SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЦАНОВ И ЛОВЦИТЕ ГРЕШАТ!

Имало ли е наркомани през Социализма?
Какво правеше Тодор Живко с парите от наркотрафик?

Отговорите ще намерите в това видео....

ЦАНОВ И ЛОВЦИТЕ ГРЕШАТ!

Comments

Когато станах 7ми клас с баща ми седнахме да поговорим "по мъжки". Есенцията на разговора бе, че има 3 неща, за които ще ме прежали и ще ме пусне да вися с главата надолу от терасата. 1. Пе*ерастия; 2. Наркомания и още 1 глупост с обеци и татоси. Знаете ли, израстнах напълно нормален и въобще никога не са ме привличали тези глупости! Не съжалявам! Мисля същият разговор да го проведа и с моето дете. Ако всички са нормални, тази отвратителна химия, която трови децата ще изчезне!

Яни Мазов

да получаваш редовно доставки е било изключено. Баща ми е станал наркоман, като неговия баща, моя дядо, почива от рак и в тях е имало какви ли не хапчета . Майками ми е описвала колко е лошо като свършат хапчетата. Пък той не беше прост човек

Ония не са се друсали, а са се правили на интересни. Има разлика...

А ти защо мислиш, че Победителите във войната САЩ,Великобр. СССР ти дават истината за причините, методите, развитието, завършека на войната ....? Победителите не ги съдят и победителите пишат историята. Финансирането , за което говориш , което не е било особено тежко в цялата работа не е от държави , а от частни банки. Истината е , че основната заслуга за икономиечското възкръсване и вазцаряване на Германия на Хитлер е на народа и идеологията. Точно това се крие и затова става и войната. Накратко няма как да останеш ненаказан, ако отхвърлиш световно приетата фин-монетарна система.

Майка ми и вуйчо ми(56 и 49 набор) са имали младежи в обкръжението, което се друсат. .. И са били предимно деца на "наште" , но наистина единици за били наркоманите...1 на 100 000 нещо от рода. Тъй че, не съм съгласен с такова категорично "нямаше наркомани през соца"

През Ардените са минали немците . Дарданелите са в Турция . Лапсус , случва се . Ползвали ли са препаратите Превитин и Изофан , които са метамфетамини. Не е правилно да отдадем успехите им само на това , имали са успешна нова тактика на мобилна война/блицкриг/ , дисциплина и не на последно място възпитание и вяра в каузата си.

Отново в десятката! Саундтрака на края разцепва.

Настроила съм телефона да ми съобщава когато качиш ново видео тук и в Ютюб.Влизам за секунди- харесвам и после на спокойствие му се наслаждвам:)! Толкова съм сигурна ,че ще го харесам ,защото аз и ти Кире сме на една и съща честота!За пореден път ще кажа,че детството ми в соца са най-щастливите и спокойни години!И толкова ме хваща яд, като трябва да го обяснявам на колеги тук в Германия където" имали съседи българи",които разказват колко тежко било тогава,каква диктатура била и колко измъчени били!Не мога да се побера в кожата си от яд! Верно,че в магазина имаше една марка прясно мляко,една- кисело,салам " Камчия" и " Шпек" ама какви бяха само!! Лигите ми потичат като се сетя!Като ми купи тате първия касетофон ,всички приятели дойдоха да го видят.У е една съученичка ходехме почти целия клас да гледаме филми на единственото видео в града!И какво от това! Бяхме щастливи и спокойни! Никога не бях чувала думичката " спестявам " и за това и до ден днешен ми е магия да пестя ..Човек се учи винаги по трудния начин;) Наркомани не помня да е имало .Пороците бяха цигари,алкохол и хазарт!В десети клас бях изяла магданоза пред блока да не ме хване тате,че пуша!Какви наркотици?! Цигарите и алкохола бяха достатъчни да те накажат или да изядеш пердах!Страшното е,че никога няма да се върнат Тея години... мечти,мечтиии!

В САЩ наркозависимите са 32 млн. - 11.70% от населението по данни за 2018 г. Още не сме ги стигнали....

Пак,огромна разлика!

Киро, ще те коригирам в цифрите. Един дядо, който е бил на висока позиция в службите от 70те до 90те години, ми сподели, че контингентът наркомани по време на соца е бил няколко хиляди души. Това са били международни шофьори, моряци, бармани и келнери, работещи с чужденци в нашите курорти. Сега наркозависимите в БГ са 300,000 (според материал на БТВ от 2019 г.). Това е около 5% от населението на Бг. Според доклад на ООН от 2016, цитиран от Свободна Европа, наркозависимите в света са 270 млн. - 5.5% от световното население.

Шапка ти свалям за това,което правиш!

Бат Киро избухнах в смях като чух "щяха да му пръснат мозъка по телевизията" 🤣 наистина е така мамкаму или щеше да чука руда в някоя мина до припадакк..

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.Това е истината Нека да разбере Цанов и неговите гости че Живково време България е била Номер 1 Благодаря ти Бат Киро че казваш истината както е било

Petar Dimitrov

Абсолятно правилно. И между другото това, че младежите вярват на такива глупости за нацистка Германия е също един елемент от новата пропаганда - промиват мозъците на много млади хора за "постиженията" на Германия и Хитлер - която ако човек малко се запознае е била напомпана икономически и индустриално от Англия и САЩ срещу СССР. Но това е голяма тема.

Явор

Пак да пусна линка към "БЪЛГАРИЯ, КОЯТО СЪГРАДИХМЕ", за онези, които са пропуснали: https://youtu.be/04xuSetUx88. Чичо ми е герой на социалистическия труд, участвал е в строежа на АЕЦ Козлодуй... а идва от кулашка фамилия. Тоест, заслугите му са били оценени!

Бат Киро предлагам ви да напривите видео за Добрич- славен град през соца, за свинекомплекса, колел хуляди прасета всеки ден, най-големия обувен завод на Балканите в руини и още и още. Сега да видите колко е изоставен Мисля че ще бъде хубаво видео, защото дори младите, които живеят там не подозират колок е бил хубав града им.

https://spectator-bg.blogspot.com/2016/05/the-early-state-sanctioned-lsd-experiments-in-communist-bulgaria.html

Велик си Бат Киро само така

Христо Тодоров

Здрасти Киро, нямаше наркотици защото лева не беше конвертируем. Достап до валута имаше само номенклатурата и техните семейства. За това наркомани те бяха малко. Сигурен съм че ако лева бе свободен да се обръща в долари щеше да е пълно.

YULIYAN BELEV

Първо се харесва видеото и после се слуша какво казва бат Киро!

Венцислав Димитров

Точно така,е било

Genadi Dimitrov

Евала, прав си така аз лично много пъти съм питала хората от онова време и са потвърждавали твоите думи! Факт, но проблема в 21 век е, човек неможе да бъде себе си, защото изпитвс страх от обществото, най голямата грешка е да не си себе си по всяко време просто без да ти пука! Ти сам си казвал наркотиците са за комплексарите, и те не са за всеки! Наложи се като мода, но не всички го правят и аз съм горда с това, научиха ме, че труда е най важното нещо в този живот и точно Бай Тошо се погрижи за българската нация да бъде умна, мислеща и работлива! Просто всичко това е за единиците, хора с акъл! Благодаря ви за страхотното видео, горди сме, защото се чувстваме Българи!!! 🇧🇬❤️💪🤟

Много силно, Много яко видео. Ето до къде стигна България като свалиха бкп от власт. Преди България беше призната в спорта и образованието, сега е с проститутки и корупцията. Вечна слава на които са били в бкп до 1989. Те строиха държавата.

Стефан

Едно време даваха в събота вечер в 00:00 часа Студио Х. В 23:30 часа имаше 30 минути обяснение за филма, той беше щатски, и ни обясняваха предварително какво ще видим, за да не се стресират зрителите. Хората тогава ни показваха истинското лице на запада.

Много си прав Кире, много. Поздрави от Варна

Aleksandar Antimov

Знам какво ще кажеш, затова слагам и " лайк".


More Creators