Обичам Русия но за едно не беше прав ракети тези разработки ги има от времето на СССР завпдите за тях също са от онова време вече модернизирани разбира се дори има българи работили по такива проекти ..... само да вмъкна че след 1989-та РУСИЯ губи от промишления и военния си потенциал около 40 процента .....
Дунди Дунди
2022-12-22 16:49:31 +0000 UTC
Ти си ВРАГ на Народа!!!
Павел
2022-12-21 17:27:09 +0000 UTC
И Киро ми казва да се връщам.Стой си там Кирца и не давай акъл на хората.Няма кой да се върне в УМРЯЛА БЪЛГАРИЯ!!!Още един абонат по-малко