SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КРИПТО ПИРАМИДИ...

Как да се предпазите от "бързите" забогатявания...

КРИПТО ПИРАМИДИ...

Comments

Бат Криро направи за NFT видео проучи много искам да чуя мнението ти какво е и има ли бъдеще правиш много интересни клипове😉

Добър Анализ Брейк..Дано повече хора те разберат какво им говориш...Нашето Поколение трудно ще го излъже....По младите са важни...Дано да вникнат...Но,са много всезнаещи можещи.......търсещи лесен Начин за Средства..без Труд...Не става мили Деца..!..Благодаря Ви за Видеото...Здраве пожелавам..🙂

Marieta Tsoneva

Дaвaм лaйк преди дa го гледaм 😀😀😀 cигурен cъм че ще е топ видео caмо от коментaрите

Rumen Vasilev

Браво бат Киро , много добро видео . Направи един лайв че скоро не сте правили . Благодаря

Бате Киро , предполагам вече си гледал новото видео на Цанов , много ще ми интересен твоя коментар за него. И в частно особено за младите журналистки , които не виждат нищо лошо в това , даже едното девойче се възхищава на въпросната първа Българска порно звезда . Дано направиш видео ! Бъдете здрави !

То ти за да излезеш на печалба трябва да прецакаш друг т.е. някой друг балама да купи. Влезеш ли в тая схема, като минимум ставаш измамник.

Zhivko_Y

Много добро видео, обяснено бавно и полека и за най-големия идиот какво е измама и схема и защо някой, като Сам Банкман(ахахах ахаха не мога еее, тия даже и името му са сложили, като карикатура и маймуните пак клъвнаха) и оня с цукалото на главата когато ти кажат да направиш нещо трябва да си най-пълния и дебилен олигофрен да го направиш. Само за Възраждане и еврото не съм съгласен. Това в каква валута ще си държиш парите няма нищо общо с това дали да влезем в евро зоната догодина. Влизането в евро зоната след ковид кризата и по време на тая инфлация е чисто безумие и ще го отнесат най-бедните, които са повече от 30% от населението. Идеята не е на Възраждане, идеята да не влизаме в еврозоната в момента е на изключително уважавани икономисти от световна велична западни, гръцки, български и дори в доклада на БНБ не защитават влизането ни в евро зоната от догодина, което ще ни обедни с още едни 30% за няма месец и така ще ни стане кръгло 100% инфлация само за 2-3 години. Ние ще го направим разбира се, тая клета държава само от това разбира и така трябва да е, кур, кур, кур и пак кур докато раята се научим, ако ще да е и след 10 000 години да си браним интереса.

Zhivko_Y

Основната цел на стоковия пазар, крипто, т.н. е да активира алчността и егоизма на индивидите, водейки до лесен контрол. Самата идея, че може да си седиш на гъза без да произвеждаш нищо, и да богатееш, е извращение. А именно това е идеалът на америка и мечтата на всички финансови плъхове.

Много ми е причтно да чувам за загубите на така наречените инвеститори в крипто. Ама върховен кеф! Точно така е , Кире!

The Rose of Winds Corp

Бат Киро, следвам те от много време и ще продължа ... направи коментар за опадъка на Цанов... само ти не се продаде, остана истински, онзи меркантилен цанов вика всякакви изпаднали проститутки, назобани и джендъри.. само и само да има гледания и да изкара някой лев

Dido D

Prav si Bat Kiro , povecheto sa takiva glupenderi ...

Христо Тодоров

Бате Киро, преди да изгледа клипа , това което ще кажа , няма нищо общо с тази тема , но : изгледа ли вчерашния клип на Цанов? Ще коментираш ли ?

Sonya Barbosa


More Creators