SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ОЛИГАРСИТЕ СА ГЕРБ И ДПС!

НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ КОИ СА ИСТИНСКИТЕ ОЛИГАРСИ В БЪЛГАРИЯ!

ГЕРБ си вдигат отново рейтинга заради некадърниците от ИТН, в частност Слави Трифонов и Тошко Йорданов…

Партийките от протеста се усетиха, че няма да го бъде и най-вероятно няма да бъдат избрани отново при евентуални нови избори. Ще максимално да се задържат на хоризонта, за да могат да се облажат.

Румен Радев показва качества, които не съм очаквал от него, но...

Вижте повече във видеото

ОЛИГАРСИТЕ СА ГЕРБ И ДПС!

Comments

Боко са дупна с капачка на иглата. Боко е толкова долен и нагъл мошенник, че лично ще застреля всеки един от нас ако му обещаят точните неща. Радев е изключително куха лейка така се оказа и го изигра бушон на Боко без да разбере.

Zhivko_Y

Бат Киро хубаво разказваш за тия лаборанти. Но ДОКТОР ТОДОРОВ може би е единствения лабораторен лекар в България който се е срещал с доста неща като ебола , спин и т.н. и К19 не го уплаши ама му ликвидираха доходите тия нещастници . Чакам репортажа ти за Доктор Тодоров от Русе

Valentin

кой е българина там

Съветът за оцеляване е просто перфектен. Но анализа за олигарсите е повърхностен и не точен. Политиците не са олигарси те са купени от олигарсите и лобират за тях. Виж кои управлява средствата за производство и кои са собственици. Понеже често използваш термина кукловодите в групата Билденберг има и български участник . Поздрави на пантерата като се видите чао.

Браво, Огняне, дяволски си прав! За огромно съжаление! Язък, за прекрасното географско положение и природно богатата ни страна! Олигофренията е на власт и тя ще доунищожи всичко. Повтарям-ВСИЧКО!

Мен никой не ме е прекарал бат Киро, нищо че съм в чужбина, не съм гласувал и няма да гласувам, оставям тази наивност и глупост на масата български глупаци дето гласуваха за ИТН и дори ГРОБ..Държавата отива на кино заради простия манталитет на голяма част от съгражданите...

Огнян Стефанов

Страхотен коментар и информация, благодаря ти, Георги!

Често слагаме равенство между между " олигарх " и "богат "....сега искам,да ви върна към корените на българският език,ащото май сме го позабравили.Употребяваме думи без,да се замислим за тяхното значение...наричаме "богат" този,коѝто има голямо материално състояние и с обратен знак,който е "беден"....а в нашият език(един от наѝ старите в света) тези думи имат много по дълбок смисъл...."богат" идва от "бог",тоест не само заможен и състоятелен ,но и спазващ законите божиѝ,добър за себе си и за останалите, затова е "БОГАТ"....може да си заможен,с голямо състояние,но поставяш материалното над духовното,ти си "беда"за себе си и за останалите,тоест "БЕДЕН"....и "сиромах " от сирак,човек,коѝто ,няма нищо и се нуждае от помощ.....това е обществото ни,според езика ни....сиромаси,бедни и богати....огледаѝте се,има ли богати хора ?.....аз невиждам...и там е бедата,затова сме и бедни.....бедния човек,може всеки,да го манипулира,тоѝ не вижда по надалеч от носа си,и не навлиза по надълбоко от собственият си джоб.....

Georgi Pavlov

Хибаво ги редиш но на мене така ме устроива служебното правителство протакват нещата с ваксините.По добре И.Т.Н отколкото Герб. Върнат ли герб Жална ни майка на нас родителите и децата.

X Xx

Приемам залози..ГЕРБ повече от 65 депутата в някои от следващите парл.избори @6. Б.Б. президент @25.

Не мисля, че този проекто- кабинет който днес обявиха проформа от ГЕРБ-СДС е по-добър от служебния или този на ИТН с премиер Николай Василев! При нови избори след 2 месеца, депутатските мандати за коалицията ГЕРБ-СДС ще са около 50! ИТН и 'Демократична България' ще качът резултатите си!

Viktor

Радев ще спечели изборите на първи тур, без значение кои са другите кадидати! ИТН помогнаха много, за да се демонтира модела 'Борисов-Пеевски'! Модел който прояде цялата държава!

Viktor

продължавай брейки...не спирай..ти лекуваш хората...ръчкай го тоя народ.белким се освести...

И кво от тва? Кой ще дойде? С това ли се утешаваш? Ти не разбра ли че тия изроди в парламента са за масов разстрел? Единствения начин е народа да се надигне, но това няма как да стане, така че както каза бай Киро ПО ЕДИНИЧНО!!!

Може да си прав за всичко, но за едно не си. - ГРОБ повече няма да се върнат на власт.

само проблема е, че в "управлението на пандемията" играят огромни пари, и който се допре вече е покварен. И той започва да пее познатите ни песнички за локдауни и всякакви тем подобни простотии

100% като погледнеш ИТН, вече ГЕРБ ти се струват като БОГОВЕ! Тук си много прав Киро... Също добре усещаш, че най-вероятно Бойко ще е кандидатът за президент :) при следващите избори почти сигурно е, че ГЕРБ ще имат и президент, и парламент... Слави и сценаристите очевидно са безполезни за народа, а работят и те за чужд интерес.

не мисля.. точно Бойко ще е следващия кандидат президент, а Митов ще е мин.председател :)

за Огъси се Бг ние идваме и Фашистка България също

Спокойно, мен много повече ме плюха като се подигравах на партия Има Такъв Идиот. Недей да сравняваш тъпаците от другите партии с Франкенщайн. Бойко да остане, ако мерките бъдат като миналата година сравнение с почти целия свят.

Napravete pak edna sreshta s kiro skalata 2 chasa da zapishete da polafite hem ste stane veselo hem pouchitelno

Prav si Breik naistina na chaka mnogo losho na zima

Христо Тодоров

Вади тоягата, аз съм с тебе

Да се надяваме че добитъка не е напълно опростел и да гласуваме за правилната партия Възраждане

Съжелявм, но вече съм готова да убивам, трябва ми малко още!!! Никой няма да допусна да задължи майка ми на 83г и мен да ни ваксат!!! Живот, или Живот след тукашният Път!!! А това че имаме незаконна Конституция и Зконодателство, че всичко до момента като Избори и Парламенти и Партии е незаконно, НИКОЙ не иска да говори ИСТИНАТА - ЗАЩО? КИРО, ти знаеш ли че от 1991г. България няма нито едното, нито другото и на всичкото отгре е само една ТЕРИТОРИЯ? Защо до сега не си го проучил, вместо да си губиш времето напразно тук? Знаеш ли че МЗ потвърди че няма изолиран вирус и че не знаят какво има във ваксите? И не само.... Но, явно ще трябва да ти пиша писъме за това, защото ако си честен и искаш хората да знаят истината, трябва да започнеш от истинската ИЗМАМА!!! Харесвам че си прям и Благодаря!

Aglena Petrova Petrova

Мачкай Брейк

+ Божков

Ако,"народа" е наистина толкова тъп да избере герб,тогава бате Бойко, наистина ще дойде на бел КОН.

Genadi Dimitrov

Киро, за президент от страна на ГЕРБ БОКО ще предложат Кристалина Георгиева, БОКО не ще президент, ще действа по принципа на Доган, капиш?

Taka e hubavo na 3 dena da puskash videota da si komentirame vajnite temi a to ima mnogo - Afganistan, Bg politika, Suveti , Sport i t.n.

За съжаление Бай Киро засега няма по- хитри от Бойко и Доган


More Creators