сурово меса най лесния начин за придобиване на паразити в организма
2022-07-06 12:37:53 +0000 UTC
Здравейте, моята диета е домашно сирене, домашно кисело мляко за закуска, яйца за закуска.Другата диета е супа, ама не постна, летно време повече зеленчуци, пържоли на скара ама на барбекюто и за деня един литър домашно вино.
2022-07-06 05:10:33 +0000 UTC
Веско здрасти.Може ли да ми напишеш ако обичаш името на човекът за който бат Киро спомена(този който си р променил изцяло диетата в името на науката и е починал в резултат нс което) да пробвам да намеря нещо за него на ютуб.
Благодаря предварително и бъдете живи и здрави.
2022-07-05 18:38:48 +0000 UTC
Точно така е Кире. Напълно вярно. Тия дебилове немога да ги слушам и гледам. Нямам нерви,да ги гледам. Чудя се ти как издържаш.
2022-07-05 12:57:05 +0000 UTC
ОТ КАК СЕ ПОМНЯ ПРЕЗ ДЕН ДВА ЯМ СЛАНИНА С ЛУК И СЕ ЧУВСТВАМ ДОБРЕ НА 58г ДАЖЕ И МОДЕРЕН 95кг НЕ ГИ СЛУШАЙТЕ ТЕЗ ПАЧИ БОЛНИ ..А ? И ПИЯ И ПУША ПО 3 КУТИИ НА ДЕН МАЛЕ ТОЯ Е ЛУД ДА АМА НЕ НОРМАЛЕН СЪМ И ЗДРАВ НАЗДРАВЕ ??????
2022-07-04 21:47:58 +0000 UTC
Бате Киро, ти си много голям, но според мен огромна част от здравословните проблеми не идват от там, от където си мислиш. Който желае да погледне този документ
http://www.5gappeal.eu/wp-content/uploads/2018/06/pall_2018.pdf
Труден и дълъг е за четене, но на практика да прочетеш само първата страница ти е достатъчно. Ето и ефектите накратко:
1. Атакува нервната система и води до разнообразие от неврологични и невропсихиатрични ефекти
2. Атакува ендокринната система (жлезите с вътрешна секреция).
3. Създава оксидативен стрес, който е съществен за хроничните заболявания.
4. Атакува и разкъсва клетъчното ДНК
5. Повишава нивата на програмирана клетъчна смърт и от там неврогенеративни болести и безплодие
6. Понижава мъжките и женските хормони и плодовитостта. Намалени тестостерон и естроген и от там не ти се прави секс. Това, за което ти говориш.
7. Предизвиква излишък от калций в междуклетъчното пространство, който е изключително важен за организма
8. Атакува клетките на тялото и предизвиква рак по 15 различни механизма
Веско
2022-07-04 20:15:13 +0000 UTC
Евала!
2022-07-04 20:02:56 +0000 UTC
Браво Веско! Точно казано!
2022-07-04 13:13:35 +0000 UTC
За кой ли път си на повече от 100%прав.мога само да ви пожелая да сте живи и здрави за да достигнете до повече хора. (разбира се за тези които имат уши да чуват и очи да гледат)
2022-07-04 12:20:04 +0000 UTC
Наскоро закупихме вила в подножието на Карандила, Сливен. Повечето съседи са над 70те здрави прави, имат си собствени градини с плодове и зеленчуци, работят си ги сами не пазят никакви диети. Всичко е чисто и питателно, никакви изгъзици, това е вредно онова не е полезно. Ако ядеш разнообразна храна без никакви добавки, ще си добавиш всички необходими витамини, амино киселини и т.н. и ще си физически и психически здрав. А това с веганството е нова религия, имам приятели които само ми натякват как сме измъчвали животните и разрушаваме планетата, като че ли нашите предци от десетки хиляди години са били прости а ние сме най умните и затова страдаме от хиляди нови болести. С изобретяването на социалните медии всеки луд има поле на изява и достига до хиляди млади и наивни хора.
Морала тук е следният, ако нещо е работило хиляди години не се опитвай да го промениш сега защото ще съжаляваш по късно и ще ти струва скъпо, здравето е най-ценното нещо на света.
Веселин
2022-07-04 10:00:58 +0000 UTC
Касабие е психично болна,само и вижте зъбите и движенията.Отделно преди време ходеше в различни предавания и във всяко предаване казваше ,че е на различна възраст от предното.Нека да има такива, за да може хората с повече от 2 мозъчни клетки да отсеят правилното от грешното.То има и такива където пият пикня и се мажат с машинно масло...
В.П.
2022-07-04 08:35:09 +0000 UTC
Подкрепям мнението на бат Киро! Вкъщи не ядем изгъзици , а нормална храна!
Яни Мазов
2022-07-04 06:45:14 +0000 UTC
Киро Брейка мног си прав за всичко....и Аз мисля също като Теб...мисля и го казвам...затова ме плюят и мен...Но не ми пука...Ние сме най точните хора от Нашето време... Всичко ми харесва...Продължавайте с Веско да ни доставяте още мноооого приятни Видеа...Останете здрави.🍀🌻🌞🌟