SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЩЕ ПРАВЯТ ЛИ БОЙКОТ НОЩНИТЕ КЛУБОВЕ?

Дали наистина ще направят бойкот нощните клубове? Какво се е случило след протестите? Днес ще се опитам да ви отговоря.

Линк към YouTube видеото: https://youtu.be/rGeLr064_Wo

ЩЕ ПРАВЯТ ЛИ БОЙКОТ НОЩНИТЕ КЛУБОВЕ?

Comments

https://www.youtube.com/watch?v=t51GTMhMz9M

Бат Киро току-щ0 гледам си в инстата и не мога да повярвам тея си правят реклами на райския си газ че вече и онлайн го продават да се тряскат и лапетата направо не мога да повярвам какво се случва.

Направо да ги затварят! Не ходя на такива места, не пия, не пуша и не искам дистанционно обучение, както и да ограничават спортни мероприятия.

някои може ли да ми каже името на песента моля ви се

teodor

Така си събира и абонатите :) Ако не поства, няма да получава нови абонати.

Hristo Stoyanov

Бат Киро спри да постваш рекламни видеа в YouTube. Няма смисъл, само събираш hate от говедата. Поствай само тук.

Бай Кири..

Ааа бат Киро все съм вярлал че ги разбираш нещата, ама то това твойто на нищо не прилича. Пък със това ПУЯК СЛЕД ДЪЖД направо ги застреля, баш тей ще стане.

Ако тръгнем по тази пътека(на парите),ще сгигнем до депутати и магистрати...😐

Боли ме уя , за нощните клубове , байовото ....

Stefan Burov

точно така проф. брейк...дрогата е много важна и много лапат от нея...търсете парите...

И още - последното нещо, за което трябва да съжляваш, е че направи видеото с болницата във В. Търново. Всички са наясно как стоят нещата, и лекари, и пациенти, но си траят, очаквайки бурята да ни подмине. Няма да стане, в една лодка сме всички и ще бъдем пометени от вълнАта, ама не от ковидната, а от отдавна подготвяния пландемичен сценарий. Та, това видео съм го изтеглила от статията в сайта "От извора" и съм го споделила с колеги и лекари, понеже съпругът ми е в тази сфера. На ВСИЧКИ коментарите са едни и същи - 'евала!', 'защо не се показва това навсякъде?', 'ние знаем, че е така, ежедневието ни е точно такова', 'защо се учудваш, естествено, такива са всички държавни болници в страната' и пр. Имам колежка, чиято майка е мед. лице в лаборатория. Жената говори за подмяна на тестове, тарифи, по които 'вървят' положителни или отрицателни резултати от тестовете, корупция, далавери и невероятно количество пари, които лабораториите генерираха и продължават да го правят. Та, така... Между другото, съвсем не съм против това да дам 70лв. и да си купя тест, паспорт или каквото там въведат.

Iglika Koleva

Обаче съм сигурна и в друго - аз съм преподавател и родител и знам, че когато /не 'ако'/ ние излезем на протест да защитим децата си, няма да сме платени, купени, подлъгани. Просто защото единственият огромен, несломим мотив е един - децата ни. Моля те да изгледаш едно видео, верно, в студиото на 7/8-ми е, но д-р Яна Шишкова /пеподавател по китайски/ няма общо с ИТН. Изключително ерудирана, мотивирана, юридически подготвена. По недвусмислен и остър начин поставя въпроса за централизираните бюджети, маските и ваксинациите, както и за броя/процента на колегите си, които са готови незабавно да организират протести срещу патологично-фашизоидните идиоти-дУпетати. https://www.youtube.com/watch?v=Y8PrqjnUPx8

Iglika Koleva

Така е. Отдавна си го казал, това е и моя теза от самото начало. Протестите са изцяло креатура на ББ, не е случаен фактът, че организацията за тях е по няколко фронта, от няколко съсловия и гилдии, та да е по-масово и да изглежда, че са се самоорганизирали. Някои от тях са вътре в играта, други подозират, че са използвани, но си мълчат, понеже има дават по някой лев или ги държат с компромати. Бедата е, че болшинството от протестърите са заблудени и обезверени хора, които наистина са убедени, че протест=промяна. Казано с една дума, ББ, на принципа разделяй и владей, ще използва масовите настроения и размирици, за да свали служебното правителство без косъм да падне от скъпоценната му тиква и отново ще развее байрака. В началото беше изплашен, видно беше от погледа му, поведението, реакциите и пр. Сега обаче е по-уверен в себе си от всякога и има защо.

Iglika Koleva

Киро, за нощните клубове си прав, "собствениците" им ще клекнат. Но повечето хора на протеста не бяха собственици и работници на нощни клубове, а собственици и работници от малки заведения и кафета. Хората излезнаха защото казаха че заведенията който приемат неваксинирани ще работят на 30%, а тези който приемат само ваксинирани клиенти може да работят на 100% от капацитета си. Е да, но със 30% приходи, не може да плащаш 100% заплати на персонала, наем, ток, вода и т.н. Повечето хора на протеста бяха сервитьори, бармани и чистачи, който като си загубят работата няма от къде да вземат пари да си плащат наемите, сметките и да си издържат семействата. Не си прав за президента, Радев е куха лейка на конци. До вчера рева срещу ГЕРБ, а вече назначи 2 служебни правителства и управлява държавата еднолично, а до сега нищо не е постигнал, не съм чул нито 1 депутат или министър, да е бил даден под съд за корупция, единственото нещо което Радев прави е да се снима със Херо Мустафа. Радев показа каква върти опашка е, след като излезна, вдигна юмрук, викна мутри вън, врътна си задника и влезе обратно в президенството, а хората от вън вечерта ядоха боят. Ако Радев беше мъж, щеше да поведе хората, да направи 100 крачки и да влезне в Министерски съвет, и хората бяха със него, и охраната от НСО, освен това нито един полицай нямаше да го спре. А и не само това, до сега от ръководените от него ДВЕ служебни правителства, никой не прави нищо за да намери и осъди полицайте който пребиваха протестиращите, макар че полицайте се знаят, и има десетки видея и свидетели.

lyubo

Здравей Кире, много си прав. Прав си че ги натиснаха, и си седнаха на дупетата. Такос е в тез нощни клубове, такоз е., живи и здрави бъдете, искам още хубави неща от вас. Поздрави от Варна.

Aleksandar Antimov

Бай Киро пак ги нареди, но е прав :).. Собствениците на дискотеки са голяма работа, но реално ако властта ги натисне и ще ги смачка за нула време. Срещу държавата не можеш да скачаш..

Georgi Ishkitiev


More Creators