SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


(СВАЛЕНОТО ВИДЕО) - БРУТАЛНИТЕ КАДРИ ОТ ТЪРНОВСКАТА БОЛНИЦА

Направихме специално видео, в което показахме бруталните кадри от Търновската болница на всички наши последователи във Фейсбук. Видеото беше налично за 14 часа. От съображение за сигурност и евентуално наказание или спиране на страницата, видеото беше смъкнато от нас. Ако някой не го е изгледал, може да го направи тук в Пейтриън.

А, това е обяснението на Киро: https://youtu.be/4SRDfv6Nqe0

(СВАЛЕНОТО ВИДЕО) - БРУТАЛНИТЕ КАДРИ ОТ ТЪРНОВСКАТА БОЛНИЦА

Comments

Нищо няма да стане след тов видео:( ТЕЗИ ХОРА НЕ СА ХОРА, няма нищо човечно останало у тях, ний сме само скот от който трябва да се доят пари ! за таквиз изверги е казано: който със секира при мен идва, то със свинец (олово за по-младите) трябва да бъде посрещнат, и със сабя помилван! тези нагли, безчовечни същества само от това разбират !!!!

Венелин.

Моля се да съм здрав , не искам да влизам в болница.Как можах да се родя в България...

Кажи някаква интересна история как си изкарвал пари Кире!!

Бате Киро репортнали са те бабите от тубата и канала замина ама нищо нали имаме патрона ^^

Новият щам на вируса се казва МУ. Говори се, че надхитрява ваксините.

Прецакат ли ви пейтриън качвайте в buymeacoffee

Надявам се че с това видео ще се променят нещата в ковид отделенията или поне в Търновското отделение. Много смело и право в целта, надявам се да не пострадате физически. Пазете се! Разбирам че искате да помогнете но гледайте сигурността си също. Успех. Ще го споделя на колкото се може повече хора.

Вижте колко са запазени до момента в България и в Европа. При 80 % ваксиниране там имат 500 заразени на 100 000 а у нас са 150.Ваксината ще ни довърши!!!

YULIYAN BELEV

Събуждайте се Българи, че и сто тояги ще са ни малко!!

Математиката не ви е сила!

думи нямам …..

Radoto Stoimenov

За съжаление е така. Деградацията е навсякъде в човешките взаимоотношения.

Безбожници сме станали големи .Такива хора има навсякъде не са само в тази болница.Като туморни разсейки са навсякъде.За толкова години безхаберие,това се превъна в начин на мислене,сериозно.Няма какво да им святка лампата...казвам ви..НАЧИН НА МИСЛЕНЕ е това!И такива не са само по болници..по всички учреждения,семействата дори...семейства здрави не останаха..малко са свестните

Старите хора не излизат, за да се спестят пари от пенсии.

lyubo

Здравей, поздрави от Англия. Може ли да направиш едно видео за броят на болните от КУРона вируса във България за последните 2 години и 8 месеца. По мой сметки, населението на България което е около 5 000 000, е прекарало КУРона вируса 5-6 пъти най-малко по-официална статистика. За пример ще дам статистиката от 26 Август, от 22 480 теста, имаме 1 601 позитивни резултата, по тази логика ако се тества цялото население на България което е около 5 000 000, ще излезне че имаме НОВИ 40 000 болни за ЕДИН ДЕН. Ако умножим 40 000 по 365 (дните от 1 година), резултатът е 14 600 000 който се преболедували КУРона вируса, но имаме КУРона криза от 2 години и 8 месеца, а не от 1 година, така че броят на болните трябва да се умножи по 2 години и 8 месеца. Може ли да попиташ доцент Мангъров, 1 човек колко пъти на година може да се разболее от КУРона вирус, и дали по статистически данни броят на болните и новозаразените отговаря на броят на населението на България.

lyubo

В болницата в Добрич е същото, влезе ли някой там - трудно излиза, а стари хора - не излизат.

На станало е време разделно... не ми трябва министър председател а някой да развее байрака и воевода да поведе дружина... незнам на Коцето от Възраждане, колко време ще му трябва, да разбере, че нещата са опрели до Караджата, а не до Екзарха....

Georgi Pavlov

Качи го, няма проблем

Киро Брейка - Оригинала

Бат Киро, може ли това видео да го изтегля и да го кача във Фейсбук? Имам 4 фалшиви профила и грам не ме топли дали ще изтрият някои от тях, но много хора трябва да го видят това. Потресаващо!

Много съм ....,не ядосан,не разстроен,...не знам,отдавна искам нещо да се направи срещу тая мръсотия,но винаги съм знаел,че риташ срещу ръжена,сега обаче не мога повече да трая,ами те такива ни ебаваха цял живот,така ли ще си умрем,безропотно,само ме беше страх за близките ми,ама то не се издържа повече.Кирчо,последното ти видео ме накара да се включа днес ,да платя,с надеждата,че може да осъществим някаква връзка,мислех да пркратя тая идиотщина,наречена Фейсбук,ама от две години се каня,ще стане в най-скоро време.Искам да ти дам някои данни,с които не разполагаш,за много далавери и простотии в здравеопазването

Сега вие по младите обяснявате ли си, защо по онуй, "лошото" време имаше Белене, Ловеч и други. Там случайници не влизаха. Влизаха ей такива подобни, чиито синове и дъщери сега управляват.

Евала брат, така трябва... неможе да се мълчи за тези неща. И аз не мълча, но 95% мъчат от страх за заплатката.!! И на всякаде го виждам,всеки се прави на луд и... А тия боклуци на тва разчитат. Но..тия са за линч.! Това са "лекари" уж.. давали са Клетва - живота на пациента е на 1-во място!! и хуманно отнш. към болния..и здравия също. Мърши долни, не им пука батко казвам ти. Незнам нема да се предаваме, Аз още не съм. И не си трая бате, ама сме малко за съжл. Веско ..евала и на тебе.

Trqbwa da se razprostrani v chujbina

brokeeen

Кире не е само в търновската болница така, вероятно не си ходил но в гр. Ямбол е дори по-зле, Ямболската болница е най-разбитата болница, която съм виждал през моя живот, а на ден минават толкова много хора през нея, просто ги съжалявам всички тези хора.

Бавно, ама почнаха да се събуждат много. Да, все още спят 90%, но няма начин всичко да продължава. Бат Киро, живи и здрави!

Тез Изроди трябва да си понесат отговорността и да влезнат в затвора Това дето праят с хората е престъпление

Коро, изпрати ми тел си номер, моля.

Sto ne zvunnesh na gospodari na efira moje da svurshat niakva rabota i da napregnat bolnisata

Роднините да влязат вътре и да искат обяснение. . . Даже по якички роднини да вземат участие и със сила да снимат и да влязат. . . Как ще се държите така с баща ми ве?После що биели доктори, май си заслужават БОЯЯЯЯЯ

А не може ли всеки да го качи от личния си профил, за да достигне до максимално повече хора?


More Creators