За пореден път много точни попадения Киро!
Колкото повече слаби държави в ЕС, толкова по-бързо ще го унищожат и като добавим троянските коне на ключови постове всичко е ясно!
Санциите налагани срещу Русия, всъщност са унищожение на ЕС!
Имам клип на тази тема от 7.03.2022г., който се казва "САЩ и Русия намаза ските на ЕС! Путин изнесе лекция по финанси на запада и съсипа Олигарсите!"
Ето линк към клипа: https://www.youtube.com/watch?v=EksIjcAyrDg&t=1294s
Който е за Русия и Изтока трябва да е много доволен ако Македония, Албания, Молдова и Украйна бъдат приети в ЕС, защото до няколко години ще е унищожен до край!
Това е новият световен ред и в него участват САЩ, Русия и Китай, за да дойде световната дигитална Диктатура, но човечеството си го заслужихме с тази деградация и духовно падение!
И само да напомня, че в колкото съюзи сме участвали, толкова пъти сме разрушили всичко, а който ни е поробил изчезва като Империя ;)
Разковничето на националното предателство се състои в това че България в новата си история ако може така да се изразя,признава Македония като държава и мак.език,и по настоящем с вдигането на ветото за ЕС,продажните политици задраскват общата ни история до 45-та год.
Нишката между България и Македония е скъсана отдавна,затова тоя американски васал Макрон щял да гарантира за нещоси българско в Македония.
Французите ни презират и няма да си мръднат пръста за нищо, френското предложение не ни решава проблема,тука е измамата и националното предателство на нашите неадекватни политици които гласуваха за..
Жалко че нямаме армия да ги вкараме РСМ набързо в ЕС,това важи и за Албания))
Поздрави
2022-06-28 00:50:39 +0000 UTC
Република Северна Македония трябваше да признае общата ни история до 1945 година,а това означаваше автоматично че са българи и говорещи на диалект,македонски език няма,има чуждици от Сърбия!
На горките там много им е промиван мозъка, затова са като магаре на мост,ни напред ни назад,типично кретени българомразци и защо и те не знаят!
Братовчед ми живее в Куманово говори си български и казва че всички са българи,и ни разказа вица как двама македонци се срещат единият гледа към луната, другият го пита-що гледаш )
И той му отговаря луно луно земню македонска и за теб ли ке се тепаме..))
Сърбия можеше да ни помогне в спора, защото ние сме победена държава от втората световна война,и на нас ни се казва от Москва да отцепим Македония,и Георги Димитров я отцепва,и Македония отива към тогавашна Югославия,това е цялата работа..
Като цяло РСМ са измислена държава като Усрайна)))
Поздрави
2022-06-28 00:20:22 +0000 UTC
Освен да почнем да си създаваме нацията и да обединяваме народа отново. Като направим нови общества с ценности ще прецакаме плановете на глобалните
2022-06-27 19:44:58 +0000 UTC
Писна ми от тази Македония...не желая нищо да.коментирам...ние България оправих ме........
Marieta Tsoneva
2022-06-27 04:46:33 +0000 UTC
Бат Кириле направи клип за дъщерята на Желю Желев, незнам от къде я изкараха сигурно от някое американско нпо, само плюе по България и читавите българи които искат нещо смислено да направят...незнам каква им е целта и готвят ли я за някаква но някак си странно последно време започнаха да я тиражират в медийното пространство....
2022-06-26 18:47:57 +0000 UTC
САЩ винаги са искали слаба васална Европа която да им е ръжен в ръцете срещу Русия...
2022-06-26 18:39:45 +0000 UTC
Богатите евреи са номер 1.
Подкрепиха Хитлер, който изби бедните евреи и после, заради т.н. Холокост им разрешиха, създаването на Израел.
2022-06-26 17:47:49 +0000 UTC
💥💥💥Жак Атали в книгата си от 1981 казва, че бъдещето е да се намери начин да се намали населението, така че да се отървем от хората, карайки ги да си мислят, че е за тяхно добро. Ще причиним пандемия, ... икономическа криза ... вирус убиващ възрастните ... няма значение как...
Слабите и страхливите ще се поддадат, глупавите ще повярват и ще искат да бъдат лекувани.
Ще сме измислили лечение, лечение, което няма да е решение. Следователно подборът на идиоти ще стане от само себе си, ще отидат в скотобойната сами.