям клас и дрогата беше навсякъде! Бог да ни е на помощ

Кире все по силни видеа...имам дъщеря на 22 сега завърши висшето си,слава на господа такива проблеми не съм имал,отвратена е от дискотеките и не стъпва там...има само един недостатък,че е"еничерка"....тоест от двегодишна е в чужбина,сърди се,когато я наричам така,но си е истина....българският и е перфектен,не ,като на Роузито от "бахти и дефектения подкаст"...отличничка е,но географията и историята не са и силата,макар да съм завършил история в Търново,по времето когато ти бръмчеше в Полтава....сега съм я навил като свърши мастера да отиде в България,да поживее малко,има апартамент,кола ,може да намери работа...абе,искам, да ми се размине, кръвния данък.....да си остане там....иначе това което говориш е истина,децата се убиват и то целенасочено....музика,филми мода....има едно интервю с Божидар Главев,бивш китарист на група АХАТ,сега е монах в манастир,разказва истината за шоубизнеса...напишете името и излиза в YouTube...и един съвет тичаѝте заедно с децата си,аз го правя с дъщеря ми....и все още,не може да ме надбяга .....

Georgi Pavlov

На 17 години съм и всичко,което казва бат Киро е вярно

Вярно е! Аз съм на 30 години, когато бях ученик имахме по 3-4 лекета във всеки клас, които пиеха и пушеха. Сега дали има по 3-4 нормални деца в клас?

Male ujas Bat Kiro , taka e sasipaha gi tezi malkite

Христо Тодоров

Бат Киро, Прав си. Аз съм от тези хора които обиждаш използвал съм стероиди, наркотици и тн. От първо лице заявявам, че си прав. :D За родителите: с говорене няма да стане, ако сте ги направили боклуци такива ще си останат.

Бат Киро бях 9 клас ако не се лъжа и имаше един от класа ни дето дойде с пистолет понеже някой си щял да го бие

Всичко е така особено с тези балони. На къпиновският манастир идва едно момче с 40 флакончета и след около 2часа не остана нито едно. Днешно време е много рядко срещано да видиш тинейджър който не друса !(казва ви го момче на 20г)

Учих истоия и геофрафия във ВТУ и имах холеги в 4ти курс на един от испитите, като попитаха колега да посочи Карпатите сочеше Алпите, попитаха го къде са Алпите и сочеше Урал питаха го, а къде е Урал и посочи Карпатите. Взе испита с пет или шест понеже имал присъствия, по фрапантното беше ,че поне следващите двама бяха същите за по нататък незнам понеже излязох.В момента са преподаватели!

Plamen Petrov

Аз съм на 28г, преди около 10 години момичетата се обличаха възпитано и излизаха без грим. Събираха се при приятелка, чиито родители са на почивка. Грим,рязани роклички, късане на клинове, алкохол и после на дискотека! Всичко е така както казваш. На слънчака бях 2018, в една дискотека момичета на около 16-20 години носеха балони с райски газ и спринцовки с нещо!

Влезте в мрежата, Веско покажи на бат Киро кой е Стоян Колев. Всички млади му подражават. Този е идол сред младите. https://youtu.be/115bmmSBAcQ


More Creators