SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗАЩО БЪЛГАРИЯ, А НЕ ЗАПАДА?

🇧🇬ЗАЩО ДА ИЗБЕРЕТЕ БЪЛГАРИЯ, А НЕ ЗАПАДА? 🇧🇬

От много време искам да направя такова видео, в което да ви покажа нагледно помият@ на "БЕЛИТЕ" държави!

Събрали сме брутални кадри от САЩ, Англия и Франция...

Изводите оставям на вас.

——-

Който има проблем с отварянето на видеото, нека пробва през този линк: https://www.youtube.com/watch?v=yRUz6y0pjTg

ЗАЩО БЪЛГАРИЯ, А НЕ ЗАПАДА?

Comments

Браво Бат Киро. Обикалял съм по Европа , никъде не съм впечатлен , може би малко в Швейцария ама там бях преди 10+ години , божа работа какво е станало там. Ходих преди короната до Япония... за първи път в живота си видях БЯЛА държава. Ние няма да настигнем Японците никога , заради манталитета , но и тия от Европа няма никога да ги настигнат.

chf

Така е. В България си е най-хубаво, но не бива да позволяваме такива като боко тиквата да идват на власт.

hool14

Браво Кире! Подобно нещо гледах и при Цанов!

Абсолютно сте прав Киро. И това стана основно в последните десетилетия. Обиколила съм много пъти цяла Европа преди мнооого години. Преди 10г отидох до Германия и Франция. Нищо обшо . Мръсно и пълен батак. И не ми се ходи повече. Разгледала съм им всички паметници и забележителности. Те няма как да се променят, но околната им среда в градовете им не е това, което беше. Знам, имаме си кусури, но това е от беднотията и разрухата , до която ни доведоха в последните 32г. Дано никога не им стигаме положението, до което те сами се докараха западняците. И още нещо, българина като цяло са много, ама много по-умни, информирани , интелигентни и справящи се в различните ситуации. Работата ми е такава, че контактувам с чужденци. Търговец съм и ми е омръзнало да им смилам нещата като за 3 годишни деца докато разберат аджеба . Та това е. Младото поколение да почне да чете и да работи не само в канцелария. Ще изкарва много пари с двете си ръце. Само да поиска. Защото са много по-мислещи и комбинативни . Успех ви желая! Гледам ви от време на време с интерес. Продължавайте така! Със здраве!

Стела Николова

има ги тези неща в Америка и трябва да се знаят от всички за съжаление наркотиците са повсеместни и унищожителни

Бат Киро е прав. Във всеки един голям град в Европа е така.

Birol

Има го този момент навън. И е добре ей така да се показва. Аз съм ходил и в Щатите, и в Украйна, и в Русия и ще разочаровам много хора, но ще напиша истината: в Украйна и Русия ми хареса в пъти повече!!!

Яни Мазов

пОмия

23:09 Ноооо...важното е че шибаната рекламаааааа, проклетия билборд, се връцка ей там!!! Ужас!!! :-//

21:50 Тя таз "женица", да беше ви погледнала ПЪРВО курварското деколте!!! ...че и двете!!! Щото ако наша баба ги види, с бастуна ще ги пребие ей там на улицата!!! ...мърсни дърти парясници !!! :-//

14:57 Ооо...повЕрвай ми - само за помията в Лондон им говоря на аверчетата, а те ме бъзикат: "Ми що си още там?" Как да им обясня, че се иска време за да съберя снимков и видео мат'рял? Имам таива снимки от центъра Сохо, тук в Лондон...."меката ан Света" :D ...хахаха...че ум ша ти зайде! Една (уж прилично облечена, не някоя просячка), с приятелки застанали в пъб-а (бирарията) отвън...и каааакто си джорка от халбата (дето не и приляга ВЪОБЩЕ), пляяяяс...една такава яка повърня....оповръща още двама-трима наоколо!!! Аз стоя и... о_О ...какво по дяволите???? УЖАС Е ТУК!!! УЖАС УЖАСЕН!!! Капка Морал, никакви обноски и порядки - ЛЕШ!!!

13:57 Че то БАШ манИкенките са БОКЛУЦИТЕ на САЩ и Света ве бацееее... БАШ ЗАРАДИ ТЕЗ ПОДВИЖНИ, >>>БЕЗСРАМНИ<<< ЗАКАЧАЛКИ, ДНЕС ЕДНО НОРМАЛНО, НРАВСТВЕНО ДЕТЕ >>>НЕ<<< ОСТАНА!!! Какви ги говориш въобще??? :-//

По слънчака години наред нещо подобно...и преди пандемията последно за 1 час бях и се отвратих самата обстановка даже въздухът може да те потисне, посред бял ден надрусани се бият пред един хотел ейтакива точно .....

Станил

Аз и преди мразех запада ама след тва видео още поече. Баси пумията!

Тези гей двойки особенно мъжките нали си осиновяват деца в тъмната мрежа е пълно с клипове дето тези двойки изнасилват тези дечица.

Bulgaristanlı Türk

Сменили сте местата на Г и Л - трябва да е България, а не Бъглария

Повечето проблеми идват от негрите престъпността наркотиците проблем са на доста държави не съм расист на го виждам че са проблемни защото много и съединени

Има разлика между запада и Америка ако трябва да избирам примерно Германия Швейцария или Англия срещу България бих избрал България но срещу Америка с две ръце за България

Може би едно от малките неща които ме харесват в Америка че наказват много добре престъпниците не като в България 7 години за убийство или ако някой ти влезе в имота можеш да го застреляш като за отбрана.

В Лондон е много по зле това което показа е малко но все пак нека хората добият представа …

S.А

Признавам останах шокиран от видяното не знаех че нещата са толкова зле

Бат Киро, сега прочетох че Юбер (такситата) щели да разнасят и канабис по поръчка на клиента. Това е само за Онтарио, Канада . Като си помисля че нашите управници са канадски граждани и сърцето ми се свива. Евала на теб , че правиш всичко това и най вече , че не се отказваш. Засега помагам само с абонамента си тук, а това е почти нищо. Трябва здрава работа и много пот за да може България да се съхрани. Успех !!!

Толкова много лайнарщини съм видял в Европата великия запад .

Росен Александров

Има го този момента, ама сметни 5 застреляни малчогана днес...спрямо нашта бройка са 30-40 на година. Мисля, общата цифра на битовите убийства у нас да речем е 3-4 пъти повече...и я има малко дете в сметката , я няма

красота https://www.youtube.com/watch?v=cOBoDT-3oM0

Здравей те Бат Киро и Веско това е Много лошо Да и в Испания го има за Съжаление и България е в тоз кораб и лека по лека на там отплаваме. Трябва България да промени Рязко курса до като е на време Щтот Разбиелисе кораба и потъне България също потъва.Трябва час по скоро да излезнем от НАТО и ЕС.и да се качим на Братският кораб и да работим заедно със другият екипаж кадето и другите държави работят със Братският кораб.Живи и здрави да сте и все такива видеа да има

Petar Dimitrov

To4no taka e Kire, I v Franciq sam jivqla, v Nice, taka,potvarjdavam! I v London sam bila 3 god. Vidqla sam go, ama kato se poma4a da kaja kakvo, emi ne mi vqrvat I tova e , dobre 4e im kazva6 I pokazva6. Respect!

Тука дрънкаш страшни глупости. Щатите е 350 милиона население и го сравняваш с нас дето сме 6 и нещо. Не ги защитавам ама много ясно, че ще е тъка. На толкова хора и ние да сме се ще се намери някой изрод.

В Франция, жена не може да се движи по улиците без да я закачат постоянно. Западния свят си утива, и ни очакват страшни времена.

Стефан

Няма видео

Ivo Cigarov

Здравей те някой имали проблем със видеото?

Това го казваха още по тошово време... ама кой да слуша.. ЕС без маска ➡️ последвай: t.me/inyanshared... това е едно видио което доста добре обяснява какво става..

Georgi Pavlov

Кире като гледам клипа чак не мога да повярвам че това е истина.За Лондон незнам бил съм веднъж за 7 год там и на всеки казвам че ако трябва да работя и живея там на момента си събирам багажа.Живея и работя на 40 мили югоизточно от Лондон е района(ерията се именува Кент)верно и при нас е лудница по цял ден съм в трафика и по адреси но такова чудо не съм виждал и зада не прозвучи че лъжа мога да отделя един ден качвам се в колата пускам камера и обиколка из 5 те града те са свързани един с друг .Мръсотия единствено съм видял в Тъмбрич Уелс петък и събота нощем живеят на макс но до 10 сутринта може и по рано всичко се почиства идеално.Относно бездомниците имало е някой и друг случай но полицията или други служби бързо ги разкарват просяци почти няма срещат се но не е масово при тази гъста населеност и мерки няма никой за сега не ти търси сертификати и маски и ограничения никакви в БГ какво са полудели незнам.

Благодарен съм, че съм тук!

Венцислав Димитров

Най-силният ти клип Бат Киро.Благодаря ви за всичко което правите това са най-стойностните ми 5 евро,които съм похарчил.Клипът дойде времето на КЕША също е много силен!Поздравявам ви за целия труд!И една твоя фраза ми се е запаметила в съзнанието и ще си остане "Хората са глупаци и си заслужават СЪДБАТА"

Спокойно, в София вече ги ,,догонваме" белите страни...

Браво бат Киро. Истината такава каквато е. Както казваш всичко може да се реши за 72h, но за жалост не искат. Аз съм в Испания по точно провинция аликанте, да си призная честно чак такова чудо не съм виждал, но не казвам, че не съществува. За гейовете и лесбийките 100%е така тук. Много ги толерират. Даже на скоро на един рожден ден спорих с едно момиче на 17г която е дъщеря на наши познати, че това не е нормално, че са болни психически и т.н.като подскочи почна да ми ви вика нацис, расист, едвам се стърпях да не и тресна един шамар, добре че майка и я спря да говори, че щеше да стане страшно, като ги подкарам от бащата, че..... Луда работа, но оправия няма, тук еднополовите бракове са законни, даже наскоро синът на познати ходи на гейска сватба. Както казваш ти единиците да се оправяме и така.

Бат Киро, добре, че показа тези кадри. Вече имам чувството, че България е рая.

Прав си бат Киро.

Hristo Zlatkov

Лятото бях та бригада в Америка в най-голямата верига Walmart на касата наркомани магазина мизерия нямаше стоки на касата ти дъвче дъвка насреща и си говори по телефона купуваха си пистолети от магазина :D

Голямо браво, че показахте истините на зАпада! Респект

всички бусове от англия са със стойки за катинар на вратите . показателно..браво проф.брейк.

Видеото не съществува. Ще го качите ли пак?

Lidia Genova

Нещо има проблем с видеото при мен

Ivan Georgiev

Видеото не съществува

Metodiy Metodiev

Всичко казано от бат Киро е вярно. В Америка го видях за първи път на живо. Това го нямаше при другарят Живков. Ниско образовани, с две леви. Масово на социални помощи.

Ами бате Киро гледал съм клипове в Афганистан и Ирак, как Ислямска държава пръска мозаците на "неверниците" и да ти кажа тези гледки , който ти ( и Веско ) представихте в този клип са по страшни !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

За първи път видях наркоманка в Барселона, 1991ва и хукнах да й помагам, защото мислех, че на момичето просто му прилоша. После се огледах и забелязах, че в центъра е пълно с такива и травестити. Педерастията беше абсолютен хит! НЮ ЙОРК е най-отвратителното място, нечовешки отвратително, което съм виждал. Следва го в класацията Лос Анжелис. А меката на бездомниците е ПОРТЛАНД, ОРЕГОН. Общината им разрешава да живеят в палатки навсякъде, където могат да се разпъват. Храстче - палатка. Пред входовете на сградите си "строят" картонени къщички.... гледката е абсолютно покъртителна. Потърсете в интернет - Homeless Portland Oregon В центъра на града има палатков лагер за бездомници.

Здравейте, интересна ми е гледната ви точка за Израел и като цяло какво мислите за страната, ще ви бъда много благодарен ако направите клип по темата , а и напълно съм съгласен с всичко което сте казал до сега и ви подкрепям с всичко с което се захванете.

За подлезите в Испания е същото. Десетки арабина и негри просят. Това го видях 2013. И съм сигурен че не са само 106 на ден в щатите. Знам че само в Чикаго на ден са между 50 и 70.

Специално за щатите тази мизерия е още от края на 70-те години. https://www.youtube.com/watch?v=M6WwZLvxV9Q

За Париж мога да го потвърдя от първо лице и има още много много други неща който не може да видиш тук!

Деца имате ли?

Zhivko_Y

Аз живея в Байерн,Кире и в града, в който съм няма такава мизерия,а и полицията е силна при нас.Откачалки колкото искаш и пиянки доста,но бездомници като цяло няма.Имаше едни " хипита",които не искаха да живеят на социални и в знак на протест живееха под мостовете ,но и тях ги прибраха.Жалкото е,че от как почна тая "пандемия" все повече възрастни хора обикалят кошовете и събират празни дози от бира или безалкохолни,защото тук като си ги купуваш ,плащаш 0,25 ц. и ако ги върнеш празни ,ти връщат парите за тях.Страшно е да гледам хора на годините на родителите ми,нормално облечени,спретнати как ровят в боклука!Пенсиите не стигат ,а тук малко имат собствени жилища както у нас.Сигурна съм ,че има българи в другите градове и знаят как е там..Мой приятел ,който редовно обикаля из Германия казва,че ние сме наистина в един от най- чистите градове ( късмет)!Качвам ви клипче от тик ток на руснак в Берлин..Ей там ще е помия!..Пратих видеото ти на дъщеря ми,която , завърши в Италия.Думите и бяха - същата мизерия е и там!Тя се прибра у нас и дума не иска да чуе за чужбина! https://vm.tiktok.com/ZM8pEabfk/ Няма по- хубаво от родния дом!Кой каквото ще да казва - крушата си тежи на мястото!🇧🇬💕

Само може да се молим Ердоган да не пусне 1млн хорда от "мигранти" до границата с България, че тогава нещата много ще заприличат на западна европа. В САЩ това което виждате е благодарение на разрушена икономика, а в Европа е благодарение на САЩ и мигрантската вълна, която създадоха.

Иван Биков: не, не, изггледах цялото видео преди да пиша. На 180% е прав Киро. Страшна мизерия има тука. Съгласен съм че не трябва само лъскавото. Аз тези неща ги разказвам и показвам като се върна. Не бера пари по дърветата, гъзъ ми се скъсва да работя. Просто исках да кажа, че и там както и в бг ако си умен и адекватен е добре за теб. Ако си тъп си е тегаво. Но да тази чума пълзи по целия свят. Да в бг за сега не е толкова екстремално но идва. Но и тук има места не е така и може да живееш добре. Просто зависи от теб.

Този коментар е написан само по заглавието и първите 2-3 минути от клипа, нали?

Иван Биков

След това клипче, още повече осъзнах на какво райско място съм! Благодаря ви за това бат Киро и Веско!

Когато фактите говорят и боговете мълчат! Браво!

Бате Киро ако може да изразя мнение и си прав и не си прав. И едното и другото има предимства и минуси. Ако позволиш да те цитирам: системата не можеш я победи ама можеш я надхитри. Дали на запад дали в бг, все е същото. Има и хубави места има и не много хубави. Важно е да си с акъл и да внимаваш в картинката. Аз съм по добре на запад, макар в смисъл щастлив съм. Каня те на гости да ти покажа че има и много хубави неща тук. Но пак казвам аз те гледам и правя каквото казваш. Мисля, внимавам, и си помагам сам. Не се занимавам с нещастници :) жив и здрав да си. Поканата ми е реална, пиши ако ти се идва до САЩ

Мерси Веско! Така стана ;)

Калоян Георгиев

https://youtu.be/yRUz6y0pjTg - пробвай през този линк

Киро Брейка - Оригинала

Видеото не работи

Калоян Георгиев

Преди седмица затвориха Swiss Watches магазина на Оксфорд Улица, аз минавам покрай него доста често...

Simeon Mladenov

Prav si bat Kiro az bqh v holandiq za malko pulni mizernici sa samo narkomani I utrepki

Преди няколко години тръгнах от България с идеята,че отивам да видя подредени държави.Първо се сблъсках с Испания,там беше най-добре - хората бяха много добри и приятни,беше си мръсно на доста места ,което ме разочарова , но да кажем,че беше добре.После ходих в Марсилия - мизерия,мръсотия,а бял човек да видиш е рядксот.Послед отидох да работя в Лондон - уникална мизерия(чудех се как толкова години са ни промивали мозъците ,че на Запад е супер чисто е в България - мръсно,ужасни и студени хора,започнах добра работа(не на ягоди или в склад) ,но след 6 месеца си казах "Ебал съм ти и парите , повече тук не мога и се прибрах при семейство и приятели".България е райско място изисква се само малко по-добри политици и по-активно население,защото ни е налегнала голяма апатия.

В.П.


More Creators