SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


В.ТЪРНОВО ИЗБИРА ТЪРНОВЦИ!

🇧🇬 ВЕЛИКО ТЪРНОВО ИМА ЧЕСТТА ДА ИЗБИРА ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ ТЪРНОВЦИ 🇧🇬


Цветан Цветанов, Дилян Пеевски, Йордан Цонев, Костадин Ангелов и Христо Иванов

В.ТЪРНОВО ИЗБИРА ТЪРНОВЦИ!

Comments

да

Да повърне човек

Milena

Бат Киро алтернатива има и тя се казва Възраждане.Те се борят за България без спонсори отвън или отвътре и ние сме длъжни да ги подкрепим.Възраждане отдавна щяха да са в парламента,ако целта им бе да крадат.Всеки глас ще им е нужен,дори и твоя бат Киро.

"Бития - бит.. наядения - сит"

И след мъглата пак мъгла

Кире, само този който не гласува има право да коментира. Аз като не вярвам в Бог, не ходя на църква......който не вярва в системата да го покаже по някакъв начин...... айде чао

Александър Хаджиев

Bat kiro napravi edno video za finansovi suventi za mnogo hora bi bilo polezno

Браво Бат Киро и Веско те това се искаше да се види и чуе. Да се надяваме Възраждане да опрай положението Благодаря за видеото и хубавият анализ . Живи и здрави да сте

Пак стари селски номера, аз да ям в парламента, а ако може и да управлявам ')

121 мечта

Продължаваме ще влезнат, И, И, И?

А не да мъкнат чувалите с бюлетини, и да хвърлят някой в храстите докато спират по пътя да пикаят.

Направиха си да им е лесно.

Добре де, с този електронен вот, вие не разбрахте ли, че гласа ви отива там където трябва. :(

Киро, викаш няма алтернатива напротив има Костадин Костадинов и Възраждане, може за момента да е малка но е единствената автентична. Ти сам го покани на разговор, не разбирам защо продължаваш да викаш няма алтернатива, може да е малка но все още има.

Бат Киро Бат Киро Народа прост, живота скучен

Друг е въпроса, дали са достойни наследници на държавници като Асеневци....

Всичко е символика. Въпросните политици искат да "излязат" от Велико Търново, защото това е старата столица и от ВТ се рестартира третата българска държава. Старата столица е символ на сакралната /свещенната/ дадената от Бога власт на българските царе.

Хубостници 😆

Simeon Mladenov

Дъно.

Hristo Zlatkov

То май не само в Търново е така

Бай Киро в Дупница е същата работа!Крадец до крадеца, боклук до боклука!

Търновци имат няколко причини да не гласуват.

Крадци на крадците! Това е реалността, няма какво да се направи

Само се чудих кога ще се включи бат Киро, когато ги видях тези олигофрени наредени все едно една майка ги е родила всичките.

Bulgarian

Ujas Bat Kiro

Христо Тодоров


More Creators