SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ Е НАЙ-МИСЛЕЩАТА!

 Най ме дразни, когато разни хора обиждат БЪЛГАРСКИЯ народ и ни наричат роби!

🇧🇬 БЪЛГАРИЯ е на 1340 години и никога не си е смянала името! Към кои БЕЛИ държави трябва да гледаме? От кого трябва да вземаме пример?

БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ Е НАЙ-МИСЛЕЩАТА!

Comments

Целта е да няма България!!! Тия шибани глобалисти ще унищожат всичко, което хората са градили! И както казваш Бай Кире, Ганьовщината ще ни спаси от тия лайна и олигофрени!!!!

Айде да ги ограничим до 7000 години поне колкото е златото на най-стария гъзар във Варна. За другите нямаме данни.

Zhivko_Y

Евала!

Zhivko_Y

Живея в Щатите, програмист съм и имам няколко изплатени имота и добра заплата. Но както Киро казва, какво от това. Тука е пълна олигофрения и съм на ръба да продам всичко и да си бия шута обратно до БГ. Заплатата не е всичко и живота не е само дохода. Тука като им кажеш че искаш 2-3 седмици отпуска и те гледат на кръв. Или пък това - да работиш с хора които се инжектираха със змиийската отрова и ти казват че "ще умрат и без това и какво значение има". Или меки китки колеги дето ти казват "да вземеш един за отбора". на тоя олигофрен дето ми казва това не издържах и му казах на саме "ти май взимаш по няколко за отобора всяка вечер".

Благодаря за линка!!

Браво,бай Киро!За всяка една думичка съм съгласен!Ние сме най-мислещите и най-разумните и на тях това не им харесва.Ще се борим до край, ще победим и даже държавата ще си извоюваме.

Българите съществуват повече от 17000 г. те са дали знание на други народи. Няма как да ни смачкат.

Toni Iliev

Киро, страхотно видео! Точно така, вдигни самочувствието на българина, той има нужда от това !! Бъдете живи и здрави! Вие сте най-готините българи!

Mariana Voinova

Една прясна новина от цветущия запад, другата седмица ще ни спират тока, май се задава режим...

Georgi Pavlov

Не сме трили нищо

Киро Брейка - Оригинала

Защо ми бе изтрит поста?Тук книгата само за хвалби ли е?

Бат Киро пускай го това видя във Ютубата. Много е хубаво и патритеотично

Проф.Иво Христов е най-големия реалист.А който квото иска да си говори всеки си има мнение което не значи че е факт а само неговото мнение..

Деница

Този линк е на интернет страница която анализира информацията от официалната страница на американското правителство.Тук може да се види колко хора са си отишли от този свят благодарение на ваксините за C-19 ,колко хора са с много тежки последствия след нея убедете се сами и това е само информация за САЩ https://vaersanalysis.info/2021/10/01/vaers-summary-for-covid-19-vaccines-through-9-24-2021/

Който разбира английски език според мен трябва да гледа този документален филм https://freeworldnews.tv/watch?id=615f96b3aa816336dbd21792

Ето ги двамцата е едно интервю: https://youtu.be/vCsTDCtzL64

Проф. Иво Христов е агент на влияние на Москва. Неговата задача е да срива самочувствието на българите и да създава комплекс за малоценост. Той неведнъж е заявявал, че неговият ментор е руския историк Андрей Фурсов.

Това видео тук е цялата версия.

Киро Брейка - Оригинала

Къде да гледам цялото видео, а не ютюб версията?!

Отново силно видео! Убедена съм, че ще оцелеем, че българският ген, манталитет и рационалност ще пребъдат. В момента гледам КунчИтУ и не мога място да си намеря от гняв, ярост, безпомощност и откровена злоба. Наклал се е като Каракачанов, глаголи мега-турбо простотии и не вярвам някой, ако ще и най-големия лапни-шаран, да се хване на глупостите му. Заслужава отделно видео, или по-скоро не, толкова е задълбал дъното..

Iglika Koleva

Много добро видео. Браво бат Киро. Понеже тук има доста мислещи хора , ще ви оставя линк към едно видео от 1980г на един бивш агент на КГБ. Като го изгледате ще си дадете отговори на много от въпросите защо се случват нещата в днешно време. За равенството , за демокрацията , за джендърите , за образованието .. Всичко е вътре. Как , кой и защо Прецакват света. Някой даже е превел лекцията на български език. https://youtu.be/LtJIIIjrjbo

Borislav Shopov

Ако инстинкта за самосахранение и практичния ум са индикатор за мислеща нация, съм съгласен... но че липсват мислещи водачи това е факт!... а нация без водачи е обречена.. а българина сам по себе си е воевода, двама вече са воевода и байрактар... трима вече са чета с предател.. много са киряк стефчофците, както казва Пасков.. на времето Бенковски, за своите трийсет и няколко години живот, е научил 7езика,натрупал състояние, заряза търговията и тръгнал да вдига въстание и умре от предателство, малко известен е факта, че запалва села, за да знаят селяните, че няма какво да губят... и умира от предателство.. толкова кратък живот и колко величие.. в момента народа е обезглавен, с фалшиви водачи, за оцеляване ще оцелеем...но ще си загубим държавата...

Georgi Pavlov

Златни ти уста,Кире!🙏🙏🙏Това,което не ни убива ,ни прави по-силни!💪💪💪🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Така е! Ще оцелеем. Има данни дори, че китайската стена е построена за да се пазят от българите. Но да не навлизаме в подробности. Народа ни и гените ни са много много по-стари от официалните данни!

Уф ,много силно казано и благодаря на Киро ,където и да сме щте милеем за родината и ако един ден трябва защтитавам моята родина щте го направя .България над всичко,благодаря Киро

ето към това ни води запада, дивия капитализъм и американските ценности https://www.youtube.com/watch?v=jDeuzs5ducg. Зомби апокалипсис!

Без истински бой няма да се дадем!!! Колкото и на пръв поглед да сме разединени, когато е страшно ние забравяме и сме обединени в 🇧🇬🇧🇬🇧🇬

България си е България! Искат да ни бутнат, но няма как! ❤️🇧🇬💓🇧🇬💖🇧🇬

Факт е че на Балканите сме най-мало надупкани с изключение на Гърция и Сърбия.

Дано ! Щях да Те критикувам , ,,че пасминатата трябва да тегли ,, дето викаш . В България има много добри хора и понякога една добра постъпка - може да даде смисъл - за цял живот. Вярвам , че ще се оправим , само трябва да спрем да мълчим и както е казал апостола ,, Дела трябват ,, ! Да Живее България !

Шиши Солетата


More Creators