SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПРОМЕНЯТ ЛИ ВЛАСТТА И ПАРИТЕ ПОЛИТИЦИТЕ?

Тази сутрин попаднах на едно видео, което искам да покажа на единиците.

СПОРЕД ВАС, ПРОМЕНЯТ ЛИ ВЛАСТТА И ПАРИТЕ ПОЛИТИЦИТЕ? КОЙ Е ПОРЕДНОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО ЗА ТОВА?

Не знам колко време ще е налично във Фесбук, за това ще го покажа на абонатите тук. 

ПРОМЕНЯТ ЛИ ВЛАСТТА И ПАРИТЕ ПОЛИТИЦИТЕ?

Comments

Долна,мръсна измет!😓😓😓

Ами сега очаквам, Този мил и самоотвержен Стойчо Кацаров, да Направи същото като Италиянския Д-р ДЕ Донно първо да се се ваксинира и после, тихо и кротко да се самоубие в къщата си!!!

страхотно клипче, напълни ми душата

Браво Бат Киро , лошото е че за два дена зомбираха и маскираха възрастните от телевизора

Valentin

Привет бате Киро, знам че каза че няма да се говори за Модната болест, но току що гледах официално комюнике на Ген. Директор на института Гамалей в Русия, та този човечец се изпусна че новозаболелите били исследвани със специален тест и не били открити Химическите маркери на рус. ваксина в тях, и това означавало че тези хора са със фалшив зелен сертификат, което според мен следва че всички компании са слойили нещо допълнително, и не бих се учудил ако съвсем скоро и в европа се появят полеви тестове и започнат да тестват хората направо на улицата дали наистина са се ваксинирали или само на хартия! Но най-вероятно пак мнозинството от населението ще си затрае и, както каза след като не се борим то значи че си заслужаваме съдбата!!!!

Венелин.

Кирил Петков безспорно е нарушил Конституцията. Но с целия вой за това му направиха услуга. Сега ще се вдигне процента му на изборите. Работата е като с ваксинацията,само че обратното. Колкото повече плюят му вдигат рейтинга.

YULIYAN BELEV

Браво на всички за видеото! Между другото гледам, че Сиромахов се мъчи да се бъзика с теб във фейса...Любо Жечев си е направил татуса, даже и сърце 🤣🤦‍♂️

Константин Матев

Здравейте, може ли линк към видеото на това момче?

Ivailo Zhekov

Конституционния съд се произнесе за канадцкия пудел.. след дъжд качулка. а защо не се сезира за този шизофрения, и за този който ги назначи!... Тук в Испания съда се произнесе че затварянето на хората е противозаконо, година и половина им трябваше да мислят... след дъжд качулка, резултатът, 90% надупчени, който са го глоби ли, ще му върнат парите, може да съди държавата, естествено за наша сметка.... въвеждат се мерки, които могат да се прилагат само при военно положение, само, че не им изнася, защото тогава търговийката ще спре, за спекула е трибунал и след 10минути до стената,. затова измислят термини, локдаун, който въобще не съществува като, правен или медицински термин.. след време съда ще се произнесе... след дъжд много набодени печурки...

Georgi Pavlov

Че политиците са помияри и нагаждачи е ясно отдавна,но сериозни ли мислите, че утре ще дойде министър, който да каже "не се ваксинирайте, няма Ковид, отваряме всичко"?

В.П.

Проблема е, че не е единичен случай. за всички бг политици важи.. само едно е изключението Доган, каквото е казал го е направил, но не е българин..

Georgi Pavlov

Поздрав за екипа. Кадри от България - 1965! https://youtu.be/uDhLhFteuH4

Решението за тия е само едно, и не говоря за затвори.

Надеждата на обречения е да спре да се надява на спасение. Бате Киро това ще се спасим! Малко ми прилича на позитивното мислене. Ако мислиш позитивно и нещата ще се наредят. В момента, в който разбереш, че няма надежда тогава започваш да имаш шанс.

Ние го свалихме.

Киро Брейка - Оригинала

Как ми се иска да се надигнем и да ги изгорим живи в парламента всичките гниди, обаче се сещам, че народа е тъп и разделен и е невъзможно. Жалка картинка!

Киро ,къде мога да намеря видеото от Калофер ,с хорото? Изтрили са го , имах го споделено,исках пакда го споделя във бука, няма го...

България има огромна нужда от десетима перфектни снайперисти като тези по филмите. Да изчистят малко боклуци

Tos e lud samo si protivorechi , egati bokluka dolen

Христо Тодоров

Къде мога да открия това видео ?

Petar Andreev

Изрод! Всички трябва да горят живи....да се очисти това зло! Какво чакаме ,че не ги пометем....иначе те ще ни довършат?! Юрнали се да си вадят тестове....малоумници.....вместо да се обединим и да ги разпердушиним!

Mariana Voinova

Можете да го следите в неговия сайт казва се От Извора както в Гугъл така и в фейсбук всички статии са перфектни

Petar Ivanov

Кире не забравяй да споменеш и адвокатчетата , политичетата се крепят благодарение на тях

Krasimir Manolov

Добре че поне единици имат добра идея за какво става на въпрос, нещата са доста зле но има надежда, Господ да но е на помощ, като българи няма да се даваме, без предаване!

Simeon Mladenov

Тоя е патологичен лъжец, не трепва,чак си вярва....Ако го пуснеш при този с детектора на лъжата, ше излъже и него.🤭

без думи

Връщане закона за защита на държавата

Lorenzo Bertino

Публична екзекуция за предателите на България

Lorenzo Bertino

Калашник трябва, не протести.

Поредната курва от министерството!

Недоумявам как някои хора не разбраха че с вот нищо не се променя...Промяната става само с гражданска война и разстрел за всички долни курви в парламента...

Огнян Стефанов

на Кацаров само Костюмчетата стават се по-убави и по-убави

Свободата не ще eкзарх, иска Караджата

Александър Стоименов


More Creators