SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


"МОМИЧЕТО" ЕМИЛИ С ТРОТИНЕТКАТА

"Момичето" ЕМИЛИ с тротинетката, която кара с 120 км/ч. 

"МОМИЧЕТО" ЕМИЛИ С ТРОТИНЕТКАТА

Comments

1во: По закон, въобще е забранено за тротинетки, скутери, велосипеди да се движат по магистралата! Камо ли със повече от 120км/ч. за електоскутерите максималното допустимо мисля че беше: 25 км/ч.. 2ро това е углавно престъплени по НК, защото това ДЕБИЛНО НЕЩО поставя във СМЪРТНА опасност живота на останалите участници в пътното движение и Прокуратурата трябва да се самосезира и да поиска Реална присъда за тази Мерзка сатанинска ТВАР!!!! Закона ТРЯБВА да бъде един за всички и да СЕ СПАЗВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Венелин.

Браво бат Кире евалата голям човек си дано младите да се вслушат в истините които им разкриваш

Как няма да се засегнат за "миндил" . National geographic за такива същаства си има определена дума "Чупакабра"

аз написах един коментар във фейсбук под новината за тази ненормалната "вместо да обърнат внимание на някое кадърно дете ще ни занимават дни наред с този миндил" и след 2-3 дни получих предупреждение от facebook, че ако отново напиша коментар, който да не е според техните "стандарти" ще ми блокират акаунта :).. явно някой се засегна, че написах думата "миндил"..

Georgi Ishkitiev

Привет, Кире! Понеже съм бил в Швеция по работа, там има нормални хора, но са мюсюлмани повечето, дори имам запознанства с такива, сирийци и много бежанци, които са си напълно нормални хора. На ферибота съм пътувал с тях, много жалка картинка. Ообаче да видиш шведи си е постижение в Сандвикен примерно където бях за първи път там, или в Карлстад. Там пък бях болен от пневмония и отидох в болница, в която докторите си бяха действително шведи на възраст, но всички останали си бяха негри. Облагодаряваме на нацията. Е облагодарили са я, нямат връщане назад. Лгбт в Стокхолм ако идеш ще се уплашиш, особено на летището Арланда. В Германия, Дуисбург, примерно най-фрапиращото, пътуваме с бус рано за работа, и ги гледаме как са се напили на свине, лежат по улиците и се чукат на самия център. Много неща съм видял по "Европата" без да преувеличавам.

За това с момите съм съгласен :D преди малко говорехме за това с баща ми

Ангел Христов Христов

Привет, казвам така ако отидеш в болницата и кажеш искам да ми отрежете ръката, без да има причина за това, ще тесметнат за луд, ще се извикат психолози, ако се наложи психиатри, обаче, ако кажа аз, съм се родил жена и искам да ми махнете члена, ще кажат няма пр. човека си е нормален, просто е роден в неправилното тяло, или там както го обесняват тия същества. Тоест, те са психично болни, НО европа казва те са различни, и не са болни те са се родили така..... да не говорим, че повечето обесняват, и налагат, как един подрастващ индивид се чувства по- добре с родители педали... Мойта мина нито наркоман станах нито педераст, макар, че не е късно да откача хахах шегувам се, но нах- много ме е страх за моя син, от наркотици на улицата в залата, от педали, дори и от съвременните моми....

https://www.facebook.com/100054633618896/posts/582649256899523/?d=n Ум да ви завиди,нека дават повече такива с такива истории Хубаво да ги намразят.Прочететв

X Xx

Тука още се диша, миналата седмица бях в Мадрид, навсякъде знаменца с дъгата, по улиците младежи с изрязани потничета и къси гащички се държат за ръце... а жените от грозна по-грозна.

LGBT+ се наричат тъй като са много и да има място за всички ( дето викаш да не се карат ) В България още ги жалят тъй като не е навлезнало толкова сериозно.Аз съм охранител в Англия и нещата просто от разврат НАГОРЕ . Сега е времето да антипедал кампания и според мен трябва да бъде създанена от треньорите съвместно с директорите на училищата ,защото училището е инкобатора на всичко и на доброто и на лошото

Най-вече плитко заравяне

Иван Паунов

Стимулират се поведенчески модели, които водят до срив на раждаемостта в популацията и по този начин я обричат на бавна гибел. Отделно от цветните няма да станат добри войници.

Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.Благодаря за видеото.Така те тия двамата Трябва ДАНС да ги хване и да ги закарат директно за Карлуково със диагноза тежко психически отклонения.Тава са ора Както казва Брата Генади Болни мозъци това са ора със много пари и не знаят да ги харчат. Презадоволени със всичко.

Petar Dimitrov

Във всяко нещо трябва да има мотив, логика, а логиката на това, цветните да са водеща сила в света каква е?!

Всичко е много логично. Кукловодите искат да сринат западните общества - САЩ и Европа - от хегемонната им позиция в света. За целта пускат самоубийствени идеологии - ЛГБТ, бездетни семейства по собствен избор (child free) и т.н. След 2-3 поколения без войни западните общества се сриват и отстъпват място на китайчетата.

Абе кво ма интересуват тя педерунгеле,тава като го видиш само бои в главъта,тава са болни мозъци,

Genadi Dimitrov


More Creators