SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


АЗ ВЯРВАМ НА ДЕЛЯН ДОБРЕВ ЗА ГАЗА!

Кирчо и Кокорчо сложиха ГЕРБ в малкия си джоб...

АЗ ВЯРВАМ НА ДЕЛЯН ДОБРЕВ ЗА ГАЗА!

Comments

Благодаря за филма!

Присъдата за престъпление срещу народа е Смърт.

Проблемът не е ,че 145млн. са малко. Проблемът е, че бившият министър на ИКОНОМИКАТА няма елементарни икономико-математически познания. Притеснителното е ,че голяма част от българските министри са не само крадливи но и некомпетентни в тяхната си област.

Поствам За всички добри българи един късометражен филм: https://www.youtube.com/watch?v=GKJfSjWLb-U Това е реалността за много българи, надявам се да осъзнаете кое е ценното в живота, с кого да прекарвате отреденото ви времето тук, защото връщане назад ! Приятно гледане на всички.

Венелин.

Да ясно е, но няма съществено значение дали е 200млн, 145млн или друга сума, защото това са си крупни кражби и те ще продължат така докато са на власт, днес 100 млн, утре 200 млн, и ако си изиграят картите както трябва, може и по Милиард да ударят за всеки!

Венелин.

Грешиш, ако идат на съд все някак ще избегнат това коетонаистина им се полага, къде с подкуп, куде по-болест и т.н., по-добре направо разстрел на място!

Венелин.

То и Делянчо като вас го е сметнал и малко е закръглил. Може заедно да сте учили икономическа математика. Като платиш 600лв за колело в магазина ,колко е ДДС-то 100лв или 120лв? Отговарям колелото струва 500 +500х0,2(ддс)=600лв При цена от 600 лв платени от крайният потребител ДДС-то не е 120,а е 100лв Относно Делянчо Платени са 630млн от българска страна Газта струва 485+485х0,3(комисионна)=630 Т.е. ако комисионната е 30% в милиони е 485х0,3=145млн Ясно ли го обясних?

Абсолютно си прав. За всичко във видеото.

То и Делянчо като вас го е сметнал и малко е закръглил. Може заедно да сте учили икономическа математика. Като платиш 600лв за колело в магазина ,колко е ДДС-то 100лв или 120лв? -

Кучето си лае....Кервана си върви...Защото.Страхът е по голям от Всичко...никой не му стиска да поведе Хорото на Протеста и Истината ..защо да си нарушава ЕГОТО и жалкото съществуване...По добре беден...но,Жив.! Бай Ганьо е научен Друг да си изцапа Ръцете....а той да присъства на Веселата Част...Ако...Ихо...и НАЗДРАВЕ,,така е Скъпи Сънародници...Киро Брейка.и Ви го казва в прав Текст...,но Глас в Пустиня.!..Малко ни е Всичко което ,ни се случва...Хората си прибират "Реколтата " ние Им се радваме и ПРЕИЗБИРАМЕ.! ...эНа такива ГОВЕДА и Господ им обръща ГРЪБ.

Marieta Tsoneva

630 x 0,3 = 189 милиона, за по-грубо 200 е казал, все тая!

Nikolay Antonov

Не че има голямо значение но аз ги сметнах 189 млн.

Бате Киро, Народен съд за всички които са били част от властта за последните 33 години. Трябва да бъдат осъдени за геноцид и престъпление срещу народа. Присъдата за токова престъпление е само една и тя известна на всеки.

Само да уточня, че Делянчо е много зле с математиката. Ако 30% са комисионните ,а е заплатено 630 млн за газ то комисионната е 630млн-630/1,3=630млн-485млн=145млн. С други думи реалната цена е 485млн +145 млн комисионна. Откраднатите са 145 млн. И този смел гербаджия е бил министър по икономика и т.н., а не може да сметне нещо елементарно

разруха, - с 200 милиона Вие знаете ли, че ще купя всичи прокурори и съдий и даже още нещо ще ми направят/ особено, ако милионите са дошли ей така/, но да добавя и доста ще ти останат Бате Киро


More Creators