SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЕВРОПА НА ТЪМНО...

Европа на тъмно и студено... какво ще правим ние?

ЕВРОПА НА ТЪМНО...

Comments

Обичам Русия но за едно не беше прав ракети тези разработки ги има от времето на СССР завпдите за тях също са от онова време вече модернизирани разбира се дори има българи работили по такива проекти ..... само да вмъкна че след 1989-та РУСИЯ губи от промишления и военния си потенциал около 40 процента .....

Дунди Дунди

Ти си ВРАГ на Народа!!!

Павел

И Киро ми казва да се връщам.Стой си там Кирца и не давай акъл на хората.Няма кой да се върне в УМРЯЛА БЪЛГАРИЯ!!!Още един абонат по-малко


More Creators