КОЙТО ХАРЕСВА РУСИЯ Е ПРОСТАК!
Added 2022-07-06 12:56:24 +0000 UTCЗащо харесвам Русия и не се притеснявам да заявя това!
Comments
Не ми се отваря това видео ... пише че е лично и нямам достъп ?!
2022-08-20 23:42:17 +0000 UTCИ аз не се срамувам (засега е само срамувам, скоро може да почнат като през 20-те години да ни арестуват за това) да кажа, че харесвам Русия! Даже мюсюлманите и чеченците там имат повече мъжество и реални ценности, а не еврогей-изтрещяла наркомания! Как пък никой от тия некъпаняци и умирисници не го забелязва. Всъщност "ТЕ" умело убягват именно такива теми, които сте засегнали в клипа! И у нас вече дойде тази дивотия.....и засега понеже няма толкова разпространено оръжие, убиват главно с колите си!
Яни Мазов
2022-07-16 04:09:37 +0000 UTCАбсолютно вярно и в десятката!
Яни Мазов
2022-07-16 04:07:10 +0000 UTCНай- ценния сте!!Способен сте, директен и истински!Можете да влияете положително върху хората, бъдете жив и здрав и не изживявайте лошите коментари! Вие сте лидер!
2022-07-15 09:39:55 +0000 UTCНякой получават много пари за това.....И главно по медий и социални мрежи се пресява точно това да гледаш и чуваш
2022-07-13 18:49:44 +0000 UTCНедоумявам откъде се появи тая чудовищна русофобия. Тая фанатизирана любов към американското пък ми е меко казно противна.
2022-07-12 12:12:15 +0000 UTCИ послепис продължения на всичко изградено от соца Людмила Живкова е изградила с помощта на баща си да бъдем хора
Lorenzo Bertino
2022-07-11 15:39:21 +0000 UTCАз знам точно какво ще направя, Кръв за Кръв по Крумовите закони и нищо няма да ме спре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Венелин.
2022-07-10 22:42:18 +0000 UTCНека си има такива индивиди, те са лесно разпознаваеми :) и лесно могат да бъдат игнорирани, но мисля че е по-добре Бате Киро да ги остави, колкото и да са досадни и неприятни, да им вземе парите и да ги използва за нещо хубаво, полезно и по-този начин да им го натика там където слънце не ги огрява :)
Венелин.
2022-07-10 22:40:43 +0000 UTCИзобщо не се ядосвай, че те плюят. Благодарни сме че те има и правиш тези клипове старите да се осъзнаят, а младите да научат истината. Води се само от това, че правиш добро
Dessislava
2022-07-09 12:54:09 +0000 UTCЗдрасти баце я кажи ако сина ти беше на мястото на една от двете блъснати момичета.Какво щеше да направиш ?
2022-07-08 05:28:32 +0000 UTCДа ТОЧНО ТАКА.....Сред Аудиторията има НЕЖЕЛАНИ ИНДИВИДИ.....☹☹☹
Marieta Tsoneva
2022-07-08 04:49:36 +0000 UTCЗа момента спрях видеото в една минута и двайсета секунда. В последно време смелите и говорещи истината са усмивани, оплювани и заклеймени. Вие сте свикнал, и според мен не трябва да обръщате внимание на подобни платени събиращи лайкове или нискоинтелигентни видове. И аз слушах преди 2 години за ня'къв Брейк неуравновесен и плямпащ глупости. Чакай да проверя аджеба какъв е този човек, и ето абонат съм, само и единствено защото говорите истината право куме в очи! Разбрах защо ви плюят малките душички! Продължавам да гледам.
2022-07-07 20:42:01 +0000 UTCСлава Русия
Marieta Tsoneva
2022-07-07 20:13:15 +0000 UTC