SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


60-ГОДИШНО САМОЛЕТЧЕ НИ НАПРАВИ ЗА СМЯХ!

Едно малко самолетче направи НАТО и България за смях! 

60-ГОДИШНО САМОЛЕТЧЕ НИ НАПРАВИ ЗА СМЯХ!

Comments

А някой замислял ли се е,дали това самолетче не е ескортирано умишлено от НАТО . Ясно е че товарът е много ценен....

Галин Арабов

Нищо не става ни от хората ни от държавата пародия и на двете

поскоро е Брендо

продължава да пада, днес е 22 991,86 Евро. Бат Киро се оказва прав :)

Венелин.

Какво стана с Биткойна?!?!?!?!

И аз мисля ,че са прекарвали дрога и им е осигурен коридор и дано да е така,че другия вариант е доста по-страшен.

В.П.

Няма да се учудя, ако и това стане!😅😂

Васил Божков си дойде от Дубай!

Не са руснаци. Самолетът вероятно е пренасял наркотици, оръжие, диаманти, пари - нещо от този сорт. Осигурили са му коридор и всичко е приключило както трябва. За пред глупаците се представя театралната версия.

Бат Киро, мога да ти кажа едно голямо ЕВАЛА за видеата, които правиш и нещата, които казваш в тях!!!

Няма се изненадам руснаците да са били, ей така да ни покажат какво представляваме…

Всяко ново е добре забравено старо. През 1987 г. Матиас Руст (ФРГ) каца на Червения площад в Москва с едномоторен Чесна. Иска среща с Горбачов. След 4 г. СССР се разпада. https://fakti.bg/world/581677-28-mai-1987-g-matias-rust-kaca-na-chervenia-ploshtad-snimki-video Сега е същата история - самолетче обикаля из Източна Европа и никой няма топки да го свали ... или им беше казано да направят шпалир. Започвайте обратното броене.....

Тия памперси от НАТО са в клинична смърт,за 30 минути ще бъдат унищожени в цял ЕС .. Това самолетче е репетиция ... Поздрави!

Ами, че той може са е превозвал и наркотици. Щом никаква реакция от нашата власт и армия. Вероятно много неща не знаем, но това, че малоумието и некомпетентността взеха връх в беспорен факт.....за жалост.

Яни Мазов


More Creators