От близо две години слушам от познати за ужасяващите условия в C***D отделението на търнововската болница. Всички, които попаднат там, са подложени на нечовешки условия!
Заключени в стаите си, те са принудени да уринират и изхождат в шишета и кофи, всичко това пред очите на другите болни в стаята! В тези условия и здрав човек трудно би издържал!
Днес ще ви покажа снимки от това място. Изводите оставям на вас!
Венелин.
2021-10-07 09:03:35 +0000 UTCКиро Брейка - Оригинала
2021-08-31 11:46:34 +0000 UTCMariana Voinova
2021-08-28 10:29:43 +0000 UTCX Xx
2021-08-28 04:04:40 +0000 UTCIglika Koleva
2021-08-27 16:49:23 +0000 UTCIglika Koleva
2021-08-27 16:40:08 +0000 UTCIglika Koleva
2021-08-27 16:27:23 +0000 UTCДимитър Дидо
2021-08-27 13:49:38 +0000 UTCAleksandar Antimov
2021-08-27 13:39:40 +0000 UTC