Здравейте!
Вчера направихме едно рекламно видео на наши приятели, които имат заведение във Велико Търново. Специално за вас, записахме няколко песни, като поздрав.
Това е видеото в YouTube: https://youtu.be/z12BaVE2DkQ
Имаме идея да направим LIVE от заведението, като ще отговаряме на вашите въпроси и ще има музика на живо (може и специални поздрави). Какво мислите?
Константин Матев
2021-09-25 20:31:19 +0000 UTCGeorgi Pavlov
2021-09-23 06:54:05 +0000 UTCIskra
2021-09-23 06:01:27 +0000 UTCLidia Genova
2021-09-23 04:08:07 +0000 UTCGenadi Dimitrov
2021-09-22 14:08:45 +0000 UTCPetar Petrov
2021-09-22 13:39:27 +0000 UTCAleksandar Antimov
2021-09-22 13:35:56 +0000 UTCPetar Petrov
2021-09-22 13:33:05 +0000 UTCАндрей Павлов
2021-09-22 13:16:48 +0000 UTC