SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


[YouTube] КОГАТО СЪДБАТА ТЕ НАКАЖЕ

Споделяме последното ни видео от Ютуб. Благотворително е, за това го споделяме и с вас. Ако някой иска да помогне, ще сме благодарни!

Титуляр: Красимир Тодоров Кирилов

IBAN: BG80UNCR70001524777423

[YouTube] КОГАТО СЪДБАТА ТЕ НАКАЖЕ

Comments

Бат Кире това видео го гледах в Ютуб.Надявам се да е успял да събере някой лев за възтановяване на фермата.Не е лошо да направите едно видео да видим имало ли е добри хора да отидат и да помогнат.Хубав ден

И Браво на Човека,това са истинските Българи

Rado_ok_

Евалла Бат Киро

Rado_ok_

Браво на човека че иска да продължи шапка му свалям аз се отказах неможах да издържа много ми е тегаво като се сетя за козичките ми понякога ми застава нещо в гърлото само при мисълта за тях още се питам дали не згреших като се отказах...

Здравейте на всички! Как беше събитието? Много съжалявам, че нямаше как да присъствам.... Човека ми е колега и мога да си представя болката и страданието, което е преживял. Чест и почитания за силния му дух, за това, че не се отказва, а продължава борбата въпреки всичко. В този бизнес трябва да си боец, всеки ден водиш битка с държава, институции, време, стихии и несгоди в работата. Поздрави и на бат Киро и Веско, правите света по-добро място, съвсем сериозно го казвам! Линк към новата страничка на стопанството ни. Който желае може да я хареса и ако мога да съм полезен с опита си в сферата (управление на лично стопанство), ще се радвам да помагам. https://www.facebook.com/Стопанството-на-Недеви-103966739010388/

Мартин Недев

Здравей бат Киро на първо място голям човек си да си жив и здрав и на второ място искам да попитам ще направиш ли клип след концерта да видим какво е станало защото се надявам да сме помогнали максимално много на този човек...

Здравейте! Споделете (ако желаете, разбира се), за тези от нас, които не можахме да отидем. Как беше вчера на концерта?

Здравейте, в събота 11.06 решихме да отидем за концерта. Тръгваме от София около 11ч, ако някой иска да пътува с нас, да ми звънне, телефонът ми е 0877 47 58 90.

Kiril Nikov

Ще помогнем разбира се насълзиха ми се очите докато гледах

Както и по-горе пишат, банката ми поиска адрес на получателя. Но през www.westernunion.com стана и без, единствено с име на получател, IBAN и име на банката (Unicredit Bulbank AD). Хубаво изкарване в събота!

Едно "финансово" рамо от мен! Да сте живи и здрави! 👍🏻 😎

Иво Иванов


More Creators