SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


АЗ ЩЕ СПАЗВАМ МЕРКИТЕ!

Очакваното видео по темата.



АЗ ЩЕ СПАЗВАМ МЕРКИТЕ!

Comments

Ква харабия е тоя килата тва е такава гнусотия,сатанинска. На тоя ако го дадеш за пример съм потресен. Ужас

X Xx

Аз съм с теб бат Киро,аз също ще спазвам мерките,сега дори и маска не слагам,където не ме пуснат,просто не влизам.Опитвам се всячески да живея нормално,както беше някога. Аз ще се боря до край с тая простотия. Дай боже на повече хора да и се отворят очите и да извадят сърца да го направим, тогава ще запеят друга песен

Бойкот до дупка!

Здравей, Бай Киро! Спазвам мерките, никъде не ходя, но на работа не може да се ходи!

ОТ ДНЕС ЩЕ ПАЗАРУВАМ САМО В МАЛКИТЕ КВАРТАЛНИ МАГАЗИНЧЕТА И ЩЕ ПОДКРЕПЯМ ДРЕБНИЯ БИЗНЕС ! ДА ВИДЯТ,ЧЕ АЗ МОГА БЕЗ ХИПЕРМАРКЕТА,МОЛА И Т.Н, НО ДАЛИ ТЕ МОГАТ БЕЗ МЕН И БЕЗ ТЕБ,ПОМИСЛИ ТИ КОЙТО ЧЕТЕШ ТОВА И МИСЛИ !

Ааа уникално изпълнение,евала бат Киро,Господ те е пипнал по гласа,пей по-често наистина ти се отдава.

Valentin Tyakov

Аз правя същото в Испания.. по добре с приятели сред природата.. но въпроса е в ограничаването на правата... утре ще забранят и да излизаш сред природата, да не я замарсиш..

Georgi Pavlov

Точно така. Аз живея във Франция и спазвам мерките от август. Не ходя на ресторанти, на фитнеси, молове, музеи и т.нат. Както може би знаете хората започнаха да откриват алтернативни варианти: правят си пикник със собствени маси и столове до рестораните, срещат се повече в парковете отколкото в Мола, тренировките са също в парка. Медиците, които отказаха да се ваксинират ги спряха от работа но пък си намериха да работят друго. Т.е трябва да гледаме на мерките като на възможност. Възможност за нова работа или друг начин на изкарване на пари, възможност да си ходим на гости и да ядем по-добра храна, от тази в ресторантите, Разбира се, ако всички спазваме мерките то със сигурност те ще отпаднат. Не всеки е готов обаче да се откаже от стария си начин на живот и да тръгне да търси нови възмоности. Както казва един познат свободата не е за всеки. Тя изисква интелигентност и смелост. Смелост да напуснеш работа, смелост да промениш начина си на живот, а не да си правиш тестове или фалшиви сертификати. Така , че тези коите ще се опълчат ще са малко, но пък може би качествени

Бате Киро,железен и трезво мислещ както винаги!Днес чакаме live!!!

Така е нещо има

Georgi Pavlov

Защо така се подменят нещата... против сме начина по който се налага.. защо аз трябва да съм против някой който е ваксиниран или обратното, това е право на избор.. в момента отново се разделят хората изкуствено, така ни сготвиха 90 година сини и червени... последиците ги виждаме всички...

Georgi Pavlov

Един достоен коментар... 100% е прав баща ти...

Georgi Pavlov

Това е една от скритите цели, ще дойде време и ще станем като мойте папагали.. имат всичко, ако им го дам, но пусна ли ги на свобода, са загинали...

Georgi Pavlov

Така трябва да направим всички, ама хората са страхливи лумпени и сега всичко живо ще се надупчи.

SUZANITA nali bila voin buntarka sega sto ne se bori za maskite za demokrasiata da ne ni bodat dai da ia pitame ili maika i

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте

Спрете да пазарувате във верижните магазини и ще видите как ще клекнат.

Уникален си

Браво бат Киро

Баща ми беше икономист по образование и казваше реално единственото оръжие което имаме срещу тези кръвни изедници е да спрем да купуваме/продаваме само за 1 мес, и всяко правителство, червено, жълто , зелено, пембено веднага ще клекне на искането на народа, а това да подскачаме по митинги, протесни ноти да отправяме към министерствата, дела да водим и т.н., си е чиста загуба на време!!!! Единственното ценно нещо което имаме на този свят е времето ни тук и ТО Е ОГРАНИЧЕНО!!! как ще го исползваме най-рационалнно само ние трябва да си решим, като не забравяме че най-важното нещо е да се погрижим за добруването на нашите Деца!!!! И този процес започва веднага след университета!!!!! И затова Бат Киро е 1000000000% прав, дай да спазваме всички ограниченя, пък дори и само за 1 мес, такъв четвъртит ще им го заврем отзад, че ще се чудят от къде им е дошло !!!!!

Венелин.

хубовото е че има интернет и не е необходимо да влизаш в големите магазини, за да си купиш нещо. Разбира се за да ти го доставят плащаш но не е чак толкова много. Почти всичко доставят

Точно така бат Киро и аз си мислих същото. Като фалира всичко и не може да достигне хляб до този който е писал тъпия закон ще се усетят и ще обърнат гъза.

Bat Kiro vsichki iskame live dnes

Работя , като здравен работник в хоспис в Ирландия . Бях една седмица в изолационно крило , като имахме трима пациента с корона вирус . И трите пациента са с ваксини даже вече и трета поставена . Симптомати - пациент едно , висока температура , тежка отпадналост , рядка но дълбока кашлица . Пациент две - висока температура , силна кашлица . Кислородната маска беше задължителна периодично . Трети пациент - без симптоми . Направете си изводите . Аз лично съм с една доза . Бях в пряк контакт с болни , винаги си носих защитното облекло и не съм заразен . Пазете се

Val Dimov

Аз съм по площадите но не в бг... Ако бях там всеки ден бих бил там... Ако не действаме сами никой няма да ни помогне... може нищо да не постигнем, но несме седяли с скръстени ръце...

Georgi Pavlov

Твойте приятели румънците позакъсаха.

Hristo Zlatkov

който почти никой няма

Кучето е заровено в доктор четата, защото те трябваше да отидат на специализация в Китай и да се научат да лекуват ама те отидоха да учат как се прави бизнес с здравето на хората и затова сме на този хал. Бих казал - по добре в кръчма отколкото в болница да влезеш...

https://www.youtube.com/watch?v=QmnapGB4CBY Не знам какво им правят.. надали са само пари

Кире,ти в старите видеа плюеше антиваксърите,сега и ти стана :D

В.П.

Много сме - Силни сме Не трябва да позволяваме да ни мачкат !!! Сетих се за една песен писана 2010 година от не чак толкова известен рапър... Но песента си струва https://youtu.be/mOvk2H1iwjY

Време е е да се събуди Ганьо и да победим

петър петров

Чул те Господ, но да не разчитаме на подобно нещо от еничари

Времето на зимнината е и ако не сме обединени и да си помагаме може да им се сбъдне онова от монумента в Джорджия на талъсъмите. Градовете не предоставят особени алтернативи, но глобалната мисъл може да отвори портали към по-високи измерения

Ами те май първо полицаите трябва да го направят

"Sorry Because of its privacy settings, this video cannot be played here." Що така, не могат да се гледат тия видеа? Не всички, но този е един от тях. Тези скритите от тубата са наред.

Ventsislav Tsvetanov

То е ясно че нема им стъпим, не им трябва недоволство, не им трябва протест...

сега са ни паднали..браво проф. брейк...това е правилният ход...

+1 - бал съм ти и "мерките" , "Технополис" и "Техномаркет" вика - то всичко е online e , каквото ми трябва - само три клик-а трябват !!! Кръчми , дискотеки - да му мислят ку...те , мен не ме засягат (освен , и тия да минат online :) ) Народа е казал - "На сила , хубост не става !!! Бат Киро , много добре го изимитира оня противния математик ли е , къв е - много се смях , много ми хареса :)

Stefan Burov

служебното правителство корабокрушира окончателно..радев изгоря и той..май...

Във Америка обявиха вече ,great resignation´-почти 5милиона души са напуснали работа и ноември се очаква да се удвоят...

Константин Матев

Прост си , бате...

Константин Матев

По интересното е че на база ваксина, която не е сертифицирана тъй като са още в тестови период, ти издават сертификат. Парадокс

Властта е в нас, но хората не го осъзнават! Те мислят, че властта е на този, който прави заповеди и закони, а не разбират, че тези заповеди и закони трябва да са в НАША полза, не в наша вреда и за наша сметка! Аз съм лекар. За нас ваксинацията е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА. Не искам да се ваксинирам, искарах вируса през март, карантинираха ме, а сега не признават, защото не е открит с ПСР. Абсурд, след абсурд, след абсурд.

Всяко чудо за 3 дена.

Сега тези бизнесмени със заеми ще го изедат дебелия.

Надявам се хората да не се връзват на това. Да не ходят да се дупчат или да си бъркат в носа, за да могат да посещават заведения и нощни клубове. Никой не е умрял за ресторанти и дискотеки. Само на работа да не ни закачат за това, но там те имат интерес ние да сме на работа и ако започнат да допускат само ваксинирани, ще работят много малко хора.

Ехх Кирее. Заради прости селяндури като тебе по гробищата не могат да смогнат.

Но едва ли ще стане..в моментна по телевизията съобщават за опашки за ваксини..маѝ Борисов е прав за човешкия материал..за мен отдавна съм решил,един ден живот но с достоѝнство...на времето Тодор Колев,казваше"може пепел да ядем,но няма да се предадем"...това което става по света е тест, доколко сме сварени....и ще ни сготвят,в собствения ни сос от удобства,алчност и СТРАХ...

Georgi Pavlov

Ако направим това което казва Бат Киро системата няма да издържи и седмица.

ХОРА, КАКВО АКО СЕ ПОДПИШЕТЕ (ако вече нямате никакъв друг избор и сте притиснати до стената) на ДЕКЛАРАЦИЯТА "НАСИЛСТВЕНО СЪМ ВАКСИНИРАН" или нещо подобно, вместо личният ви подпис?!

Абсолютно прав....с две ръце съм "за"..това всъщност е "гражданско неподчинение " но в тоэи случай точно подчинение...и е правено от Махатма Ганди,нарича се пасивна съпротива...ел уреди не се включват,консумира се само за биологично оцеляване и всеки ден всички излизат на улицата пред домовете си в мълчалив протест ...но се искат топки..

Georgi Pavlov

Бат Кире и аз съм си го мислим това но за съжаление няма да стане. Много малко хора ще го направят

Проблема е че винаги ще има които ще клякат от страх, за стачките е същата работа, всички са за, ама като дойде време навеждат главата и ходят на работа.

Стефан

Бойкот 👌

И защо не сте на площадите като другите БАТ Киро не им вярвам щото и маските бяха за малко ам какво стана ам на вас ви е лесно дето си имате собствен бизнес нали не ви пука ако ви пукаше дето много лаете щяхте да в София

Браво, Бат Киро ,това е начина да се опитаме да се преборим.....за късмет работя от вкъщи защото фирмата е чужда и естеството на работата го позволява ,но ако трябваше да правя избор бих напуснал вместо да се дупча по принуда.

Нещата ще ставата по-зле.. кукловодите посяха семето на раздора и сега ще гледат сеира ! Не знам.. това сигурно е някакво отмъщение на евреите. Света ще стане тотален хаос. Виждате как е - протести в цяла европа, през зимата отоплението ще е трудно, горивата ще са скъпи, храната ще е скъпа, ще фалират фирми.. Но най-страшното, е когато хората се пречупят и се овълчат.. Аз работя с хора и виждам как духом падат хората. Има работа, има пари, но няма кой да работи. Или дори и да работят го правят през пръсти, колкото да вземе парите и да заминава. Хората нямат спокойствие да си подреждат живота както трябва. А човек като излезе от равновесие се иска повече усилие, за да се намести отново. И то как да се намисташ, като постоянно те клатят - висок ток, зелени сертификати, отваряй, затваряй...

Georgi Ishkitiev

ЕЙ! ДУМИТЕ СА ЕВТИНИ! Идвайте на протеста след 30 мин. Площад Света Неделя!

И аз ще спазвам мерките стриктно. Толкова стриктен и послушен не съм бил никога.

Какво ще стане ако отидете да се ваксинирате, но откажете да подпишете декларацията?! Всъщност ние сме принудени, насилени да се ваксинираме. От къде на къде ще подписвам декларация при такива условия?! Какво казват адвокатите? Някой направил ли си е труда да се посъветва с вещо лице?!

Бат Киро много добре знаеш, че това нещо няма как да стане

Може и да стане!

Само това е начина да се спре тази идиотия, ама като гледам още на другия ден що народ се построи пред пунктовете за имунизация - няма да стане!

Хората са до шия с кредити, когато ти ни учеше да бягаме от заеми, те взимаха. Благодарен съм ти, че се спасих о време. Сега и пари си имам, работа, но няма да давам. Дано повече млади се всулшат в думите ти.

Велик !!!

Христо Тодоров

Точно така бат Киро. 👍

Valentin Takev

Евала за всичко! Аз съм съгласна с теб, направо казано с камъните по техните глави! 🤘👌🤭😉

БРАВО!

Трагедията е тотална.


More Creators