SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ГРОЗНАТА ИСТИНА ЗА ТЪРНОВСКАТА БОЛНИЦА!

От близо две години слушам от познати за ужасяващите условия в C***D отделението на търнововската болница. Всички, които попаднат там, са подложени на нечовешки условия!

Заключени в стаите си, те са принудени да уринират и изхождат в шишета и кофи, всичко това пред очите на другите болни в стаята! В тези условия и здрав човек трудно би издържал!

Днес ще ви покажа снимки от това място. Изводите оставям на вас! 

ГРОЗНАТА ИСТИНА ЗА ТЪРНОВСКАТА БОЛНИЦА!

Comments

Прав си на 1000000% Бате Киро, абсолютно точно обясни моята ситуация, но аз имах малко или много някакъв късмет, през 2009 год успях предсрочно да си погася кредита с наказателна лихва. а за тези които обмислят кредит ето ви моята сметка, имах спестени с жената 40000Е взехме 12 500Е кредит, купихме жилище. изплащахме кредита 10 год и 3 мес, и тотала накрая беше над 26 000 Е с всичките им банкови такси, застраховки и т.н. а уж лихвта беше 6,25% :) , Така че отогава нататък решихме: никога повече, за нищо на света, никакви кредити!!!!!!!

Венелин.

Евала за всяка една дума!

https://we.tl/t-uERTmmZWfo

Киро Брейка - Оригинала

Веско, дай линк да свалим видеото и да го разпространяваме, това е изродско...

нагли са щото нама адекватни наказания...това е...

изроди..проф. брейк..ти не вярваш но господ ще ги накаже..бъдете сигурни...няма да се радват много на откраднатото...боклуци нещастни....

Новото крило на Великотърновката болница е на стойност 6500000 лв.без ддс,общината ще тегли заем от 1200000 лв.за довършване на крилото. Тези хора са за разстрел. Май ни трябва един като Пиночет! Директора на болницата освен скъпия джип построи и голяма къща! Краде се страшно и то от нас! Бат Киро подкрепям те напълно съм с теб! Лека вечер!

Кошмар!!! "Спасителите "трябва да бъдат обесени с главата надолу! В 21 век такива гледки е ненормално,много сме разтроени,нали да се направи тая тоалетна в ъгала на стаята струва не повече от 500лв.или и тех са откраднали.. Космонавтите през терасата...

Тази "лекарка "как посегна да вземе наградата като знае че е затрила детето на този човек,като знае в какви условия "лекува"болните,срам за нея.Трудно ми беше да гледам видеото,но за съжаление това е истината.Бъдете здрави!

Здраеей Веско! Обръщам се към теб, защото ти си по техническата част. Имате ли идея, защо лайняния петрион не ме разпознава като абонат. Едно видео ме пуска да гледам, друго не. Пиша ви във фейс бук, но не реагирате. Някъква идея?!

Ужас!

Записваш клипа с друг телефон и го пращаш на роднини по вайбър, или поне части от него.

Пълни отрепки! Ако съм на мястото на пациента ще метна измислените тоалетни през прозореца.

В концентрационните лагери са имали по добри условия .....

Чакам коментара ти за интервюто на Слави. И ако можеш обясни на хората какво означава да си За унищожаването на лева и приемането на еврото. Защото много негови симпатизанти се доверяват на сляпо без да разбират какво им говори

Киро да си жив и здрав, че ни отваряш очите!! ХОРА какво чакаме, че не излизаме със сопите навън??? В др.държави протестират срещу ваксинациите, пък тука си траем ? Наистина сме пасмина !!! Нямам думи !!

Mariana Voinova

О и другата простотия беше катома изписваха ма караха даси изгорв дрехите дето сам бил сас тях докато сам болен че заразата била останала по тях, теглих им едни майни иси тръгнах

Пълен геноцид

Много тъжно...

Даже не ме впечатли,толкова съм свикнал с тези гледки.в Петричката болница имаше афера с нафтата и с лекарствата за ветерани от здравната каса.Бог да го прости доктор Антонов.Човека ги надуши извади болницата на +. Веднага го свалиха от поста.Толко л.... Изядоха по негов адрес.Я кажи какво стана с на Денев сина,нали имаше разследване??

X Xx

Един смел човек си Киро първия човек който показа истината евала Киро

Миналата година точно по това време лежах във бургас със двустрана бронхитплевмония и ковид. И ние пикаехме във ботилки но да серем на пускаха до тоалетна. Проблемат обаче беше че самите доктори незнаеха какво да правят защото аз съм им бив вторият такъв случей. Аз ги питам нямали дами направят нещо иследвания теса праят на луди и на осмия ден неможах даги изтрая вдигнах панаирите щех даги шамаря неим дадох дами слагат системи и инжекции и надтугия ден ма изписаха има вкараха под домашна карантина щот незнаеха кво да праят

Имал си късмет с леко боледуване. Аз развих вирусна пневмония и постъпих в болница по спешност със затруднено дишане. За 4 дена бях като нов но ме държаха 7. Ремдисивир, антибиотик и кортикостероиди това ми слагаха и първите дни бях на кислород денонощно. Но ковид отделението беше добро и храната също. Нищо общо с това в Търново. Лежах в Токуда София.

Искат червени герданчета на площада пред всички за назидание другите даси имат едно на ум

Най-се забавлявах като трябваше да ида до банката и ми казаха че искат нали всички да са предпазени от новото нещо. Аз пък ги питах- Добре, като сте толкова загрижени, виждали ли сте скоро колко прах има върху банкоматите. Аз виждам поне 2 пръста дебелина

Безмълвна съм...Не искам да го повярвам и не мога! И най-страшното е,че хората са или слепи или безсилни срещу цялата лудост!Не разбирам къде отиде българският дух и борба за справедливост?! Единици ли останахме и как стигнахме до там да ни смажат до степен на отчаяние и безразличие!Всеки за себе си и каквото ще да става!Най-много ме е страх, Кире че един ден няма да имам родина където да се прибера и никой няма да е чувал за нас - българите!Имало едно време.. До толкова пропаднахме заради тея пари,че продаваме родина, ценности, морал и ближния.Жалка картинка! Всеки път го казвам - благодаря,че Ви има!

Бай Киро Фашистите са като детска играчка всравнение с тези докторчета! Бог да ни е на помощ

Заради такива видео съм в Патриона ти!

Браво бат Киро само ти казваш цялата истина за герберската пасмина.

Извини ме, бате Киро,но НЯМА да мога да изгледам това видео!!! Психиката ми е достатъчно РАЗбита !Може би, жена ми ще го изгледа..(тя е Акушерка) Поздрави от Манчестър ! Успех !

Тези така наречени тоалетни се използват много в Германия, но са за хора които са много трудно подвижни и не могат да стигнат до тоалетната. Останалото няма и да го коментирам.

Тея са за убиване

Когато видя кадри като тези, ми трябва известно време да осъзня какво съм гледала и как го възприемам. Засега не успявам.. Гняв, безсилие, желание за възмездие и разправа, отковена злоба и злост, отвращение са малка част от това, което се е насъбрало. И не съм само аз. Като добавим и ситуацията с децата и готвещото се, недоумявам как няма милиони по улиците. Но не, по кафенетата са.

Iglika Koleva

Още нещо. Някакси не се "впечатлих" чак толкова от кадрите и ще поясня защо. 2010г. лежах 4 месеца в болница поради проблеми с бременността. Сменях частна с държавна болница. В частната болница всичко беше нормално като условия, ВИП стая, румсервиз и пр. Но екипът беше рехав, нямаше неонатология и се наложи да се преместя в Окръжна болница, пак ВИП стая. Та, снимките с ми познати. Не в този гротесков размер, не в тези чудовищни мащаби, но подобни. В коридора, след като родих, не се позволяваше да се разхождме поради вътрешноболнична инфекция. Прадоксът е, че точно там се чувствах по-спокойна, отколкото в частната болница, винаги имаше не само дежурен лекар, но и екип, на който да разчитам. И все пак - нещата са несравними с това, което покзвате сега.

Iglika Koleva

И в Пловдив не са по-розови нещата, знам го от лекар, завеждащ в момента ковид-отделение. От което следва, че в цялата страна е подобно положението. Друго си мисля - вие повлякохте крак, дадохте пример. Нека да направим така, че видеото да достигне до максимум брой хора. Със сигурност ще почнат и други да споделят, да публикуват снимки и разкази по преживяно. Аз ще споделя видеото, качено в Ютюб, но няма да е толкова въздействащо. Ще се радвам, ако някой подскаже как.

Iglika Koleva

Баси ужаса, по хуманно ще е да оставят по един пистолет да може болния да се гръмне да не се мъчи. Баси лечението

Ебах тейната Майка помярска Майкооо тава не може да бъде те тия са за Белене За щастие тук в Испания това нещо го нема ора дека беа лежеле от ковид наши сънародници Бъгаре.В Болницата Ковид отделенията Са със тоалетна Баня да ти е кеф да се изереш пикаеш Телевизия имаш гледаш квот сакаш Лошото беше че не можеш да излезнеш до коридора да пиеш кафе или до барчето и водата трябва ти да си я вкарваш за пиене. Благодаря за видеото Бат КироN1 и Веско живи и здрави да сте Все със пълна сила да карате

Децата им да влязат там дано мамицата им мръсна, да видят какво причиняват на хората, няма как да не ги кълнеш тези помияри, колкото и да си културен. Да можеше да има Държавна Сигурност сега...

Добре де не ми го побира главата как ако ,излезеш жив от там да не им ебеш путката майна. Не знам каква сила има този адвокат когато почина детето му не направи масово трепане.Нямам думи, при нас в селската болница в родопите е като 5 звезди хотел пре това нещо.

Бат киро и говориш за нас в чужбина да се върнем да не ма ебал луд мене....

Надали в останалите градове е особено по добре. И този народ продължава да прави лоши избори и решения. Еми, Кире, гнусно е, гадно е, ама това заслужаваме българския народ, продал се за кенче кола и пакетче тиктак. ТОЛКОВА.

Напълно в стила на К***Д пландемията. Никаква грижа за хората, а напротив колкото по-зле по-добре за тях. ИЗРОДИ!

Това което видях ме шокира условията са несъвместими с живота .Колкото и да са болни хората заслужават малко от малко човешко отношение ,но има и нещо друго ,че лекарите и персонала в това отделение явно са забравили Хипократовата клетва .

Димитър Дидо

Болната истина Кире, сигурно не е само при вас така. Сърцето ми се сви като гледах. Уруди мръсни. Той Господ гледа отгоре. На него разчитам. Живи и здрави да сме

Aleksandar Antimov

Какво може да каже човек, с жена ми от началото на пландемията сме на мнение че няма да позволим на роднина да припари до болница. Добре че личната ни лекарка и педиатърката са разумни а и си падат по хомеопатията. Малкия и жената го изкараха за седмица а аз 2рия и 3тия път го изкарах на крак, здрави тренировки, много потене и вода. Жив и здрави да сте всички. Господ да ви дава сили.


More Creators