SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ИНТЕРЕСНА ЗИМА НИ ЧАКА!

Ще стоим на тъмно и студено...

ИНТЕРЕСНА ЗИМА НИ ЧАКА!

Comments

Нищо няма да правят партиите те са просто безименни пешки на шахматната дъска, просто Реалните господари ще обявят тези резултати които са им изгодни, та ако ще реално всички 100% българи да гласуват за Костадин!!!

Венелин.

Недей вдига таксата защото който иска да го запише и свали ще плати а тия които не могат да си позволят повече от 6 Евро и искат да гледат лайфа ще загубят заради боклуци

Който гласува, да избере ‘не подкрепям никого’. Да видим какво ще правят партиите. Няма да стане никой да не гласува, за съжаление😢

Без думи,всичко е така както казваш,ама пак няма отговор -КАКВО ДА ПРАВИМ ?

Бате Киро, прав си! Лумпенизацията е тотална! И добитъка ще тегли и така трябва да бъде. Кукловодите това и искат : маса народ , който да не мисли, няма значение националност, възраст, пол, етнос. Постигнаха го! И когато кажеш твоето мнение защото така ТИ мислиш вече си терорист,конспиратор и какво ли още не! Не, аз вярвам че точно за нас българите спасение има, както казва Пламен Пасков : изключете телевизорите , включете здравия разум

Sonya Barbosa

😂😆🤣🐑🙊🙉🙈

Marieta Tsoneva

Бат Киро е аналогов звяр! Бой всички на крипто и Мета, като спре тока ще мислим 🤣

След това всички дружно в метата ама голи само с по една каска за виртуална реалност на тиквата.

Zhivko_Y

Продавайте всичко и вкарайте всичко на крипто 🤣🤣🤣

Както си казвал неведнъж кукловодите много добре си играят картите,даже и аз вече съм сигурен,че тая война Путин я започна баш в договорка със САЩ и кукловодите с цел тоталното загробване на Европа.Но и друго нещо си казвал - глупендера трябва да тегли!И си прав.

В.П.

Киро Брейка и Веско ..Продължавайте.. Не се обръщайте Назад е само ПОМИЯ...ПОВЯРВАЙТЕ МИ.🤲🙏🤝👍👏☀️🌻

Marieta Tsoneva

Оттатък Злобните Душички са ИЗКЛЮЧЕНИ.....ЗА такива ...Важи Правилото СЛУШАЙ И НЕ КОМЕНТИРАЙ....защото няма какво СМИСЛЕНО ДА КАЖЕШ...САМО ОБВИНЯВАШ БЕЗ и ти самият да си обоснован ЗАЩО го правиш....Ей така бе...Напук...да срина на ДРУГИЯ ДАЛАВЕРАТА....НО! ОПИТА И ДАРБАТА НЕ МОЖЕШ....

Marieta Tsoneva

Киро Брейка след 10 мин няма да е 14 00часа...И аз съм на това Мнение..изключително ПРОСТ НАРОД СМЕ..като сложиш и Злобата към Видеата Ви ..Ние Сме НЯМА ТАКЪВ НАРОД...НЕ ЛУМПЕНИ И ОЛИГОФРЕНИ ...Не Хора....Ние отдавна сме Зачеркнати. Опитни Мишки!!...Мижави Създания..Тази Зима И ГОСПОД НЯМА ДА НИ ПОМОГНЕ!...и после Какво?..Ще дискутираме и ще чупим пръсти...Ама ..защо ама как...Късно е Чада мои Русия дръпна Мандалото....

Marieta Tsoneva


More Creators