SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ИСКАМ ВАШИЯ СЪВЕТ!

Моля, изгледайте видеото и дайте вашия съвет! 

ИСКАМ ВАШИЯ СЪВЕТ!

Comments

Моето мнение е че дори и хората в Patreon ги смяташ за простолюдие и вкарваш един психологически трик. Този психологически трик е с цел да накара хората да привикнат с това което правеше и в един момент започна да спираш кранчето постепенно. Те са по склонни да ти се вържат защото вътрешното чувство за глад ги води и това ги кара да дават още повече от себе си за да продължат да получават това което са получавали..проста психология... Възползваш се Бай Кире.. но и ти не си сигурен затова и се допитваш за да опознаеш аудиторията си която ти плаща и съм сигурен че това не ти оттърва и ще изтриеш коментара и ще си направиш пас... Помисли си 🙂 Като правиш нещо го прави като мъжкар за каузата, а не измекярската !

гледам лайфовете на живо, записа от време на време, но понеже са дълги, а повечето въпроси са тъпи единствено твоята уникалност е позитивна на лайфовете. Не бих платила за лайфовете, пък ти ако искаш си направи отделна тарифа за недоразбралите нещо във видеата. Харесвам видеата ви и съдържанието и начина на поднасяне. Поздравления за теб и Веско.

Все ми е тая, не ти

Аз съм за 2 тарифи. Който иска да се включи в лайфа плаща 12, който плаща 6 само гледа след няколко дни.

Аз смятам че ако искате да се отървете от тези които са нахални начина със вдигането на тарифата няма да помогне. Тези, които правят тези неща не ги бърка да дадът още някой друго евро, но ние обикновените хора които не сме спонсорирани или агитирани да плюем да правим разни такива глупости ще ни се отрази. Така че според мен по - добре по рядко Live, но да се запази същата тарифа:)

Моето скромно мнение е, че връзката за по-големите пакети трябва да е лична по телефон или скайп. Ако ще и 24 евра да е смятам, че доста хора ще искат да се възползват. Против лайфовете съм, защото понякога от тъпи въпроси бягат тези, които имат доста по-съществени такива. Поздрави!

Bulgarian

Да, дигни пакета с лайфа на 12€. И след това го качвайте (споделяйте) записа на пакета от 6€.

Красен

На мен 12 евро ми се струват много и няма да ги гледам.. Но тогава ще загубиш и от абонатите, които плащат по 6 евро защото ще ги е яд, че не може да гледат всичко. Иначе ми е интересно да слушам лайфа, до сега въпроси не съм задавал. Според мен ако искате да си вдигнете приходите - вдигнете тарифата за всички.

Georgi Ishkitiev

Бате Киро за мен е най правилно който иска лайф да си го плати.Така де като задаваш въпрос и искаш савет правилно е да се отблагодариш.Така че, за мен решението е да има две тарифи.

За лайфа вдигай бате Киро


More Creators